تصاویر لحظه به لحظه از جشن ازدواج محمد و عایشه

• Omid 2000  

• عضو از 1390/8/23
  • پست‌ها: 981
  • 14

"پیشاپیش هر کس میخواد فحش بده کپی پیستش کنه برای خودش"
‏..............................................
در روایات و کتب تاریخی ذکر شده عایشه 6 ساله بود که با محمد 53 ساله ازدواج کرد.محمد به دلیل کوچکی سن عایشه با او تفخیذ(سکس لاپایی)میکرده و در سن 9 سالگی با عایشه زفاف کرده!!
‏.
کارت دعوت عروسی محمد و عایشه:

‏.
عکسی کمتر دیده شده از روز خواستگاری:

‏.
عکس محمد و عایشه در دوران نامزدی:

‏.
لب گرفتن و عشقبازی زوج خوشبخت:‏‎

‏.
تصویری نایاب از لحظه جاری شدن خطبه عقد:

‏.
در حال رفتن به حجله:

‏.
شب زفاف:

‏.
دو گل نوشکفته:

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

امید تو مادر بزرگ و پدربزرگت چند ساله بودند که ازدواج کردن؟ ازدواج تو سن های کم از قدیم باب بوده و حتی همین الان هم تو اکثر نقاط دنیا و ایران این اتفاق میفته.تو همین اخبار خوندیم که یک پسر 6 ساله با یک زن 61 ساله تو آفریقا ازدواج کرده. حالا اینکه حضرت محمد در فلان سن ازدواج کرده که حرفهای زیادی زده میشه و این ادعای شما کاملا رد شده اما حتی اگه این حرف آدم معلوم الحالی مثل شما هم درست باشه اونوقت شما از کجا میدونید که اونا در خانه اشان چه کار میکردند ؟ الانش که خونه ها آپارتمانی و کوچک هست دیوارها نازک کسی نمیفهمه مادر شما به چه کسی و چه ساعتی و چه جوری سکس میکنه ، حتی شما که داخل خونتون هستی متوجه نمیشی.اونوقت شما با چه استنادی داری درباره 1400 سال پیش با این جزئیات صحبت میکنید ؟ خوب مشخصه این بافته ذهن بیمار خودتون هست

ـــــــــــ

• 1

• Bokon...  
  • عضو از: 1391/12/24
  • پست‌‌‌ها: ‌ 98
  • 9

بچه ها لطفا از خجالت این بی ناموس در بیاین !!!

ـــــــــــ

• 0

• ipip  
  • عضو از: 1391/12/8
  • پست‌‌‌ها: ‌ 60
  • 4

[quote=مرد پیاده]امید تو مادر بزرگ و پدربزرگت چند ساله بودند که ازدواج کردن؟ ازدواج تو سن های کم از قدیم باب بوده و حتی همین الان هم تو اکثر نقاط دنیا و ایران این اتفاق میفته.تو همین اخبار خوندیم که یک پسر 6 ساله با یک زن 61 ساله تو آفریقا ازدواج کرده. حالا اینکه حضرت محمد در فلان سن ازدواج کرده که حرفهای زیادی زده میشه و این ادعای شما کاملا رد شده اما حتی اگه این حرف آدم معلوم الحالی مثل شما هم درست باشه اونوقت شما از کجا میدونید که اونا در خانه اشان چه کار میکردند ؟ الانش که خونه ها آپارتمانی و کوچک هست دیوارها نازک کسی نمیفهمه مادر شما به چه کسی و چه ساعتی و چه جوری سکس میکنه ، حتی شما که داخل خونتون هستی متوجه نمیشی.اونوقت شما با چه استنادی داری درباره 1400 سال پیش با این جزئیات صحبت میکنید ؟ خوب مشخصه این بافته ذهن بیمار خودتون هست[/quote] دوست خوبم اگه پدر شما نمیدونم چند سالشه بره یه بچه حالا 7 ساله نه 9 ساله رو به زنی اختیار کنه چه حسی بهت دست میده میدونم خلاف شرع نیست ولی به نظرم خلاف انسانیت

ـــــــــــ

• 1

• imi24  
  • عضو از: 1391/10/14
  • پست‌‌‌ها: ‌ 5

دیوس بی شرف اینجا جایی نیست که به عقاید هم بی احترامی کنیم.خیلی بی جنبه هستی یعنی واقعا نشون دادی که .....

ـــــــــــ

• 0

• Omid 2000  
  • عضو از: 1390/8/23
  • پست‌‌‌ها: ‌ 981
  • 14

‎[quote=مرد پیاده]امید تو مادر بزرگ و پدربزرگت چند ساله بودند که ازدواج کردن؟ ازدواج تو سن های کم از قدیم باب بوده و حتی همین الان هم تو اکثر نقاط دنیا و ایران این اتفاق میفته.تو همین اخبار خوندیم که یک پسر 6 ساله با یک زن 61 ساله تو آفریقا ازدواج کرده. حالا اینکه حضرت محمد در فلان سن ازدواج کرده که حرفهای زیادی زده میشه و این ادعای شما کاملا رد شده اما حتی اگه این حرف آدم معلوم الحالی مثل شما هم درست باشه اونوقت شما از کجا میدونید که اونا در خانه اشان چه کار میکردند ؟ الانش که خونه ها آپارتمانی و کوچک هست دیوارها نازک کسی نمیفهمه مادر شما به چه کسی و چه ساعتی و چه جوری سکس میکنه ، حتی شما که داخل خونتون هستی متوجه نمیشی.اونوقت شما با چه استنادی داری درباره 1400 سال پیش با این جزئیات صحبت میکنید ؟ خوب مشخصه این بافته ذهن بیمار خودتون هست[/quote] پدربزرگ و مادربزرگ من اینقد سنشون موقع ازدواج بالا بوده که قبل از اینکه من به دنیا بیام فوت کردند و نوه هاشون رو ندیدند ازدواج در سن پایین ممکنه همه جا مرسوم بوده باشه اما این کار از طرف کسی که ادعا کرده از طرف خدا اومده بعیده.بالاخره باید یه فرقی با بقیه داشته باشه یا نه؟نباید از هوس به یه دختربچه چشم پوشی میکرد؟نباید این رسم زشت رو از بین میبرد؟ در مورد سن ازدواج و زفاف محمد اسناد و روایات زیادی هست و طبق این اسناد تاریخی نتیجه گیری میشه.تو اول برو چارتا کتاب بخون بعد بیا از آدم معلوم الحال!(اینو توضیح بده یعنی چی؟) ایراد بگیر.کتاب دم دستت نیست حداقل به جای سرچ عکس سکسی تو گوگل یه سرچ در این زمینه بکن اما اسناد و روایات: ‏.............................................. هرگاه عادت ماهیانه من فرا میرسید پیامبر (که آرامش الله بر او باد) خودش برای تمیزی من دست بکار میشد!! الحاید مسلم کتاب شماره 3 حدیث 591شبی پیامبر بر من وارد شد و گفت رانهای خود را عریان کن، و من هردوران خود را عریان کدم، پیامبر چانه و سینه خود را روی رانهای من گذاشت. سنن ابو داوود کتاب 1 شماره 0270 هرگاه پیامبر خدا میخواست مرا نوازش کند، به من میگفت که آزار به تن کنم، سپس او مرا نوازش میکرد. صحیح بخاری پوشینه 1 کتاب 6 شماره 299 پیامبر گاهی فکر میکرد که بر من دخول کرده است، در حالی که در واقعیت اینکار را نکرده بود. صحیح بخاری پوشینه 7 کتاب 71 شماره 660 هرگاه من آب منی خشک شده روی جامه رسول الله پیدا میکردم، آنرا باناخنهایم میتراشیدم (تا پاک شود). صحیح بخاری کتاب 2 شماره 572 اینجا سن ازدواج و زفاف عایشه رو طبری بیان میکنه: عروة بن زبیر به عبدالمالک بن مروان چنین نوشت: «... سه سال یا نزدیک به سه سال پیش از هجرت پیامبر، و پس از وفات خدیجه، عایشه راعقد کرد، پیامبر دوبار عایشه را دیده بود و به او می‌گفتند: «این زن تو است». عایشه آن وقت شش سال داشت. هنگامی که پیامبر به مدینه هجرت کرد، با عایشه زفاف کرد و هنگام زفاف عایشه نه سال داشت.»[ تاریخ طبری ، ج ۴، ص ۱٢۹٢] هشام بن محمد گوید: پیامبر عایشه دختر ابوبکر را به زنی گرفت، نام ابوبکر عتیق بود و او پسر ابی‌قحافه بود و نام ابی‌قحافه عثمان بود، پیامبر سه سال پیش از هجرت عایشه را عقد کرد. آن‌وقت هفت ساله بود، و پس از هجرت مدینه در ماه شوال با وی زفاف کرد، آن‌وقت عایشه نه ساله بود و چون پیامبر درگذشت، هیجده ساله بود. پیامبر زن دوشیزه‌ای جز عایشه نگرفت.[ تاریخ طبری ، ج ۴، ص ۱٢۹٢] «و هم به ماه شوال رسول خدا با عاشیه دختر ابوبکر که نه ساله و بقولی کمتر بود زفاف کرد. در مکه او را که هفت ساله و بقولی شش ساله بودبزنی گرفته بود.» ( التنبیه و الاشراف ، ص٢۱۴) «و با عایشه دختر ابوبکر که نه ساله بود عروسی کرد. پیش از هجرت با عایشه که هفت سال داشت ازدواج کرده بود. گویند هنگام ازدواج عایشه شش سال داشت و هفت ماه پس از هجرت در مدینه با او عروسی کرد. از عایشه نقل کرده‌اند که هنگام وفات پیغمبر خدا وی هیجده سال داشتهاست.» ( مروج‌الذهب ، ج ۱، ص ٦۴۳) هشام بن محمد گوید: پیغمبر عایشه دختر ابوبکر را به زنی گرفت، نام ابوبکر عتیق بود و او پسر ابی قحافه بود و نام ابی‌قحافه عثمان بود، پیغمبر سه ( 3 ) سال پیش از هجرت مدینه عایشه را عقد کرد. آن وقت هفت ( 7 ) ساله بود، و پس از هجرت مدینه در ماه شوال با وی زفاف کرد، آن وقت عایشه ( 9 ) ساله بود و چون پیغمبر درگذشت، هیجده ( 18 ) ساله بود. پیغمبر زن دوشیزه‌ای جز عایشه نگرفت. تاریخ طبری/ صفحه 1292/ ترجمه ابوالقاسم پاینده ‏............................................. اینا بافته ذهن بیمار منه ؟

ـــــــــــ

• 0

• abolhassan  
  • عضو از: 1392/1/11
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1

اگر مادر تو هم تو عربستان به دنیا میومد می فهمیدی که با اون هیکل گنده ش مثل زن های 20 ساله ی ایرانیه و باید زود ازدواج کنه خیلی دیوسی

ـــــــــــ

• 0

• mikhaaaam  
  • عضو از: 1391/12/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 7

خیلی پستی عوضی که انقدر راحت بادین ادما بازی میکنی بیشتربه جشن ازدواج مامان بابات شبیه . تازه هروقت خواستی اسم حضرت محمدو بیاری دهن کثیفتو بشور اول

ـــــــــــ

• 0

[quote=mikhaaaam]خیلی پستی عوضی که انقدر راحت بادین ادما بازی میکنی بیشتربه جشن ازدواج مامان بابات شبیه . تازه هروقت خواستی اسم حضرت محمدو بیاری دهن کثیفتو بشور اول[/quote] اولن زیاد به خودت فشار نیار فدات شم بعد هم شما که اینقدر اعتقادات قوی داری تو سایت شهوانی گوه کی رو میخوری میشه بگی ما بدونیم ؟ میتونستی تاپیک رو باز نکنی مجبورت که نکردن

ـــــــــــ

• 1

• behnam2206  
  • عضو از: 1391/12/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1

کس ننه جندت

ـــــــــــ

• 0

• ashkan.scan70  
  • عضو از: 1391/12/27
  • پست‌‌‌ها: ‌ 28

عوضی سگ کثیف دهن کثیفتوببندقدیم رسم بوده دختروزودشوهرمیدادن به دین ماتوهین نکن خدابزنه توکمدت مااومدیم واسه سکیس نیومدیم که به اماماتوهین کنیم

ـــــــــــ

• 0

• Flower..rose  
  • عضو از: 1391/2/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 271
  • 4

[quote=Omid 2000]‎[quote=مرد پیاده]امید تو مادر بزرگ و پدربزرگت چند ساله بودند که ازدواج کردن؟ ازدواج تو سن های کم از قدیم باب بوده و حتی همین الان هم تو اکثر نقاط دنیا و ایران این اتفاق میفته.تو همین اخبار خوندیم که یک پسر 6 ساله با یک زن 61 ساله تو آفریقا ازدواج کرده. حالا اینکه حضرت محمد در فلان سن ازدواج کرده که حرفهای زیادی زده میشه و این ادعای شما کاملا رد شده اما حتی اگه این حرف آدم معلوم الحالی مثل شما هم درست باشه اونوقت شما از کجا میدونید که اونا در خانه اشان چه کار میکردند ؟ الانش که خونه ها آپارتمانی و کوچک هست دیوارها نازک کسی نمیفهمه مادر شما به چه کسی و چه ساعتی و چه جوری سکس میکنه ، حتی شما که داخل خونتون هستی متوجه نمیشی.اونوقت شما با چه استنادی داری درباره 1400 سال پیش با این جزئیات صحبت میکنید ؟ خوب مشخصه این بافته ذهن بیمار خودتون هست[/quote] پدربزرگ و مادربزرگ من اینقد سنشون موقع ازدواج بالا بوده که قبل از اینکه من به دنیا بیام فوت کردند و نوه هاشون رو ندیدند ازدواج در سن پایین ممکنه همه جا مرسوم بوده باشه اما این کار از طرف کسی که ادعا کرده از طرف خدا اومده بعیده.بالاخره باید یه فرقی با بقیه داشته باشه یا نه؟نباید از هوس به یه دختربچه چشم پوشی میکرد؟نباید این رسم زشت رو از بین میبرد؟ در مورد سن ازدواج و زفاف محمد اسناد و روایات زیادی هست و طبق این اسناد تاریخی نتیجه گیری میشه.تو اول برو چارتا کتاب بخون بعد بیا از آدم معلوم الحال!(اینو توضیح بده یعنی چی؟) ایراد بگیر.کتاب دم دستت نیست حداقل به جای سرچ عکس سکسی تو گوگل یه سرچ در این زمینه بکن اما اسناد و روایات: ‏.............................................. هرگاه عادت ماهیانه من فرا میرسید پیامبر (که آرامش الله بر او باد) خودش برای تمیزی من دست بکار میشد!! الحاید مسلم کتاب شماره 3 حدیث 591شبی پیامبر بر من وارد شد و گفت رانهای خود را عریان کن، و من هردوران خود را عریان کدم، پیامبر چانه و سینه خود را روی رانهای من گذاشت. سنن ابو داوود کتاب 1 شماره 0270 هرگاه پیامبر خدا میخواست مرا نوازش کند، به من میگفت که آزار به تن کنم، سپس او مرا نوازش میکرد. صحیح بخاری پوشینه 1 کتاب 6 شماره 299 پیامبر گاهی فکر میکرد که بر من دخول کرده است، در حالی که در واقعیت اینکار را نکرده بود. صحیح بخاری پوشینه 7 کتاب 71 شماره 660 هرگاه من آب منی خشک شده روی جامه رسول الله پیدا میکردم، آنرا باناخنهایم میتراشیدم (تا پاک شود). صحیح بخاری کتاب 2 شماره 572 اینجا سن ازدواج و زفاف عایشه رو طبری بیان میکنه: عروة بن زبیر به عبدالمالک بن مروان چنین نوشت: «... سه سال یا نزدیک به سه سال پیش از هجرت پیامبر، و پس از وفات خدیجه، عایشه راعقد کرد، پیامبر دوبار عایشه را دیده بود و به او می‌گفتند: «این زن تو است». عایشه آن وقت شش سال داشت. هنگامی که پیامبر به مدینه هجرت کرد، با عایشه زفاف کرد و هنگام زفاف عایشه نه سال داشت.»[ تاریخ طبری ، ج ۴، ص ۱٢۹٢] هشام بن محمد گوید: پیامبر عایشه دختر ابوبکر را به زنی گرفت، نام ابوبکر عتیق بود و او پسر ابی‌قحافه بود و نام ابی‌قحافه عثمان بود، پیامبر سه سال پیش از هجرت عایشه را عقد کرد. آن‌وقت هفت ساله بود، و پس از هجرت مدینه در ماه شوال با وی زفاف کرد، آن‌وقت عایشه نه ساله بود و چون پیامبر درگذشت، هیجده ساله بود. پیامبر زن دوشیزه‌ای جز عایشه نگرفت.[ تاریخ طبری ، ج ۴، ص ۱٢۹٢] «و هم به ماه شوال رسول خدا با عاشیه دختر ابوبکر که نه ساله و بقولی کمتر بود زفاف کرد. در مکه او را که هفت ساله و بقولی شش ساله بودبزنی گرفته بود.» ( التنبیه و الاشراف ، ص٢۱۴) «و با عایشه دختر ابوبکر که نه ساله بود عروسی کرد. پیش از هجرت با عایشه که هفت سال داشت ازدواج کرده بود. گویند هنگام ازدواج عایشه شش سال داشت و هفت ماه پس از هجرت در مدینه با او عروسی کرد. از عایشه نقل کرده‌اند که هنگام وفات پیغمبر خدا وی هیجده سال داشتهاست.» ( مروج‌الذهب ، ج ۱، ص ٦۴۳) هشام بن محمد گوید: پیغمبر عایشه دختر ابوبکر را به زنی گرفت، نام ابوبکر عتیق بود و او پسر ابی قحافه بود و نام ابی‌قحافه عثمان بود، پیغمبر سه ( 3 ) سال پیش از هجرت مدینه عایشه را عقد کرد. آن وقت هفت ( 7 ) ساله بود، و پس از هجرت مدینه در ماه شوال با وی زفاف کرد، آن وقت عایشه ( 9 ) ساله بود و چون پیغمبر درگذشت، هیجده ( 18 ) ساله بود. پیغمبر زن دوشیزه‌ای جز عایشه نگرفت. تاریخ طبری/ صفحه 1292/ ترجمه ابوالقاسم پاینده ‏............................................. اینا بافته ذهن بیمار منه ؟[/quote] بافته ذهن بیمار یه مشت کسخله و تو چقدر ساده لوحی!! این کتب معتبر نیست جز آخری که اگه واقعأ خرنباشی میفهمی نوشته: جواب به شبهات سن عایشه هنگام ازدواج با محمد،بعد یکی یکی توضیح داده! ایشالا شفا پیدا کنی، مجبورت نکردن که خب کمترکپی کن

ـــــــــــ

هرچند ممگانم کوچک است اما کوسم لیسیدنی D: شاعر : شیما

• 0

• GHOST666  
  • عضو از: 1391/2/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 127

هه هه هه هه.......

ـــــــــــ

• 0

• Flower..rose  
  • 4

امید باسران بالا در ارتباط هست و چندسالی برا اسرائیل توالت شسته! هه کسخل حداقل نوآوری داشته باش وبافتوشاپ این کس و شعرای عبری و انگلیسی رو پاک کن تو عکسا !! دهاتی بازی در اوردی باز

ـــــــــــ

• 0

• anal@sex@fan  

• عضو از: 1391/11/15
  • پست‌‌‌ها: ‌ 149
  • 13

ش

ـــــــــــ

HOTXBOX69@YAHOO NIAZ BE SEX DARAM TANHAM

• 0

• anal@sex@fan  

• عضو از: 1391/11/15
  • پست‌‌‌ها: ‌ 149
  • 13

ش

ـــــــــــ

HOTXBOX69@YAHOO NIAZ BE SEX DARAM TANHAM

• 0

• zizo77  
  • عضو از: 1391/7/4
  • پست‌‌‌ها: ‌ 4
  • 2

امید جان یه موضوع هست که باید بدونی.دو چیز هیچ وقت پایان نداره یکی دنیاست اونیکی جهل مردم.شما هم خیلی با صحبت دوستان خودتو ناراحت نکن.من اصلا موافق با فحاشی نیستم.و به این اعتقاد دارم که دین یه مسئله کاملا شخصیه.هر جا که دین حالت عمومی داشته باشه مطمئن باش به عنوان ابزار سود جوی ازش استفاده میشه.و اما حرف آخر دوست خوبم امید صحبت کردن در مورد همچین مسئله ای در این برهه از زمان مثل این میمونه که همون ۱۴۰۰سال پیش صحبت از پرواز انسان بشه.شک نکن همچین برخوردی که با شما شد با اون طرف میشد.ولی الان پرواز انسانها در آسمان یه موضوع کاملا” عادیه.بعضی از مسائل با گذر زمان درست میشه.دقیقا مثل تصویر امضا شما

ـــــــــــ

• 2

•  
  • پست‌‌‌ها: ‌

بیشتر جنبه طنز داشت دادا

ـــــــــــ

• 0

• Omid 2000  
  • 14

یه تاپیک زدی در دفاع از اسلامت همچین جوابتو دادم ریدی رفتی پاکش کردی.تو اگه چیزی از دین و اسلام حالیت بود میومدی در مورد تحدی قرآن بحث میکردی و جواب میدادی. آدما دو دسته اند:یا میدانند و نمیدانند چطور بیان کنند یا نمیدانند و دایم وراجی میکنند.تو از دسته دومی برو هر وقت حرفی برای گفتن داشتی بیا. بقیه هم همونطور که گفتم از طرف من فحشا رو کپی پیست کنید و به خودتون برگردونید :P

ـــــــــــ

• 0

• Flower..rose  
  • 4

[quote=Omid 2000]یه تاپیک زدی در دفاع از اسلامت همچین جوابتو دادم ریدی رفتی پاکش کردی.تو اگه چیزی از دین و اسلام حالیت بود میومدی در مورد تحدی قرآن بحث میکردی و جواب میدادی. آدما دو دسته اند:یا میدانند و نمیدانند چطور بیان کنند یا نمیدانند و دایم وراجی میکنند.تو از دسته دومی برو هر وقت حرفی برای گفتن داشتی بیا. بقیه هم همونطور که گفتم از طرف من فحشا رو کپی پیست کنید و به خودتون برگردونید :P[/quote] بخف از بچه های بالا دستور اومد تاپیک حذف بشه تا خودم حذف نشدم! آره ما اهلی هستیم ولی تو که به ما توهین میکنی چی؟! اصن برا این کارت دلیل داری؟ آغاجووو بزا ما تو جاهلیت بمیریم تو رو سننه

ـــــــــــ

• 0

• Omid 2000  
  • 14

تشکر میکنم از شما.خوبه باز انسانهای فهمیده ای پیدا میشن که خرافات رو از ذهنشون پاک کردن .

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما در طی چند سال اخیر، کیفیت سایت شهوانی بهتر شده است یا بدتر؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «