تعداد امامزاده ها !!!

• axm432  

• عضو از
    1398/2/7

• پست‌ها: 2193

• 2600

طبق آمار, تعداد امامزاده ها در ایران در سال 1357, حدود 1500 عدد, در سال 1390, حدود 11000 تا و در سال 1397, حدودا 13000 تا بوده است! با توجه به داده های فوق,

1*تعداد امامزاده ها در 40 سال آینده را پیش بینی کنید (20 نمره).

2*دلیل افزایش حدودا 9 برابری تعداد امامزاده ها بعد از انقلاب را توضیح دهید (30 نمره).

3*تعداد امامزاده ها در ایران در حدود 1300 سال پیش چند عدد بوده؟ (40 نمره)

4*اگر به طور متوسط ماهانه 1 میلیون تومان داخل ضریح هر کدام از این امامزاده ها ریخته شود, درآمد سالانه آنها برابر است با؟ (10 نمره)

امامزاده قلقلی! زایرین برای حاجت گرفتن باید حتما "قل" بخورند!

حدود ۴۰۰۰ مورد از کل امامزاده ­های دارای سند، منتسب به امام موسی کاظم هستند که اکثرا بعد از پیروزی انقلاب در ایران ساخته شده­ اند!

و اما آخرین و شاید جالبترین بخش!

هنگام ساخت فیلم رنگ خدای مجید مجیدی, تیم فیلمبرداری به مناسبت فیلمنامه, دکور کوچکی شبیه بناهای امامزاده ها در روستای محل فیلمبرداری درست میکنند. آنها بعد ساخت فیلم, این دکور را خراب نمیکنند! گفته میشه که بعدها مردم منطقه شروع میکنن به زیارت این امامزاده و از اون حاجت میخوان! (البته مجیدی بعدا این داستان را تکذیب کرد اما ...)

فاعتبروا یا اولی الابصار!

زیاده جسارت است! (biggrin) (rolling)

پ.ن. آمریکاییها یه ضرب المثل دارن راجع به بیزینس که میگه:

In every business cycle, there are three "I"s . ّFirst, Innovators, then Imitators and last **Idiots

خلاصه, داستان "امام زاده" راه انداختن هم یه جور بیزینس بوده که اون اولیا که راه انداختن خیلی نابغه بودن! سری بعدیا, مقلدای خوبی بودن! اما این آخریا دیگه دارن شور حماقت رو در میارن! (biggrin) (biggrin) (biggrin)

http://www.bbc.com/persian/iran/2013/01/130127_nm_shrine_religious.s

https://scottberkun.com/2011/innovators-imitators-and-idiots/

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2193

• 2600

نقل از: It.Is.Not.Clear

نقل از: It.Is.Not.Clear زیاد برای خودت هم میسازیم نگران نباش (biggrin) برای اینکه مردم میرن پول میندازن :/ ندانم والا (dash)

داداش! بارم بندی داره ها! نکنه میخوای تک ماده کنی؟ (biggrin)

شما محاسباتتون رو با دقت انجام بدین! و در پایان, 1 عدد مال من رو هم اضافه بفرمایید! (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

نقل از: It.Is.Not.Clear ندانم والا :) به هر حال فقط ضریح خودت (wanking)

با داشتن چنین دوستانی! ما وصیت میکنیم که به صورت گمنام دفنمان نمایند! (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

نقل از: It.Is.Not.Clear یعنی نمیخوای دستمون به ضریح برسه؟ (erection)

ایشالا به "زری" برسه! به "ضریح" چکار داری؟ (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

• 3

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

نقل از: It.Is.Not.Clear خب زری میاد زیارت تو دیگه (erection)

پسرم, تو ریاضی قبول شدی! برو به فکر درسهای دیگت باش! آفرین! (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

نقل از: It.Is.Not.Clear حتما :) استاد شما چه درس هایی رو پیشنهاد میدین روشون تمرکز کنم؟

"مبانی زری شناسی 1و 2و 3" بعدا دروس بیشتری رو پیشنهاد میدم! (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

نقل از: It.Is.Not.Clear استاد فقط تئوری؟ عملی پروژه رزی شناسی نداریم؟

تئوری رو با زری شناسی پاس میکنین! عملی رو با پری شناسی! (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

نقل از: It.Is.Not.Clear جووون (wanking) (erection) فقط استاد شما خودتون اول به ما اموزش میدین دوره پری چطوریه؟ یا خودمون باید با قرار گرفتن تو موقعیت متوجه بشیم؟

عجله نکن پسرم! اول تئوری! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• trinity  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 22

عزیزجان اینها امام زاده نیستند اینا اصلشان آقازادن...

عزیزجان اینها امام زاده نیستند اینا اصلشان آقازادن بعد که میمیرن اوروج میکنن(دوس دارم بنویسم اوروج)تولیدنسل کننده محترم یا همان أبي یا اهدا کننده محترم نطفه یا اسپرم به رحم که بعد تبدیل به همان اقازاده یا پدرسگ زاده یا تخم سگ میشن وارد دفتر اوقا شده با کسب اجازه از پیشکسوتان بزرگ و بازماندگان مرگ من جمله جنتی مکارم و سایرین عالی رتبه کشور(از جلوی آنها رد میشود با سری به حالت تعظیم شده دودست برروی سینه و با گفتن حرفهایی مانند اوچیکتیم کرتیم خاک پاتیم بخار شاشتیم استخون توی حلقتیم چوب لای چرختیم مخاط توی دماغتیم و با گفتن ایشالا نوبت شما بعدیش شما باشی و امثال این نمونه جملات از جلوی تک تک انها رد شده و ارادت مخلصانه خود را به انها ابراز مونماید)و به سوی اوشون رفته و با حالت اشک تمساح خرکی دست پا عبا عمامه صورت چفیه سرتاپارو بوسید و بعد کامل خورد به اطلاع میرسونه که یه جواز کفن و دفن چخ چخی برای اقازاده میخوان که تبدیلش کنن به امام زاده تا بعد بتونن از طریق کمکهای سخاوتمندانه مردمی(ملت خرافی که فرق اصل و تقلبیرم تشخیص نمیدن)خرج کفن و دفن ان اقازاده که حالا تبدیل شده به امام زاده بتونن دربیارن که هم بتونن سهم اومام سهم خود تهشم چیزی موند فقیر بیچاره ها بدن.............................................................تامام.

و اینگونه ما حالا یه امام زاده شیک باکلاس و توپ داریم که حاضر و اماده برای خالی کردن جیب شماس.

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

نقل از: trinity

نقل از: trinity عزیزجان اینها امام زاده نیستند اینا اصلشان آقازادن بعد که میمیرن اوروج میکنن(دوس دارم بنویسم اوروج)تولیدنسل کننده محترم یا همان أبي یا اهدا کننده محترم نطفه یا اسپرم به رحم که بعد تبدیل به همان اقازاده یا پدرسگ زاده یا تخم سگ میشن وارد دفتر اوقا شده با کسب اجازه از پیشکسوتان بزرگ و بازماندگان مرگ من جمله جنتی مکارم و سایرین عالی رتبه کشور(از جلوی آنها رد میشود با سری به حالت تعظیم شده دودست برروی سینه و با گفتن حرفهایی مانند اوچیکتیم کرتیم خاک پاتیم بخار شاشتیم استخون توی حلقتیم چوب لای چرختیم مخاط توی دماغتیم و با گفتن ایشالا نوبت شما بعدیش شما باشی و امثال این نمونه جملات از جلوی تک تک انها رد شده و ارادت مخلصانه خود را به انها ابراز مونماید)و به سوی اوشون رفته و با حالت اشک تمساح خرکی دست پا عبا عمامه صورت چفیه سرتاپارو بوسید و بعد کامل خورد به اطلاع میرسونه که یه جواز کفن و دفن چخ چخی برای اقازاده میخوان که تبدیلش کنن به امام زاده تا بعد بتونن از طریق کمکهای سخاوتمندانه مردمی(ملت خرافی که فرق اصل و تقلبیرم تشخیص نمیدن)خرج کفن و دفن ان اقازاده که حالا تبدیل شده به امام زاده بتونن دربیارن که هم بتونن سهم اومام سهم خود تهشم چیزی موند فقیر بیچاره ها بدن.............................................................تامام. و اینگونه ما حالا یه امام زاده شیک باکلاس و توپ داریم که حاضر و اماده برای خالی کردن جیب شماس.

از توضیحات دوست گرامی مچکرم! اما به بارم بندی سوالات توجه شود! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• trinity  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 22

نقل از: axm432

نقل از: trinity عزیزجان اینها امام زاده نیستند اینا اصلشان آقازادن بعد که میمیرن اوروج میکنن(دوس دارم بنویسم اوروج)تولیدنسل کننده محترم یا همان أبي یا اهدا کننده محترم نطفه یا اسپرم به رحم که بعد تبدیل به همان اقازاده یا پدرسگ زاده یا تخم سگ میشن وارد دفتر اوقا شده با کسب اجازه از پیشکسوتان بزرگ و بازماندگان مرگ من جمله جنتی مکارم و سایرین عالی رتبه کشور(از جلوی آنها رد میشود با سری به حالت تعظیم شده دودست برروی سینه و با گفتن حرفهایی مانند اوچیکتیم کرتیم خاک پاتیم بخار شاشتیم استخون توی حلقتیم چوب لای چرختیم مخاط توی دماغتیم و با گفتن ایشالا نوبت شما بعدیش شما باشی و امثال این نمونه جملات از جلوی تک تک انها رد شده و ارادت مخلصانه خود را به انها ابراز مونماید)و به سوی اوشون رفته و با حالت اشک تمساح خرکی دست پا عبا عمامه صورت چفیه سرتاپارو بوسید و بعد کامل خورد به اطلاع میرسونه که یه جواز کفن و دفن چخ چخی برای اقازاده میخوان که تبدیلش کنن به امام زاده تا بعد بتونن از طریق کمکهای سخاوتمندانه مردمی(ملت خرافی که فرق اصل و تقلبیرم تشخیص نمیدن)خرج کفن و دفن ان اقازاده که حالا تبدیل شده به امام زاده بتونن دربیارن که هم بتونن سهم اومام سهم خود تهشم چیزی موند فقیر بیچاره ها بدن.............................................................تامام. و اینگونه ما حالا یه امام زاده شیک باکلاس و توپ داریم که حاضر و اماده برای خالی کردن جیب شماس.

از توضیحات دوست گرامی مچکرم! اما به بارم بندی سوالات توجه شود! (biggrin)

شما بشینی یه حساب سرانگشتی اقازاده هارو بکنی ببینی چندمیلیونن بعدش همه چی درست درمیاد

ـــــــــــ

• 0

• Snspdb  
  • عضو از 1398/5/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

کسشره

کسشره

ـــــــــــ

• 0

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 952

• 399

چند وقت پیش یه نفر فیلم گرفته بود تو بیابون کنار...

چند وقت پیش یه نفر فیلم گرفته بود تو بیابون کنار جاده یه امام زاده داشتن درست میکردن تازه قبرشو کار گذاشته بودن داشتن بقیشم درست میکردن . معلومه همش الکیه . ایران به این بزرگی هر جا بری یه امام زاده پیدا میشه تو بیابون کوه شمال جنوب شرق غرب . جاهایی که الان دسترسی بهش سخته اونوقت هزار سال پیش فرزندان عمامان اونجا بودن . اصلا مگه چند تا عمام بود و چقدر زاد و ولد کردن که همه جا هست! سرعت تولید مثل باکتری هم اینقدر نیست . خیلی مسخرس

ـــــــــــ

• 1

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1455

• 6260

امام زاده دربـ آهنی

امام زاده دربـ آهنی ! (hypnotized) (dash)

من ! (hypnotized) امام (erection) امام زاده ! (devil)

ـــــــــــ

• 3

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

نقل از: .Salma.

نقل از: .Salma. امام زاده دربـ آهنی ! (hypnotized) (dash) من ! (hypnotized) امام (erection) امام زاده ! (devil)

خواهر! اینجا خانواده نشسته! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Nafas-  

• عضو از 1397/8/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 382

• 1832

(rose)

برا هر شهر و روستایی یه امام زاده تصویب کردن (biggrin)

ـــــــــــ

من به اغوش خودم چسبیده ام...

• 3

• キング  

• عضو از 1398/4/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 84

.

صبح از خواب بیدار شدم دیدم نوتفیکشن اومده نظر جدید در تایپک تعداد امامزاده ها (hypnotized) من که اینجا قبلا نظر ندادم این اولین نظرمه (hypnotized) احتمالا باز اجنه سایت میخواستن من بیام اینجا این تایپک رو بخونم (hypnotized)

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

نقل از: キング

نقل از: キング صبح از خواب بیدار شدم دیدم نوتفیکشن اومده نظر جدید در تایپک تعداد امامزاده ها (hypnotized) من که اینجا قبلا نظر ندادم این اولین نظرمه (hypnotized) احتمالا باز اجنه سایت میخواستن من بیام اینجا این تایپک رو بخونم (hypnotized)

به هر حال خوش آمدی دوست عزیز...سیستم نوتیفیکیشن سایت کلا جن زده هست... (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

نقل از: Nafas-

نقل از: Nafas- برا هر شهر و روستایی یه امام زاده تصویب کردن (biggrin)

آره شنیدم لایحش رو بردن مجلس! اما انگار بعضی نماینده ها 2 تا میخوان! (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• Nafas-  

• عضو از 1397/8/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 382

• 1832

آره شنیدم لایحش رو بردن مجلس! اما انگار بعضی نماینده ها 2 تا میخوان! (biggrin) (rolling)

همه امام زاده خوبا رو خودشون برداشتن به ما فقط یه برادر امام رضا دادن که همونم من قبلا امتحان کردم فقط سین میکرد جواب نمیداد :( :( :(

ـــــــــــ

من به اغوش خودم چسبیده ام...

• 3

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 2600

همه امام زاده خوبا رو خودشون برداشتن به ما فقط یه برادر امام رضا دادن که همونم من قبلا امتحان کردم فقط سین میکرد جواب نمیداد :( :( :(

جدی کار نمیکنه؟ پس این برادران عزیز عراقی چرا میان اونجا زیارت؟ برای شیشلیک و دیزی سنگی؟ (biggrin) (rolling)

راستی! اون خودش امامه! اینا امامزاده هستند!!!

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «