تعریف زیبایی و جذابیت

چندوقته خیلی ذهنم درگیر این بود که تعریف زیبایی و جذابیت واقعا چیه.. چرا وقتی خیلی از دختران با عملهای خطرناک سعی در جذابتر شدن دارند، از دید من زشت تر یا غیر جذاب میشن... شاید من فهم و درک این زیبایی رو ندارم..

امشب در جهت کشف این معما سری به پهنه اینترنت زدم...

نتیجه واقعا جالب و آموزنده بود...

ترجمه : زیبا، زنیست که شخصیتی مشخص (قدرتمند) دارد ؛ کسی که میتواند به هرچیزی بخندد، حتی خودشان و شخصی که بخصوص مهربان است و به دیگران اهمیت (بها) داده و از آنها مراقبت میکند... او زنی است که میتواند فقط با بودن نزدیک اوبصورت غیر قابل توصیفی به شما احساس خوب و مثبتی دهد، و اندوه و ناراحتی با رفتن او باز شما را فرا میگیرد!

این جواب مستقیم و اولیه گوگل بود.. جوابی که میلیونها مرد به آن رای مثبت داده بودند...

باز جستجو کردم و به جمله ای فوق العاده رسیدم :

“Her smile makes her pretty.

Her body makes her sexy.

Only her mind makes her beautiful.”

ترجمه :

لبخندش او را خوشگل میکند

بدنش او را جذاب میکند

اما فقط مغزش میتواند او را زیبا کند!

بعد سری به رتبه بندی ۱۰ زن زیبای جهان رفتم... واقعا دیدنی و جالب بود... لینک مطلب اینجاست

در سایت بزرگ «مجله افکار» ۲۱ توصیف زیبایی برای خانمها عنوان شده بود که بسیار آموزنده بود.. اما هیچ خبری از مقیاسها و استانداردهای چهره و سایز دماغ و شکل گونه یا ابعاد لب نبود... خبری از رنگ چشم یا چال گونه نبود..

نتیجه این گشت و گذار این بود که زیبایی بجز فکر و اخلاق نبود... اگر زنها ، گل باشند : ظاهر آنها خوشگلی و بوی آنها (اخلاق و تفکراتشان) زیبایی آنها خواهد بود... همه یاس را دوست دارند .. شب بو را.. آنها را نگهداری میکنند و پرورش میدهند.... دوستشان دارند....

اما گل زنبق با آنهمه زیبایی و دوام بخاطر بوی نامطبوع هرگز در بین دسته گل محبت آمیز دو عاشق جا نمیگیرد... فقط در دسته گلهای رسمی و غیر صمیمی کاربرد دارد و معمولا هیچ کس در آپارتمانش گل زنبق یا سوسن بلند نگهداری نمیکند... این تفاوت خوشگلها و زیبایان است...

یافته دیگر که مهمتر از همه بود متساعد شدن انرژی مثبت و هورمونهای مربوط به آن است که احساس شما را به دیگران بصورت ناخواسته منتقل میکند... کسانی که اعتماد بنفس پایینتری دارند دائم در درون مغز خود درگیر یک مبارزه با والدانتقادگر خود هستند که مدام به آنها میگوید به اندازه کافی خوب نیستند ... این مبارزه درونی در ظاهر قابل تشخیص نیست، اما با اندکی دقت میتوانید آن را حس کنید... این حس نا امنی که حاصل این مجادله درونی است به طرف مقابل هم منتقل می شود، ولی معمولا او نمیداند که این حس ناامنی و ناراحتی از کجا سرچشمه گرفته است.. به همین خاطر صرفا از شخص مربوطه فاصله میگیرد... به همین خاطر زمانی که فردی خودش و شما را دوست داشته باشد در محضرش به شما احساس بهتری دست میدهد... حس آرامش و امنیت... این حس در بین جوانان بشدت رو به کاهش است ، چرا که تبلیغات مدیا و موجهای عوام فریبانه در جهت سودجویی اقتصادی و سیاسی به همه تلقین میکنند که برای آنکه مورد پسند باشند باید فلان شکل باشند یا فلان چیز را بپوشندیا فلان شرایط را داشته باشند، وهمینطور شما را با این حس عدم اعتماد بنفس لبریز میکنند تا شما همه زندگی را وفق کسب اندکی تایید و آرامش از طریقی که به شما میگویند کنید...

خلاصه کلام اینکه بهداشت و توجه به سلامتی رمز افزایش آرامش و اعتماد بنفس است و با تقویت این احساسات به خودی خود شروع به تراوش زیبایی و منور کردن جمع و محیط خواهید کرد..

(rose) (rose)

ـــــــــــ

همه از خاکیم و بر فاک میرویم

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1097

• 2639

زیبا

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4598

• 5229

نقل از: jim_jefferies

جا دار؟ مطمئن؟

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• 2639

نظر شخصی

نقل از: axm432
جا دار؟ مطمئن؟

جاشو توی دلت باز میکنه... مطمئن هم هست... اما اینکه تو چقدر بتونی جاباز کنی رو نمیدونم... (biggrin)
اگر خواستی این یکی خوب جاداره... سایز خانوادس...

ـــــــــــ

• 0

• Helia_th  

• عضو از 1398/2/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 150

تاپیکت قشنگ بود خوشم اومد :)

تاپیکت قشنگ بود خوشم اومد :)

ـــــــــــ

حداقل کاش میشد خنده هاتو به پلکام اویزون کنم تا بلکه سنگین شه وخوابم ببره و تو خواب ببینم که لباتو بوسیدم

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 271

• 414

نظر شخصی

زیبایی باطن یا ظاهر؟

برای من هر دو در کنار هم اهمیت داره!

گرچه مطمئنم زیبایی باطن به شدت ارزشمند تره اما متاسفانه نمیتونم زیبایی ظاهر رو نادیده بگیرم. :(

اما هرگز سمت یک انسان به ظاهر زیبا اما از باطن نا زیبا هم نخواهم رفت!

البته این رو هم در نظر بگیریم که سلیقه ها مخصوصا در زیبایی ظاهر به شدت متفاوت میباشد.

یک دوست دارم که گاهی با هم بیرون میریم. بعضی وقتا اگه حرف خاصی برای گفتن نداشته باشیم، در مورد آدمهای اطرافمون صحبت میکنیم. گاهی اوقات بعضی ها از نظر من زیبا و از نظر دوستم زشت هستن! گاهی هم از نظر اون زیبا و از نظر من زشت هستن!

به نظر من و متاسفانه زیبایی ظاهر به شدت اهمیت داره. نمیشه منکرش شد.

ـــــــــــ

• 3

• LaDy__Ronakk  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 988

• 4694

(rose)

(rose)

ـــــــــــ

• 1

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• 2639

دقیقا..

نقل از: دلورس زیبایی باطن یا ظاهر؟ برای من هر دو در کنار هم اهمیت داره! گرچه مطمئنم زیبایی باطن به شدت ارزشمند تره اما متاسفانه نمیتونم زیبایی ظاهر رو نادیده بگیرم. :( اما هرگز سمت یک انسان به ظاهر زیبا اما از باطن نا زیبا هم نخواهم رفت! البته این رو هم در نظر بگیریم که سلیقه ها مخصوصا در زیبایی ظاهر به شدت متفاوت میباشد. یک دوست دارم که گاهی با هم بیرون میریم. بعضی وقتا اگه حرف خاصی برای گفتن نداشته باشیم، در مورد آدمهای اطرافمون صحبت میکنیم. گاهی اوقات بعضی ها از نظر من زیبا و از نظر دوستم زشت هستن! گاهی هم از نظر اون زیبا و از نظر من زشت هستن! به نظر من و متاسفانه زیبایی ظاهر به شدت اهمیت داره. نمیشه منکرش شد.

کاملا درسته... این زیبایی بسیار مهمه.. زیبایی ظاهری بدون زیبایی باطنی ارزشی نداره.... مثال‌: فرض کن که یه **لامبورگینی** داری که قیافش شاهکاره!! اما موتور نداره و روشن نمیشه|!! شاید عکساشو توی اینستات بذاری و جلب توجه کنی، اما هیچوقت **لذت رانندگی و مسافرت** باهاش رو تجربه نخواهی کرد... پس باید زیبایی ظاهر و باطن باهم باشن که ارزشمند بشن... ممنونم از نظرت...

ـــــــــــ

• 1

• Laurene.jobs  

• عضو از 1398/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 63

• 131

(rose)

ـــــــــــ

• 1

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2075

• 8443

.

ولی کاش میشد آدما زیبای ظاهر و باطنشون یکی باشه ! (biggrin)

یه بــــاگ داغونی اَستِش که ما باهاش درگیری داریم ! (dash) (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• 2639

به به

نقل از: .Salma. ولی کاش میشد آدما زیبای ظاهر و باطنشون یکی باشه ! (biggrin) یه بــــاگ داغونی اَستِش که ما باهاش درگیری داریم ! (dash) (biggrin)

البته فکر میکنم که تراوشات درون زیبا همیشه روی ظاهر هم مشهود خواهد بود.. فقط کافیه دنبال استانداردهایی که جامعه میگن نباشی (rose)

ـــــــــــ

• 1

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2075

• 8443

.

نقل از: .Salma. ولی کاش میشد آدما زیبای ظاهر و باطنشون یکی باشه ! (biggrin) یه بــــاگ داغونی اَستِش که ما باهاش درگیری داریم ! (dash) (biggrin)

البته فکر میکنم که تراوشات درون زیبا همیشه روی ظاهر هم مشهود خواهد بود.. فقط کافیه دنبال استانداردهایی که جامعه میگن نباشی (rose)

سلام جیمی خیلی هم خوش اومدی بعد از چند روز غیبت (rose) :)

ـــــــــــ

• 1

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• 2639

نقل از: .Salma.

سلام جیمی خیلی هم خوش اومدی بعد از چند روز غیبت (rose) :)

اره دیگه رفیق... دنبال تفریحات واقعی بودم ;) یمواقعی هست که باید آفلاین باشی تا بتونی کامل آنلاین باشی.... (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «