تعمیرات موبایل(پرسش و پاسخ)

• Nalooti1998  

• عضو از
    1397/11/24

• پست‌ها: 86

• 71

سلام دوستان وقت همگی بخیر...
اول از همه بگم که من شغلم تعمیر موبایله(سخت افزار)
ی مدت تصمیم داشتم این تاپیکو بزنم که اگه کسی مشکل سخت افزاری داره موبایلش و دوس داره اینجا بپرسه اگه بتونم راهنمایی و یا کمکی بکنم...
هدفم از این تاپیک اینه خودم رو یه محکی بزنم و اگه بتونم به شما دوستان عزیز هم کمکی کنم...
موفق و سربلند باشید (rose)

ـــــــــــ

بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگاری چون شکر آید
(ننگ بر حکومت آخوندی) (devil)

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 86

• 71

امید وارم همیشه همین جوری گوشیاتون سالم بمونه و...

امید وارم همیشه همین جوری گوشیاتون سالم بمونه و نیازی نباشه تو این تاپیک پست بزارید (rose) (rose)

ـــــــــــ

بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگاری چون شکر آید (ننگ بر حکومت آخوندی) (devil)

• 0

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• 71

نقل از: سونیآا

نقل از: سونیآا این تاپیک‌های مفید باعث دلگرمیه.

ممنونم دوست عزیز. اینکه بتونم کوچک ترین کمکی به بچه های سایت بکنم بهم حس خوبی میده.چون اینجا هر کسی خود واقعیشه دوسش دارم

ـــــــــــ

بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر بار دگر روزگاری چون شکر آید (ننگ بر حکومت آخوندی) (devil)

• 0

• warmestblue  

• عضو از 1397/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 183

• 230

سلام من یه گوشی هواوی اندروید 7 دارم روش پین ست...

سلام من یه گوشی هواوی اندروید 7 دارم روش پین ست شده با اثر انگشت راهی هست (بدون پاک شدن حافظه) بدون فلش یا ریست فکتوری بشه رمزشو برداشت؟؟

ـــــــــــ

خوشت اومد؟ قلب پایین رو لمس کن!

• 1

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• 71

نقل از: warmestblue

سلام من یه گوشی هواوی اندروید 7 دارم روش پین ست شده با اثر انگشت راهی هست (بدون پاک شدن حافظه) بدون فلش یا ریست فکتوری بشه رمزشو برداشت؟؟

عزیزم من کارم توی زمینه سخت افزاره کلا ولی آره ببر پیش نرم افزار کار قابل اعتماد میتونه برداره قفلو با هزینه حداکثر بیست و پنج تا سی هزار تومن ولی برو پیش کسی که بهش اعتماد داشته باشی...موفق باشی

ـــــــــــ

• 0

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• 71

نقل از: سونیآا

نقل از: سونیآا اینجا فقط از نظر تمایلات جنسی واقعین وگرنه به شدت محافظه کار و دروغگو هستن. حسن نیت داشتن شما قابل تقدیره

اینکه نگیم کی هستیم و از کجاییم دروغ محسوب نمیشه...از نظر خلق و خو همه اون چیزی هستن ک در زندگی عادی نمیتونن باشن... (rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 1

• pezhipoker  
  • عضو از 1397/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 2

Pezhi

سلام دوست عزیز من کارم تعمیرات تخصصی نرم افزاره این چیزی که میخوای در دو صورت قابل انجامه یک اینکه چیپست گوشیت mtk باشه یا اینکه گوشیت قفل frp فعال نباشه frp زمانی فعال میشه که رو گوشی اکانت گوگل ساین کرده باشی اگر اکانت گوگل روش باشه نمیشه بدون حذف اطلاعات بازشه درضمن با حذف اطلاعاتم بازش کنی بعدش باید بدی frp بردارن هزینشم تقریبن 100تومانه

ـــــــــــ

• 2

بحثش شد. یه اچ تی سی سن ایکس ای قدیمی دارم کلا...

بحثش شد. یه اچ تی سی سن ایکس ای قدیمی دارم کلا هنگه. خیلی برنامه ها روش نصب نمیشه. اینترنت وصل نمیشه. کلا به گا رفتس. در نظر داشتم رامشو عوض کنم. چه رامی روش نصب کنم. اصولا پیشنهاد بهتری هم داری؟

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 1

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• 71

نقل از: کیر ابن آدم

نقل از: کیر ابن آدم بحثش شد. یه اچ تی سی سن ایکس ای قدیمی دارم کلا هنگه. خیلی برنامه ها روش نصب نمیشه. اینترنت وصل نمیشه. کلا به گا رفتس. در نظر داشتم رامشو عوض کنم. چه رامی روش نصب کنم. اصولا پیشنهاد بهتری هم داری؟

سلام.عرض شود اگه منظورتون رَم هست ک فک نمیکنم بتونید قطعه اش رو پیدا کنید. دوم اینکه من نرم افزار زیاد سر در نمیارم شرمندتونم. فک میکنم با یه فلش(فلش با box)بهتر بشه وضعیت هنگ بودنش... اگه گوشی همزمان ک هنگ میکنه داغ هم میشه مشکل از آی سی تغذیه یا سی پی یو میتونه باشه ک میتونید تعویض کنید ولی پیش یه تعمیر کار حرفه ای.چون آی سی ها خیلی حساس هستن و ممکنه کلا گوشیتون خاموش بشه.البته با توجه به رم 700مگابایتی گوشیتون هنگ بودنش توی بازی و برنامه ها تقریبا طبیعیه و بخاطر اینکه تری جی هست ارزش هزینه کردن نداره

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Nalooti1998

نقل از: کیر ابن آدم بحثش شد. یه اچ تی سی سن ایکس ای قدیمی دارم کلا هنگه. خیلی برنامه ها روش نصب نمیشه. اینترنت وصل نمیشه. کلا به گا رفتس. در نظر داشتم رامشو عوض کنم. چه رامی روش نصب کنم. اصولا پیشنهاد بهتری هم داری؟

سلام.عرض شود اگه منظورتون رَم هست ک فک نمیکنم بتونید قطعه اش رو پیدا کنید. دوم اینکه من نرم افزار زیاد سر در نمیارم شرمندتونم. فک میکنم با یه فلش(فلش با box)بهتر بشه وضعیت هنگ بودنش... اگه گوشی همزمان ک هنگ میکنه داغ هم میشه مشکل از آی سی تغذیه یا سی پی یو میتونه باشه ک میتونید تعویض کنید ولی پیش یه تعمیر کار حرفه ای.چون آی سی ها خیلی حساس هستن و ممکنه کلا گوشیتون خاموش بشه.البته با توجه به رم 700مگابایتی گوشیتون هنگ بودنش توی بازی و برنامه ها تقریبا طبیعیه و بخاطر اینکه تری جی هست ارزش هزینه کردن نداره

آره داغم میکنه. ولی منظورم از رام سیستم عامل گوشی بود. کلا حذف کنم دوباره نصب کنم. یه چی تو مایه های آپگرید کردن.

ـــــــــــ

• 1

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• 71

آره داغم میکنه. ولی منظورم از رام سیستم عامل گوشی بود. کلا حذف کنم دوباره نصب کنم. یه چی تو مایه های آپگرید کردن.

اگه داغ میکنه مشکل نرم افزاری نیست و نیازی به حذف و نصب مجدد هیچ‌چیزی نداریم.سی پی یو یا آی سی تغذیه گوشیتون دچار مشکل شده البته تا از نزدیک دیده نشده نمیشه نظر خیلی دقیق داد.ولی اگه هرکدوم از این دوتا باشه ارزش هزینه کردن نداره

ـــــــــــ

• 0

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• 71

خوب دوستان من دیگه بخوابم شب همگی خوش.فردا به...

خوب دوستان من دیگه بخوابم شب همگی خوش.فردا به سوالاتون جواب میدم...یه لحظه حس استاد همه چی دون بودن بهم دست داد (biggrin) کوچیک شما (rose) ;)

ـــــــــــ

• 0

• HUNTER Butt  
  • عضو از 1393/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 172

• 85

سلام.گوشی ال جی دارم که تاج ال سی دی.یه تیکه ازش...

سلام.گوشی ال جی دارم که تاج ال سی دی.یه تیکه ازش شکسته.ونصف صفحه نشون میده.میشه درستش کرد.هزینش چندمیشه؟تشکر!

ـــــــــــ

ویگولنچ♂♂♂♂ ماشاا....به چشماتون ♀♂♂♂♂♂♀ ‏

• 0

نقل از: is_Vivi

نقل از: is_Vivi سلام گوشی من بعضی وقتا ال سیدیش برای ۱ ثانیه خیلی کم زرد رنگ میشه مشکلش چیه؟ مدلشم a3 2017

احتمالا روشناییش رو خودکار کردی سنسور نورش که تاریکی رو حس میکنه نور صفحه رو کم میکنه خود به خود.

ـــــــــــ

• 1

اگه داغ میکنه مشکل نرم افزاری نیست و نیازی به حذف و نصب مجدد هیچ‌چیزی نداریم.سی پی یو یا آی سی تغذیه گوشیتون دچار مشکل شده البته تا از نزدیک دیده نشده نمیشه نظر خیلی دقیق داد.ولی اگه هرکدوم از این دوتا باشه ارزش هزینه کردن نداره

در حد ده، بیس تومن حاضر بودم خرجش کنم. اینجوری که میگه باس بکنمش تو پاچه خلق الله.

ـــــــــــ

• 1

• warmestblue  

• عضو از 1397/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 183

• 230

نقل از: pezhipoker

نقل از: pezhipoker

سلام دوست عزیز من کارم تعمیرات تخصصی نرم افزاره این چیزی که میخوای در دو صورت قابل انجامه یک اینکه چیپست گوشیت mtk باشه یا اینکه گوشیت قفل frp فعال نباشه frp زمانی فعال میشه که رو گوشی اکانت گوگل ساین کرده باشی اگر اکانت گوگل روش باشه نمیشه بدون حذف اطلاعات بازشه درضمن با حذف اطلاعاتم بازش کنی بعدش باید بدی frp بردارن هزینشم تقریبن 100تومانه

مرسی از جوابت حالا دوتا سوال چیپست گوشی رو چجوری تشخیص بدم چیه؟ برنامه ای هست اطلاعاتشو بگه؟ و منظورت از گوگل ساین نکرده باشم اینه که وارد حساب گوگلم نشده باشم؟ چون تو گوگل پلی ساین این کردم!

ـــــــــــ

خوشت اومد؟ قلب پایین رو لمس کن!

• 2

• Soheyl.1372  
  • عضو از 1397/4/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 22

سلام دوست عزیز من گوشیم بعد از ضربه ی قسمت از صفحه...

سلام دوست عزیز من گوشیم بعد از ضربه ی قسمت از صفحه نمایشم سیاه شده ولی تاج سالمه صفحه نمایشم ی خراش برنداشته مشکل چیه از کجاست هزینه تعمیرش چقده

ـــــــــــ

• 0

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• 71

نقل از: HUNTER Butt

نقل از: HUNTER Butt سلام.گوشی ال جی دارم که تاج ال سی دی.یه تیکه ازش شکسته.ونصف صفحه نشون میده.میشه درستش کرد.هزینش چندمیشه؟تشکر!

سلام.قابل تعمیر نیست باید تاچ و ال سی دی تعویض بشه

ـــــــــــ

• 0

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• 71

نقل از: Soheyl.1372

نقل از: Soheyl.1372 سلام دوست عزیز من گوشیم بعد از ضربه ی قسمت از صفحه نمایشم سیاه شده ولی تاج سالمه صفحه نمایشم ی خراش برنداشته مشکل چیه از کجاست هزینه تعمیرش چقده

سلام.ال سی دی ضربه خورد یه قسمتش از کار افتاده فعلا باهاش کار کن کم کم از کار میوفته و کامل سیاه میشه اون موقع باید تعویض کنی

ـــــــــــ

• 0

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• 71

نقل از: is_Vivi

نقل از: is_Vivi سلام گوشی من بعضی وقتا ال سیدیش برای ۱ ثانیه خیلی کم زرد رنگ میشه مشکلش چیه؟ مدلشم a3 2017

توی گوشی های سامسونگ این مشکل جدیدا شایع شده گوشی خودم c9 pro هست کلا توی نور کم پر پر مبکنه ال سی دی.این مشکل نرم افزاریه و بخاطر اینه سیستم عامل نمیتونه تشخیص بده از سخت افزار(gpu) استفاده کنه یا نرم افزار(cpu). اول اینکه همونطور ک دوست عزیزمان گفتن میتونی روشنایی اتوماتیک گوشیتو غیر فعال کنی.اگه نشد بگو زبان گوشیت فارسی هست یا انگلیسی تا دقیق بهت بگم کجا بری درستش کنی

ـــــــــــ

• 1

• Nalooti1998  
  • عضو از 1397/11/24

• 71

نقل از: dark_knight123

نقل از: dark_knight123 سلام من گوشیم huawei honor 8 هم صفحش هم پشتش شکسته (پشتشم شیشست) یه بارم شکسته بود عوض کردن صفحشو لکه های سفید اوفتاده روش. الان باز بدم تعمیر بازم لکه میوفته رو صفحه؟ و حدودا چند عوض میکنن الان شیشه دوطرفشو. یه سال پیش دوطرفش 300 تعمیر کردن

منظورتون از لکه های سفید رو نفهمیدم.اگه میشه بیشتر توضیح بدید یا عکسشو بفرستید.الان قیمت ندارم ک بگم چند در میاد در پشت یا گلس جلوش ولی فک کنم حدود ۵۰۰بشه.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما سقط جنین ...

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «