تقسیم همسر با شخص سوم میتواند لذت بخش باشد ! جنجالی از cnn

• NightLovell  

• عضو از
    1398/8/3

• پست‌ها: 187

• 203

* از شما عزیزان متاهل دعوت میکنم تایپک های قبل رو به دقت مطالعه کنید تا به یک چارچوب کلی از فانتزی هاتون دست پیدا کنید *

Savage در این باره میگوید دیدن همسر خود با کس دیگر میتواند به عنوان یک تجربه جدید حس خوبی بدهد اما نباید آن را به صورت تحقیر یا پستی و فرو مایه بودن دید و به عنوان یک سکس تراپیست میگویم این نوع رابطه یکی از جذاب ترین و تاثیر گذار ترین اتفاق ها درون یک رابطه است.

در دنیای امروز ما استفاده از کلمه cuck به معنی توهین تلقی میشود و مخاطب آن کلمه را معمولا فردی بی عرضه و بی غیرت میخوانند و این عمل را نشانه ضعف یک شخص می دانند.

اما طبق تحقیقاتی که اخیرا توسط by David Ley, Justin Lehmiller و نویسنده ای به نام Dan Savage انجام شده است عمل cuckolding به صورت بسیار زیاد میتواند تجربه مثبتی باشد و به ندرت میتواند نشانه از ضعف باشد.

عبارت cuckolding در آثار تاریخی در قرن ۱۳ مشاهده شده و از مردانی گرفته شده که میترسیدند فرزندشان در اثر یک خیانت به وجود آمده باشد هرچند که امروزه این عمل یک فانتزی جنسی برای بسیاری از مردان است که علاقه مند هستند شریک زندگیشان با یک مرد دیگر در مقابل آنها رابطه جنسی برقرار کند و البته زنان نیز علاقه مند به این کار هستند اما بسیار کمتر.

لی در این مورد میگوید ما معمولا این نوع رابطه جنسی را در مورد افرادی میبینیم که رابطه آزاد دارند اما امروزه بسیار بیشتر در مورد این فانتزی جنسی میشنویم و معمولا مردم جبهه گیری علیه این سلیقه جنسی را نمیپذیرند.

در واقعا هم اکنون تعداد درخواست های این اتفاق بیشتر از آن چیزی است که حتی شما تصورش را بکنید.

در هنگام جمع آوری اطلاعات برای انتشار یک کتاب با عنوان بگو چه چیزی میخواهی؟ از میان هزاران آمریکا در این مورد سوالا هایی پرسیده شد که ۵۸% از مردان در مورد همبستری همسرشان با یک مرد دیگر فانتزی هایی داشتند و یک سوم زنان نیز همین گونه بوده اند.

در واقع مردان در این مورد بیشتر علاقه نشان میدهند اما زنانی نیز هستند که دوست دارند همسرشان با زنی دیگر در مقابل آنها سکس داشته باشد.

این اتفاق ابتدا در میان زوج های همچنسگرای مرد اتفاق افتاد و در همین رابطه لی و لهمیر با بیش از ۵۸۰ مرد همجنسگرا در این مورد گفتگو کردند.

علاقه مشترک بین هر دو دسته تقریبا مشترک بود و در مورد موضوعاتی همپون بی دی اس ام و رابطه بین نژادی وجود داشته است .

مسئله تحریک کننده در مورد این موضوع این است که همسر باید به عنوان یک تماشاچی رابطه را از نزدیک مشاهده کند و به عنوان یک فانتزی از آن لذت ببرد.

اما ممکن است برای همه افراد به خصوص یک همجنسگرا این یک تابو نباشد چون در جامعه تراجنسیتی ها ممکن است این اتفاق بسیار رخ دهد اما با این حال باز هم ممکن است بعضی از آنها به این نوع رابطه علاقه نشان دهند.

Savage در این باره میگوید دیدن همسر خود با کس دیگر میتواند به عنوان یک تجربه جدید حس خوبی بدهد اما نباید آن را به صورت تحقیر یا پستی و فرو مایه بودن دید و به عنوان یک سکس تراپیست میگویم این نوع رابطه یکی از جذاب ترین و تاثیر گذار ترین اتفاق ها درون یک رابطه است.

* در مجموع این محققین اعلام کردند ما به این نتیجه رسیدیم که cuckolding (تقسیم همسر) نمیتواند باعث آسیب رسیدن به یک رابطه باشد و باعث ایجاد جذابیت در یک رابطه است اما نکته ای را باید در نظر گرفت که در بعضی از افراد با پیشینه های متفاوت در زندگی ممکن است نتیجه برعکسی بگذارد و به هم اندازه مخرب و آسیب پذیر باشد. *

برای زوج هایی که در این مورد تصمیم به انجام گرفته اند نکته مهم این است که باید به آهستگی قدم بردارند و ممکن است این که همسر شما با کسی رابطه داشته باشد و آن هم در زمانی که شما حضور ندارید مسئله جدایی از انجام این فانتزی باشد پس در این بازه به خوبی با شریکتان صحبت کنید و مطمئن باشید نتیجه بسیار عالی خواهید گرفت .

ـــــــــــ

My favorite :couple, bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

دقیقا همینه ، نسخه واحدی نمیشه برا همه پیچید ، این...

دقیقا همینه ، نسخه واحدی نمیشه برا همه پیچید ، این رابطه به درد هرزوجی نمیخوره ، بعضیا نمیتونن از تجربه این فانتزی به سلامت عبور کنن و تبعات سنگینی براشون به دنبال داره ، علی الخصوص زوج هایی که بینشون صمیمیت کافی وجود نداره و رابطشون پر از رازهای نگفته اس ، حتی متاسفانه یه تعداد از آقایون علاقمند به کاکولد ، پارانویا هستن

ـــــــــــ

سلام ، ۳۷ ساله و مجردم ، دنبال رابطه دائمی و پایدار با زوجی از تبریز هستم ، آیدی تلگرام tabriz1982 لطفا برای سکس چت و کارای الکی وقت منو نگیر ، فقط و فقط واقعی

• 3

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 187

• 203

نقل از: آقای-ماساژور61

نقل از: آقای-ماساژور61 دقیقا همینه ، نسخه واحدی نمیشه برا همه پیچید ، این رابطه به درد هرزوجی نمیخوره ، بعضیا نمیتونن از تجربه این فانتزی به سلامت عبور کنن و تبعات سنگینی براشون به دنبال داره ، علی الخصوص زوج هایی که بینشون صمیمیت کافی وجود نداره و رابطشون پر از رازهای نگفته اس ، حتی متاسفانه یه تعداد از آقایون علاقمند به کاکولد ، پارانویا هستن

همینطوره دوست عزیز

ـــــــــــ

My favorite :couple, bbw , feet fetish nude photography , compersion, breast fetish , lesbian

• 0

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 203

نقل از: sa.ha

نقل از: sa.ha واقعا متاسفم برای شما... متاسفم برای شما که دارین ولع این نوع رابطه رو در زوج ها ایجاد و تحریک می کنید.. من به عنوان کسی که ۲ و نیم سال کار در کلینیک و درمانگاه های جنسی بودم، تاکید می کنم انجام این فانتزی ها نیار به شناخت روانی زوجین توسط روان درمانگر داره تاکید می کنم فقط روان درمانگر چون نمی تونید میزان کشش روانی خودتون رو تحلیل بکنید... دوستان من با زوج های زیادی در درمانگاه با فانتزی های جنسی کار کردم ولی به همشون گفتم شما نباید یهویی تصمیم به انجامش بگیرد اونم بر اساس مراحل و قوانین سایت های پورن

بهتره زمانی که برای تاسف خوردن صرف میکنید ، صرف مطالعه تایپک های من بکنید تا متوجه بشید که اینجا سعی دارم میکنم یک چارچوب مشخصی از فانتزی ارائه بدم که بر اساس چارچوب های خود ساخته که در طول مراحل شناخت جنسی از همدیگه بوجود میاد . مشگل زوج ها چیزی فراتر از فانتزیه که ریشه تو ناآگاهی جنسی داره

ـــــــــــ

• 0

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 203

نقل از: NightLovell
نقل از: sa.ha واقعا متاسفم برای شما... متاسفم برای شما که دارین ولع این نوع رابطه رو در زوج ها ایجاد و تحریک می کنید.. من به عنوان کسی که ۲ و نیم سال کار در کلینیک و درمانگاه های جنسی بودم، تاکید می کنم انجام این فانتزی ها نیار به شناخت روانی زوجین توسط روان درمانگر داره تاکید می کنم فقط روان درمانگر چون نمی تونید میزان کشش روانی خودتون رو تحلیل بکنید... دوستان من با زوج های زیادی در درمانگاه با فانتزی های جنسی کار کردم ولی به همشون گفتم شما نباید یهویی تصمیم به انجامش بگیرد اونم بر اساس مراحل و قوانین سایت های پورن
بهتره زمانی که برای تاسف خوردن صرف میکنید ، صرف مطالعه تایپک های من بکنید تا متوجه بشید که اینجا سعی دارم میکنم یک چارچوب مشخصی از فانتزی ارائه بدم که بر اساس چارچوب های خود ساخته که در طول مراحل شناخت جنسی از همدیگه بوجود میاد . مشگل زوج ها چیزی فراتر از فانتزیه که ریشه تو ناآگاهی جنسی داره

ممنون میشم مدرک خودتو رو بگید

چه مدرکی؟

ـــــــــــ

• 0

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 203

ممنون میشم مدرک خودتو رو بگید

چه مدرکی؟

شما دارین مطالبی رو شیر می کنید که این زمینه تخصص ندارین... پس لطفا ادامه نده دوست عزیز

لینک منبع این مقاله رو گذاشتم ولی سایت اجازه لینک گذاشتن نمیده ، تایپک های من تمام علمیه و سعی داره ذهن رو از فانتزی به شناختی برسونه که به دلیل شناخت جنسی کم زوج ها از این نوع فانتزی ها آسیب نبینند ،

پ.ن : شما ادعایی میکنید که تخصص دارید ولی بالای 8 تا تایپک ایجاد کردید بدون هیچ آگاهی بخشی و فقط درخواست زوج داشتید ، لطفا اگه تخصص ندارید سعی کنید اطلاعات خودتون رو بالا ببرید و اگه تخصصی دارید با آگاهی بخصی علم خودتون رو نشر بدید

ـــــــــــ

• 1

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 203

نقل از: Aarraasshh1126

نقل از: Aarraasshh1126 من به طور کامل با نظر نویسنده موافقم این رابطه اگه به همراه درک عمیق از یکدیگر باشه و در چارچوب از قبل مشخص شده ، میتونه به بالا بردن لذت زندگی مشترک بسیار کمک کنه اینکه افراد نااگاه و متعصب بی علم ث با لاپوشانی کردن و سرکوب نیازهای خودشون و جامعه بخان این موضوع رو تابو جلوه بدند باعث این اتفاق میشه که چه زنان و چه مردان به سمت ارضای خودشون از طریق خیانت پیش برند مثل همین دوستمون علاقه به این داره که زوج پیدا کنه ولی هنوز نتونسته با خودش کنار بیاد که این یک فانتزی و علاقه شخصیه و نه تابو و نباید به افرادی که مثل من این علاقه و فانتزی رو دارند توهین کرد من از این تاپیک خیلی لذت بردم چون کلمه cuckold رو به معنای بدش بعنی بی غیرتی ترجمه نکرد بلکه به معنای خوب خودش ترجمه کرد ماها افراد بی غیرتی نیستیم چون غیرت یک معنای شخصی داره و برای هر کس یک جور معنی میشه که به هزاران عامل بستگی داره اتفاقا ماها عاشقای با جراتی هستیم که میتونیم برای لذت بردن همسرمون و خودمون وارد یک دنیای ناشناخته بشیم که خیلی ها جراتش رو ندارند ( هر چند که دلشون له له میزنه برا انجامش ) کار هر کس نیست خرمن کوفتن بله دوستان

ممنون از نظر کاملت دوست عزیز ، بنظرم شناخت چارچوب ها فقط با دیالوگ و حرف زدن با همسر و صمیمیت و اعتماد به وجود میاد

ـــــــــــ

• 0

• Pesarbala99  

• عضو از 1399/1/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 7

دوست دارم بیغیرتی یاد بگیرم

من با این مطلب موافقم و دوست دارم خانمم از همه نظر راحت و آزاد باشه ولی خانمم اصلا پایه نیست به روش های مختلف باهاش سعی کردم بیارمش تو خط ولی اصلا راه نمیده و بد تر میشه . لطفا اگه کسی راه حلی داره کمکم کنه، Matin_5656@

ـــــــــــ

• 2

• Litel._.boy  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2742

• 5553

افرادي كه نظر ميدن به كاكولد علاقه مند هستند و اين...

افرادي كه نظر ميدن به كاكولد علاقه مند هستند و اين تحقيقات انجام شده به احتمال صد در صد دروغ بوده به خاطر اينكه از افرادي برسيدن كه علاقه به كالولد دارن بعدشم بايد از زنا هم سوال ميشد ن فقط از مردا! بيشك براي تحقيق ميداني از يك طيف موضوع جامعه بايد از همه جامعه سوال شد و اين تحقيق از ريشه اشتباه و غلط است حال اينكه شما اين روابط كاكولدي رو ترويج ميدين ايا حاظرين همسر خود را همبستر فردي ببينيد ?

ـــــــــــ

به تو چه که به من چه . به من چه که به توچه.

• 3

• mehradpesar  

• عضو از 1397/7/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 104

• 53

نقل از: Litel._.boy

نقل از: Litel._.boy افرادي كه نظر ميدن به كاكولد علاقه مند هستند و اين تحقيقات انجام شده به احتمال صد در صد دروغ بوده به خاطر اينكه از افرادي برسيدن كه علاقه به كالولد دارن بعدشم بايد از زنا هم سوال ميشد ن فقط از مردا! بيشك براي تحقيق ميداني از يك طيف موضوع جامعه بايد از همه جامعه سوال شد و اين تحقيق از ريشه اشتباه و غلط است حال اينكه شما اين روابط كاكولدي رو ترويج ميدين ايا حاظرين همسر خود را همبستر فردي ببينيد ?

کاری به خوب یا بد یا ترویج بقول شما ندارم اما نمونه های واقعی بسیارند حتی با پذیرش ریسک در ایران نمونه های واقعی

ـــــــــــ

• 1

• Alireza@jjj  

• عضو از 1398/11/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 221

• 442

ب نظر من اگه دو طرف راضی باشن مشکلی ایجاد نمیکنه...

ب نظر من اگه دو طرف راضی باشن مشکلی ایجاد نمیکنه اما اگه شوهر راضی نباشه و زن بهش خیانت کنه این گناهی غیر قابل بخششه و بلعکس. ب نظر من ازدواج یک تعهده ک به هم وفادار بمونیم و فقط ب هم فکر کنیم. و اگه کسی هم ک این فانتزی رو داره رو من بهش احترام میزارم چون زندگیه خودشه و به من و بقیه ربطی نداره.

ـــــــــــ

br>

• 1

• Litel._.boy  

• عضو از 1398/12/23

• 5553

نقل از: mehradpesar

نقل از: mehradpesar
نقل از: Litel._.boy افرادي كه نظر ميدن به كاكولد علاقه مند هستند و اين تحقيقات انجام شده به احتمال صد در صد دروغ بوده به خاطر اينكه از افرادي برسيدن كه علاقه به كالولد دارن بعدشم بايد از زنا هم سوال ميشد ن فقط از مردا! بيشك براي تحقيق ميداني از يك طيف موضوع جامعه بايد از همه جامعه سوال شد و اين تحقيق از ريشه اشتباه و غلط است حال اينكه شما اين روابط كاكولدي رو ترويج ميدين ايا حاظرين همسر خود را همبستر فردي ببينيد ?
کاری به خوب یا بد یا ترویج بقول شما ندارم اما نمونه های واقعی بسیارند حتی با پذیرش ریسک در ایران نمونه های واقعی

ببينيد من به عقايد كاكولد هاي عزيز احترام ميزارم ولي اين احترام به اين معني نيست كه كارشان را تاييد ميكنم ما انسان ها حق انتخاب داريم و هميطور ازادي ولي به جا وبه حد معمول نه افراط و نه تفريط اما سوال اينجاست ايا واقعا در ايران كاكولد ها به لذت بخش بودن اين رابطه مي انديشند يا به اينده ان هم فكر كرده اند ? من مدت كوتاهي براي تحقيقات در داداكاه بودم براي توي اون دو ماه يك نتيجه اي حاصل شد اونم اين بود كه در دو ماه 23 طلاق فقط به خاطره اين روابط به صورت غير مستقيم ثبت شد تنها 2 مورد اشتي كردند در جواب سوال قبلي يحتمل اين افراد به اينده نمي انديشند يك خانواده وقتي بنيانش سست ميشه كه ريشه هاش شروع به نابود شدن بره ! در اخر بنده منكر لذت بعضي از اين افراد و ثابت شدن بنيان اين خانواده ها نميشم هستند اندك افراد كه هم زن و هم مرد به اينده فكر كرده اند ^^^

ـــــــــــ

• 3

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 203

برای تعیین کردن جامعه آماری روش های مختلفی هست که دخل و تصرفی در آمار بوجود نیاد ، مقالاتی که cnn منتشر میکنه معتبر هستن

ـــــــــــ

• 0

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 203

نقل از: Alireza@jjj

نقل از: Alireza@jjj ب نظر من اگه دو طرف راضی باشن مشکلی ایجاد نمیکنه اما اگه شوهر راضی نباشه و زن بهش خیانت کنه این گناهی غیر قابل بخششه و بلعکس. ب نظر من ازدواج یک تعهده ک به هم وفادار بمونیم و فقط ب هم فکر کنیم. و اگه کسی هم ک این فانتزی رو داره رو من بهش احترام میزارم چون زندگیه خودشه و به من و بقیه ربطی نداره.

دقیقا همینطوره

ـــــــــــ

• 1

• Litel._.boy  

• عضو از 1398/12/23

• 5553

برای تعیین کردن جامعه آماری روش های مختلفی هست که دخل و تصرفی در آمار بوجود نیاد ، مقالاتی که cnn منتشر میکنه معتبر هستن

لطفا منبع رو بزاريد بدون منبع با هر توجيهي متن شما ارزشي نداره ! جامعه اماري بايد ميداني و همه در ان شركت كنن !

ـــــــــــ

• 1

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 203

لطفا منبع رو بزاريد بدون منبع با هر توجيهي متن شما ارزشي نداره ! جامعه اماري بايد ميداني و همه در ان شركت كنن !

از نظر خودت حرفت درسته ولی از نظر علم و آمار حرفی نادرست و ساده لوحانه اس ، سایت اجازه گذاشتن لینک رو به من نمیده تو خصوصی میفرستم نتیجه کار رو تو این تایپک اعلام کن

ـــــــــــ

• 0

• S@mi23CM  

• عضو از 1399/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 194

• 118

کیر کلفت واسه زن های حشری و داغ

هرکی اهل دله در خدمتم

ـــــــــــ

Samann23@

• 0

اشتباه می کنید

فکر کنم متاهل نیستید و حرفاتون بو داره ما مخالف نظر شما هستیم ‌شایدم روان درمانگر ها دوست دارن خودشونم شیطونی کنن ناقلا

ـــــــــــ

هر چیزی برای پنهان شدن یه دلیلی برای خودش داره حتی شیر سلطان جنگل

• 1

• Amoomid  

• عضو از 1398/12/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 735

• 1053

زندگی خانه ایست
با هزاران پنجره
دلت را به‌سوی...

زندگی خانه ایست با هزاران پنجره دلت را به‌سوی هر کدام بگشایی زندگی سهم تو را از همان‌جا می‌دهد پنجره ی عشق را بگشا که وجودت را از آن سرشار کنی مواظب پنجره های عشق نَما هم باش چون با گُشودن آنها زندگی از طریق پنجره، به ماتَحتِ تو کیرِ خَرِ اسبِ آبی فُرو خواهد کرد.

ـــــــــــ

((Alvin))قد١٨٢-وزن٨٥-سايزقوي

• 1

• Sexapproach  
  • عضو از 1398/11/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 16

کاری ندارم بقیه چی میگن

ولی من یکی اصلا نمیتونم با این قضیه کنار بیام. زنی که اجازه بده من با هر زن دیگه ای بخوابم واسه من یه زن خاص نیست. نمی‌دونم اگه من اجازه بدم طرفم با هرکسی بخوابه دیگه واسش اون مردی هستم که باید باشه؟

ـــــــــــ

• 0

• NightLovell  

• عضو از 1398/8/3

• 203

ذهن خود رو درگیر مسائل غیر مهم نکنید

نقل از: Sexapproach ولی من یکی اصلا نمیتونم با این قضیه کنار بیام. زنی که اجازه بده من با هر زن دیگه ای بخوابم واسه من یه زن خاص نیست. نمی‌دونم اگه من اجازه بدم طرفم با هرکسی بخوابه دیگه واسش اون مردی هستم که باید باشه؟

همه اینطور نیستن که فانتزی داشته باشن مثل شما ، همینکه اطلاعاتتون رو بالا ببرید کافیه ،

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «