تمام مقامات سیاسی کشور ناپدید شدن - امپراتوری کرونا

• HotBF4u  

• عضو از
    1395/4/28

• پست‌ها: 1096

• 687

با قدرت گرفتن ویروس کرونا در ایران و آلوده شدن کشور ۸۰ میلیونی ایران به این ویروس مرگبار، تمام مقامات سیاسی، کشوری و لشکری از شهرها فراری شدن و دائما در شهرهای جدیدی مثل اصفهان، تهران، شیراز و همدان ...سایر شهرها صدای آمبولانس به گوش میرسه.

ویروس کرونا ریه ها رو از کار میندازه و این کار رو به صورت ظریفی انجام میده تا جایی که جواد ظریف کاملا ناپدید شده از ترس ظرافت ویروس کرونا در کشتن مردم.

ترس از مرگ خواب رو از چشمان شهروندان ایرانی گرفته.

قربانیان ویروس کرونا در تمامی رده های سنی دیده می شوند.

از دختر پرستار ۲۵ ساله بگیرید تا دکتر ۳۴ ساله!.

به قدری ترس و وحشت ایران رو فرا گرفته که مقامات سیاسی، نمایندگان مجلس، ژنرال های نظامی... همه و همه از ترس ابتلا به این ویروس مرگبار کرونا ناپدید شدن.

شبکه های مجازی پر شده از تصاویر قربانیان جوان ویروس مرگبار کرونا.

این ویروس مرگبار با سرعت شیوع بالایی که داره عملا مردم ایران رو به یک گونه در معرض انقراض تبدیل کرده است.

هر توریستی که از ایران خارج می شود چه داخلی و چه خارجی به ویروس کرونا مبتلا است.

تخمبن ها در خوشبینانه ترین حالت حاکی از ابتلای ۱۸ تا ۲۰ هزار نفر به ویروس کرونا است.

امپراتوری کرونا در ایران نزدیک است

ویروس کرونا به قدری قدرتمند است که در طول مدت کوتاهی تقریبا ولایت فقیه ایران را سرنگون کرده و خودش بر تخت پادشاهی ایران نشسته است.

خداوند از راه های عجیبی انتقام میگیرد.

تمام اماکن مذهبی شیعه از قبیل حسینیه ها، امامزاده ها، حرم ها و ضریح ها به مهمترین عوامل ناقل ویروس کرونا تبدیل شده اند!.

افرادی که در دو هفته قبل در تجمعات مذهبی در امامزاده ها حضور داشته اند اکنون مرده اند.

ویروس کرونا نه از سپاه می ترسد و نه از بسیج یا گردان عاشورا و انصار حزب الله...

بلکه برعکس این گروه های مسلح وفادار به جمهوری اسلامی هستند که از ترس ابتلا به این ویروس مرگبار از شهرها به سمت نقاط نامعلومی متواری شده اند.

کار بجایی رسیده که برای اولین بار تو زندگی هم اونا ما درک می کنن و هم ما اونا رو،

ترس، ترس از مرگ، ترس غیرقابل تصور

سرعت کرونا در انتشار، ابتلا و سپس از پا در آوردن قربانیان خود بقدری بالا است که همه پزشکان و پرستاران را غافلگیر کرده است و اگر کسی برگرده و به شما بگه این ویروس یک سلاح کشتار جمعی و یک سلاح بیولوژیک نیست به شعور شما توهین کرده.

احتمال اینکه حتی این ویروس از ایران به چین رفته باشه خیلی زیاد هست. با توجه به درگیری نظامی خامنه ایی با امریکای ابرقدرت هیچ بعید نیست شیوع کرونا از ایران آغاز شده باشد و کار امریکا هم بوده باشد و جمهوری اسلامی برای فرار از پذیرش شکست امار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا را پنهان کرده باشد تا ابعاد فاجعه انسانی که کرونا در ایران در حال رقم زدن هست را مخفی کند.

سازمان پدافند غیر عامل که مثلا وظیفه داره خودش جلوی ورود ویروس به ایران رو بگیره و باید زودتر از همه بدونه عملا غافلگیر شده!.

خبرنگارها جرئت نمی کنند برای گفتگو با مقامات حاضر شوند و مقامات نیز همینطور، هر کس تا حالا ویروس کرونا گرفته خواهرش گائیده شده، و این ویروس خواهر و مادر همه رو گائیده.

درحالی که نظام باید شیوع ویروس کرونا رو کنترل کنه به نظر میرسه ویروس کرونا داره نظام جمهوری اسلامی ایران رو کنترل میکنه.

در برخی از موارد کسانی این ویروس رو گرفتن که حتی از خونه خودشون بیرون نمی رفتن و دقیقا مشخص نیست چطوری به این سرعت به این ویروس مرگبار آلوده شده.

دوره نهفتگی ویروس کرونا بسیار طولانی هست شاید دو هفته یا حتی حدودا ۲۶ الی ۲۷ روز، نشانه های ویروس کرونا تب، سرفه خشک، سردرد، بدن درد، سرگیجه و نفس تنگی کاهش گلوبول خون و آسیب های ریوی هست. این ویروس هیچ درمان جدی نداره بجز چندتا شرکت که ادعا کردن درمانشو دارن یا واکسنشو دارن!.
بیست درصد کسانی که ویروس کرونا می گیرن به مرحله ARDS میرسند
(Acute Respiratory Distress Syndrome)
نرسیدن اکسیژن از طریق ریه به خون و خارج نشدن دی اکسید کربن در بازدم.

به عبارت ساده تر و خودمونی دم و بازدم تعطیل!

ﻣﺮﮒ ﺍﻟﻬﺎﻡ ﺷﯿﺨﯽ، ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﻓﻮﺗﺴﺎﻝ، ﺑﺮ ﺍﺛﺮ ﺍﺑﺘﻼ ﺑﻪ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﮐﺮﻭﻧﺎ

دختر ۲۲ ساله تازه ترین قربانی جنایت روحانی علیه بشریت.

خدمات VIP

در حال که دارن ملت رو قتل عام میکنن به معصومه ابتکار خدمات پزشکی VIP میدن.

الان هر سیاست مداری میخواد کرونا نگیره میگه کرونا گرفته تا قایم بشه و کرونا نگیره.

دیگه امید چندانی به زندگی ندارم اگر خوبی بدی از من دیدین حلالم کنید، شاید منم رفتنی شدم کی میدونه قربانی بعدی امپراتور کرونا کی باشه!؟

ﻣﻨﺖ ﺧﺪﺍﻱ ﺭﺍ ﻋﺰﻭﺟﻞ ﮐﻪ ﻃﺎﻋﺘﺶ ﻣﻮﺟﺐ ﻗﺮﺑﺘﺴﺖ ﻭ ﺑﺸﮑﺮ ﺍﻧﺪﺭﺵ ﻣﺰﻳﺪ ﻧﻌﻤﺖ . ﻫﺮ ﻧﻔﺴﻲ ﮐﻪ ﻓﺮﻭ ﻣﻴﺮﻭﺩ ﻣﻤﺪ ﺣﻴﺎﺗﺴﺖ ﻭ ﭼﻮﻥ ﺑﺮﻣﻴﺎﻳﺪ ﻣﻔﺮﺡ ﺫﺍﺕ . ﭘﺲ ﺩﺭ ﻫﺮ ﻧﻔﺴﻲ ﺩﻭ ﻧﻌﻤﺖ ﻣﻮﺟﻮﺩﺳﺖ ﻭ ﺑﺮ ﻫﺮ ﻧﻌﻤﺘﻲ ﺷﮑﺮﻱ ﻭﺍﺟﺐ
ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻭ ﺯﺑﺎﻥ ﮐﻪ ﺑﺮﺁﻳﺪ
ﮐﺰ ﻋﻬﺪﻩ ﺷﮑﺮﺵ ﺑﺪﺭﺁﻳﺪ

(این پایان گزارش نیست و این پست در صورت امکان در آینده تکمیل خواهد شد اگر عمری باقی بود)

ـــــــــــ

ACTOR

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

کرونا _را _ شکست _میدهیم

مطمئن باش

ـــــــــــ

لود نشد ...

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1096

• 687

نقل از: cheshm_abi_esf

نقل از: cheshm_abi_esf مطمئن باش

با این وضعیت نابسامان وزارت بهداشتی که من میبینم بعید هست من، تو، ما و بقیه تا آخر ماه زنده بمونیم.

مسئله خیلی جدی شده

دارم میگم امپراتوری کرونا میفهمی، یعنی سقوط و سرنگونی نظام به دست این ویروس مرگبار قطعی شده. و در طول مدت کوتاهی اگر زنده موندیم محقق شدنش را خواهیم دید.

ـــــــــــ

ACTOR

• 2

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 687

نقل از: Sanazsissy

نقل از: Sanazsissy جو نده بابا چرا دروغ میگی

هیچ وقت تو زندگیم انقدر راست نگفتم که الان تو این پست گفتم.

میخوای باور کن میخوای نکن حق انتخاب با خودته

باقی بقایت...

ـــــــــــ

ACTOR

• 1

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 687

سلطنت کرونا در خیابان های ایران

سلطنت کرونا در خیابان های ایران

ـــــــــــ

ACTOR

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 687

هممون بگا رفتیم

این ویروس بدجوری توی ایران میتازه

ـــــــــــ

ACTOR

• 1

• JoojehFokoli  

• عضو از 1398/11/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 267

• 224

corona

دوسته عزیز؛

مرسی از اگاهی کردنت ممنونیم. در نا امیدی بسی امید است/ پایان ب سیه سپید است... (biggrin)

ـــــــــــ

از گهواره تا گور انسان باش

• 1

• JoojehFokoli  

• عضو از 1398/11/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 267

• 224

کرونا

نقل از: pashook
نقل از: JoojehFokoli دوسته عزیز؛ مرسی از اگاهی کردنت ممنونیم. در نا امیدی بسی امید است/ پایان ب سیه سپید است... (biggrin)

منفی باف نیستم ولی حاجی ما تو جمهوری اسلامی زندگی می کنیم پس . . . پایان شب سیه سپید نیست . . . مرگ با کروناست!

اگه ادم امیدشو از دست بده٬ کار تمومه. یه کم امید داشته باش (biggrin)

ـــــــــــ

از گهواره تا گور انسان باش

• 2

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 687

نقل از: JoojehFokoli

نقل از: JoojehFokoli دوسته عزیز؛ مرسی از اگاهی کردنت ممنونیم. در نا امیدی بسی امید است/ پایان ب سیه سپید است... (biggrin)

بیشتر مراقب خودتون باشید این یارو کرونا اصلا با کسی شوخی نداره پیر و جوون هم نمیشناسه

نمیخوام نا امیدتون کنم ولی خوب این نکته رو هم در نظر بگیرید که قطعا برای همه آخرش سفید نخواهد بود!.

ـــــــــــ

ACTOR

• 2

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 142

• 120

اینکه میگی کار آمریکاست چرت وپرت هست..
یک عده...

اینکه میگی کار آمریکاست چرت وپرت هست.. یک عده احمق هم ممکنه حرفت رو باور کنند و بیشتر دشمن آمریکا بشن.. این ویروس رو احتمالا خود چینیها داشتن امتحان میکردند، از دستشون دررفته.. مثل مورد قبلی در چین که چندسال پیش بود../ .. یک چیز واضحه: کشورهایی مثل چین و روسیه به شدت در حال آزمایش بمب های بیولوژیک هستند.. و بعضی وقتا خودشون نمیدونن چه گندی میزنن..! مثل چرنوبیل.. من تا حد زیادی قبول دارم که این ساخت دست بشر هست و نه طبیعت. البته در ایران بخاطر مخفی کاری حکومت، از همه جا بیشتر تلفات داره به نسبت جمعیتش.. تا جاییکه احتمالا آمار کشته ها پانصد تن است. و آمار مبتلایان مخفی، سی هزار نفر..

ـــــــــــ

بجای این امضای مزخرف،کاری کن که بتونیم کامنتهای ترول ها رو خودمون حذف کنیم

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 687

نقل از: musir

نقل از: musir اینکه میگی کار آمریکاست چرت وپرت هست.. یک عده احمق هم ممکنه حرفت رو باور کنند و بیشتر دشمن آمریکا بشن.. این ویروس رو احتمالا خود چینیها داشتن امتحان میکردند، از دستشون دررفته.. مثل مورد قبلی در چین که چندسال پیش بود../ .. یک چیز واضحه: کشورهایی مثل چین و روسیه به شدت در حال آزمایش بمب های بیولوژیک هستند.. و بعضی وقتا خودشون نمیدونن چه گندی میزنن..! مثل چرنوبیل.. من تا حد زیادی قبول دارم که این ساخت دست بشر هست و نه طبیعت. البته در ایران بخاطر مخفی کاری حکومت، از همه جا بیشتر تلفات داره به نسبت جمعیتش.. تا جاییکه احتمالا آمار کشته ها پانصد تن است. و آمار مبتلایان مخفی، سی هزار نفر..

ممکنه باشه بلاخره جنگ بوده

ـــــــــــ

ACTOR

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 687

ﻣﺮﮒ ﺍﻟﻬﺎﻡ ﺷﯿﺨﯽ، ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ 22 ساله ﻓﻮﺗﺴﺎﻝ

ﻣﺮﮒ ﺍﻟﻬﺎﻡ ﺷﯿﺨﯽ، ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ 22 ساله ﻓﻮﺗﺴﺎﻝ، ﺑﺮ ﺍﺛﺮ ﺍﺑﺘﻼ ﺑﻪ ﻭﯾﺮﻭﺱ ﮐﺮﻭﻧﺎ

ـــــــــــ

ACTOR

• 0

خیلی خوب و مفید.کرونا در برابر مسولین زانو زده...

خیلی خوب و مفید.کرونا در برابر مسولین زانو زده بابا.اینا خودشون کرونان.کرونا اداشونم نمیتونه دربیاره.لعنت به همشون. دوتاماسک گرفتم برای بچه هام ۱۰۰تومن.کرایه خونمو ندادم ۱۰روزه هیچی نگرفتم ازترس نزاشتم بچه هام بیرون برن لعنت خدابه همشون

ـــــــــــ

زندگیم پسرام Nazi_mirzayi3244

• 2

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• 120

نقل از: Nader4000

نقل از: Nader4000 یا خری یا خودتو زدی به خری؟کدوم مسئول سیاسی فرار کرده؟خب احمق جان وزیر فرماندار بخشدار و... همه سرکار هستن. تو هم کمی از اون حرام لقمه هایی که ماسک احتکار کردن نداری.گیرم مسئولین بد توی این اوضاع بجای امیدواری ته دل یکی رو خالی بکنی چی گیرت میاد؟بالاتر از همه اینا خدا هست اگه بهش اعتقاد داری هر وقت صلاح بدونه مرگتو میرسونه.حالا یا با کرونا یا تصادف یا... پس جو نده

اونایی که ماسک احتکار کردند ازخود شما هستند عزیزم.. ما که نیستیم.. .. تو گفتی از کرونا نمیریم.. از چیز دیگری ممکنه بمیریم چون مرگ دست خداست..! واقعا از این توجیه قانع شدم.. آره.. حکومت برای همینه که آخرش بگه مرگ دست خداست..اگه ازین نمردید، ازون خواهید مرد..!!!!!!

ـــــــــــ

• 0

• mahara  

• عضو از 1391/11/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 149

• 263

نقل از: musir اینکه میگی کار آمریکاست چرت وپرت هست.. یک عده احمق هم ممکنه حرفت رو باور کنند و بیشتر دشمن آمریکا بشن.. این ویروس رو احتمالا خود چینیها داشتن امتحان میکردند، از دستشون دررفته.. مثل مورد قبلی در چین که چندسال پیش بود../ .. یک چیز واضحه: کشورهایی مثل چین و روسیه به شدت در حال آزمایش بمب های بیولوژیک هستند.. و بعضی وقتا خودشون نمیدونن چه گندی میزنن..! مثل چرنوبیل.. من تا حد زیادی قبول دارم که این ساخت دست بشر هست و نه طبیعت. البته در ایران بخاطر مخفی کاری حکومت، از همه جا بیشتر تلفات داره به نسبت جمعیتش.. تا جاییکه احتمالا آمار کشته ها پانصد تن است. و آمار مبتلایان مخفی، سی هزار نفر..

طبق اماری که از حریرچی معاون وزیر لو رفته تا حالا ۱۵۰۰ نفر کشته داده.من خودم مرکز درمانی کارمیکنم حتی ماسک والکل و دستکش ندارن

ـــــــــــ

دنبال یه زوج یا خانم هات از غرب کشور واسه رابطه مطمءن و پایدارهستم.دوس دارم mfmوfmf رو تجربه کنم

• 1

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• 120

این دوست ما هم درسته افراطی هست.. ولی نود درصد...

این دوست ما هم درسته افراطی هست.. ولی نود درصد حرفاش درسته.. بجز اونکه میگه کرونا کار آمریکاست..!!! ما به هشدارهای وحشت آور هم نیاز داریم.. وگرنه میریم توی چاه.. یک چیزبگم بهتون.. آمار مرگ و میر کرونا تا کنون مطمئن باشید بیش از 500 بوده.. و صدا و سیما دروغ میگه..

ـــــــــــ

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 687

نقل از: musir این دوست ما هم درسته افراطی هست.. ولی نود درصد حرفاش درسته.. بجز اونکه میگه کرونا کار آمریکاست..!!! ما به هشدارهای وحشت آور هم نیاز داریم.. وگرنه میریم توی چاه.. یک چیزبگم بهتون.. آمار مرگ و میر کرونا تا کنون مطمئن باشید بیش از 500 بوده.. و صدا و سیما دروغ میگه..

من نگفتم کار امریکاست گفتم با وجود جنگ بین ایران و امریکا در عراق ممکنه امریکا از سلاح بیولوژیک استفاده کرده باشه. و احتمالش هم اصلا کم نیست.

ـــــــــــ

ACTOR

• 0

• HotBF4u  

• عضو از 1395/4/28

• 687

خدمات VIP

در حال که دارن ملت رو قتل عام میکنن به معصومه ابتکار خدمات پزشکی VIP میدن.

الان هر سیاست مداری میخواد کرونا نگیره میگه کرونا گرفته تا قایم بشه و کرونا نگیره.

ـــــــــــ

ACTOR

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «