داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

توصیه‌هایی از زنان مجرب درمورد ساک زدن

1399/07/14

۳۹ چیز که زنان آرزو میکنند قبل از این که کیری را ساک بزنند می‌دانستند
بلی به راستی همینقدر توصیه‌ی مفید برای ساک زدن صحیح وجود دارد.

از: Carina Hsieh & the editors
در: Feb 25, 2020

سکس دهانی (oral sex)، کیر خوردن (fellatio)، ساک زدن (blow job) یا هر اصطلاح دیگر… کلاً هرآنچه بخواهید صدایش کنید. برای ساک زدن کیر تا دلتان بخواهد نامها و اصطلاحات متفاوت وجود دارد و در کنار تمام این نامها و لقب‌های مختلف روش‌ها و راه‌های مختلفی نیز برای انجام آن وجود دارد.
با وجود این که حضور ذهن نداریم که بگوئیم ساک زدن دقیقاً چگونه اختراع شده، بامزه است که تصور کنیم وقتی برای اولین بار در طول تاریخ کسی این درخواست را کرد، طرف مقابل به او چه گفت! می‌خواهی چه کار کنم؟ اگر بخواهیم صادق باشیم این که کیر کسی را در دهان بگذاریم به نظر بد نمی‌آید؟ اما واقعا بد نیست! با این وجود حالا، یعنی هزاران سال بعد، ساک زدن و سکس دهانی کاری‌ست لذت‌بخش و یکی از قسمت‌های خوبِ روال عادی سکس.

مانند سایر قسمت‌های سکس بهترین روش برای بالا بردن کیفیت سکس دهانی‌ و جلوگیری از تکراری شدنش، گرفتن توصیه و راهنمایی از دیگران است، به همین خاطر در اینجا ۳۹ توصیه‌ی حکیمانه از زنان بالغ و کسانی که متخصص این کار هستند و قبلاً آن را انجام داده‌اند قرار می‌گیرد. آنها قبلاً این کار را انجام داده‌اند (زیاد ساک زده‌اند) و با این که تجربیاتشان را با شما شریک شوند مشکلی ندارند. چه اولین ساک‌زدن‌تان باشد چه پانصدمی‌اش! باز هم اینجا چیزهای جدیدی که یاد گرفتنش می‌تواند مفید باشد وجود دارد.

شاید به دنبال روش‌های جدید ساک زدن باشید یا دنبال راهی که دهانتان را از خشک شدن وسط ساک زدن نجات دهید (رطوبت کم نیاورید) یا این که سوال اصلی‌تان این باشد که اگر اصلا نخواهید ساک بزنید اشکالی ندارد؟ (بله درست است؛ این تصمیم فقط مختص خود شماست.) یا می‌خواهید بدانید آیا پوزیشن بهتر و راحت‌تری برای ساک زدن وجود دارد؟ یا این که می‌توانید با ساک زدن به شکل یک بازی برخورد کنید و در هنگام ساک زدن ویبراتور {لرزاننده} را نیز وارد این بازی کنید؟ پاسخ‌ها اینجاست:


 1. خشک شدن دهان در وسط ساک زدن یک مسئله‌ی رایج است و پذیرفتن آن و پیدا کردن راه حلی‌هایی برای آن هیچ اشکالی ندارد.
  خشکی دهان در هنگام سکس، چه به خاطر عصبی بودن و دستپاچه شدن باشد یا به دلیل آلرژی یا از عوارض داروهایی که به هر دلیلی مصرف می‌کنید یا به خاطر نوشیدن نوشیدنی‌های الکلی قبل از ساک زدن (خوردن الکل باعث خشکی موقت دهان می‌شود) آنطور که خانم دکتر ‘وندی آسکو’ (Dr. Wendy Askew, MD) متخصص زنان و زایمان سابقاً در مصاحبه‌ای با مجله‌ی cosmopolitan گفته است: «مشکل خشکی دهان در هنگام ساک زدن مسئله‌ی رایجی‌ست و برای آن راه حلی وجود دارد. کمی آماده‌سازی قبلی هرگز به کسی ضرر نزده پس چند آدامس یا آبنبات ترش در کنار تخت خوابتان نگه دارید تا غدد مخصوص ترشح بزاق در دهانتان را به کار کردن بی‌اندازد.»

 2. می‌توانید قبل از ساک زدن، خود را برای آن آماده کنید.
  دکتر آسکو همچنین گفته است: «اگر به ساک زدن علاقه دارید اما خشکی دهانتان کار را خراب می‌کند، با هزینه کردن برای خرید دهانشویه‌هایی که از زایلیتول {در ایران به گزیلیتول یا الکل بلورین یا الکل قند معروف است} ساخته شده و مخصوص کسانی است که از خشکی دهان رنج می‌برند استفاده کنید. مانند دهانشویه بیوتن یا دهانشویه‌ی هوشمند زایلیتول (به یاد داشته باشید از دهانشویه‌هایی که از الکل معمولی ساخته می‌شوند دوری کنید زیرا خود باعث خشکی دهان هستند) اینها می‌توانند کمکتان کنند تا ترشح بزاق دهان‌تان بیشتر شود و در نتیجه دهان مرطوب‌تری داشته باشید.»

 3. اگر علاقه‌ای به ساک زدن ندارید به هیچ وجه مجبور به انجام آن نیستید.
  اگر ساک زدن را امتحان کرده‌اید و از آن متنفر هستید و باعث به سرفه افتادنِ شما می‌شود یا اصلاً به سرفه و خفقان نمی‌افتید ولی از آن متنفر هستید، اصلاً مجبور به انجام آن نیستید. آن بیرون مردان بسیار زیادی وجود دارند که با ساک نزدنتان در طول سکس مشکلی ندارند و «متأسفم، این کار را نمی‌کنم» را درک می‌کنند. اگر مردی هم بیش از حد به شما گیر داد یا سعی کرد با انداختنتان در رودربایستی {ایجاد احساس گناه} شما را وادار به ساک زدن کند، آدم چندش‌آوری است، این یک پرچم قرمز {علامت خطر} است که رابطه‌تان را با او تمام کنید!

 4. این حکایت قدیمی که اگر کیر بیشتر در دهان فرو برود دهان بزاق بیشتری ترشح می‌کند ممکن است در برخی موارد صادق باشد ولی اتفاقی که واقعا می‌افتد این است که ذهنتان را وارد حالت ترس و دستپاچگی می‌کنید تا به دهانتان دستور ترشح بزاق بیشتری (برای جلوگیری از خفگی) را بدهد. پس به هیچ عنوان به خودتان فشار نیاورید.
  همه‌ی ما آن دوست دختری که فکر می‌کرد «اگر کیرت را عمیق‌تر و عمیق‌تر در دهانم فرو کنی کیرت حفره‌ی گلو را خواهد بست {گیر می‌کند و احساس خفگی ایجاد خواهد شد} در نتیجه دهانم بزاق بیشتری را ترشح خواهد کرد و کار آسانتر خواهد شد.» را داشته‌ایم. چنین طرز تفکری هیچ اشکالی ندارد اما احساس خفگی احساس بسیار مزخرفی است و باعث می‌شود حس کنید دارید می‌میرید! هدف همیشه وسیله را توجیه نمی‌کند. آنگونه که دکتر دندانپزشک آقای ‘گَرِت مَنینگ’ (Jarrett Manning) که در جورجیای آتلانتا به حرفه دندانپزشکی مشغول هستند گفته‌اند: «واکنش بدن به خفگی مشابه واکنش آن به فرو رفتن کیر در گلوست که در اصل یک عکس‌العمل دفاعی بدن برای جلوگیری از خفگی یا قورت دادن چیزهای نامطلوب است. وقتی قسمت ابتدایی ورودی گلوی شما توسط برخورد چیزی با آن تحریک می‌شود پیامی از طریق سیستم عصبی شما به بصل‌النخاع {مغزینه یا پیاز مغز تیره در زبان علم مغز و اعصاب} می‌فرستد که تصادفاً نزدیک به همان قسمتی از مغز که کنترل ترشح رطوبت از چشمانتان {اشک ریختن} را بر عهده دارد واقع شده. یکی دیگر از وظائف این بخش مغز کنترل میزان ترشح رطوبت یا بزاق در دهان شماست.» این همان دلیل پزشکی است که ممکن است باعث شود فرو رفتن کیر در گلو باعث ترشح بزاق بیشتر توسط دهانتان شود. اما این کاملاً قطعی است که اگر برای به دست آوردن بزاق بیشتر چنین کاری انجام دهید دکمه‌ی ایجاد حالت ترس و وحشت را در ذهنتان فشار داده‌اید. پس هرگز خود را وادار نکنید اینقدر احساس خفگی کنید که معذب و ناراحت شوید ولی باز هم به این امید که بتوانید به چشمه‌ی سری و جادویی بزاق برسید کار را ادامه دهید…

 5. همه‌ی مردها از ساک زدن خوششان نمی‌آید.
  آن بیرون مردهایی وجود دارند که طرز تفکرشان این است «من از این که کیرم را ساک بزنند خوشم نمی‌آید.» و حرفشان هم حقیقت دارد. همانگونه که زنانی هم وجود دارند که فکر می‌کنند لیسیدن کُسشان فشار زیادی بر روی آنها برای رسیدن به ارگاسم وارد می‌کند تا حدی که اصلاً نمی‌توانند از آن لذت ببرند. این ترسیدن از مرکز توجه بودن برای مردان نیز صادق است، پس اگر دوست پسر شما علاقه‌ای به این که برایش ساک بزنید نشان نداد نباید بهتان بربخورد و احساس کنید که به {سکسی بودن} شما توهین شده است.

 6. همه مردان نمی‌توانند از طریق ساک زدن کیرشان به ارگاسم برسند.
  بسیاری از مردان به این نتیجه رسیده‌اند که ساک زدن کیرشان برای به ارگاسم رساندنشان کافی نیست.
  با وجود این که محصولات تصویری {پورن} ممکن است هفت روز هفته در تمام ۲۴ساعت این پیام را صادر کنند که ساک‌زدن نهایت خواسته‌ی همه مردان است و حکم جام مقدس سکس را دارد، گاهی اوقات برای برخی از مردان اینقدر لذت‌بخش نیست که بتواند آنان را به ارگاسم برساند. یکی از مردانی که در سنین بلوغ ختنه شده و هم تجربه‌ی سکس قبل از ختنه و هم بعد از آن را داشته به مجله cosmopolitan گفته بود: «با وجود این که می‌توانستم قبل از عمل جراحی با ساک زدن به ارگاسم برسم. اما بعد از آن این امر برایم غیر ممکن شده است.» البته این یک مورد خاص است (مشکلاتی که در نتیجه‌ی ختنه کردن در دوران بزرگسالی به وجود می‌آیند از افرادی که با ساک زدن کیرشان به ارگاسم نمی‌رسند هم نایاب‌ترند!) و فقط یک مثال بود. اگر برای مدت طولانی مشغول ساک زدن کیر او هستید و هیچ اتفاقی نمی‌افتد {تحریک/انزال} و درنهایت مردی که برایش ساک می‌زنید بگوید: «احتمال دارد آبم اینطوری نیاید چون خیلی به ندرت با ساک زدن ارضا می‌شوم» نباید این را توهینی به خود و مهارت‌هایتان تلقی کنید و بِهِتان بربخورد.
  این که بخواهید در زمینه‌ی سکس جادوگری باشید که هر ناممکنی را ممکن می‌کند قابل تحسین است. اما اگر فک و آرواره‌تان به شدت درد می‌کند به یاد بیاورید که ساک زدن مسأله‌ی مرگ و زندگی نیست و می‌توانید هروقت بخواهید آن را متوقف کنید.

 7. اگر مردی سعی کرد وسط ساک زدن دستش را روی سرتان بگذارد و به پایین فشار دهد و کیرش را به زور در دهانتان فرو کند و شما از این کار متنفر بودید، می‌توانید و باید رک برخورد کنید و بگویید: «این کار را نکن!»
  اگر از این کار خوشتان نمی‌آید و قبلا به او نگفته بودید که: «لطفاً وقتی دارم برایت ساک می‌زنم از سر من مثل fleshlight (اسباب‌بازی سکسی مخصوص جق زدن) استفاده کن!» انجام دادن این کار توسط او بسیار بی ادبانه و غیر قابل قبول است و کاملا این حق را دارید که این را به روی آنها بیاورید و یا از جایتان برخاسته وکلا آنجا را ترک کنید و در حال رفتن بگوئید " مشکل {روانی} تو چیست؟" { همان “چته تو؟” در فارسی} این کار تو مانند این است که در زمانی که داری خمیازه میکشی کسی انگشتش را در دهانت فرو کند! چه کسی تو را بزرگ کرده است؟ {یعنی درست تربیت نشده ای و شعور نداری}

 8. اگر دلتان نمی‌خواهد مجبور به ساک زدن در پوزیشن زانو زدن در مقابل او و نگاه کردن به صورتش در حال خوردن کیرش نیستید.
  بعضی وقتها ممکن است بخواهید زانو زده و کیر را ساک بزنید، گاهی اوقات هم ممکن است دلتان بخواهد ساک زدن را در پوزیشنی انجام دهید که کمترین تحرک و جابه‌جا شدن از جایی که در آن هستید را لازم داشته باشد. اگر خواستید جایتان را تغییر دهید و مثلاً روی کاناپه کنار او بنشینید و نه در روبروی او، می‌توانید با دراز کشیدن با کون برهنه در معرض دیدش حس و حال او را تغییر دهید. روی کاناپه دراز بکشید که در زمانی که مشغول ساک زدن کیرش هستید بتواند کون شما را ببیند و با دیدنش تحریک شود این روش ممکن است باعث شود کارتان بسیار آسانتر شود { عنی هم جایتان راحت‌تر است هم او زودتر تحریک و ارضا می‌شود}.

 9. ساک زدن را طوری انجام دهید که خودتان هم از آن لذت ببرید.
  استفاده از یک ویبراتور {لرزاننده} در هنگام ساک زدن می‌تواند آن را برایتان جذاب‌تر و سکسی‌تر کند. می‌توانید زانو بزنید و عملاً روی لرزاننده‌تان بنشینید و در حالی که با یک دست آن را نگه داشته‌اید بیشترین کنترل ممکن را روی آن داشته باشید، درضمن می‌توانید با نشان دادن تحریک شدنتان {آه و ناله‌های سکسی} در برابر مردی که برایش ساک می‌زنید، او را نیز بیشتر تحریک کنید. این روش می‌تواند مانند زدن دو نشان با یک تیر باشد، هم کیرش را ساک می‌زنید، هم برایش یک نمایش سکسی اجرا می‌کنید.

 10. درست ساک نزدن یا خرابکاری کردن در آن بسیار سخت است.
  تنها کار غلطی که می‌توانید قبل از ساک زدن انجام دهید دست کم گرفتن توانایی‌هایتان است. اگر یک دهان دارید و شریک جنسی‌تان یک کیر دارد پس تمام ابزار لازم برای زدن یک ساک فوق‌العاده را در اختیار دارید. پس از گفتن این مطلب اگر درمورد ساک زدن دستپاچه هستید با شریک جنسی‌تان درمورد آن گفتگو کنید، اگر به هر دلیل مایل به حرف زدن با او در این مورد نیستید. با دوستانتان در این مورد حرف بزنید. دستپاچه بودن هیچ اشکالی ندارد (احتمالاً تمام کسانی که قبلاً سکس دهانی را انجام داده‌اند اولین بارشان دستپاچه و عصبی بوده‌اند) و حرف زدن درمورد آن بهترین راه درمان تردید و دستپاچگی مربوط به ساک زدن است.

 11. اگر شما ساک زدن را به خاطر دستپاچگی خوب انجام ندهید (که مطمئناً درست انجام خواهید داد) همیشه می‌توانید دوباره آن را انجام دهید.
  بهترین قسمت ساک زدن برای شریک جنسی‌تان این است که بعد از انجام آن می‌توانید نظرش را راجع به کیفیت ساک‌زدن‌تان از او بپرسید. یا درمورد کل سکس یا درمورد قسمت دخول یا هرچیز دیگر که باعث شود بتوانید در انجام سکس با شریک جنسی‌تان بهتر شوید. با ارتباط کلامی بیشتر با یکدیگر، می‌توانید همدیگر را بهتر بشناسید. هر طوری که راحت هستید از او بپرسید در ساک زدن چه چیزی را بیشتر دوست دارد؟ یا چطور می‌توانید یک سکس دهانی ایده‌آل مبتنی بر تمام خواسته‌ها و سلیقه‌ی او را برایش طراحی کرده و انجام دهید؟ و اگر او فرد مودب{فهمیده}ای باشد او هم همین را از شما خواهد پرسید این یک بُرد برای هر دو طرف است.

 12. شریک جنسی شما ممکن است در طول ساک زدن‌تان کاملاً ساکت باشد ولی در عین حال روش ساک زدن‌تان را بسیار دوست داشته باشد.
  این یک مشکل رایج بین کیرداران است! خیلی از آنها در یک نقطه از زندگی‌شان به آنها گفته شده است که شور و اشتیاق‌شان را در سکس پیش خودشان نگه دارند و آن را بروز ندهند. {در میان سکس بر اثر لذت آه و ناله نکنند} پس اگر سکوت شریک جنسی‌تان برای شما معذب‌کننده و حوصله‌سربر است، این را به او بگوئید. تشویق و تعریف کردن از ساک‌زدن هم برای تازه‌کاران در ساک زدن مفید و خوش‌آیند است هم برای حرفه‌ای‌ها!

 13. قطعاً می توانید عمل ساک زدن را زیر دوش انجام دهید.
  بیشتر روش‌های سکس زیر دوش یا بسیار سخت هستند یا غیر ممکن در بین مکان‌هایی که برای سکس از آنها استفاده می‌شود، حمام حکم یک الماس سیاه {بسیار سخت} را دارد. اما سکس دهانی هم در زیر دوش قابل انجام است، هم لذت فراوانی دارد اما آب مانند روان‌کننده عمل نمی‌کند. از شریک جنسی‌تان بخواهید کنار دوش بایستد تا بتوانید در زیر آن قرار بگیرید، سپس سکس دهانی را شروع کنید البته بعد از این که آنها را در حال شستن بدنشان تماشا کردید. {بگذارید اول کیرش را بشوید}

 14. بیضه‌ها نیز وجود دارند و شاید باید آنها را هم وارد جریان کنید {بیضه‌هایش را نیز بمکید}.
  قبل از این که اقدام به مکیدن یا لیسیدن بیضه‌هایش کنید از شریک جنسی‌تان بپرسید عقیده‌اش در این مورد چیست؟ بعد در ادامه سوال دوم را بپرسید: دوست داری چگونه با بیضه‌هایت بازی کنم؟ زیرا آنچه کسانی که بیضه ندارند نمی‌دانند این است که ظاهراً آنها بسیار حساس هستند، پس بدون اطلاع قبلی هیچ کاری با آنها انجام ندهید که یک وقت کار دست خودتان و او ندهید!

 15. درضمن این فرصت خوبی‌ست که درباره‌ی کون هم حرف بزنیم.
  یک بار دیگر: اول از شریک جنسی‌تان بپرسید آیا از بازی کردن با کونش خوشش می‌آید، سپس در مناطق کشف نشده ماجراجوئی کنید! اگر آنها به شما اجازه‌ی این کار را دادند، بپرسید مایل‌اند چگونه با کون آنها بازی کنید! اگر نمی‌دانستند یا هیچ ایده‌ای نداشتند به برخی از مقالاتی که درمورد بازی با کون برای افراد تازه‌کار نوشته شده سری بزنید و کار را از آنجا ادامه دهید! درضمن بازی کردن با کون او می‌تواند سرعت ساک زدن را نیز بیشتر کند {کمتر کردن زمان رسیدن به انزال} که همانطور که می‌دانید می‌تواند چیز خوبی باشد.

 16. نه این که بخواهیم حالگیری کنیم ولی شما می‌توانید به خاطر ساک زدن نیز به بیماری‌های جنسی مبتلا شوید.
  با این دلیل است که استفاده از کاندوم هنگام ساک زدن فکر خوبی است. مخصوصاً برای شریک‌های جنسی که تازه با هم آشنا شده‌اند و هنوز در یک رابطه‌ی انحصاری نیستند {با دیگران هم سکس دارند} اگر از مزه‌ی لاتکس خوشتان نمی‌آید کاندوم‌هایی در انواع مختلف طعم‌ها وجود دارد که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید.

 17. از سامانتا {یکی از شخصیت‌های سریال Sex & the City} درس بگیرید و از شریک جنسی‌تان بخواهید موقع ساک زدن برایش جلوی آیینه بایستد.
  نگاه کردن به خودتان در هنگام سکس باعث می‌شود احساسی مرموز ولی جذاب داشته باشید. (فکر می‌کنید دلیل این که مردم از سکس خودشان فیلم می‌گیرند چیست؟!) از آینه‌های مخصوصی که روی در نصب می‌شوند و از سال اول دانشگاهتان آن را داشته‌اید برای این هدف کثیف استفاده کنید و زمانی که می‌خواهید برای شریک جنسی‌تان ساک بزنید در مقابل آن قرار بگیرید!

 18. می‌توانید با اضافه کردن عشقبازی و مقدمه‌سازی‌های اولیه به جریان ساک زدن سرعت کار را بالاتر برده و زودتر او را به نعوظ یا ارگاسم برسانید.
  طوری برایش ساک بزنید که مغزش از شدت لذت منفجر شود، با عشقبازی‌های اولیه قبل از سکس هم می‌توانید از طول مدت زمانی که کیر او در دهان‌تان قرار می‌گیرد کم کنید. مثلاً می‌توانید با بوسیدن پهلوها و داخل رانهایش او را به شدت تحریک کنید زیرا برایش احساس فوق‌العاده‌ای دارد. اگر می‌دانید شریک جنسی‌تان اگر بخواهد از طریق ساک زدن ارضا شود آبش دیرتر می‌آید، با انجام این کارها می‌توانید سرعت رساندن او را به انزال بیشتر کنید. البته این که ساک زدن طول بکشد و برای آن وقت بگذارید هیچ اشکالی ندارد اما گاهی اوقات به هر دلیلی لازم است شما ساک زدن را سریعتر تمام کنید و آن نیز بی‌عیب است.

 19. او به این که چهره‌تان در هنگام ساک زدن به چه شکلی درمی‌آید بسیار کمتر از آنچه شما فکر می‌کنید توجه می‌کند.
  آیا تا به حال کسی را در حال خوردن یک بستنی بسیار بزرگ دیده‌اید؟ آنها تمام دهانشان را دور آن قرار می‌دهند (که باعث تیر کشیدن سر یا به قول انگلیسی زبانها یخ زدن مغز می‌شود) که تماشایش اصلاً زیبا نیست. انسانهایی که در حالی که دهانشان تا حداکثر میزان ممکن باز شده و کش آمده است هنوز بسیار زیبا باشند تعدادشان در دنیا بسیار اندک است پس با فکر کردن به این که باید در حالی که دهانتان از یک کیر پذیرایی می‌کند به اندازه‌ی یک الهه زیبا باشید به خودتان بیشتر از حد فشار نیاورید، زیرا ساک زدن به تنهایی موقعیتی پر فشار است. آنچه باید برای تمام آدم‌های درگیر این کار مهم باشد این است که ساک زدن چه احساسی را برای طرفین به وجود می‌آورد.

 20. حالا که حرف از احساس موقع ساک‌زدن شد، احتمالاً احساسی که دارد اصلاً مانند حسی که قبل از انجام دادنش فکر می‌کردید داشته باشد نیست.
  در صورتی که خودتان جزو کیرداران نیستید و قبلاً برایتان ساک نزده‌اند بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که حدس بزنید ساک زدن کیر برای صاحبش چه احساسی ممکن است داشته باشد.**
  تنها چیزی که لازم است بدانید این است که بیشتر مردم از آن خوششان می‌آید و بسیار به آن علاقه دارند. یا آنطور که یک مرد خیلی رک آن را توصیف کرد «اگر سکس فرو کردن کیر داخل یک جاروبرقی {خاموش} که سیم آن را از برق کشیده‌اند باشد، ساک زدن مانند زدن سیم همان جارو برقی به پریز برق {روشن کردن آن} است!» پس تمام نگرانی‌های‌تان بابت این که ممکن است ساک زدن برایش احساس خوبی در پی نداشته باشد را از ذهن بیرون کرده و مطمئن باشید که آنها از آن خوششان خواهد آمد.

 21. می‌توانید به سادگی از شریک جنسی‌تان بپرسید از چه چیزی خوشش می‌آید یا چه می‌خواهد؟
  قبل از این که دهانتان با کیر پر شود از آن برای پرسیدن سوال استفاده کنید! آیا دلش می‌خواهد در هنگام ساک زدن از دستتان هم کمک بگیرید؟ آیا دلش می‌خواهد روی کمر دراز بکشد یا بایستد؟ آیا دلش می‌خواهد ساک زدن برایش پر سرو صدا باشد یا بی‌صدا؟ پرسیدن این سوالات و گرفتن پاسخشان نه تنها می‌تواند برای آوردن او به حس و حال سکس راه جالبی باشد بلکه می‌تواند هر نوع تردید و نگرانی را از بین ببرد.

 22. کیر دارای چشم نیست پس نمی‌تواند دیواره‌ی گلو را با سقف دهان از هم تشخیص دهد.
  تمام آن دیواره‌های لیز و خیس داخل دهان شما برای کیر حس یکسانی دارند بجز دندان‌هایتان! که البته نکته‌ی واضحی بود! چون خودم {نویسنده} کیر ندارم پس نمی‌توانم دلیل تمایل به فرو کردن کیر داخل حلق را درک کنم. اما مالیدن آهسته‌ی نوک کیر به سقف دهانتان می‌تواند حس فرو رفتن آن داخل حلقتان را برایش تداعی کند بدون این که به شما احساس خفگی دست بدهد.

 1. هر کسی که به شما دستور بدهد برایش ساک بزنید مطمئناً ارزش این که وقت‌تان را برایش تلف کنید ندارد.
  بله این آنقدر واضح است که نیاز به گفتنش نیست اما من آن را خواهم گفت: هیچ کس نباید هرگز به شما دستور بدهد یا شما را مجبور کند کاری را در زمینه‌ی سکس برایش انجام دهید و این شامل ساک‌زدن نیز می‌شود. برخی از مردان این ایده‌ی کاملاً غلط و چرند را در ذهن خود دارند که آنها سزاوار دریافت سکس دهانی هستند. واقعاً خنده‌دار است. اگر هر کس در هر زمانی به شما گفت که باید برایش ساک بزنید در کمال راحتی در جواب به او بگوئید که باید با کسان دیگری سکس داشته باشید که اینقدر کله‌کیری یا کیر‌مغز {کسی که با کیرش به جای مغزش فکر می‌کند} نباشند.

 2. این گرفتن یک سرویس ماساژ پر زرق و برق در ماساژکده نیست پس کل جریان فقط برای لذت بردن شریک جنسی‌تان برنامه ریزی نشده.
  آیا تا به حال راجع به “احساس تمرکز” چیزی شنیده‌اید؟ این یک روش معالجه در علم درمان مشکلات جنسی است که در آن تمام تمرکزمان روی لمس کردن و لذتی که می‌تواند برایمان داشته باشد است و می‌توانید در هنگام ساک زدن از آن استفاده کنید تا تنش موجود در ساک زدن را برای خود کمتر و همه چیز را آسانتر کنید یا ساک زدن را به همراه مالیدن همزمان کیر با دستتان انجام دهید و روش جدیدی به وجود بیاورید {تنوع ایجاد کنید}. به طور خلاصه به جای کارهایی که فکر می‌کنید باید انجام دهید تا آنها حس خوبی داشته باشند از روش‌هایی برای ساک زدن استفاده کنید که برای خودتان هم جالب و هیجان انگیز باشد. سکس دهانی نباید حتما آن طوری که معروف است فقط دادن یک طرفه‌ی لذت باشد.

 3. کیر، کُس یا فواره نیست و خودش، خودش را خیس نمی‌کند.
  در واقع کیر، پیش‌آب یا آب رقیق قبل از انزال را از خود ترشح می‌کند اما آن بیشتر شبیه یک دوش کم فشار است در حالی که ساک زدن به اندازه‌ی یک باران سیل‌آسا به رطوبت نیاز دارد. پس یا مقداری روان‌کننده که مزه‌اش شبیه پاکت‌های کاغذی غذاهای آماده که از رستوران می‌خرید نباشد تهیه کنید یا قبل از ساک زدن اندکی آب بنوشید تا دهانتان را برای این که به هر اندازه که می‌تواند تف و بزاق ترشح کند آماده کنید زیرا برای ساک زدن به آن نیاز دارید. به یاد داشته باشید که آب دهانتان برای او چندش‌آور نیست چون احتمالاً این همان مردی است که او را لب به لب می‌بوسید.

 4. مجبور نیستید جلوی کیر افراشته‌ی او مانند زیردستی در مقابل مقام سلطنت تعظیم کنید!
  در فیلم‌ها یا سریال‌های تلویزیونی یا سایر نمایش‌ها پوزیشن ساک زدن همیشه به صورت زنی که در مقابل مرد زانو زده و سرش را به عقب و جلو می‌برد در حالی که مرد مانند مجسمه‌ی سنگی یکی از خدایان یونان قدیم ایستاده است به تصویر کشیده شده است در حالی که در دنیای واقعی این امر بسیار به ندرت به این صورت اتفاق می‌افتد. اصلاً مجبور نیستید همانطور که طاهره دختر همکلاسی سال اول دبیرستانتان می‌گفت یک روز این کار را خواهید کرد، برای تهیه‌ی بالشتک‌های مخصوص زیر زانوی پولی هزینه کنید، طاهره به شما دروغ گفته است! {یعنی قرار نیست همه‌ی ساک زدن‌هایتان بر روی زانو باشد پس برای محافظت از زانوهایتان در دراز مدت به بالشتک مخصوص نیازی ندارید} پس در تختخواب دراز بکشید و این کار را انجام دهید. اینطوری خیلی راحت‌تر است!

 5. مجبور نیستید آب کیر را قورت دهید بعد ریز ریز با عشوه بخندید و بگوئید «اوه خدای من! واقعاً قورت دادن منی داغ تو که بخار از آن بلند می‌شود لذت‌بخش است و من عاشق آن هستم!»
  در ضمن اصلاً مجبور نیستید منی را قورت بدهید! کسی که در حال ساک زدن کیرش هستید قرار نیست اگر منی اش را خیلی سنگین و رنگین داخل دستمال یا فنجان یا هر چیز دیگری خالی کردید سرتان داد جیغ بکشد و داد و هوار کند. البته اگر آب کیرشان را مستقیم به صورتشان تف کنید ممکن است کمی از دستتان دلخور شوند! ههه!!! اما این چیزی‌ست که باید بین خودتان درموردش حرف بزنید و به توافق برسید.

 6. وقتی دهان شما در میان ساک زدن نیاز به اندکی استراحت دارد، دست‌هایتان موقتاً می‌توانند جایش را بگیرند!
  اندازه‌ی متوسط کیر حدود ۱۳ سانت است (وقتی که سیخ شده) داخل دهانم را اندازه نگرفته‌ام اما کاملاً مطمئن هستم از لبها تا ته گلویم این مقدار طول ندارد و به هیچ وجه هم توصیه نمی‌کنم که کیر مردان را درون مری خود {راه دهان به معده} فرو کنید پس دستانتان را بالا بیاورید و روی قسمت پایینی کیر قرار دهید. سپس کلاهک قارچی شکل کیر را داخل دهانتان بگذارید و کار تمام است! این هم به نوع قابل قبولی ساک زدن به شمار می‌آید {یعنی با بازی کردن با کیر او در حالی که نوک آن در دهانتان است هم ساک زدن را برایش تداعی کرده‌اید و هم به خودتان استراحت داده‌اید}.

 7. هرگز قرار نیست تصادفاً جوری کیر را گاز بگیرید که قطع شود و شریک جنسی‌تان تا آخر عمر اخته و عقیم بماند!
  تعداد بسیار زیادی از داستانهای ترسناک درمورد زنانی که تصادفاً در هنگام ساک زدن از دندان‌هایشان استفاده کرده‌اند وجود دارد، مثلاً پوست کیر آن مرد به خاطر تماس دندان نیش با بدنه‌ی آن کنده شده! دندانها اصلاً نباید جزو نگرانی‌های اصلی شما باشند. همیشه احساس می‌کنم وقتی ساک زدن آغاز می‌شود آنها به نوعی ناپدید می‌شوند! واقعا نمی‌دانم چرا!

 8. گاهی اوقات کیر بوی خوبی نمی‌دهد و دلیل آن هم این است که بعضی از مردان چندش‌آورند!
  شخصاً فکر نمی‌کنم کسی توقع داشته باشد که یک کیر افراشته بوی ادکلن شنل یا برق لب توت فرنگی یا چیزی شبیه این را بدهد.(اگرچه، محض رضای خدا، باید خوشبو باشند!) به هر حال بعضی از مردان کمتر از دیگران نظافت فردی را رعایت می‌کنند در ضمن مردم در فصل تابستان بیشتر عرق می‌کنند. این را هم در نظر بگیرید که کیر و بیضه‌ها فاقد غده‌های ترشح کننده‌ی عرق نیستند. شخصاً فکر نمی‌کنم این که از کسی درخواست کنید قبل از ساک زدن، یک دوش سکسی با هم بگیرید بی‌ادبی باشد.

 9. کیرهایی که در ظاهر کوچک‌اند و تهدیدآمیز به نظر نمی‌آیند گاهی اوقات وقتی در دهانتان قرار می‌گیرند حس لوله پلیکا را دارند!
  اوه! این که از دور شبیه انگشت کوچک دست بود! اما حالا که در دهان قرار گرفته شبیه یکی از آن اسباب‌بازی‌هایی است که وقتی در آب می‌اندازید بزرگتر می‌شود! {معمولا عروسک‌هایی به شکل حیوانات ساخته شده از اسفنج فشرده} در این گونه مواقع دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد؟ کسی می‌داند؟ شاید همه‌ی ما ظرفیت داخلی دهانمان را بیشتر از آنچه واقعا هست تصور می‌کنیم.

 10. می‌توانید مانند شعبده‌بازی از دهانتان برای گول زدن او و فریب دادنش برای باور کردن این که تمام کیرش در دهان شماست استفاده کنید، البته اگر جادوگری و شعبده‌بازی را کار منحرفی تصور کنیم!
  اصلاً مجبور نیستید در هنگام ساک زدن زبانتان را در ته حلقتان جمع کرده و آن را پنهان کنید، به جای آن می‌توانید مانند روشی که برای استفاده از سقف دهان به جای ته گلو بهتان یاد دادیم از زبانتان نیز برای این که او را طوری فریب دهید که فکر کند تمام کیرش داخل دهان شماست و دارد درون معده‌ی‌تان تلمبه می‌زند استفاده کنید. برای این کار دو روش وجود دارد؛ یا با زبانتان راه ورود کیر به گلو را سد کنید (که باعث جلوگیری از ورود کیر به گلوی ظریف‌تان شده و مانع ایجاد حس خفگی برایتان خواهد شد) یا زبانتان را روی کیرش بگذارید تا کیر او زیر زبان شما قرار بگیرد.

 11. ساک زدن مانند چوب جادوگری نیست که بتوانید با آن آب کسی را بلافاصله بیاورید!
  با این وجود به نظر می‌آید مردان واقعاً عاشق آن هستند. از شروع تا پایان ساک زدن (در حالت عادی) بیشتر از چند ثانیه طول می‌کشد {زمان می‌برد}. ساک زدن می‌تواند بسیار پر زحمت باشد مخصوصا اگر حدوداً ۱۵ دقیقه‌ای آن پایین مشغول باشید. البته هر وقت که خسته شوید یا دلتان نخواهد، دیگر مجبور نیستید ساک زدن را ادامه دهید و هرگز نباید این حس را داشته باشید که دارید وسط یک مسابقه زمین بازی را ترک می‌کنید.

 12. ساک زدن می‌تواند فقط یک مرحله‌ی مقدماتی برای سکس باشد و اصلاً نیازی نیست که به عنوان اتفاق اصلی که قرار است بینتان بی‌افتد در نظر گرفته شود.
  درست است، قرار نیست تمام سکس‌های دهانی به یک فواره‌ی عظیم از یک آبفشان که به سوی آسمان پرتاب می‌شود منتهی شود! می‌توانید فقط اندکی برایش ساک بزنید تا این که کیرش افراشته شود و در حس انجام سکس قرار بگیرد سپس مرحله بعدی سکس را آغاز کنید…

 13. این جزو معدود اعمال سکسی است که پورن می‌تواند چیزهایی فراوانی را راجع به آن به شما بیاموزد. مانند یک نوع آموزش تصویری سکس که هرگز در دوران مدرسه از آن بهره‌مند نبوده‌اید!
  کلاس‌های تنظیم خانواده {آموزش نکات در مورد سکس} در کشور ما {منظور آمریکاست!} باید واقعاً بهتر عمل کنند. ولی شخصاً شک دارم که هرگز روزی را ببینیم که معلمان ورزش آداب و رسوم خوب ساک زدن را جلوی تعدادی دانش‌آموز سردرگم آموزش بدهند و احتمالاً اینطوری خیلی بهتر است. مگرنه؟ به هر حال سکس مردم در دنیای واقعی هرگز مانند سکس پورن‌استارها در فیلم‌های پورن نیست ولی گاهی اوقات آن تصویربرداری از فاصله‌ی نزدیک از کسی که وحشیانه مشغول ساک زدن است می‌تواند به عنوان یک آموزش کوچک برای این که یاد بگیرید سرِ خود را چگونه حرکت دهید بسیار مفید باشد. فقط اگر در ساک زدن زیاد حرفه‌ای نیستید سعی نکنید کیر را در گلویتان فرو کنید.

 14. تقریباً هیچ‌کس نمی‌تواند بدون احساس خفگی کیر را تا ته درون گلویش فرو کند.
  دختری را در سال سوم دبیرستان به سختی به یاد می‌آورم که به من گفته بود تمام زنهای بالغ قبل از ساک زدن لیدوکائین {یک ترکیب بلورین که در بیهوشی کاربرد دارد} قورت می‌دهند یا قبل از ساک زدن از سواب‌های اوراژل {چیزی شبیه گوش پاک کن که در دو سر آن محلول بی‌حسی موضعی وجود دارد و برای از بین بردن موقت دردهای دهان و دندان کاربرد دارد} برای بی‌حس کردن دهانشان استفاده می‌کنند که در هنگام ساک زدن احساس خفگی نداشته باشند. هرگز این کار را نکنید! لیدوکائین ننوشید! راه حل صحیح به سادگی این است که کیر را داخل گلویتان فرو نکنید! دلیل دارد که واکنش‌های ضد خفگی در بدن ما وجود دارند و شماً مطمئنا دلتان نمی‌خواهد روی کسی که ظاهراً از او خوشتان می‌آید بالا بیاورید.

 • در اینجا هم باز نگارنده خود را در جایگاهی فرض نموده که از طرف همگان کصگویی کند. شواهد فت و فراوون هس که نشون میده زنان بسیاری میتوانند بدون استفراغ، ساک ته‌گلویی را انجام داده و خود نیز از این کار لذت ببرند که لینک‌ چن مورد از تاپیکهای مربوط به آن هم پیش‌تر در انتهای مورد ۲۲ قرار گرف.
 1. اصلاً مجبور نیستید برای این که کُس‌تان را بخورند حتماً ساک بزنید!
  اگر کسی صرفاً به این دلیل که از ساک زدن خوشتان نمی‌آید یا این که کیر کثیف و بدبویی دارد که شما دلتان نمی‌خواهد داخل دهانتان فرو برود یا به هر دلیل دیگری که به خاطر آن مایل به ساک زدن برای او نبودید حاضر نشد کُس شما را بخورد بگذارید برود درش را بگذارد!

 2. پوزیشن 69 بسیار بد و مزخرف است و بیش از حد درمورد آن مبالغه شده. پس اجازه دهید کلا آن را کنار بگذاریم.
  باشد قبول، شاید شما آن را دوست داشته باشید اما به نظر من هم خیلی بیخود است هم خیلی احمقانه! سکس دهانی در اصول برای این طراحی شده که دراز بکشید، خودتان را رها کنید و هیچ کاری انجام ندهید تا فرد دیگری با انجام سکس دهانی برایتان لذت فراوانی را به شما هدیه کند. پوزیشن 69 مانند این است که مجبور باشید در حال دریافت یک ماساژ حرفه‌ای {لذتبخش} فرم‌های مالیاتی‌تان را پر کنید! {در اینجا پرداخت مالیات عذاب و حالگیری و ماساژ لذت فرض شده یعنی عذاب کشیدن در وسط لذت بردن نوعی تناقض به وجود می‌آورد} آیا این برای شما به یک کابوس شباهت ندارد؟ برای این که واقعاً هست! این یک کابوس وحشتناک خواهد بود.

 3. اینکه ساک زدن را دوست داشته باشید شما را تبدیل به یک هرزه نمی‌کند، این که از آن متنفر باشید هم شما را تبدیل به یک زن پاکدامن و پرهیزکار {نجیب} نخواهد کرد.
  درمورد این عمل سکسی بیش از حد اغراق شده. این فقط یکی از کارهایی است که در لیست بی پایان اعمال سکسی که می‌توانید آنها را برای شریک جنسی‌تان انجام دهید وجود دارد. هیچ آدم درست و حسابی صرفاً برای این که حاضر نیستید برای او ساک بزنید رابطه‌اش را با شما تمام نخواهد کرد و اگر کسی در هر زمانی شما را صرفاً برای علاقه به ساک زدن به هرزه بودن متهم کرد او را مستقیماً به مشاور ارجاع دهید برای این که حتماً لازم است تفکر خودش را اصلاح کند. هر چیزی را که دوست دارید، دوست دارید و از هر چیزی که بدتان می‌آید، بدتان می‌آید [جواد خیابانی!] و همه‌ی اینها خوب است {سلیقه‌ی فردی} و هیچ کدامشان هیچ اشکالی ندارد…


منبع

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-10-06 01:07:13 +0330 +0330

۳۸ 👍👍
۳۱😂😂😂😂😂😂😂

1 ❤️

2020-10-06 17:06:27 +0330 +0330

👍

1 ❤️

2020-10-08 07:04:55 +0330 +0330

من که ساک زدنو خیلی دوس دارم

1 ❤️

2020-10-08 13:27:45 +0330 +0330

هم آموزنده بود هم خنده دار 😂 😂 😂
عالی بود خسته نباشی 😍 😂 👌

2 ❤️

2020-10-08 17:39:27 +0330 +0330

خوب بود

1 ❤️

2020-10-09 09:51:46 +0330 +0330

تو خود این عمل یه جزئیاتی وجود داره که شاید اون دختر خوشش بیاد شایدم خوشش نیاد…متاسفانه نمیشه بصورت خودمختار یکاریو اون وسط انجام داد مثلا اینکه دستمو بزارم رو سرش چون نمیدونم که دوست داره یا نه و این مساله هم هست که نمیشه پرسید چون معمولا وجهه ی خوبی از پسر بجا نمیزاره ایکاش دخترا خودشون بگن که تو رابطه چیا دوس دارن و این انتظارو نداشته باشن که ما از قبل تشخیص بدیم اونا چه کارایی رو تو رابطه دوس دارن انجام بدن

1 ❤️

2020-10-10 04:18:36 +0330 +0330

خسته نباشی دوست عزیزم « اسکلت حشری »
واقعا خیلی خوب و عالی بود من همیشه مطالب خوب شما رو میخونم و دوست دارم ، امیدوارم همیشه پایا و سلامت باشید .

2 ❤️

2020-10-12 10:51:10 +0330 +0330

🌹

1 ❤️

2020-10-19 17:04:07 +0330 +0330

↩ Shrshrshr
من دوست دارم وقتی ساک می زنم تو چشای طرفم نگاه کنم…

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom