تولد داریم یه تولد **different**

درود و دو صد بدرود ختمت اهالی شهوانستان

امشَـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتب تو این هتل گرون قیمت جمع شدیم تا تفلد یه دوست عزیز ر جشن بگیریم (party)

اگه گوفتین کیه؟ (cool)

حضار: :?

اوکی زیاد به کله تون فشار نیارین به جای دیگه تون فشار نیاد (rolling) (rolling)

زندگی نامه مختصر:در حدود 22 23 سال پیش در یکی از شهرهای جنوب ایران چشم به جهان گشود! البته از اتاق فرمان اطلاع دادن به دلیل گشادی حدود 1 ماه چشاشو باز نکرد!(dash) مهم نیس به هر حال از اووَر اومد ایور! :) وی از همان نوزادی خیلی بی اعصاب و اخمو بود به طوری که خونواده اش می ترسیدن بهش شیر بدن و اسماشونو تو کاغذ می نوشتن و قرعه به نام هر فلک زده ای می افتاد باید دست از جونش شسته وصیت می کرده و می رفته برا شیشه شیر گذاشتن تو دهنش! بالغ بر 10000000 وصیت نامه به خاطرش نوشته شده که الان در موزه لوور فرانسه نگهداری می شه.(biggrin) گذش و گذشت تا این پسر بی اعصاب بزرگ و بزرگ تر شد. هر چی بزرگ تر شد بی اعصاب تر ولی در عین حال بامعرفت تر و باحال تر شد! خب سرتونو درد نیارم وی مدتی به کار وادرات صاردات اجناس بنجول بود تا این که همین اجناس بنجول کار دستش داد و پلیس بین الملل، پلیس داخل و تمام پلیسای جهان دنبالشن و برای سرش 10000 دلار جایزه گذاشتن!(devil) به همین دلیل مجبور به فرار شد و هم اکنون به عنوان دزد دریایی در کشتی مروارید سیاه مشغول به کاره! (biggrin)

بله درست حدس زدین تولد سروشــــــــــــــــه (دیفرنت من) (whistle) (party)

به همین مناسبت از ربین عزیز خواهش کردم که یه خواننده هماهنگ کنن بیارن اینجا که ایشونم زحمت کشیدن با جیب بنده :| رفتن اسپانیا و لویز فونسی رو ورداشتن اوردن (ورشکستم کردی خـــــــــــو) (angry) پولشو از حلقومت می کشم بیرون (devil)

خب بریم سراغ اجرای زنده

سلام لویس

ربین: hola luise

فونسی: ?eeeyyyyyyyyyy hola amigos que pasa

ربین: سلام رفقا چه خبر؟؟؟

هیچی کیر خـــــــــــــــــــــــر! :| آهنگتو بخون !

لویس: ok ok !

به به عجب آهنگی بود حال کردیم

لویس: muchas gracias! (biggrin)

اینم کیـــــــــــــــــــــــــک!

سروش جان تولدت مبارک امید وارم من بعد شاد باشی (rose)

ـــــــــــ

• 19

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 988

• 879

خدمت شما عرض شود که:

چه خوب که شما ها همدیگه رو می شناسید و تاریخ تولد همدیگر رو می دونید...:)

سلامتی بامرام ها...;)

صد ساله باشی سروش جان (rose)

ـــــــــــ

مِثل خاراندَن یِک زَخم پَس اَز خوب شُدن...

یادِ یِک عِــشــق عَذابے ست ڪِه لِذت دارَد!!!

• 4

• abbbbbcc  
  • عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 669

• 3285

.....

ب سلامتیت (drinks) عمرت بی دردسر (rose)

ـــــــــــ

• 5

شبح سیاه

نقل از: به رنگ آفتاب

الو یک دو سه الووووووووووووو صدا میاد ؟! انگار میاد !!!!! خو عرض شود که سولوش **از اُوَر به ای وَر اومدنت رو تبریک میگم (happy) (biggrin)** باشد سالهای بسیار خوبی را پیش رو داشته باشیییی ، همواره بدون دست انداز و با سرعت بالا بری ،افسر نگیردت (biggrin)
شبحی: امیدوارم یکی از اون ممه هاتو به عنوان کادو تولد دیگه به سروش بدی (rolling)

بی تربیت دخمل بد چطور جرئت کردی بدون هماهنگی اسم ممه رو بیاری؟ (angry) حیف تولد سروش نمی خوام خونریزی شه وگرنه الان به عنوان پیش غذا سِرو شده بودی! (biggrin) (devil)
دوستان هیشی نی شوما اَ خودتون پذیرایی کونین (cool) فونسی خبر مرگت این همه پول ریختم تو حلقت مجلسو گرم کوووون :| یکی برا ای زبون نفهم ترجمه کونـــــــــــــه! (angry)

ـــــــــــ

• 5

• Nirvana1999  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 328

• 1331

دیفرنت عزیز تولدت مبارک باشه امیدوارم به همه...

دیفرنت عزیز تولدت مبارک باشه امیدوارم به همه ارزوهای کوچیک و بزرگت برسی (rose) (rose)

همینطور از گوگولیه شهوانی هم ممنونیم واقعا بخاطراینکه اینقدربامعرفته (clap)

ـــــــــــ

• 5

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 551

• 1294

دیفرنت جان تولدت مبارک،آدم همچین رفقایی داشته باشه...

دیفرنت جان تولدت مبارک،آدم همچین رفقایی داشته باشه دیگه چی میخواد؟همیشه شاد و خوشحال باشی عزیز اون آهنگم قشنگ بود،چبسید (biggrin)

ـــــــــــ

• 3

شبح سیاه

نقل از: شبح سیاه-

الو یک دو سه الووووووووووووو صدا میاد ؟! انگار میاد !!!!! خو عرض شود که سولوش **از اُوَر به ای وَر اومدنت رو تبریک میگم (happy) (biggrin)** باشد سالهای بسیار خوبی را پیش رو داشته باشیییی ، همواره بدون دست انداز و با سرعت بالا بری ،افسر نگیردت (biggrin)
شبحی: امیدوارم یکی از اون ممه هاتو به عنوان کادو تولد دیگه به سروش بدی (rolling)

بی تربیت دخمل بد چطور جرئت کردی بدون هماهنگی اسم ممه رو بیاری؟ (angry) حیف تولد سروش نمی خوام خونریزی شه وگرنه الان به عنوان پیش غذا سِرو شده بودی! (biggrin) (devil)
دوستان هیشی نی شوما اَ خودتون پذیرایی کونین (cool) فونسی خبر مرگت این همه پول ریختم تو حلقت مجلسو گرم کوووون :| یکی برا ای زبون نفهم ترجمه کونـــــــــــــه! (angry)

یا عمام جَفَر ثادق فک نمیکردم انقد روش حساس باشی ولی سولوش دوستته ها ! تفلدشه ها ! یدونس هااااااااا!

این همه اطلاعیه، اولتیماتم دادم این همه آدم خوردم به خاطر بی اجازه استفاده کردن اسم ممه بعد می گی فک نمی کردی؟؟ سروش بهترین دوستمه ولی ممه همه چیزمه :) هر چی دیگه غیر ممه :)

ـــــــــــ

• 3

شبح سیاه

نقل از: Nirvana1999 دیفرنت عزیز تولدت مبارک باشه امیدوارم به همه ارزوهای کوچیک و بزرگت برسی (rose) (rose)

همینطور از گوگولیه شهوانی هم ممنونیم واقعا بخاطراینکه اینقدربامعرفته (clap)

گوگولی خودتی بی تلبیت (angry) (dash) داسمو ور می دارمــــــــا

ـــــــــــ

• 3

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 870

• 17962

حتما باید تولد گرفتنم خز میکردین؟؟ حالا اینکه...

حتما باید تولد گرفتنم خز میکردین؟؟ حالا اینکه سربازه به زودی از شرش خلاص میشیم ولی کلا تولد میگیرید واسه دخترانی خوشگل بگیرید ادم زبونش بچرخه حرف قشنگ بزنه!! (biggrin)

پینوشت : تولدتون مبارک سروش خان انشالله که دویست ساله بشی روزی چهار بار سیبیل کلفتا شلوارتو بکشن پایین پوشکتو عوض کنن!!! (biggrin)

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 8

• Steve.jobs  

• عضو از 1397/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 610

• 3119

آرزوهات خاطره شن!

سروش جان تولدت مبارک.امیدوارم123456789ساله شی.

ـــــــــــ

In niz bogzarad!

• 4

• Soroush_Khi  

• عضو از 1398/1/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 153

• 674

تولدت مبارک دااش سروش

تولدت مبارک دااش سروش

ـــــــــــ

Goraazetam!

• 2

تفلده عید شما مبارک ^-^ من کیک میخام. کیک بدین...

تفلده عید شما مبارک ^-^ من کیک میخام. کیک بدین بخورم

ـــــــــــ

• 2

نقل از: لولو_خورخوره تفلده عید شما مبارک ^-^ من کیک میخام. کیک بدین بخورم
ما در میریم کیک بمونه برا تو (rolling) البته قبلش کیک از دست سروش میوفته (rolling)

هان ^_^

ـــــــــــ

• 0

سروش عزیز...

یه جا نوشته بود: مهم این نیست که قشنگ باشی، قشنگ این است که مهم باشی!

اما از اونجایی که تو هم قشنگی و هم مهمی، پس من در وصف تو میگم: مهمه که قشنگ باشی اما قشنگ تر اینه که مهم باشی (rose) (drinks) (rose)

تولدت مبارک (rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

be yourself; everyone else is already taken

• 7

• بوف_بور  

• عضو از 1396/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 222

• 1413

تولدت مبارک...

دیر از خواب بیدار شدم. از بانک بهم زنگ زدن که اقساطم عقب افتاده و اگه تا ظهر نرم بانک و خایه مالیشون رو نکنم کونم رو پاره میکنن اما پارگی رو به جون خریدم و نشستم یه طرح کوچولو واسه تولدت زدم. تنها آرزویی که برات دارم اینه که یه روزی تو آخرین جشن تولد زندگیت وقتی میخوای شمعا رو فوت کنی (که احتمالا به علت کهولت سن همزمان با فوت کردن شمع ها میگوزی!) از زندگی که پشت سر گذاشتی راضی باشی.

در مورد گوز هم نگران نباش. اون موقع گوشات هم نمیشنوه و اصلا متوجه نمیشی که بقیه دارن مسخرت میکنن. ایام به کامت و مشکلات به کیرت. تولدت مبارک

ـــــــــــ

ساده ترین تعریف دموکراسی و دیکتاتوری: در اولی حکومت از مردم و در دومی مردم از حکومت می ترسند...

• 7

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 3052

• 3219

تبريييييك سريش عزيز

شبح جان واسه تولدش يه جف ممه 75 تر و تميز نوك صورتي سفت و سربالا كادو بده بهش، تو كه دور و برت زياد داري

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 2

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2425

• 9593

سپاس

آقا تشکر از همگی دوستان که اومدن و تبریک گفتن و منو شرمنده خودشون کردن.

امیدوارم بتونم واسه تک تکتون جبران کنم دوستای خوبم

و همینطور یه تشکر ویژه بکنم از رفیق خوب و با مرام و بیست خودم امیر جان که معرفتش اثبات شده اس و همیشه مث برادر بزرگتر خودم دوسش داشتم

مرسی از همگیتون

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 6

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 9593

نقل از: Seyed Ali A

نقل از: Seyed Ali A

چه خوب که شما ها همدیگه رو می شناسید و تاریخ تولد همدیگر رو می دونید...:)

سلامتی بامرام ها...;)

صد ساله باشی سروش جان (rose)

مرسی عزیز

ایشالا تولد خودت

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 1

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 9593

نقل از: abbbbbcc

نقل از: abbbbbcc ب سلامتیت (drinks) عمرت بی دردسر (rose)

به سلامتی (drinks)

مرسی رفیق

امیدوارم روزگار به کامت بچرخه

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 1

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 9593

صدات ضعیف میاد جوجه :D

سر اون قضیه ما رو نمودی دختر (dash)

جوری با حرص میگه انگار جریمه تو پاچه خودش رفته نه من!!

مرسی رویا جان

تولد صد سالگی خودت

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 1

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 9593

اولین نفر که خودت بودی

نقل از: سفیدبرفی74

تفلود تفلود تفلودت مبارک بیا شمعارو فوت کن یه فوت آفتارش کن

توولدت مبارککک باشه داداشی امیدوارم بهمه آرزوهات برسی اینم کاددو من

،میدونم دووسش داری:p

مرسی گلم

ایشالا تو خوشیات جبران کنم

اون کادوت هم که معرکس ;)

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان (حقوق یا درامد یا دستمزد ) شما در ماه چقدر است ؟؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «