توهین به ادیان

• Sooren2000  

• عضو از
    1389/6/14

• پست‌ها: 83

• 7

هرکس که بخواد به امامان و ادیان توهین کنه یا عکس طنز بزاره نهایت پستی و رزالت خودشو نشون داده بچه ها لطفا حمایتشون نکنید هرچی باشه ما مسلمونیم و اعتقاد داریم

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

Avalan k khaye o vujud mikhad k kasi b eslam chizi bge chon nanasho az kos dar mizanam...Dovoman ma ba dinaye ki....ye baghie kari nadarim ;)

ـــــــــــ

• 0

• Qaysar Khan  
  • عضو از 1391/5/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

مقصر شومایین با نظر دادناتون پرچم تایپکشونو میارین بالا

بهترین کار بی محلیه..

ـــــــــــ

• 0

• MickN  
  • عضو از 1391/5/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

[quote=Sooren2000]هرکس که بخواد به امامان و ادیان توهین کنه یا عکس طنز بزاره نهایت پستی و رزالت خودشو نشون داده بچه ها لطفا حمایتشون نکنید هرچی باشه ما مسلمونیم و اعتقاد داریم[/quote]

موافقم ، ممنون از زدن این تاپیک

موفق باشی...

ـــــــــــ

• 0

• joone  
  • عضو از 1391/5/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

[quote=Shahab_full_sex]Avalan k khaye o vujud mikhad k kasi b eslam chizi bge chon nanasho az kos dar mizanam...Dovoman ma ba dinaye ki....ye baghie kari nadarim ;)[/quote] کجای کاری پسر جون برو ببین نقی و دوبرمن چی میگن خاله هم هی زرت تشویق میکنه هرچی هم ما میگیم دوستان یکم احترام...اصلا تو اون کله کیریشون نمیره که ...!!!

ـــــــــــ

• 0

• hashemi  
  • عضو از 1390/2/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 446

• 18

من خودم هم با توهین به اعتقادات بقیه موافق نیستم ولی خب اولا که این سایت یه سایت ازاده و توی قوانین سایت که موقع ثبتنام تیکش زدید این موضوع بود و از یه طرفی هم ممکنه کسایی که توهین می کنند به اسلام اعتقادی نداشته باشن

ـــــــــــ

• 0

• رامونا  
  • عضو از 1391/4/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 1946

• 5

من و شما که خودمون رو مسلمون میدونیم حق نداریم به هیچ کس از این سبک حرفا بزنیم! هزار تا نمونه از رفتار ائمه هست که به ما اموزش میده فحش دادن و پرخاش کردن راه مقابله با ضد دین نیست!

ـــــــــــ

• 0

• joone  
  • عضو از 1391/5/16

[quote=hashemi]من خودم هم با توهین به اعتقادات بقیه موافق نیستم ولی خب اولا که این سایت یه سایت ازاده و توی قوانین سایت که موقع ثبتنام تیکش زدید این موضوع بود و از یه طرفی هم ممکنه کسایی که توهین می کنند به اسلام اعتقادی نداشته باشن[/quote] قربون ادم چیز فهم مام که به کمونیست فاشیست یا مسیحیت یا ارامنه یا بودا اعتقاد نداریم باید عکس پیامبرا یا اماما یا بزرگاشونو بزاریم بغل حیوانات یا اندام تناسلی؟؟؟؟؟ تازه همیشه احترامشونم سعی کردیم نگه داریم و داشتیم اصلا کاری باشون نداریم. این حرکتا فقط از تخم حروم برمیاد ولاغیر... ببخشید یکم تند شد...

ـــــــــــ

• 0

• ABRA  
  • عضو از 1389/11/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 3636

• 31

باید به کسی اجازه نداد که با هیچ دینی شوخی کنه و یه قانون وضع بشه که کسی به خودش اجازه ندهد نه تنها به دین اسلام به هیچ دینی تو هین کنه

ـــــــــــ

• 0

• hashemi  
  • عضو از 1390/2/11

• 18

[quote=joone][quote=hashemi]من خودم هم با توهین به اعتقادات بقیه موافق نیستم ولی خب اولا که این سایت یه سایت ازاده و توی قوانین سایت که موقع ثبتنام تیکش زدید این موضوع بود و از یه طرفی هم ممکنه کسایی که توهین می کنند به اسلام اعتقادی نداشته باشن[/quote] قربون ادم چیز فهم مام که به کمونیست فاشیست یا مسیحیت یا ارامنه یا بودا اعتقاد نداریم باید عکس پیامبرا یا اماما یا بزرگاشونو بزاریم بغل حیوانات یا اندام تناسلی؟؟؟؟؟ تازه همیشه احترامشونم سعی کردیم نگه داریم و داشتیم اصلا کاری باشون نداریم. این حرکتا فقط از تخم حروم برمیاد ولاغیر... ببخشید یکم تند شد...[/quote] ببین خب داری الان توهین می کنی....می گی این کار فقط از یه تخم حروم بر میاد همونطور که میگی من مسلمونم ولی به این سایت میام خب اون کسی که این عکس های ضد ادیان را میگذاره هم ممکنه خانواده خیلی خوب و اتفاقا مذهبی هم داشته باشه پس سعی کنید هر چیزی را از خودتون شروع کنید....توهین نکنید تا کسی هم به شما توهین نکنه !!!!

ـــــــــــ

• 0

• joone  
  • عضو از 1391/5/16

[quote=hashemi][quote=joone][quote=hashemi]من خودم هم با توهین به اعتقادات بقیه موافق نیستم ولی خب اولا که این سایت یه سایت ازاده و توی قوانین سایت که موقع ثبتنام تیکش زدید این موضوع بود و از یه طرفی هم ممکنه کسایی که توهین می کنند به اسلام اعتقادی نداشته باشن[/quote] قربون ادم چیز فهم مام که به کمونیست فاشیست یا مسیحیت یا ارامنه یا بودا اعتقاد نداریم باید عکس پیامبرا یا اماما یا بزرگاشونو بزاریم بغل حیوانات یا اندام تناسلی؟؟؟؟؟ تازه همیشه احترامشونم سعی کردیم نگه داریم و داشتیم اصلا کاری باشون نداریم. این حرکتا فقط از تخم حروم برمیاد ولاغیر... ببخشید یکم تند شد...[/quote] ببین خب داری الان توهین می کنی....می گی این کار فقط از یه تخم حروم بر میاد همونطور که میگی من مسلمونم ولی به این سایت میام خب اون کسی که این عکس های ضد ادیان را میگذاره هم ممکنه خانواده خیلی خوب و اتفاقا مذهبی هم داشته باشه پس سعی کنید هر چیزی را از خودتون شروع کنید....توهین نکنید تا کسی هم به شما توهین نکنه !!!![/quote] هاشمی جان ما سر اسوده ای داشتیم بدون هیچ گونه ای آب کشیدن از سجاده تویه سایت سکسی چرخ میزدیم ، یهو میان این هارو میزارن!!!!!! کسی توهین نکرد که این ها بخوان درجواب این کارارو کنن.شما تو خونت نشستی یکی از در میاد هرچی میخواد میگه بعد بلند میشی باخون سردی میگی حتما خانوادش خوب و مذهبین؟؟؟یا میگی شاید من توهین کردم حواسم نبوده این اومده این کارارو میکنه...!!!!؟؟؟؟؟ چرا نمیخواین قبول کنین کارشون اصلا درست نیست؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• joone  
  • عضو از 1391/5/16

[quote=hashemi][quote=joone][quote=hashemi]من خودم هم با توهین به اعتقادات بقیه موافق نیستم ولی خب اولا که این سایت یه سایت ازاده و توی قوانین سایت که موقع ثبتنام تیکش زدید این موضوع بود و از یه طرفی هم ممکنه کسایی که توهین می کنند به اسلام اعتقادی نداشته باشن[/quote] قربون ادم چیز فهم مام که به کمونیست فاشیست یا مسیحیت یا ارامنه یا بودا اعتقاد نداریم باید عکس پیامبرا یا اماما یا بزرگاشونو بزاریم بغل حیوانات یا اندام تناسلی؟؟؟؟؟ تازه همیشه احترامشونم سعی کردیم نگه داریم و داشتیم اصلا کاری باشون نداریم. این حرکتا فقط از تخم حروم برمیاد ولاغیر... ببخشید یکم تند شد...[/quote] ببین خب داری الان توهین می کنی....می گی این کار فقط از یه تخم حروم بر میاد همونطور که میگی من مسلمونم ولی به این سایت میام خب اون کسی که این عکس های ضد ادیان را میگذاره هم ممکنه خانواده خیلی خوب و اتفاقا مذهبی هم داشته باشه پس سعی کنید هر چیزی را از خودتون شروع کنید....توهین نکنید تا کسی هم به شما توهین نکنه !!!![/quote] هاشمی جان ما سر اسوده ای داشتیم بدون هیچ گونه ای آب کشیدن از سجاده تویه سایت سکسی چرخ میزدیم ، یهو میان این هارو میزارن!!!!!! کسی توهین نکرد که این ها بخوان درجواب این کارارو کنن.شما تو خونت نشستی یکی از در میاد هرچی میخواد میگه بعد بلند میشی باخون سردی میگی حتما خانوادش خوب و مذهبین؟؟؟یا میگی شاید من توهین کردم حواسم نبوده این اومده این کارارو میکنه...!!!!؟؟؟؟؟ چرا نمیخواین قبول کنین کارشون اصلا درست نیست؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

•  
  • پست‌‌‌ها: ‌

[quote=joone][quote=Shahab_full_sex]Avalan k khaye o vujud mikhad k kasi b eslam chizi bge chon nanasho az kos dar mizanam...Dovoman ma ba dinaye ki....ye baghie kari nadarim ;)[/quote] کجای کاری پسر جون برو ببین نقی و دوبرمن چی میگن خاله هم هی زرت تشویق میکنه هرچی هم ما میگیم دوستان یکم احترام...اصلا تو اون کله کیریشون نمیره که ...!!![/quote] اگه كله ي ما كيريه اوضاع شما كه خيلي خرابه

ـــــــــــ

• 0

• hashemi  
  • عضو از 1390/2/11

• 18

[quote=joone][quote=hashemi][quote=joone][quote=hashemi]من خودم هم با توهین به اعتقادات بقیه موافق نیستم ولی خب اولا که این سایت یه سایت ازاده و توی قوانین سایت که موقع ثبتنام تیکش زدید این موضوع بود و از یه طرفی هم ممکنه کسایی که توهین می کنند به اسلام اعتقادی نداشته باشن[/quote] قربون ادم چیز فهم مام که به کمونیست فاشیست یا مسیحیت یا ارامنه یا بودا اعتقاد نداریم باید عکس پیامبرا یا اماما یا بزرگاشونو بزاریم بغل حیوانات یا اندام تناسلی؟؟؟؟؟ تازه همیشه احترامشونم سعی کردیم نگه داریم و داشتیم اصلا کاری باشون نداریم. این حرکتا فقط از تخم حروم برمیاد ولاغیر... ببخشید یکم تند شد...[/quote] ببین خب داری الان توهین می کنی....می گی این کار فقط از یه تخم حروم بر میاد همونطور که میگی من مسلمونم ولی به این سایت میام خب اون کسی که این عکس های ضد ادیان را میگذاره هم ممکنه خانواده خیلی خوب و اتفاقا مذهبی هم داشته باشه پس سعی کنید هر چیزی را از خودتون شروع کنید....توهین نکنید تا کسی هم به شما توهین نکنه !!!![/quote] هاشمی جان ما سر اسوده ای داشتیم بدون هیچ گونه ای آب کشیدن از سجاده تویه سایت سکسی چرخ میزدیم ، یهو میان این هارو میزارن!!!!!! کسی توهین نکرد که این ها بخوان درجواب این کارارو کنن.شما تو خونت نشستی یکی از در میاد هرچی میخواد میگه بعد بلند میشی باخون سردی میگی حتما خانوادش خوب و مذهبین؟؟؟یا میگی شاید من توهین کردم حواسم نبوده این اومده این کارارو میکنه...!!!!؟؟؟؟؟ چرا نمیخواین قبول کنین کارشون اصلا درست نیست؟؟؟؟؟[/quote] من نگفتم کارشون درسته !!!! توهین کردن به اعتقادات هر کسی غلط هست....

ـــــــــــ

• 0

•  

[quote=hashemi]من خودم هم با توهین به اعتقادات بقیه موافق نیستم ولی خب اولا که این سایت یه سایت ازاده و توی قوانین سایت که موقع ثبتنام تیکش زدید این موضوع بود و از یه طرفی هم ممکنه کسایی که توهین می کنند به اسلام اعتقادی نداشته باشن[/quote] چرا من اعتقاد كامل دارم به جون هركي بگيد قسم ميخورم

ـــــــــــ

• 0

•  

[quote=رامونا]من و شما که خودمون رو مسلمون میدونیم حق نداریم به هیچ کس از این سبک حرفا بزنیم! هزار تا نمونه از رفتار ائمه هست که به ما اموزش میده فحش دادن و پرخاش کردن راه مقابله با ضد دین نیست![/quote] دستت درد نكنه آواتارت رو عوض كردي اون قبليه شبيه افليج ها بود

ـــــــــــ

• 0

•  

[quote=joone][quote=hashemi]من خودم هم با توهین به اعتقادات بقیه موافق نیستم ولی خب اولا که این سایت یه سایت ازاده و توی قوانین سایت که موقع ثبتنام تیکش زدید این موضوع بود و از یه طرفی هم ممکنه کسایی که توهین می کنند به اسلام اعتقادی نداشته باشن[/quote] قربون ادم چیز فهم مام که به کمونیست فاشیست یا مسیحیت یا ارامنه یا بودا اعتقاد نداریم باید عکس پیامبرا یا اماما یا بزرگاشونو بزاریم بغل حیوانات یا اندام تناسلی؟؟؟؟؟ تازه همیشه احترامشونم سعی کردیم نگه داریم و داشتیم اصلا کاری باشون نداریم. این حرکتا فقط از تخم حروم برمیاد ولاغیر... ببخشید یکم تند شد...[/quote] تخم حروم هفت جدته

ـــــــــــ

• 0

•  

[quote=hashemi][quote=joone][quote=hashemi]من خودم هم با توهین به اعتقادات بقیه موافق نیستم ولی خب اولا که این سایت یه سایت ازاده و توی قوانین سایت که موقع ثبتنام تیکش زدید این موضوع بود و از یه طرفی هم ممکنه کسایی که توهین می کنند به اسلام اعتقادی نداشته باشن[/quote] قربون ادم چیز فهم مام که به کمونیست فاشیست یا مسیحیت یا ارامنه یا بودا اعتقاد نداریم باید عکس پیامبرا یا اماما یا بزرگاشونو بزاریم بغل حیوانات یا اندام تناسلی؟؟؟؟؟ تازه همیشه احترامشونم سعی کردیم نگه داریم و داشتیم اصلا کاری باشون نداریم. این حرکتا فقط از تخم حروم برمیاد ولاغیر... ببخشید یکم تند شد...[/quote] ببین خب داری الان توهین می کنی....می گی این کار فقط از یه تخم حروم بر میاد همونطور که میگی من مسلمونم ولی به این سایت میام خب اون کسی که این عکس های ضد ادیان را میگذاره هم ممکنه خانواده خیلی خوب و اتفاقا مذهبی هم داشته باشه پس سعی کنید هر چیزی را از خودتون شروع کنید....توهین نکنید تا کسی هم به شما توهین نکنه !!!![/quote] هاشمي با حرفت موافقم:(كلوخ انداز را سنگ پاداش است)

ـــــــــــ

• 0

• joone  
  • عضو از 1391/5/16

هاشمی عزیز مام همینو میگیم احترام گذاشتن به اعتقاد یه جمع جز انسانیت و ادب شعوره... حالا ایناهم ندارن گزینه های بالارو باید یخه کیو بگیریم به اعقایدت توهین نکنن...

ـــــــــــ

• 0

یارواومده توشهوانی بعدداره ازاسلام دفاع میکنه.واقعااسلام به سربازایی مثل شماافتخارمیکنه. یاروکیرشوگذاشته واسه آواتارش وهرجامیرسه دنبال زنای شوهردارمیگرده بعدمیادحرف مفت میزنه که اسلام فلان وبهمان. توهین کردن به اعتقادات خوب نیست ولی ایناییکه به اسلام توهین میکنن خوتکلیفشون مشخصه ودشمن اسلامن ولی شمایی که ادعای مسلمونیت میشه تکلیفت چیه؟ یکم فکرکن ببین ایناواسه اسلام بیشترضرردارن یاتویی که بااومدن به اینجااصول اولیهءدینت روزیرپاگذاشتی؟ یاشمایی که تنهااستدلالت فحش دادنه؟ واقعاکه خوب آبروی اسلام روحفظ میکنید. 4تامسلمون مثل شماباشه دیگه اسلام احتیاج به دشمن نداره دوست عزیز

ـــــــــــ

• 0

• juju  
  • عضو از 1389/6/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 583

• 6

نقی وعشق است

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

چند ساعت از شبانه روز را میخوابید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «