جایزه شهوانی برای دستگیری کاربر پدوفیل

• admin  

• عضو از
    1388/7/29

• پست‌ها: 969

• 1350

کاربران گرامی
مدتی است یک تبهکار پدوفیل در سایت اقدام به آگهی برای فروش «پکیج»های عکس و فیلم های سکس با کودکان می کند.
این شخص مدتهاست با نام «عرفان شهبازی» و نام های فراوان دیگر روی اینترنت به این تجارت کثیف مشغول است.
هر چند شهوانی به محض مشاهده این کاربر تبهکار او را حذف می کند اما علاقه داریم به فعالیت او برای همیشه خاتمه دهیم.
به همین جهت هر کاربری بتواند با شواهد کافی نشان دهد که باعث شناسایی و دستگیری این شخص شده ۵۰ دلار جایزه از شهوانی دریافت می کند.
مبلغ جایزه بلافاصله با ارز دیجیتال به برنده پرداخت می شود.

سپاس از توجه شما

ـــــــــــ

لطفا قبل از طرح سوال،‌ راهنمای سایت را بخوانید. اگر موقع پست با مشکل فیلتر اسپم مواجه می شوید پست مشکل ساز را کپی کنید و در پیام خصوصی برایم بفرستید.

• 188

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 6271

• 9835

عرض شود که...

ادمین جان،حالا زنده میخوای یا مرده.چون من دستم به این پفیوز برسه فک نکنم زنده بزارمش (biggrin) بابا پلیس فتا اصن به این چیزا کار نداره که،فقط کسی به حجة السلام شنگول بگه بالا چشت منگول یهو پلیس فتا شاخکاش فعال میشه عینهو سوسک (biggrin)
سایت 4upload پول چن هزار نفر رو خورد(یکی از کمترینا من بودم با 360 هزار تومن)،اسم و همه چی یارو را داشتیم،رفتیم به پلیس فتا گفتیم،خیلی محترمانه فرمودن به تخمم.اصن کوچکترین کاری به یارو نداشتن

ـــــــــــ

• 3

• Aber11  

• عضو از 1390/4/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 176

• 439

من دویست دلار میدم... اگه بهش پناه بدید یا کمکش کنید گیر نیفته

من دویست دلار میدم... اگه بهش پناه بدید یا کمکش کنید گیر نیفته

جان مادرتون اگه این یارو ایران بود و گرفتینش تحویلش ندین... پسفرداش می بینین شده مشاور وزیر رفاه و جوانان، یا مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان یا مثلا قاری قرآن مخصوص بیت رهبری یا مثلا سرپرست بخش کودکان و نوباوگان آموزش و پرورش و غیره... تحویل دادن یه پیدوفایل و بچه باز به این آخوندا معرفی مجرم نیست، کشف استعداده...!!

بفرما اینم مدرکش... دادستان کل کشوررررررررر!!! مقام کوچیکی نیستااااا... یعنی رئیس کل قاضی ها و دادگاهها و همه چیز کشور... حتی رسیدگی به پرونده پیدوفیل معروف رو هم رد کرده!!! مجازات که هیچی، حتی نمیخوان نگاه به پروندش کنن!! کسی که به بیشتر سی تا سی و پنج تا پسربچه تجاوز کرده و فقط نوزده تا پرونده تجاوز به کودکان و شاکی خصوصی داره!!...

اونوقت این ادمین ما میگه 50 دلار میدم هرکی تحویلش بده!!!... من دویست دلار میدم هرکی بهش پناه بده و قایمش کنه...

ـــــــــــ

لب آب و می ناب و دلبر نیکو سرشت....

ای به تخمم که نرفتم به بهشت... :)

• 1

ادمین پولت زیادی کرده میخوای ۵۰ هزار دلار جایزه...

ادمین پولت زیادی کرده میخوای ۵۰ هزار دلار جایزه بدی؟؟؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

قربونت برم ادمین.

نقل از: admin
نقل از: strong_boy متوجه نشدم نهایتا کس بتونه ادرس و مشخصات این فردو در بیاره تو ایران باشه چطوری قابل پیگیریه

از برنده انتظار می رود ۱. هویت واقعی این شخص را شناسایی کند ۲. مدارک مجرم بودن این شخص را به پلیس مرتبط تحویل دهد ۳. اطمینان حاصل کند که دستگیر شده.

طرف بره یارو رو شناسایی کنه به پلیس معرفی کنه که،اول پلیس چوب تو کون خودش به جرم عضویت و فعالییت در شهوانی میکنه.

با اینهمه تاپیکای ضد دینی و سیاسی.

خخخخ

ـــــــــــ

زندگی تو همانند همین عکس است!!!!

• 0

نقل از: بانویِ رویایی

نقل از: بانویِ رویایی
نقل از: alireza00011699 ادمین پولت زیادی کرده میخوای ۵۰ هزار دلار جایزه بدی؟؟؟ (biggrin)
اگه دقت کنی پنجاه هزارتا نیست ! پنجاه دلاره !

انقدر جق زدم فک کردم ۵۰ هزار تاس

ـــــــــــ

• 1

• fool22  

• عضو از 1396/3/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 156

• 308

برای دوستانی که دنبال شکار این حرومزاده هستن سه...

برای دوستانی که دنبال شکار این حرومزاده هستن سه تا خبر دارم:

ای دی تلگرامش اینه : erfan_shahbazy

کانال تلگرامش هم : erfan_shahbazy_c

حداقل ریپورتش کنید.

ایمیلش هم اینه. قابل توجه کسانی که دنبال هک کردنش هستن:

erfan.shahbazy3@gmail.com

ـــــــــــ

• 2

• Zigzag9  
  • عضو از 1397/11/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 13

نقل از: strong_boy متوجه نشدم نهایتا کس بتونه ادرس و مشخصات این فردو در بیاره تو ایران باشه چطوری قابل پیگیریه

از برنده انتظار می رود ۱. هویت واقعی این شخص را شناسایی کند ۲. مدارک مجرم بودن این شخص را به پلیس مرتبط تحویل دهد ۳. اطمینان حاصل کند که دستگیر شده.

امر دیگه ای نیس؟میخوای یه دس کون هم بهش بدم که رفت زندان زیاد بهش فشار نیاد؟

ـــــــــــ

• 1

• dashakoll  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 121

• 76

آقا یا خانوم ادمین یهو ورشکست نشی؟ ۵۰دلار؟ داداش...

آقا یا خانوم ادمین یهو ورشکست نشی؟ ۵۰دلار؟ داداش من اونو میگیریم سرشو گوش‌تاگوش میبرم شما با ۵۰تا یه مک‌دونالد مهمون من باش (erection)

ـــــــــــ

• 1

• sidbaret  
  • عضو از 1397/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 19

من شماره موبایلش رو دارم

من شماره موبایلش رو دارم

ـــــــــــ

• 0

• farshad_sdt  

• عضو از 1390/2/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 256

• 40

ببخشید من قصد بی ادبی ندارما ولی این اطلاعات 50...

ببخشید من قصد بی ادبی ندارما ولی این اطلاعات 50 دلار میارزه عایا؟؟

ـــــــــــ

• 0

• ممدعشقی  
  • عضو از 1398/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 13

خوب

هه هه هه پس همگی چنگک ها و مشعل ها رو بر داریم و بیافتیم دنبال این کاربر

ـــــــــــ

• 0

اعه

یه مثلی هست که میگن به خرگوشه میگه بدو به روباهه میگه بگیرش جناب ادمین لازم نیس حایزه بذاری بی در و پیکری سایت رو درست کن که پر شده از کلاهبردار قیک جایزه دادنت پیش کش تا وقتی هر کی میتونه هر روز با یه اکانت تازه بیاد تو سایت وضع از این بهتر نمیشه

ـــــــــــ

امضا نمیکنم

• 1

• love.yavar500  

• عضو از 1396/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 86

پاسخ وتشکر

سلام داش ادمین چه عجب بالاخره از خواب بلند شدید این مرتیکه توسایت انجمن لوتی وحال وهول هم مشاهده شده حروم زاده .

erfan_shahbazy@ تلگرام مرتیکه کثیف منم رفتم بلاک ش کردم الان

ـــــــــــ

L.Y

• 0

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 215

• 383

دوستانی که ادعاتون میشه جایزه کمه و اینا شما...

دوستانی که ادعاتون میشه جایزه کمه و اینا شما اسپانسر بشید برادر والا ! (biggrin) باحلوا حلوا کردن که دهن شیرین نمیشششششه (biggrin)

ـــــــــــ

چاه زنخدان تو زندان من!:)

• 4

نقل از: Hana95

نقل از: Hana95 دوستانی که ادعاتون میشه جایزه کمه و اینا شما اسپانسر بشید برادر والا ! (biggrin) باحلوا حلوا کردن که دهن شیرین نمیشششششه (biggrin)

پول هم نداریم که اسپانسر شیم :) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• lezatbebarim  

• عضو از 1397/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 150

سپاسگذار حماتی که میکشی هستم آنهم د شرایط فعلی که هرکسی فکر خودش هست

ممنوم ادمین شاید بیشتردوستان توجه ای نمیکنند که هیچ کسی نمیاد هزینه کنه برای مردم ولی شما چنین کاری و چندین سال داری انجام میدی بدون سود و منفعت برای خودت که من شخصا تشکر میکنم . دوستان نیاز نیست به پلیس بگن که خودشا درسایت شهوانی هستند بگویند ای ن فرد به همه ایمیل میزند و در خواست میکند اگرچنین فیلمی میخواهند میفروشد همین کافی است . تشکرخسته نباشی

ـــــــــــ

اگر واقعا خواب بودی حتما برای بیدار کردنت تلاش میکردم ، ولی افسوس کسی که خودش را بخواب زده را نمیتوان بیدار کرد.!

• 0

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 6271

• 9835

عرض شود که...

حالا اگه این "عرفان بچه باز" رفته باشه قزوین ما چیکار کنیم؟پیدا کردنش اونجا میشه عینهو پیدا کردن سوزن تو انبار کاه (biggrin)
آخه فک کنم یه شونصد هزارتایی مثه این هس اونجا (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1430

• 1332

نقل از: Mehri1375s

نقل از: Mehri1375s سلام لطفا اونایی رو هم که تو تایپکاش ازش درخواست ایدی میکنن برای دریافت فیلما هم مسدود کنید.ممنون

آفرین پیشنهاد خوب و هوشمندانه ای بود

ـــــــــــ

Patienter jusu'a mourier ,ça s'appelle pas une vie ! (

• 1

• Ram_3612  
  • عضو از 1398/5/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 2

ادمین محترم شما اول از خودت و سایت شروع کن و جلوی...

ادمین محترم شما اول از خودت و سایت شروع کن و جلوی آپ شدن داستان‌هایی که شخصیت زیر 18 سال رو در دارن و ورود افراد زیر 18 سال رو بگیر، به نظرم و به قول دوستان مرد باش، و شعار نده

ـــــــــــ

• 0

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 10710

• 5169

من واسه سرش 150 دلار جایزه میزارم . فقط واسه سرش

من واسه سرش 150 دلار جایزه میزارم . فقط واسه سرش

ـــــــــــ

منم سواد ندارم . انگشتتون میکنم ^__^ ...... تف توو کیونه روزگار ... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوارو مادرش

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «