جایزه شهوانی برای دستگیری کاربر پدوفیل

• admin  

• عضو از
    1388/7/29

• پست‌ها: 969

• 1424

کاربران گرامی
مدتی است یک تبهکار پدوفیل در سایت اقدام به آگهی برای فروش «پکیج»های عکس و فیلم های سکس با کودکان می کند.
این شخص مدتهاست با نام «عرفان شهبازی» و نام های فراوان دیگر روی اینترنت به این تجارت کثیف مشغول است.
هر چند شهوانی به محض مشاهده این کاربر تبهکار او را حذف می کند اما علاقه داریم به فعالیت او برای همیشه خاتمه دهیم.
به همین جهت هر کاربری بتواند با شواهد کافی نشان دهد که باعث شناسایی و دستگیری این شخص شده ۵۰ دلار جایزه از شهوانی دریافت می کند.
مبلغ جایزه بلافاصله با ارز دیجیتال به برنده پرداخت می شود.

سپاس از توجه شما

ـــــــــــ

لطفا قبل از طرح سوال،‌ راهنمای سایت را بخوانید. اگر موقع پست با مشکل فیلتر اسپم مواجه می شوید پست مشکل ساز را کپی کنید و در پیام خصوصی برایم بفرستید.

• 200

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 6365

• 9849

نقل از: Asu_78

نقل از: Asu_78
نقل از: mofo56 بنده با کمال شجاعت اعلام میدارم که در دهه هفتاد بنده در مغازه چن عدد وی سی دی "بچه بازی" تکثیر نموده و به سه نفر منحرف فروختم آنهم به بهای سنگین 3 هزار تومن بیس سال پیش در حالیکه سی دی سوپر معمولی رو نهایت هزار تا هزار و پونصد تومن میفروختم.علاوه بر اینها چن عد فیلم انسان و حیوون،چن فیلم آلمانی سکس خانوادگی،چن تا فیلم scat (عن و شاش)...اینا زمانی بود که اینترنت نبود آنچنانی و هنو ملت این چیزا رو ندیده بودن (biggrin) پولش هم کاملاً برکت داشت،خرج دانشگاهمون و شیکممونو میداد،سربازیمونو سال 78 باهاش خریدیم،کلی کس کردیم واز همه مهمتر تونستیم یه آپارتمان یه خوابه اجاره کنیم و از خونه بابا دربیایم بیرون...و با پرداخت رشوه همیشه قصر دربریم از دس اماکن و بقیه دزدهای دولتی (biggrin)

همه این کارارو با 3 هزار تومن کردی؟! ●● @@

هان!

سربازی رو یه میلیون و شیشصد تومن سال 78 پول دادم.آپارتمان رو اوایل 80 2 تومن پیش دادم 100 تومن اجاره(خنده داره با قیمتای الان).تو اون مغازه ای که از سال 74 تا اواخر 79 داشتیم با رفیقمون و سی دی فروشی بود(که در اصل 70 درصد فروشمون سی دی های غیر قانونی بود) از تکثیر و پخش این سی دی ها پول درمیومد.8-9 نفر از این آدمیایی که تو خیابون سی دی میفروختن جنسشونو از ما میگرفتن.خو این پولا جمع میشد رو هم (که قسمت عمده ایش پول جق ملت از فیلم سوپر بود) پول قلمبه ای میشد که باهاش میشد خانومبازی کرد و خارج رفت و عشق و حال کرد.ماهی چن هزار سی دی میفروختیم

ـــــــــــ

• 1

• ChrisDiamonds  

• عضو از 1398/4/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 19

................................................

................................................

ـــــــــــ

• 0

• jentel_man  

• عضو از 1395/9/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 16

سلام. این این ادم های خطرناک تو تلگرام هم زیاد...

سلام. این این ادم های خطرناک تو تلگرام هم زیاد هست. من خودم سه نفر رو دیدم که در ازای پول 300-400 تا فیلم پدوفیل میدن به مردم. پیشنهاد میکنم برای دستگیری اونها هم اقدام کنید

ـــــــــــ

دنبال سکس با کسی نیستم.اما هم صحبت شدن با خانمها رو دوست دارم

• 0

• Supermr  

• عضو از 1398/5/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 5

میگم که

نمیشه پنجاه دلار بدین اول بعد پیداش کنم براتون?

ـــــــــــ

ب عقاید سکسی شما احترام میذارم

• 0

• Khoshkir021  

• عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 160

• 53

خوب این ساده است هر کدوم از کاربرها که به پدوفیلی...

خوب این ساده است هر کدوم از کاربرها که به پدوفیلی می خورن اگه گزارش بکنن به راحتی سایت نه تنها اون یه نفر مد نظر رو بلکه تمامی اونهایی که دنبال این عمل کثیف هستن و تمایل دارن رو شناسایی می کنه و مثلا تو هر روزی که می گذره می تونه ده تا اکانت از اونهایی که گزارش شدن و بررسی کنه در صورت صحت و درست بودنشون اکانتهای که اعلام شده رو بلاک کنه ... این خودش باعث می شه که جا بیوفته تو این سایت بچه باز پیدا بشه کارش تمومه ? ننگ بر ادمی که به خاطر شهوت و مسائل جنسی از یه کودک استفاده می کنه تا ارضا بشه اون نه تنها یه ادم رو داره می کشه بلکه یه نسل از اون ادم رو می کشه ...

ـــــــــــ

• 0

• 123miladjoon  

• عضو از 1397/12/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 57

• 56

اره هزاربارم به من ایمیل زده

اره هزاربارم به من ایمیل زده

ـــــــــــ

میلاد

• 0

• no-roots  

• عضو از 1398/3/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 832

• 1817

درود

نقل از: admin
نقل از: strong_boy متوجه نشدم نهایتا کس بتونه ادرس و مشخصات این فردو در بیاره تو ایران باشه چطوری قابل پیگیریه

از برنده انتظار می رود ۱. هویت واقعی این شخص را شناسایی کند ۲. مدارک مجرم بودن این شخص را به پلیس مرتبط تحویل دهد ۳. اطمینان حاصل کند که دستگیر شده.

ادمین جان 750 هزارتومن واسه در افتادن با یه خلافکار جانی پدوفیل!!!!!

حالا 750 میلیون بود باز یه چیزی (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• niki.parsi  

• عضو از 1391/12/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 16

درخواست برچسب

نقل از: admin
نقل از: Sin_shin مرسی که بچه ها به تکاپو میندازین تا برن سراغ این تبهکار نا به کار!:D

**ولی لطفا بگید سایت کی قراره درست شه؟**حداقل ما بدونیم تاکی باید صبر کنیم!:|

نسخه جدید سایت در دست ساخت است و امیدواریم ظرف ماه های آینده آماده شود.

سلام. لطفا تو نسخه جدید سایت یه هشتگ متحرک به قسمت عکسها و گالریشون اضافه کنید. ممنون

ـــــــــــ

• 0

تشکر ایمیل این فرد رو انتشار دادین بچه ها بتونن استفاده کنن

خب اگه مخالفین ایمیل نذارین لاقل الان که شما چند برابر تبلیق میکنین

ـــــــــــ

• 0

• goodman22  

• عضو از 1398/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 487

• 194

این یارو شهوانی رو گاییده ها

این یارو شهوانی رو گاییده ها

ـــــــــــ

ماساژ حرفه ای

• 0

• frozen_heart  

• عضو از 1398/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 3

frozen_heart

طی پیامهایی که با این اشخاص رد وبدل کردم و شماره کارت هایی که ارائه دادن نام یکی از انها شخصی به نام امین شمس بود که متوجه شدم شماره کارتی که ارائه داده متعلق به خود شخصه به این دلیل که با اسکرین فیکی که از صفحه پرداخت فرستادم متوجه ‌شدم عملیات بانکی خودش رو از طریق پیامک رصد میکنه و از انجایی که پیام ها فقط برای شخص صاحب حساب ارسال میشه پس حساب به نام خودش بود. امیدوارم هر چند کم کمکی در این زمینه کرده باشم. در ضمن من پدوفیل نیستم و دلیلی صحبت با شخص شناساییش بود.

ـــــــــــ

• 0

• Zoj_gharb  

• عضو از 1397/1/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 288

• 702

ورشکست نشی ادمین؟ ۵۰ دلار آخه؟ پونصد دلار بده نصف...

ورشکست نشی ادمین؟ ۵۰ دلار آخه؟ پونصد دلار بده نصف اینجا خودشون اعتراف میکنن و خودشون رو پلیس و آگاهی معرفی میکنن

ـــــــــــ

قبول کنیم که هر چه ما فکر میکنیم لزوما صحیح نیست و بپذیریم هر چه دیگران فکر میکنند اصولا غلط نیست.

• 0

عجب

عجب

ـــــــــــ

عجب

• 0

• Bmohsen722  
  • عضو از 1397/3/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 8

من فرد مورد نظر رو پیدا کردم و در تلگرام دارم باید...

من فرد مورد نظر رو پیدا کردم و در تلگرام دارم باید چ کارش کنم

ـــــــــــ

• 0

ردي ازش پيدا كنم مثل ip يا ايميل و جي ميل و هرچيزي...

ردي ازش پيدا كنم مثل ip يا ايميل و جي ميل و هرچيزي كه بشه واست گيرش ميارم اما من كلاه سياهم ب فتا گزارش بدم واسم بد ميشه،ناشناس هك ميكنم. ميتونم پيداش كنم بدمش ب خودت اطلاعاتو بقيش پاي خودت

ـــــــــــ

• 0

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 6365

• 9849

اهه!

چقد "شرلوک هلمز" تو سایت بود ما خبر نئشتیم (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

شخصیت شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «