جدیدترین پروکسی ها و فیلتر شکن ها در این تاپیک

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی بچه های گل و بامرام

جدیدترین پروکسی ها و فیلتر شکن های روز دنیا رو فقط از ما بخواهید

جدیدترین ،بهترین و با امنیت ترین فیلتر شکن ها برای موبایل و کامپیوتر رو فقط از این تاپیک دانلود کنید
کاربران فهیم و عزیز ،متاسفانه دیده شده که در برخی تاپیک ها از محتوای این تاپیک استفاده میشه ،قانون کپی پیست که در ایران رعایت نمیشه ،حداقل اینجا وقتی از این تاپیک کپی میکنید ،منبع رو که همین تاپیک است ذکر کنید

در صورت استقبال از این تاپیک ،بهترین فیلتر شکن ها رو در اینجا قرار میدم

دوستان توجه کنند که اینجا هتاکی و توهین و بی احترامی به همدیگه جایی نداره
کاربران فهیم و مودب و با شعور شهوانی ،لطفا از به کار بردن کلمات رکیک جدا خودداری فرمایید
منم براتون سنگ تموم می ذارم و هر فیلتر شکنی بخواهید براتون اینجا می ذارم تا لذت ببرید

پس اگر خواهان بهترین فیلتر شکن ها هستید قوانین زیر رو در نظر داشته باشید و رعایت کنید

1: درخواست فرستادن فیلتر شکن به ایمیل ندید چون واقعا وقتش رو ندارم و معذورم
2: لطفا پستهای اسپم ندید که متاسفانه ,علاوه بر میل باطنیم,این دسته از کاربران ,و کاربرانه هتاک بلوکه خواهند شد.

در آخر ،از تمامی کاربرای فهیم و با شعور و مودب که قوانین اینجا رو رعایت میکنند ،تشکر و قدردانی فراوان دارم
دوستدار همگی شما ..

ـــــــــــ

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

بهت افتخار میکنم بدون هیچ درخواستی اینجا فیلتر شکن و پروکسی میگذاری خیلی ها بخاطر نداشتن فیلتر شکن خوب نمیتوانند از دنیای فیلتر بازدید کنند میبوسم دستت رو موفق باشی منم فیلتر شکنم رو میگذارم اینجا تا همه استفاده کنند

http://s3.picofile.com/file/7462373652/Expat_Shield.zip.html

ـــــــــــ

• 1

None

خاله میترای عزیز ممنون از لطفتون

من هیچگونه چشمداشت یا درخواستی ندارم چون ذاتا کثیف و نامرد نیستم

تنها چیزی که میخوام استقبال از این تاپیک توسط کاربران سایت و یک تشکر ...والسلام

ـــــــــــ

• 2

[quote=پسر غیرتی]خاله میترای عزیز ممنون از لطفتون

من هیچگونه چشمداشت یا درخواستی ندارم چون ذاتا کثیف و نامرد نیستم

تنها چیزی که میخوام استقبال از این تاپیک توسط کاربران سایت و یک تشکر خشک و خالی هست ...والسلام

اگر استقبالی صورت نگیره من این کار رو نخواهم کرد[/quote]

. . . و کار قشنگت رو تحسین

ـــــــــــ

• 0

• baran-20  
  • عضو از 1391/7/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 3191

پست حذف شد.

ـــــــــــ

• 0

[quote=baran-20]محبت کردن های بدون چشمداشت پسر غیرتی به همه ثابت شدست آورین هم بخودت هم به تاپیکت :D[/quote]

ولی رفتش شیطون شما خوبی

ـــــــــــ

• 0

• ziyarazavi  

• عضو از 1391/6/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 1452

• 7

پست حذف شد.

ـــــــــــ

• 0

پست حذف شد.

ـــــــــــ

• 0

• Omid 2000  
  • عضو از 1390/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 981

• 50

تو كه اومدى و تاپيك زدى مطلب به درد بخور و مرتبط با تاپيكتم بزار .اگه مطلب به درد بخورى داري كه بقيه هم بتونن استفاده كنن بى منت بزار وگرنه جمع كن بساطتو

ـــــــــــ

• 1

• ace pick  
  • عضو از 1391/9/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 57

• 3

سلام پسر غیرتی گل امیدوارم سراون جریان دیگه دلخوری از من نداشته باشی یه سوال داشتم چرا من نمیتونم وارد فیس بوک شم راهش چیه؟یه راهکارایی دوستان نوشتن ولی موثر نبود

ـــــــــــ

• 0

سلام پسر غیرتی مرسى از تاپیک خوبت من نمیتونم با گوشی برم فیس بوک قبلا میرفتم با یوزی ولی یه مدته نمیشه میشه راهنمایم کنی مرسی

ـــــــــــ

• 0

• Dena2  
  • عضو از 1391/5/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

سلام داداشم من با گوشیم میومدم شهوانی از شانس بدم یوسی گوشیم قطع شد الانم به یه بدبختی اومدم گوشیم سیمبین بله تا حالا هم کلی نسخه های مختلف رو روی گوشیم نسب کردم حتی پراکسی شم عوض کردم بازم از شانس بدم نشد اگه راه حل داشتی به میلم بفرست چون فکر نمیکنم دیگه بتونم بیام اینجا ممنونتم. dena_noorani@ymail.com

ـــــــــــ

• 0

[quote=arash549 hilari]سلام پسر غیرتی مرسى از تاپیک خوبت من نمیتونم با گوشی برم فیس بوک قبلا میرفتم با یوزی ولی یه مدته نمیشه میشه راهنمایم کنی مرسی[/quote]

داداش راهنمایی در خصوص سوالتون رو خصوصی براتون گفتم مشکلتون حل شده داداش اگر پیام رو دریافت کردین بهم بگین ممنونم

ـــــــــــ

• 0

• .MOON.  
  • عضو از 1392/1/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

سلام داشی.شما فقط برا pc فیلترشکن میزاری یا برا موبایل هم میذاری??اگه برا گوشی اندروید داری ممنون میشم واسم بذاری.بایییییییییییی

ـــــــــــ

• 0

• dada aeen  
  • عضو از 1391/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 3036

• 1

دادا دستت درد نکنه تاپیک خیلی خوبیه خوب که نه عالیه ممنون

ـــــــــــ

• 0

[quote=.MOON.]سلام داشی.شما فقط برا pc فیلترشکن میزاری یا برا موبایل هم میذاری??اگه برا گوشی اندروید داری ممنون میشم واسم بذاری.بایییییییییییی[/quote]

رفیق هر فیلتر شکنی خواستی بگو تا واست بفرستم ما هم برای گوشی و هم برای پی سی فیلتر شکن داریم عزیزی داداش

ـــــــــــ

• 0

[quote=yar yas]مرسی از تاپیک بسیار عالیت،اگه امکانش برات هست و اگه 1فیلتر شکن برای آندروید داری ک همه سایتارو باز کنه برام بفرست sheyda_azimi861@yahoo.com[/quote]

در اولین فرصت حتما واست میفرستم عزیز ممنونم از لطفت دوست گلم

ـــــــــــ

• 0

[quote=dada aeen]دادا دستت درد نکنه تاپیک خیلی خوبیه خوب که نه عالیه ممنون[/quote]

نظر لطفته داداش در خدمتم داداش گلم هر فیلتر شکنی خواستید کافیه اینجا بگید در اولین فرصت براتون میفرستم اگر کمی دیر شد دلگیر نشید چون خیلیا فیلتر شکن خواستن عزیز

ـــــــــــ

• 0

فیلتر شکن یوسی به درخواست کاربران عزیز این نسخه از یوسی سازگار با اکثر گوشیهاست با سایتهای فارسی هم هیچ مشکلی ندارد اگر مشکلی داشتید در تاپیک بیان کنید تا رفع کنم مشکلتون رو به زودی نسخه دیگری از این مرورگر پرسرعت رو براتون میذارم

دانلود نسخه جدید مرورگر و فیلتر شکن یوسی ،سازگار با اکثر گوشیهای موبایل

medium and large screen_UCBrowser_V8.0.0.202.zip

دانلود

ـــــــــــ

• 0

[quote=ace pick]سلام پسر غیرتی گل امیدوارم سراون جریان دیگه دلخوری از من نداشته باشی یه سوال داشتم چرا من نمیتونم وارد فیس بوک شم راهش چیه؟یه راهکارایی دوستان نوشتن ولی موثر نبود[/quote]

دوست من : شما با کامپیوتر وارد فیس بوک میشی یا با گوشی؟ اگر با کامپیوتر وارد میشی از چه فیلتر شکنی استفاده میکنی؟ و اگر با گوشی میای فیلتر شکن جدید یوسی رو دانلود کن و استفاده کن و حالشو ببر نه دوست گلم من حتی تا حد امکان با دشمنام هم مدارا میکنم مگه اینکه این دشمنم دیگه بیش از حد پاشو از گلیمش درازتر کنه

ـــــــــــ

• 0

• nimanew711  
  • عضو از 1391/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

سلام داداش من اینجا تازه واردم اگه میشه یه فیلتر شکن اندروید واسم بفرست که باهاش بتونم برم فیسبوک . فدات مرسی

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

پدر و مادرتون رو دوست دارید(داشتید)؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «