جذاب ترین فانتزی گی شما؟

سلام جیگرا، من گی دو طرفه هستم، ۲۴ ساله لاغر و محدودیت خاص در سکس ندارم اما تا به حال با پسری تجربه سکس کامل ندارم
خیلی دوست دارم اینجا با کسایی که دنبال یه همخواب پسر میگردن آشنا بشم
پس هم فاعلای عزیز هم مفعول های عزیز و هم دوطرفه های عزیز تصور کنن من امشب قراره باهاشون همبستر بشم و کلی بهشون حال بدم و حسابی ارضاشون کنم، جداب ترین و حشری کننده ترین فانتزی های شما در سکس با پسری مثل من چیه؟؟
خوشحال میشم عکس کیر یا کون و بدنتون رو برام بذارین که ببینم، ازش خوشم بیاد ساده از کنارش نمیگذرم ❤❤❤

ـــــــــــ

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Lisermikham  
  • عضو از 1398/10/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 113

• 97

Telegram:legion100 لاغرم با کیر کلفت مکان دارم ۲۷...

Telegram:legion100 لاغرم با کیر کلفت مکان دارم ۲۷ ۱۷۶ ۶۲ سایز ۱۶

ـــــــــــ

• 1

• استویا  
  • عضو از 1396/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

• 60

وو

وو

ـــــــــــ

love_gay1@

• 0

• استویا  
  • عضو از 1396/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

• 60

پوریا 25 تهران. سافت فاعلم
قد 180 وزن 90 سایز 17....

پوریا 25 تهران. سافت فاعلم قد 180 وزن 90 سایز 17. سکس آروم و احساسی دوست دارم. اولش بغلت کنم و لباتو بخورم و گردنتو و آروم لخدت کنم. بخوابونمت به پشت و بدنتو نازش کنم و گردنتو بخورم ممه هاتو و آروم بیام پاییین. شلوارتو کامل در بیارم و پاهاتو بدم بالا و رون پاهاتو ببوسم و یه بوس از سوراخت و آروم برم سراغ کیرت و برات ساک بزنم و آب دهنم بره رو سوراخت و شروع کنم به انگشت کردنت. بعد من بخوابم و تو برام ساک بزنی و یهو وسطش بیای ازم لب بگیری و دوباره بری ساک بزنی. بعد بیای رووم و ازم لب بگیری و آرم کیرمو بکنی تو سوراخت و یه مدت فقط بشینی روش و من نوازشت کنم. بعد بخوابونمت به پشت و بیام روت پاهاتو بدم بالا و تو قفلشون کنی دورم و کیرمو بکنم تو سوراخت و تو هل بدی جلو که بیشتر بره توش و تلنبه بزنم و تو آه و ناله کنی و همزمان برات جق بزنم که آبت بیاد منم ابمو بریزم رو صورتت و تو جمعش کنی و بخوریش و تو بغلم لم بدی و تمام. زیاد شد ولی خودت گفتی بگو چجوری

ـــــــــــ

love_gay1@

• 1

• Koonijendeobi  

• عضو از 1398/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 125

• 63

من دوس دارم چادر سرم کنم تو حموم زیر دوش یکی از...

من دوس دارم چادر سرم کنم تو حموم زیر دوش یکی از پشت بذاره لای پاهام گردنمو بخوره

ـــــــــــ

• 4

• Tanhayee.tanha  

• عضو از 1398/9/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 9

نقل از: استویا

نقل از: استویا پوریا 25 تهران. سافت فاعلم قد 180 وزن 90 سایز 17. سکس آروم و احساسی دوست دارم. اولش بغلت کنم و لباتو بخورم و گردنتو و آروم لخدت کنم. بخوابونمت به پشت و بدنتو نازش کنم و گردنتو بخورم ممه هاتو و آروم بیام پاییین. شلوارتو کامل در بیارم و پاهاتو بدم بالا و رون پاهاتو ببوسم و یه بوس از سوراخت و آروم برم سراغ کیرت و برات ساک بزنم و آب دهنم بره رو سوراخت و شروع کنم به انگشت کردنت. بعد من بخوابم و تو برام ساک بزنی و یهو وسطش بیای ازم لب بگیری و دوباره بری ساک بزنی. بعد بیای رووم و ازم لب بگیری و آرم کیرمو بکنی تو سوراخت و یه مدت فقط بشینی روش و من نوازشت کنم. بعد بخوابونمت به پشت و بیام روت پاهاتو بدم بالا و تو قفلشون کنی دورم و کیرمو بکنم تو سوراخت و تو هل بدی جلو که بیشتر بره توش و تلنبه بزنم و تو آه و ناله کنی و همزمان برات جق بزنم که آبت بیاد منم ابمو بریزم رو صورتت و تو جمعش کنی و بخوریش و تو بغلم لم بدی و تمام. زیاد شد ولی خودت گفتی بگو چجوری

مرسی که کامل توضیح دادی خیلی جذاب بود فقط من ترجیح میدم موقعی که دارم میدم فاعلم با تلمبه زدن آبمو دربیاره نه اینکه برام بماله

ـــــــــــ

• 3

• Tanhayee.tanha  

• عضو از 1398/9/18

• 9

نقل از: Koonijendeobi

نقل از: Koonijendeobi من دوس دارم چادر سرم کنم تو حموم زیر دوش یکی از پشت بذاره لای پاهام گردنمو بخوره

منم دیوونه اینم توی حموم شیطونی کنیم ولی چادر برای چی آخه؟!

ـــــــــــ

• 0

• armintak720  
  • عضو از 1394/8/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 246

• 106

نقل از: Koonijendeobi من دوس دارم چادر سرم کنم تو حموم زیر دوش یکی از پشت بذاره لای پاهام گردنمو بخوره

جلل الخالق آخه تا حالا کیو دیدی که تو حموم زیر دوش چادر سر کنه خداوکیلی دیگه گندشو در آوردین با این فانتزیای چرت وپرت. قبل از بیان فانتزیاتون یکمی در موردش فکر کنید بد نیستاااا (dash)

ـــــــــــ

• 0

• Pixy1376  
  • عضو از 1396/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 29

چی شد دلت خواست ....

لباساتو با عشق بازی در بیارم ، بغلت کنم ببرم زیر دوش ، آروم آروم بمالم به کونتو گردنتو بخورم با گازای ریز . بعدشم با فشار بزارم توش و چنان تلمبه بزنم بهت که از فشار پروستات ارضا بشی (drinks)

ـــــــــــ

• 0

• Dani@fox  

• عضو از 1398/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 166

• 150

br img...

ـــــــــــ

</br

• 1

• Tanhayee.tanha  

• عضو از 1398/9/18

• 9

نقل از: Pixy1376

نقل از: Pixy1376 لباساتو با عشق بازی در بیارم ، بغلت کنم ببرم زیر دوش ، آروم آروم بمالم به کونتو گردنتو بخورم با گازای ریز . بعدشم با فشار بزارم توش و چنان تلمبه بزنم بهت که از فشار پروستات ارضا بشی (drinks)

وای وای وای دلم خواست، داشتی میگفتی کونم به خارش افتاد

ـــــــــــ

• 0

• Tanhayee.tanha  

• عضو از 1398/9/18

• 9

نقل از: Dani@fox

عجب جیگری لای پات قایم کردی بلا

ـــــــــــ

• 0

• Dani@fox  

• عضو از 1398/11/29

• 150

نقل از: Tanhayee.tanha

قابلتو نداره عزیزم خوشت میاااد?

ـــــــــــ

</br

• 0

• Dani@fox  

• عضو از 1398/11/29

• 150

قابلتو نداره خوشت اومد ?

ـــــــــــ

</br

• 0

• Tanhayee.tanha  

• عضو از 1398/9/18

• 9

قابلتو نداره خوشت اومد ?

آره عزیزم خواستنیه

ـــــــــــ

• 0

• Kooooooonam  
  • عضو از 1398/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 2

آفرین

نقل از: استویا پوریا 25 تهران. سافت فاعلم قد 180 وزن 90 سایز 17. سکس آروم و احساسی دوست دارم. اولش بغلت کنم و لباتو بخورم و گردنتو و آروم لخدت کنم. بخوابونمت به پشت و بدنتو نازش کنم و گردنتو بخورم ممه هاتو و آروم بیام پاییین. شلوارتو کامل در بیارم و پاهاتو بدم بالا و رون پاهاتو ببوسم و یه بوس از سوراخت و آروم برم سراغ کیرت و برات ساک بزنم و آب دهنم بره رو سوراخت و شروع کنم به انگشت کردنت. بعد من بخوابم و تو برام ساک بزنی و یهو وسطش بیای ازم لب بگیری و دوباره بری ساک بزنی. بعد بیای رووم و ازم لب بگیری و آرم کیرمو بکنی تو سوراخت و یه مدت فقط بشینی روش و من نوازشت کنم. بعد بخوابونمت به پشت و بیام روت پاهاتو بدم بالا و تو قفلشون کنی دورم و کیرمو بکنم تو سوراخت و تو هل بدی جلو که بیشتر بره توش و تلنبه بزنم و تو آه و ناله کنی و همزمان برات جق بزنم که آبت بیاد منم ابمو بریزم رو صورتت و تو جمعش کنی و بخوریش و تو بغلم لم بدی و تمام. زیاد شد ولی خودت گفتی بگو چجوری

چه باحالی تو فانتزی قشنگی داری دوس دارم رو من رئال کنی فانتزیتو

ـــــــــــ

• 0

• Koonijendeobi  

• عضو از 1398/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 125

• 63

چادر وقتی خیس میشه شهوتی میشم دوس دارم به دوتا پسر ۱۶ ساله همزمان کون بدم

ـــــــــــ

• 0

• Tanhayee.tanha  

• عضو از 1398/9/18

• 9

چادر وقتی خیس میشه شهوتی میشم دوس دارم به دوتا پسر ۱۶ ساله همزمان کون بدم

من ولی دوست دارم بکنام سن بالا و جا افتاده باشن و از هرلحاظ قوی باشن و کنترلم دست اونا باشه تا هرجور دوست دارن از بدنم لذت ببرن و هی منو پاس بدن بهم، یکیشون دهنمو یکیشون کونمو بگاد

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما آمار قربانیان کرونا در ایران چند برابر آمار رسمی است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «