داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

جزئیات خودارضایی از زبان ۱۴ زن

1399/06/22

۱۴ زن صادقانه جزئیات خودارضائی‌هایشان را توضیح می‌دهند
هیچ اشکالی ندارد که اندکی کنجکاو باشید

از: Taylor Andrews & Rachel Hills
در: Aug 31, 2020

خبر خوش: عادت شما به خود ارضائی ۱۰۰٪ نرمال و طبیعی است.
به همین سادگی؛ کل داستان همین است؛ هیچ بازخواستی هم در کار نخواهد بود! خوب شد؟

کاملاً جدی گفته می‌شود که اهمیتی ندارد هر چند وقت یک بار خودارضایی می‌کنید. چه وقتهایی که خودارضائی را {به سکس} ترجیح می‌دهید یا چه ساعاتی از روز خودارضایی می‌کنید. اگر لذت‌بخش است و مانع سایر فعالیت‌های روزمره مانند شغل یا تحصیل یا سایر اولویت‌های زندگی نمی‌شود، عادت به آن چیزی کاملاً عادی است و ما آن را تشویق هم می‌کنیم!

اما اگر اینگونه فکر می‌کنید که باشد قبول است، فقط کمی کنجکاو هستم که بدانم در مقایسه با دیگر زنان این کار من عادی است؟ پاسخ ما این است که کاملاً شما را درک می‌کنیم و برای راحت کردن خیالتان پاسخ‌های ۱۴ نفر از زنان درمورد خودارضائی جمع آوری و در اینجا درج کرده‌ایم تا نشان دهیم عادت‌های خودارضایی هر فرد با دیگری تا چه حد تفاوت دارد.

فقط به خاطر بسپارید به این دلیل که عادت‌های خود‌ارضائی در هر فرد تا حد زیادی به انتخاب‌های فردی و آنچه او ترجیح می‌دهد بستگی دارد، پس مطمئناً با خواندن سطرهای زیر متوجه تفاوت‌هایی بین عادات این زنان و خودتان خواهید شد و برای این که حقیقت ناگفته نمانده باشد، به جای آن که خودتان را با این زنها مقایسه کنید باید وجود این تفاوت‌ها را جشن گرفته و از بودن آنها خوشحال باشید، قبول است؟ {یعنی به دلیل وجود تفاوت‌های فردی دچار تزلزل در اعتماد به نفس نشوید.}

در هفته چند بار خود ارضایی میکنید؟

• خانم ‘سم’(سامانتا) — ۲۸ساله: هر دو روز یک بار، تقریباً ۳ یا ۴ بار در هفته.
  • خانم ‘ناتالی’ — ۳۵ ساله: معمولاً به صورت منظم خودارضایی نمی‌کنم ، تعداد دفعات خودارضایی من در طول هفته تا حد زیادی به این بستگی دارد که در زندگی روزمره‌ام چقدر استرس و تنش داشته باشم. بیشتر اوقات از خودارضایی به عنوان روشی برای از بین بردن استرس در زندگی‌ام استفاده می‌کنم، یعنی وقتی احساس می‌کنم فشار بسیار زیادی روی من وجود دارد برای خلاصی از انرژیِ عصبی خودارضائی می‌کنم و متاسفانه در این اواخر احساس می‌کنم زندگی فشار زیادی به من وارد می‌کند.
  • خانم ‘دزیره’ — ۵۵ساله: ۱ بار در هفته.
  • خانم ‘شلبی’ — ۱۸ساله: حدوداً ۵ بار در هفته.
  • خانم ‘رایلی’ — ۲۴ساله: به وقایع در طول هفته و این که چقدر استرس داشته باشم بستگی دارد. برای این که معمولاً خودارضائی مقدار زیادی از استرس مرا کم می‌کند، می‌توانم بگویم بین ۱ یا ۲ بار در هفته.
  • خانم ‘جین’ — ۲۴ساله: حدوداً ۴ تا ۵ بار در هفته.
  • خانم ‘سارا’ — ۲۶ساله: حدوداً بین ۶ تا ۸ بار در هفته.
  • خانم ‘کایلا’ — ۲۴ساله: بین ۳ تا ۴ بار در هفته.
  • خانم ‘میرنا’ — ۲۹ساله: حدوداً ۱۴ بار در هفته.
  • خانم ‘لیلی’ — ۲۷ساله: پاسخ این پرسش تا حدود بسیاری به عواملی مانند میزان استرس، مقدار خواب، عادت ماهانه یا مسائل دیگر بستگی دارد، اما معمولا بین ۳ تا ۶ بار در هفته این کار را می‌کنم. گاهی اوقات در طول هفته یک بار هم خودارضایی نمی‌کنم در حالی که هفته‌هایی هم بوده است که هر روز در طول آن خودارضایی کرده‌ام.

به طور متوسط هر بار خودارضایی شما چقدر طول می‌کشد؟

• سم: معمولاً قبل از این که به ارگاسم برسم حدود ۲۰دقیقه خودارضایی می‌کنم.
  • ناتالی: هر جلسه خودارضایی من حداقل بین ۵ تا ۱۰دقیقه و حداکثر بین ۱۵ تا ۲۰دقیقه طول می‌کشد.
  • دزیره: بین ۲۰ تا ۳۰دقیقه.
  • شلبی: زمان مشخصی ندارد، می‌تواند بین ۳۰دقیقه تا ۲ساعت طول بکشد!
  • رایلی: حدوداً بین ۵ تا ۱۰دقیقه.
  • خانم جین: بین ۱۵ تا ۲۰دقیقه.
  • سارا: بین ۱۰ تا ۱۵دقیقه.
  • کایلا: فکر کنم بین ۲۰ تا ۳۰دقیقه.
  • میرنا: ۵دقیقه.
  • لیلی: باز هم می‌گویم این کاملاً به موقعیتی که در آن هستم و مقدار زمانی که می‌توانم برای آن بگذارم بستگی دارد، اما به طور معمول بین ۵ تا ۱۵ دقیقه.

آیا در هنگام خودارضایی از اسباب‌بازی جنسی استفاده می‌کنید؟

• سم: من از یک لرزاننده به اسم چوب جادو (wand) استفاده می‌کنم که صدای لرزشی دوست‌داشتنی مثل ضربان قلب دارد. درضمن یک دسته‌ی کوچک با قابلیت افزایش طول نیز روی آن نصب شده است.
  • ناتالی: من از اسباب‌بازی‌های جنسی استفاده نمی‌کنم با این وجود گاهی اوقات از کریستالها مانند عقیق آتشین یا کوارتز گل سرخی برای خودارضائی استفاده می‌کنم. {معروف است که این کریستالها خاصیت شفابخشی دارد.}
  • دزیره: یک لرزاننده {ویبراتور}.
  • شلبی: نه متاسفانه هیچ اسباب‌بازی جنسی‌ای ندارم.
  • رایلی : من همیشه از اسباب‌بازی‌های جنسی استفاده نمی‌کنم زیرا گاهی اوقات انگشتان خیلی بهتر می‌توانند تحریک‌کننده باشند، اما لرزاننده‌های فشنگی {لرزاننده‌های بسیار کوچک مخصوص کلیتوریس} برای رساندن من به یک ارگاسم سریع مثل یک بمب پرقدرت عمل می‌کنند که دقیقاً همان چیزی است که اکثر اوقات لازم دارم.
  • جین: گاهی اوقات، بستگی به این دارد که پس از پایان خودارضایی وقت کافی برای تمیز کردن آن داشته باشم یا خیر. اما یک اسباب‌بازی جنسی دسته‌دار به نام لرزاننده‌ی خرگوش صورتی دارم.
  • سارا: خیر هرگز به خرید لرزاننده فکر نکرده‌ام.
  • کایلا: گاهی اوقات از لرزاننده استفاده می‌کنم.
  • میرنا: معمولاً از نزدیک‌ترین لرزاننده دم دستم استفاده می‌کنم یا از آن لرزاننده‌ای که باتری‌اش هنوز تمام نشده! اگر هم بخواهم یک ارگاسم بزرگ در تمام بدنم را تجربه کنم از لرزاننده‌ی چوب جادویی هیتاچی (Hitachi wand) استفاده می‌کنم.
  • لیلی: بله البته، بسیار به استفاده از اسباب‌بازی جنسی در خودارضائی علاقه دارم زیرا لرزاننده‌ی من کاملاً بی‌صداست و ضد آب نیز هست. پس وقتی که زیر دوش هستم هم می‌توانم از آن استفاده کنم و همخانه‌هایم به هیچ وجه متوجه استفاده‌ی من از آن نمی‌شوند که در یک خانه‌ی مشترک یک امتیاز بزرگ به شمار می‌رود! سر و صدایش از سایر اسباب‌بازی‌ها خیلی کمتر است، در ضمن این لرزاننده می‌تواند مرا به ارگاسم‌های قوی‌تر و طولانی‌تری برساند…

حالا که حرفش پیش آمد، مالک چند اسباب‌بازی جنسی هستید؟

• ناتالی: هیچ!
  • دزیره: ۲ تا.
  • رایلی: الان فقط یکی اما معمولاً بیشتر از یکی دارم، یکی از عادت‌هایی که دارم این است که اگر در زمان دوست‌پسر داشتن به همراه او برویم و اسباب‌بازی جنسی بخریم وقتی رابطه‌ام با او تمام می‌شود آن اسباب‌بازی را دور می‌اندازم!
  • جین: در حال حاضر خرگوش (rabbit) تنها اسباب‌بازی است که من دارم اما در طول سالها اسباب‌بازی‌های متنوعی داشته ام حداکثر ۴ تا در آن واحد.
  • کایلا: ۳ تا.
  • میرنا: اگر شلاق، دستبندها و زنجیرهای مخصوص سکس را حساب نکنم ۷ تا، کلکسیون اسباب‌بازی‌های جنسی من رو به گسترش است!
  • لیلی: ۱۲ تا.

معمولاً بیشتر در چه ساعتی از روز خودارضایی می‌کنید؟

• سم: معمولاً نزدیک ساعت ۷.
  • ناتالی: من معمولاً صبح‌های خیلی زود خودارضائی می‌کنم، گاهی وقتها هم زمانی که شبها به خاطر نداشتن آرامش و استرس خوابم نمی‌برد.
  • دزیره: صبح‌ها، معمولاً وقتی دیر از خواب بیدار می‌شوم.
  • شلبی: معمولاً شبها نزدیک ساعت ۱۱.
  • رایلی: شبها یا هر وقتی که بیش از حد استرس داشته باشم.
  • جین: شبها قبل از خواب، معمولاً در پایان روز خودارضائی باعث می‌شود که رلکس شوم و بتوانم بهتر بخوابم.
  • سارا: صبح‌ها.
  • کایلا: فقط صبح‌ها.
  • میرنا: یک بار وقتی از خواب بیدار می‌شوم و یک بار هم وقتی می‌خواهم بخوابم.

معمولاً کجا و در چه پوزیشنی اقدام به خودارضائی می‌کنید؟

• سم: دوست دارم در اتاق خواب این کار را انجام دهم وقتی که روی چهار دست و پا هستم.
  • ناتالی: گاهی اوقات در حالی که در اتاق خواب به روی کمر یا شکم دراز کشیده‌ام خودارضائی می‌کنم اما بیشتر اوقات در وان حمام.
  • دزیره: در تختخوابم زمانی که به روی کمر دراز کشیده‌ام.
  • شلبی: مطمئناً به خاطر حفظ حریم خصوصی در اتاق خودم! درضمن وقتی به روی کمر دراز کشیده‌ام این کار برایم آسانتر است.
  • رایلی: زیر دوش یا در حمام، معمولاً وقتی کف حمام نشسته‌ام.
  • جین: در تخت خوابم، گاهی اوقات در حالی که به روی شکم دراز کشیده‌ام و بقیه اوقات به روی کمر دراز می‌کشم، بستگی دارد چقدر خسته باشم.
  • سارا: در تخت خوابم در حالی که روی کمر دراز کشیده‌ام.
  • کایلا: در تخت خوابم در حالت دراز کشیده.
  • میرنا: در تخت خوابم در حالی که به روی شکم دراز کشیده‌ام.
  • لیلی: یا در تختخوابم یا زمانی که در زیر دوش هستم ولی در هر دو جا به روی کمرم دراز می‌کشم.

آیا هر دفعه به ارگاسم می‌رسید؟

• سم: من فقط زمانی به ارگاسم می‌رسم که به چیزهای خاصی فکر می‌کنم نیاز دارم که تصور کنم یک ملکه‌ی سکسی هستم و یک Drone خیلی خوش‌قیافه و سلطه‌جو مرا به کنترل خودش در می‌آورد. به این دلیل است که من همیشه با چشمهای بسته خودارضائی می‌کنم زیرا واقعیت برایم بسیار ناامیدکننده است.
  • ناتالی: ۹ بار از ۱۰ بار.
  • دزیره: بله هدف از خودارضائی همین است.
  • شلبی: بلــــــه!
  • رایلی: نه، همیشه نه.
  • جین: ۹ بار از ۱۰ بار بله.
  • سارا: تقریباً بیشتر اوقات.
  • کایلا: نه.
  • میرنا: بله، با وجود این که مالش دادن کلیتوریس، رسیدن به ارگاسم را تضمین می‌کند اما این نوع ارگاسم مورد علاقه‌ی من نیست {ایشون به ارگاسمِ دخولی (از طریق تحریک داخل واژن) علاقه‌مند است.}
  • لیلی: بله، بیشتر مواقع.

وقتی که داخل رابطه‌ی عاطفی با کسی هستید، بیشتر خود ارضایی می‌کنید یا کمتر؟

• سم: وقتی داخل یک رابطه‌ی عاطفی هستم بیشتر خودارضایی می‌کنم زیرا روابط عاطفی معمولاً برای من از نظر جنسی به آن هیجان‌انگیزی و لذت‌بخشی که باید باشند، نیستند.
  • ناتالی: زمانی که در رابطه هستم کمتر.
  • دزیره: به همان مقدار سابق.
  • خانم ‘آنت’ — ۲۴ساله: کمتر از قبل.
  • خانم ‘بیلی’ — ۲۸ساله: تقریباً به همان مقدار سابق، شاید اندکی کمتر…
  • خانم ‘کارینا’ — ۲۸ساله: کمتر زیرا آنچه سابقاً خودارضائی بود، حالا می‌تواند سکس باشد!
  • خانم ‘دسی’ — ۲۵ساله: تقریباً به همان مقدار.

کدام یک احساس بهتری برایتان دارد: تحریک کلیتوریس (چوچوله)، تحریک واژن (داخل کُس) یا تحریک کردن مقعد (کون)؟ یا مقداری از هرکدام همزمان با یکدیگر؟

• سم: من ترجیح می‌دهم بیرون کُس‌ام را بمالم مخصوصاً کلیتوریس را.
  • ناتالی: کمی کلیتوریس و کمی هم داخل کُس را، ترکیب کردن این دو تحریک با یکدیگر احساس خوبی دارد.
  • دزیره: تحریک کردن کلیتوریس.
  • شلبی: یک حقیقت جالب: من می‌توانم از طریق تحریک کلیتوریس به ارگاسم برسم.
  • رایلی: اگر بخواهیم صادق باشیم به جز تحریک کلیتوریس خودم با لرزاننده‌ی فشنگی {بسیار کوچک} تا به حال روش دیگری را امتحان نکرده‌ام زیرا این روش کاملاً قابل اتکا و نتیجه‌بخش است.
  • جین: معمولاً تحریک کلیتوریس ولی گاهی اوقات تحریک داخل کُس را ترجیح می‌دهم.
  • سارا: تحریک کلیتوریس.
  • کایلا: تحریک داخل کُس.
  • میرنا: تحریک کلیتوریس و داخل کُس.
  • لیلی: ترکیبی از همه‌ی تحریک‌ها، با این وجود برای رسیدن به ارگاسم حتماً باید کلیتوریس‌ام را هم تحریک کنم. به تازگی تجربه کردن انواع دیگر تحریک و حسی که آنها به من می‌دهند را آغاز کرده‌ام قبلاً فکر می‌کردم همه‌ی ارگاسم‌ها مانند یکدیگر هستند و یک فرمول ثابت برای رسیدن به ارگاسم داشتم، اما این اواخر انواع مختلفی از ارگاسم را با تحریک کردن قسمت‌های مختلفی از بدنم با اسباب‌بازی‌های متنوع تجربه کرده‌ام.

در پایان آیا سخنی با خوانندگان دارید؟

• ناتالی: وقتی مجرد هستم و کسی در زندگی‌ام نیست، ارگاسم‌هایم بیشتر حالت رفع تکلیف {برای از بین بردن استرس} دارند و وقتی که در یک رابطه‌ی عاطفی نیستم، عمداً بیشتر خودارضائی می‌کنم ولی وقتی که داخل یک رابطه‌ی عاطفی هستم از سکس و ارگاسم به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با شریک جنسی‌ام و نزدیکتر شدن به او استفاده می‌کنم به جای این که به ارگاسم فقط به عنوان راهی برای ریلکس شدن یا پاک کردن ذهنم از استرس نگاه کنم.
  • جین: خودارضایی به طور قطع یک روش سالم و بهداشتی برای خلاص شدن از استرس و یک قرص خواب بدون مواد دارویی {شیمیایی} است!
  • سارا: فهمیده‌ام که خودارضائی زیر دوش برایم بسیار لذت‌بخش است در ضمن دیدن فیلم‌های پورن هم برایم خوش‌آیند است. اما اگر بخواهیم صادق باشیم، فکر کردن به مردی که با او قرار می‌گذارم یا مردی که نسبت به او احساس عاطفی دارم مرا بهتر به ارگاسم می‌رساند. این که یک سناریوی عاطفی که امکان اتفاق افتادن آن در زندگی واقعی هم وجود دارد را در ذهنم مرور کنم برایم بسیار حشری‌کننده‌تر از چیزهای دیگر است.
  • کایلا: هیچ کس تا زمان دانشگاه به من نگفته بود که خودارضائی چیز عادی و نرمالی است. وقتی جوانتر بودم هرگاه خودارضائی می‌کردم به شدت احساس خجالت و شرمندگی و کثیف بودن داشتم، اما حالا به یقین می‌دانم که تنها نوجوانی نبوده‌ام که خودارضائی می‌کرده‌ام و آرزو می‌کنم که ای کاش آن زمان چیزی را که الان می‌دانم را می‌دانستم و آن این است که هر کس باید خودش را آنطور که هست قبول کند {یعنی از تمایلش به خودارضائی خجالت نکشد} زیرا این کمک می‌کند که بفهمید {در سکس} از چه چیزهایی خوشتان می‌آید.

منبع:
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a35847/sex-talk-realness-womens-masturbation-habits/

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-09-12 16:14:40 +0430 +0430

خودارضایی خانمها خیلی جذابه چند بار یواشکی دیدم محشره

2 ❤️

2020-09-12 17:17:30 +0430 +0430

با اینکه طولانی بود ولی خوندمش برام جالب و جذاب بود ممنووووونم👍👍👍👍💐

2 ❤️

2020-09-12 18:51:17 +0430 +0430

↩ جاوید۱۲۳۴
آی شولوغ 😀

0 ❤️

2020-09-12 18:59:34 +0430 +0430

واقعا مطالبتون سکسولوژیتون عالیه،دمتون گرم👍

2 ❤️

2020-09-12 20:22:33 +0430 +0430

خانوم های مجرد بیوه مطعلقه هرکی ماساژ می خواد بیاد خصوصی جوری ماساژ میدم که حال کنه اگر هم خودش خواست اخرش سکس میکنیم اگر نخواست که هیچ

0 ❤️

2020-09-12 20:42:02 +0430 +0430

من عاشق خانم مبرنا شدم و نتیجه گرفتم زن حشری بین سن 24 تا 29 اوج حشریته

2 ❤️

2020-09-12 22:32:46 +0430 +0430

↩ جاوید۱۲۳۴
کجا دبدی و کی بوده لطفاٌ

0 ❤️

2020-09-13 00:26:42 +0430 +0430

من هرشب باید بمالم بالاسو تا ابم بیاد یا توش هویج کلفت خیار کلفت بکنم بیاد یا اینک با دوستام باشم سکس کنم کامل هرروز باید ابم بیاد وگرنه نمیتونم خیلی حشرم بالاس

2 ❤️

2020-09-13 00:56:05 +0430 +0430

خوب واقعیت اینه هرچقدرم سکس خوب باشه وجذاب امابرای خانمها خودارضاعی یه چیزه دیگس و همیشه هست درزندگی

2 ❤️

2020-09-13 02:52:50 +0430 +0430

خسته نباشید واقعا عالی

0 ❤️

2020-09-13 08:34:35 +0430 +0430

دلم میخواد خود ارضایی کنم و دوس پسرم نگام کنه

0 ❤️

2020-09-13 12:35:27 +0430 +0430

↩ nazi.rezai
جووون

0 ❤️

2020-09-13 16:09:21 +0430 +0430

خود ارضای نمیدونم ولی من تو ی هفته ۱۶ ۱۷ بار رابطه داشتم تو هر سکسم میتونم ۵ ۶ بار ارضا شم ولی باز نمیخوابه چیکار کنم کم بشه

0 ❤️

2020-09-14 18:22:42 +0430 +0430

جالب بود 🌹

1 ❤️

2020-09-15 01:26:19 +0430 +0430

↩ Nazisheitoon65
اتفاقا من هم از پارتنرم خواستم جلو من خود ارضایی کنه اما گفت خجالت میکشه، به نظرم حس خوبیه

0 ❤️

2020-09-15 12:02:43 +0430 +0430

↩ mistrs_l
آره
منم خود ارضایی رو دوست میدارم

0 ❤️

2020-09-16 22:26:34 +0430 +0430

↩ جاوید۱۲۳۴
باید جالب باشه
دوس دارم ببینم یه بار

0 ❤️

2020-09-20 07:11:53 +0430 +0430

↩ خوشگلخانم
من هیچوقت با خود ارضایی به اونی که می‌خوام نمی‌رسم , تموم تمایلات و نیازهام شاید کمتر شده باشن ولی هستن

0 ❤️

2020-09-20 15:26:13 +0430 +0430

↩ nazi.rezai
منم هروز میکردم تازه ۲روزه با دوست دخترم بهم زدم

0 ❤️

2020-09-20 15:28:25 +0430 +0430

خانومای که دوست دارن بمالمشون بیان تل mehdifathi1370

0 ❤️

2020-09-21 11:00:59 +0330 +0330

ما همسایه ای داشتیم که من از طریق پشت بام و نورگیر حمومشون رو میدیدم. خانمه که چادری هم بود همیشه غروب جمعه با دو تا دخترش میرفت حموم و بعد از شستن و بیرون فرستادنشون با دسته برس توی حموم حسابی حال میکرد. آب رو هم تا آخر باز میکرد صداش بیرون نره. البته من نمیشنیدم صداشو ولی از حالتای چهرش مشخص بود حسابی در اوجه.

اون منو نمیدید چون تاریک بود ولی گاهی شک میکردم منو دیده و از این که میبینمش بیشتر لذن میبره. نظرتون چیه؟

0 ❤️

2020-09-21 17:23:56 +0330 +0330

مطلب جالبی بود

1 ❤️

2020-09-23 22:08:54 +0330 +0330

↩ feriwinx
اگر دیده بودت که کارآیی دسته بورسش تغییر میکرد ویه حال اساسی غروبهای جمعه نصیبت میکرررررررد

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom