جزا خیانت آیا مرگه

سلام
صبح یک داستان خوندم با موضوع خیانت ، اکثرا موافق این بودن که حکم خیانت مرگه
به نظر شما یکی که نمیخواد از همسرش طلاق بگیره و همسرش در رابطه جنسی ارضاش نمیکنه ، برای حفظ زندگیش باید تا آخر عمرش قید سکس رو بزنه ؟
اگر حتی یکبار سکس رو با کس دیگه تجربه کنه باید بمیره ؟

شما اگر همسری که دوسش داری رو داشته باشی و همسرت ماهی فقط یکبار رابطه جنسی داره اما شما هر روز سکس بخوای

طلاق میگیرید ؟
سرکوب میکنید میل جنسیت رو ؟
خیانت میکنید ؟

چکار میکنید و چرا

ـــــــــــ

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• navid1980  

• عضو از 1397/2/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 2

سلام

کاری نداره بره طلاق بگیره بعد با طرف باشه

ـــــــــــ

• 1

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/5/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 3333

• 3388

طلاق بگیرن بهتره چرا مرگ حالا

طلاق بگیرن بهتره چرا مرگ حالا

ـــــــــــ

?how many times have you died

• 2

• Siavvashhhhhhh  

• عضو از 1397/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 81

• 195

نقل از: navid1980

نقل از: navid1980 کاری نداره بره طلاق بگیره بعد با طرف باشه

با طلاق خیلی راحتید ، تو شهر ما انقدر راحت نیست ، اکثر زنهای مطلقه زندگی بدی دارند

شما یک عمر زندگی رو فدای چند بار خیانت میکنید ؟

ـــــــــــ

• 0

• navid1980  

• عضو از 1397/2/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 2

سلام

خب خیانت هم خوب نیست وقتی اعتماد بین دو طرف هست نباید خیانت کرد از دید عقلی دیگه برای بدست آوردن هر چیزی باید بهاشو داد

ـــــــــــ

• 1

• aliz-2000  

• عضو از 1391/12/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 30

اینا همش چرت و پرت هست؛ زنم سرده ؛ زنم بوی قورمه...

اینا همش چرت و پرت هست؛ زنم سرده ؛ زنم بوی قورمه سبزی می ده ؛ زنم پا نمی ده ؛ زنم سکس دوست نداره مطمئن باشید مرده کارش رو بلد نیست یا دنبال تنوع طلبی هست. مرد اونه که آنچه را برای خودت می پسندی برای دیگران هم بپسندی دلت تنوع می خواد ؛ خوب برای زنت هم بخواه ؛ اینکه چون مردی بری با 10 تا زن بخوابی و هزار جور بیماری و کثافت به زنت منتقل کنه درسته ؟ من مدافع زنها نیستم ؛ اما از خیانت کردن مردها صرفا به خاطر توجیه خودشون تنفر دارم دنیا گرده ؛ بری سراغ یکی دیگه ؛ یکی میره سراغ زنت حتی اگر زنت نخواد ؛

ـــــــــــ

ارتباط ندارم

• 1

• kambiz55  

• عضو از 1396/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 650

• 576

بر اساس قوانین اسلام بله حکمش سنگسار و این هم یعنی...

بر اساس قوانین اسلام بله حکمش سنگسار و این هم یعنی مرگ؛ چونکه هرگز قانون اجرای اون رعایت نمیشه یعنی در اصل باید طرف تا سینه در زمین حفر شده قرار داده شود و مردم رمل (سنگریزه‌هایی به اندازه ناخن) را بین دو انگشت به حالت پرتابی بیاندازند (مثل تیله بازی) تا جاییکه تمام قسمت های بیرون از خاک فرد دفن شده پوشیده شود، سپس رمال‌ها را کنار زده و طرف رو درمیارن، اگر زنده باشد آزاد است و ضمنا در حین سنگسار کردن هم طرف بتونه خودش رو از زمین بیرون بکشه و خلاص کنه دیگه آزاده که بره ولی امروزه اینطوری اجرا میشه؛ با قلوه سنگ و پاره آجر به اندازه کف دست به طرف بصورت پرتابی که برای رکوردگیری انجام میشه با تمام توان خود می‌زنند و دست آخر هم یک سنگ خلاص به اندازه جدول‌های بتنی به سر طرف میکوبند و ضمنا اگر اون فرد وسط اجرای حکم رمق و جونی داشته باشه که خودشو خلاص کنه میگیرنش و مجددا داخل گودال قرارش میدن و ادامه.... اما طبق هیچ دین دیگری و یا قانون هیچ منطقه‌ای در دنیا حکم خیانت رو مرگ نمیدونند گرچه آن را زشت و ناپسند می‌خوانند

ـــــــــــ

Keep cool; "Happy wife" makes the "Happy life"..... ; no doubt

• 1

• B.h.d...  
  • عضو از 1397/6/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 10

فقط سکس نیست که میگید برای سکس رفته...زن همه چی...

فقط سکس نیست که میگید برای سکس رفته...زن همه چی میخواد،حتی با نبود سکس هم میتونه کنار بیاد ولی محبت....محبته که باعث میشه یه زنی خراب شه.وقتی شوهری سگ باشه،زن به اولین محبت غریبه دل میده...

ـــــــــــ

• 2

• Siavvashhhhhhh  

• عضو از 1397/6/2

• 195

نقل از: Lady_Ronaak

نقل از: Lady_Ronaak طلاق بگیرن بهتره چرا مرگ حالا

برای همه مردم اینقدر راحت نیست طلاق گرفتن ، سرکوب میل جنسی برای اکثر مردم راحتتره تا طلاق

ـــــــــــ

• 0

• Siavvashhhhhhh  

• عضو از 1397/6/2

• 195

نقل از: aliz-2000

نقل از: aliz-2000 اینا همش چرت و پرت هست؛ زنم سرده ؛ زنم بوی قورمه سبزی می ده ؛ زنم پا نمی ده ؛ زنم سکس دوست نداره مطمئن باشید مرده کارش رو بلد نیست یا دنبال تنوع طلبی هست. مرد اونه که آنچه را برای خودت می پسندی برای دیگران هم بپسندی دلت تنوع می خواد ؛ خوب برای زنت هم بخواه ؛ اینکه چون مردی بری با 10 تا زن بخوابی و هزار جور بیماری و کثافت به زنت منتقل کنه درسته ؟ من مدافع زنها نیستم ؛ اما از خیانت کردن مردها صرفا به خاطر توجیه خودشون تنفر دارم دنیا گرده ؛ بری سراغ یکی دیگه ؛ یکی میره سراغ زنت حتی اگر زنت نخواد ؛

شما اگر زنی که دوسش داری رو داشته باشی و زنت ماهی فقط یکبار رابطه جنسی داره اما شما هر روز سکس بخوای

طلاق میگیری ؟ سرکوب میکنی میل جنسیت رو ؟ خیانت میکنی ؟

ـــــــــــ

• 0

• Siavvashhhhhhh  

• عضو از 1397/6/2

• 195

نقل از: B.h.d...

نقل از: B.h.d... فقط سکس نیست که میگید برای سکس رفته...زن همه چی میخواد،حتی با نبود سکس هم میتونه کنار بیاد ولی محبت....محبته که باعث میشه یه زنی خراب شه.وقتی شوهری سگ باشه،زن به اولین محبت غریبه دل میده...

درسته واقعا فقط سکس نیست

بررسی همه جوانب خیلی مفصل و وقت گیره شما چکار میکنید و چرا

ـــــــــــ

• 0

• masoud201018  

• عضو از 1395/3/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 29

البته مرگ نيست

اينجا بايد خواسته هات سركوب بشن زنهاي مملكت ما سكس بلد نيستن و سكس رو بد ميدونن بخاطر تربيت ناصحيح اجتماع از سكس فراري ان و مرداي اجتماع ما همه چيزرو تو سكس ميبينن اونم بخاطر محدوديت زياد و تربيت ناصحيح اجتماع افراط تو بحث دين و يك سري مسائل مذهب هم باعث شده كه تربيت صحيح جنسي به بچه هامون نديم و اين مسئله سربسته بمونه بخاطر همين كه اينقدر تجاوز به كودكان و سواستفاده جنسي زياده يك دليلشم آزاد نبودن سكس و جرم شناختنشه كه حتي بوسيدن دخترو پسر هم شاملش ميشه كه باعث شده دوستي ها همش كشيده بشه تو خونه و تهش به سكس ختم بشه و نهايتا ازدواج هاي ناشناخته و ناخواسته و سنتي كه تهش ب جدايي و طلاق ختم ميشه متاسفانه مشكلات فراراني در اجتماع ما ايرانيا هست و حتي كساني هستند كه سكس رو گناه ميدونن و يا اطلاع كافي ازش ندارن فكر ميكنن دستگاه جوجه كشيه همه اينها برميگرده به جهل و خرافه گرايي كه از زمان حمله اعراب به ايران زمين كه باعث پيدايش دين در سرزمين ما شد و همه چيز رو ازمون گرفتن مثال خونه اي كه توالت نداشته باشه همه جاشو گه ورميداره حالا فكر كن كه مشكلات اقتصادي فراووني هم دامن گير اين اجتماع شده و قدرت ازدواج جوانان به صفر هم رسيده ما داريم تو فاجعه و جنگ جهان عليه ايران زندگي ميكنيم كشورهايي كه مسلمون نيستن رو نگاه كنيد مواد مخدر جوونارو بيچاره كرده نبودن مشروب باعث شده چقدر جوونامون كور بشن يا بميرن اما مواد خيلي راحت به ووفور پيدا ميشه خودت تا تهش برو كه كجا داري زندگي ميكني رفيق...

ـــــــــــ

• 1

• amiramin89  

• عضو از 1396/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 970

• 1168

به نظرم برای بعضی خیانت ها به عنوان مجازات ، مرگ...

به نظرم برای بعضی خیانت ها به عنوان مجازات ، مرگ هم کمه . مثلا خیانت به همسر یا شریک عاطفی یا عشق زندگی .

خیانت به مردم کشورت .

بقیه ی خیانت ها رو نمیدونم .

ـــــــــــ

جوکر ، ارثلس ، صدرا ، فرشاد ، برهان بهم خصوصی بدید اگه هنوز هستید

• 1

• ANTIshahvanii  

• عضو از 1397/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 25

یه جورایی خواهرم خیانت کرده

یک سالی بود که خواهرم از خونه شوهرش قهر کرده بود و با ما زندگی میکرد.ولی هنوز طلاق نگرفته بود و در کش و قوس دادگاه بود که با وکیلش وارد رابطه شد و اونم خواهرمو زد زمین.چند وقت بعد دوباره با شوهرش دوست شد و برگشتن سر خونه زندگیشون.در واقع خواهرم شرعا و عرفا خیانت کرد.نظر شما چیه؟

ـــــــــــ

دست به دست هم بدیم،از شهوانی بکشیم بیرون

• 1

• ایلونا  

• عضو از 1396/7/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 179

• 1184

دوست داشتن تاوان داره

سرکوب می کنم...

ـــــــــــ

• 3

• B.h.d...  
  • عضو از 1397/6/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 10

نقل از: ANTIshahvanii

نقل از: ANTIshahvanii دو سالی بود که خواهرم از خونه شوهرش قهر کرده بود و با ما زندگی میکرد.ولی هنوز طلاق نگرفته بود و در کش و قوس دادگاه بود که با وکیلش وارد رابطه شد و اونم خواهرمو زد زمین.چند وقت بعد دوباره با شوهرش دوست شد و برگشتن سر خونه زندگیشون.در واقع خواهرم شرعا و عرفا خیانت کرد.نظر شما چیه؟

تو هم اون وسط بودی و کوس کشی میکردی؟

ـــــــــــ

• 0

• ANTIshahvanii  

• عضو از 1397/6/24

• 25

اگه من خودم زن بگیرم

اگه زن بگیرم.اولا یه زن هات(نرمال)میگیرم.هر زمان و هر مکانی که نیاز داشته باشه،فارق از اینکه شرایط خودم چطوریه،نیازشو برطرف میکنم تا مشکلی براش پیش نیاد.

ـــــــــــ

• 2

• ANTIshahvanii  

• عضو از 1397/6/24

• 25

به نظر من

خیانت،پاک کردن صورت مسئله است.یا باید با طرف به توافق برسی یا طلاق بگیری.کسی که خیانت میکنه،محکوم مرگ نیست،محکوم به ترک هست.

ـــــــــــ

• 3

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/5/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 3333

• 3388

نقل از: Siavvashhhhhhh

نقل از: Siavvashhhhhhh
نقل از: navid1980 کاری نداره بره طلاق بگیره بعد با طرف باشه
با طلاق خیلی راحتید ، تو شهر ما انقدر راحت نیست ، اکثر زنهای مطلقه زندگی بدی دارند شما یک عمر زندگی رو فدای چند بار خیانت میکنید ؟

تنوع دلش خواسته حالا حتما باید سنگسار شه

ـــــــــــ

?how many times have you died

• 1

• ایلونا  

• عضو از 1396/7/12

• 1184

حاشیه

نقل از: ANTIshahvanii اگه زن بگیرم.اولا یه زن هات(نرمال)میگیرم.هر زمان و هر مکانی که نیاز داشته باشه،فارق از اینکه شرایط خودم چطوریه،نیازشو برطرف میکنم تا مشکلی براش پیش نیاد.

البته پست شما دقیقا جواب سوال تاپیک بود. سوال تاپیک مشخصا تعیین کرده که هدفش روابط جنسی در رابطه زناشوییه... و سوال انتهاییش هم شفافه... و بعضی از پستا اصلا جواب ایشون نیست... بگذریمممم...

خودم هم می خوام حاشیه برم...

سکس خیلی تعیین کننده ست تو زندگی. نباشه حتی باعث از بین رفتن یه رابطه میشه. یعنی لازمه اما همه چی نیست. محبت و توجه. و از همه مهم تر تعهد دلگرم کننده ترین و لذت بخش ترین چیز برای هر زوجه. زن و مرد هم نداره. حالا من از طرف زن میگم اما از طرف مرد هم همینه. وقتی یه زن ببینه و مطمئن باشه که شوهش متعهده به زندگی مشترکشون، همین بسه که دلگرم باشه و هرگز نه بخواد جدا بشه و نه بخواد خیانت کنه. با استثناها کاری ندارم. پس خواهرانه بهت بگم درسته که ارضا کردن مسائل جنسی همسرت خیلی مهمه اما تعهد از همه چی مهم تره. کافیه دلش گرم باشه که تو مرد زندگیش هستی. شک نکن با همه سختی ها. خستگی ها. و مشکلاتت می سازه...

ـــــــــــ

• 2

• ایلونا  

• عضو از 1396/7/12

• 1184

آفرین

نقل از: ANTIshahvanii خیانت،پاک کردن صورت مسئله است.یا باید با طرف به توافق برسی یا طلاق بگیری.کسی که خیانت میکنه،محکوم مرگ نیست،محکوم به ترک هست.

وقتی کُل رو نگاه کنیم، نظرت کاملا پخته و درست و منصفانه ست...

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما علت اصلی انجام سکسی مقعدی توسط بانوان چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «