جلسه معارفه!

• Neshane21  

• عضو از
    1397/10/12

• پست‌ها: 679

• 2972

دروووووود به همگیتون عجقولیا!!!!(؟)

غرض از مزاحمت
سوال دارم راجع به اینکه در جلسات معارفه خاستگاری و ازدواج ، چطوری بفهمیم طرف مقابل اهل رابطه های غیر معمول هست یا نه(BDSM, FMF, یا هرچی که معمولی نیست)
اصلا نیازه که همون ابتدا بفهمیم یا نه میشه بعدا پیگیری کرد و موردی نداره؟؟
اگر طرف مقابل حاشیه رفت و جوابی نداد چی؟
مشاوره رو نگید چون فعلا کار به مشاوره رفتن نکشیده
از تجربیاتتون بگید یا نظراتتون که برام ارزشمنده... گل تقدیم...

ـــــــــــ

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

تجربه من اینه که احمق بودم و کامل در مورد سرد و...

تجربه من اینه که احمق بودم و کامل در مورد سرد و گرم مزاج بودن طرف تحقیق نکردم

کارمون به جدایی کشید در عین اینکه خیلی دوسش داشتم

دوساله هنوز قرص آرامش بخش میخورم

کامل هر حرفی داری بزن و زندگیتو به گا نده هر چی هست بگو هر چی

ـــــــــــ

دوران جهان بی می و ساقی هیچ است

• 6

• amiraskari  
  • عضو از 1391/11/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 7

باید بررسی بشه

گاهی لازمه دوطرف با هم رو راست باشن

ـــــــــــ

ارادتمند دوستان امیر

• 2

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 679

• 2972

ممنون از پاسخاتونکسی تجربه ای نداره؟

ممنون از پاسخاتون کسی تجربه ای نداره؟؟

ـــــــــــ

• 0

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 831

• 17279

دوستان گول نخورید اون ((ع)) توی کلمه عجقولیا مثل...

دوستان گول نخورید اون ((ع)) توی کلمه عجقولیا مثل ((و)) توی خواهر است نوشته میشه اما خونده نمیشه!!! (biggrin)

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 13

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

نقل از: shahx-1

نقل از: shahx-1 دوستان گول نخورید اون ((ع)) توی کلمه عجقولیا مثل ((و)) توی خواهر است نوشته میشه اما خونده نمیشه!!! (biggrin)

کوفت ِِ کاری! تا اینجا اومدی اینو بگی خو یه نظری چیزی! تجربه ای ، پندی ، اسطوره طنز (dash) (dash)

ـــــــــــ

• 1

• Kaspian.red2  

• عضو از 1397/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 141

• 80

سلام هم نظر دارم هم تجربه...
اما بحث خصوصیه و...

سلام هم نظر دارم هم تجربه... اما بحث خصوصیه و داخل خصوصی جوابتون رو می دم. مرسی...

ـــــــــــ

• 1

• Kaspian.red2  

• عضو از 1397/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 141

• 80

لطفا خصوصی پیام بدید کمکتون کنم.
پاسخ دادم پیامم...

لطفا خصوصی پیام بدید کمکتون کنم. پاسخ دادم پیامم ارسال نشد.

ـــــــــــ

• 0

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• 17279

نقل از: Neshane21

نقل از: shahx-1 دوستان گول نخورید اون ((ع)) توی کلمه عجقولیا مثل ((و)) توی خواهر است نوشته میشه اما خونده نمیشه!!! (biggrin)
کوفت ِِ کاری! تا اینجا اومدی اینو بگی خو یه نظری چیزی! تجربه ای ، پندی ، اسطوره طنز (dash) (dash)

عزیز جان من یه دفعه بلیط هواپیما گرفتم تا جزیره کیش رفتم که یه نفرو بزارم سر کار تا اینجا که راهی نیست!!! (devil) (biggrin) تازشم نمیشه که از همون اول جوابو راحت بدیمو بریم بالاخره سابقه و اعتباری که به عنوان یک ...... داریم باید حفظ بشه!!! (biggrin)

اما جواب شما: فقط دو نفر در جهان جواب سوال شما رو در مورد خاستگارتون دارن اولی خودشه که چون ممکنه خاستگاری به ازدواج ختم نشه و شما ابروشو ببرید مثل اون زنی که تو دادگاه طلاق داد زده بود هر شب التماسم میکرد بورو یه خیار کوچولو بیار بکن تو کونم!! (فیلمش رو یوتوب هست) تا قطعی شدن ازدواج و رفتن به ماه عسل حقیقت رو به شما نخواهد گفت.

دومی دوست دخترهای سابقش که در رختخواب تمایلاتشو بهشون ابراز کرده که اونم چون تو ایران سیستم جانماز اب کشیدن هست کلا داشتن دوست دختر/پسر سابق رو انکار میکنن پس شما به اونها و اطلاعاتشون دسترسی نخواهید داشت. گفته حکیمانه ای است که میگه سخت ترین قسمت ازدواج شب حجله است که عروس داماد باید سعی کنن وانمود کنن بار اولشونه!!! (biggrin)

پی نوشت : از قدیم گفتن یکی از اسون ترین راههای به رختخواب کشیدن دخترهای نده پیشنهای های ازدواج کافی شاپی است!!! یعنی ازش خاستگاری الکی کن و قول ازدواج بده حتی طرف رو خانومم خطاب کن که تورو شوهرش بدونه اینجوری چون خیالش از اینده راحته که مشکلی پیش براش نمی اد اسون بهت میده. پس شما دختر ها تا طرف رسما با پدر مادرش نیومده خونتون نباید خاستگاری های الکی دوست پسرها رو باور کنید. یکی از علائم استفاده از این تاکتیک بهانه وقت تلف کردنه یعنی میام خاستگاریت ولی الان نمیتونم چون.......... حالا تو جای خالی میتونه تموم نشدن سربازی. فوت یکی از کونی های فامیل که باید به احترامش یکسال برای اینجور مراسم صبر کرد. تموم نشدن درس . نداشتن شغل ثابت و هرچیز دیگه ای رو بزاره نوع بهانه بستگی به درجه خریت دختر مورد نظر داره.

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 15

• nini k  

• عضو از 1390/7/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 94

S

حتما بپرسید موقع آشنایی، بعدا مشکل ساز میشه اگه توافق نداشته باشین، اگه روتون نمیشه از این پرسشنامه های روانشناسی و سلامت جنسی تو اینترنت زیاده پرینت کنید بدین پر کنه

ـــــــــــ

</br

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

عزیز جان من یه دفعه بلیط هواپیما گرفتم تا جزیره کیش رفتم که یه نفرو بزارم سر کار تا اینجا که راهی نیست!!! (devil) (biggrin) تازشم نمیشه که از همون اول جوابو راحت بدیمو بریم بالاخره سابقه و اعتباری که به عنوان یک ...... داریم باید حفظ بشه!!! (biggrin)

اما جواب شما: فقط دو نفر در جهان جواب سوال شما رو در مورد خاستگارتون دارن اولی خودشه که چون ممکنه خاستگاری به ازدواج ختم نشه و شما ابروشو ببرید مثل اون زنی که تو دادگاه طلاق داد زده بود هر شب التماسم میکرد بورو یه خیار کوچولو بیار بکن تو کونم!! (فیلمش رو یوتوب هست) تا قطعی شدن ازدواج و رفتن به ماه عسل حقیقت رو به شما نخواهد گفت.

دومی دوست دخترهای سابقش که در رختخواب تمایلاتشو بهشون ابراز کرده که اونم چون تو ایران سیستم جانماز اب کشیدن هست کلا داشتن دوست دختر/پسر سابق رو انکار میکنن پس شما به اونها و اطلاعاتشون دسترسی نخواهید داشت. گفته حکیمانه ای است که میگه سخت ترین قسمت ازدواج شب حجله است که عروس داماد باید سعی کنن وانمود کنن بار اولشونه!!! (biggrin)

پی نوشت : از قدیم گفتن یکی از اسون ترین راههای به رختخواب کشیدن دخترهای نده پیشنهای های ازدواج کافی شاپی است!!! یعنی ازش خاستگاری الکی کن و قول ازدواج بده حتی طرف رو خانومم خطاب کن که تورو شوهرش بدونه اینجوری چون خیالش از اینده راحته که مشکلی پیش براش نمی اد اسون بهت میده. پس شما دختر ها تا طرف رسما با پدر مادرش نیومده خونتون نباید خاستگاری های الکی دوست پسرها رو باور کنید. یکی از علائم استفاده از این تاکتیک بهانه وقت تلف کردنه یعنی میام خاستگاریت ولی الان نمیتونم چون.......... حالا تو جای خالی میتونه تموم نشدن سربازی. فوت یکی از کونی های فامیل که باید به احترامش یکسال برای اینجور مراسم صبر کرد. تموم نشدن درس . نداشتن شغل ثابت و هرچیز دیگه ای رو بزاره نوع بهانه بستگی به درجه خریت دختر مورد نظر داره.

شاه ایکس! شاه ایکس!اَماااان! میگم جلسه خواستگاری یعنی با خونواده اومده خونمون! شاه ایکس!حرص منو در نیارا بعدشم اگه باهم دوست بودیم که دیگه تاپیک نمیزدم! و کامنت پر مغزت خیلی خوب بود (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

ممنون از کسایی که احتمالا خصو.صی پیام دادن ،...

ممنون از کسایی که احتمالا خصو.صی پیام دادن ، تنظیمات پروفایلم بهم ریخته. اگر ممکنه همینجا ارسال کنید. (rose)

ـــــــــــ

• 0

• ناصر39  

• عضو از 1397/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 147

• 2494

دوست جوان من

شکی نیست که دهه هفتادی و هشتادی دچار یک دگرگونی ناگهانی نسبت به دهه شصتی ها و پنجاهی ها شده است . تمایلات جنسی در ابعاد جدیدی شکل گرفته و در حال شکل گرفتن هست . و این امکان وجود داره که بسیاری از عزیزان علاقه ی وافری به این موضوع نشان بدهند . اما چند نکته رو مد نظر قرار بده اول اینکه در جلسه ی خواستگاری به موضوعات کلی تر چون هیکل و صورت و خانواده و تحصیلات و وضعیت مالی توجه کن اگر مقبول افتاد سعی کن جلسات معارفه و آشنایی رو در مکان های متفاوت همچون رستوران سینما پارک کافی شاپ بگذاری این مکان های متفاوت باعث میشه که عملا متوجه بشه طرفت چه تمایلاتی داره مثلا در پارک می فهمی چقدر چشمش این طرف و اون طرف هست یا در کافی شاپ معمولا حرف های احساسی و گوش دادن به صحبت میز بغلی خودش زمینه ایجاد می کنه پس عجله نکن و از ابتدا این حرف ها رو مطرح نکن . شک نکن که باب این صحبت ها باز میشه . موفق باشی

ـــــــــــ

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

• 3

• Dr.reza.6592  

• عضو از 1398/2/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 88

• 49

سلام دوست خوب

از لحاظ تجربیات کاری...

سلام دوست خوب

از لحاظ تجربیات کاری خودم

زوجین باید تمام حرف هاشون رو به هم بزنن

نه در‌جلسه ی اول

زود تصمیم‌نگیر ، یه مدت با هم باشین تا بیشتر با اخلاق هم آشنا شین

و طی اون مدتی که با هم هستین هر حرفی یا خواسته ای داری باهاش در‌میون بزار و بعد تصمیم بگیر

ادم ها دروغ بگن‌مشخص میشه ، نگاه کن به حالات صورتش ، اگه بدون درنگ جواب داد راست‌میگه اگر نه با کمی تامل در‌مورد دروغش فکر میکنه

ـــــــــــ

زانو نخواهم زد ، حتی اگر سقف آسمان از من کوتاه تر باشد.

• 3

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

نقل از: ناصر39

نقل از: ناصر39 شکی نیست که دهه هفتادی و هشتادی دچار یک دگرگونی ناگهانی نسبت به دهه شصتی ها و پنجاهی ها شده است . تمایلات جنسی در ابعاد جدیدی شکل گرفته و در حال شکل گرفتن هست . و این امکان وجود داره که بسیاری از عزیزان علاقه ی وافری به این موضوع نشان بدهند . اما چند نکته رو مد نظر قرار بده اول اینکه در جلسه ی خواستگاری به موضوعات کلی تر چون هیکل و صورت و خانواده و تحصیلات و وضعیت مالی توجه کن اگر مقبول افتاد سعی کن جلسات معارفه و آشنایی رو در مکان های متفاوت همچون رستوران سینما پارک کافی شاپ بگذاری این مکان های متفاوت باعث میشه که عملا متوجه بشه طرفت چه تمایلاتی داره مثلا در پارک می فهمی چقدر چشمش این طرف و اون طرف هست یا در کافی شاپ معمولا حرف های احساسی و گوش دادن به صحبت میز بغلی خودش زمینه ایجاد می کنه پس عجله نکن و از ابتدا این حرف ها رو مطرح نکن . شک نکن که باب این صحبت ها باز میشه . موفق باشی

مرسی مرسی ، چشم حواسم هست... ازینکه پاسخ دادی که کمکی کرده باشی ممنونم Drreza سایت ارور میده که شما رو نقل قول کنم ممنونم از راهنمائیتون ، راستش من تو سایت چون زیاد دیدم که یهو طرف ارباب حلقه ها درومده یا یهو بیغیرت درومده ، چشمم ترسید گفتم جلسه بعد که میان بپرسم دم همتون گرم بابت مشاوره هاتون . یک دنیا ممنونم (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• 17279

راه فهمیدن اینکه چه جوابی بدی سادس وقتی خواستگار...

راه فهمیدن اینکه چه جوابی بدی سادس وقتی خواستگار اومد چایی آوردی اگر از دورترین نقطه چای برداشت یعنی خجالتیه و سر بزیره بله رو بگو اگر از وسط سینی برداشت یعنی خودخواهه و برای زندگی بهتر تلاش میکنه پس بله رو بگو اگر از همون جلو برداشت یعنی رک و صادقه بله رو بگو کلا طرفو خفتش کن تا عقدت نکرده نزار از در بره بیرون!!! چون اگه بره میفهمه ادرسو اشتباه اومده بوده تا اخر عمر میمونی رو دستمون بوی ترشیدگیت سایتو بر میداره!!! هرچند تنها سناریویی که امکان داره کسی اومده باشه خاستگاری جنابعالی اینه که گذاشته باشنت تو دیوار!!!! (biggrin)

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 3

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

نقل از: shahx-1 راه فهمیدن اینکه چه جوابی بدی سادس وقتی خواستگار اومد چایی آوردی اگر از دورترین نقطه چای برداشت یعنی خجالتیه و سر بزیره بله رو بگو اگر از وسط سینی برداشت یعنی خودخواهه و برای زندگی بهتر تلاش میکنه پس بله رو بگو اگر از همون جلو برداشت یعنی رک و صادقه بله رو بگو کلا طرفو خفتش کن تا عقدت نکرده نزار از در بره بیرون!!! چون اگه بره میفهمه ادرسو اشتباه اومده بوده تا اخر عمر میمونی رو دستمون بوی ترشیدگیت سایتو بر میداره!!! هرچند تنها سناریویی که امکان داره کسی اومده باشه خاستگاری جنابعالی اینه که گذاشته باشنت تو دیوار!!!! (biggrin)

فعلا که اوشون ترشیده و فکر میکنه یعنی فکر میکنند چون تحصیلاتش اوکیِه همه میرن زیرش! بعدشم دیوار آره؟ ... باعش (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 487

• 1232

یعنی این رسم که : خب دیگه،حالا شما جوونا برین...

یعنی این رسم که : خب دیگه،حالا شما جوونا برین اونطرف،تو فلان اتاق،سنگاتونو با هم وا بکنین...منسوخ شده؟خب همونموقع ازش دربارهء تمایلاتش،اونم احیاناً از نوع عجیب و غریبش،میپرسی دیگه دختر...نه نه،اصلا و ابدا رودربایستی نکنی که کلاهت پس معرکه ست،خلاص!

ـــــــــــ

• 3

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

نقل از: داریوشم

نقل از: داریوشم یعنی این رسم که : خب دیگه،حالا شما جوونا برین اونطرف،تو فلان اتاق،سنگاتونو با هم وا بکنین...منسوخ شده؟خب همونموقع ازش دربارهء تمایلاتش،اونم احیاناً از نوع عجیب و غریبش،میپرسی دیگه دختر...نه نه،اصلا و ابدا رودربایستی نکنی که کلاهت پس معرکه ست،خلاص!

نه اتفاقا پابرجاست. سوالای تستی طراحی کردم یطوری که مایرز گفته من غلط کردم تو خوبی (biggrin)
قراره پاسخنامه رو بدم دستش و به حالت چهرش موقع جواب دادن دقت کنم

ـــــــــــ

• 4

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 487

• 1232

نقل از: داریوشم یعنی این رسم که : خب دیگه،حالا شما جوونا برین اونطرف،تو فلان اتاق،سنگاتونو با هم وا بکنین...منسوخ شده؟خب همونموقع ازش دربارهء تمایلاتش،اونم احیاناً از نوع عجیب و غریبش،میپرسی دیگه دختر...نه نه،اصلا و ابدا رودربایستی نکنی که کلاهت پس معرکه ست،خلاص!
نه اتفاقا پابرجاست. سوالای تستی طراحی کردم یطوری که مایزنر گفته من غلط کردم تو خوبی (biggrin) قراره پاسخنامه رو بدم دستش و به حالت چهرش موقع جواب دادن دقت کنم

آه خووووووبه پس،داشتم نگرانت میشدم،بسیار هم عالی

ـــــــــــ

• 4

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2423

• 9562

مردم آزاری زیر پوستی ینی همین! :|

نقل از: shahx-1 راه فهمیدن اینکه چه جوابی بدی سادس وقتی خواستگار اومد چایی آوردی اگر از دورترین نقطه چای برداشت یعنی خجالتیه و سر بزیره بله رو بگو اگر از وسط سینی برداشت یعنی خودخواهه و برای زندگی بهتر تلاش میکنه پس بله رو بگو اگر از همون جلو برداشت یعنی رک و صادقه بله رو بگو کلا طرفو خفتش کن تا عقدت نکرده نزار از در بره بیرون!!! چون اگه بره میفهمه ادرسو اشتباه اومده بوده تا اخر عمر میمونی رو دستمون بوی ترشیدگیت سایتو بر میداره!!! هرچند تنها سناریویی که امکان داره کسی اومده باشه خاستگاری جنابعالی اینه که گذاشته باشنت تو دیوار!!!! (biggrin)

دختر مردم هنوز 21 سالشه، چنان انداختش تو دبه سرکه که هر کی ندونه فک میکنه بیچاره ی عمره اون تو منتظر خاستگاره!

جناب شاه ایکس مظلوم (!) کی تشریف بیاریم واسه مصاحبه؟! (biggrin)

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «