جلوی شوهرم بوسم کردن و باهام ور رفتن!

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 3242

• 4951

شوهرم یه عمه فوق مذهبی داره. تو جشن تولد سه سالگی دخترم بهم گفت: "نذار پسرها و مردها دخترت رو بوس و ناز و نوازش کنن. دخترت شبیه خودته و بوی تو رو هم میده. با این کارشون حس می‌کنن که دارن تو رو بوس می‌کنن و با تو ور میرن!"
به احترام شوهرم هیچ جوابی به این موجود ندادم. اما از اون به بعد و البته فقط تو جمع‌هایی که جاش باشه، هر آقایی که دخترم رو بغل کنه، رو به شوهرم میگم: "غیرتت کجا رفته؟ دارن جلوی چشمت، زنت رو بوس می‌کنن و باهاش ور میرن." :) به شوخی میگم. :)

البته تو اون لحظه یاد جمله اون آخونده هم افتادم. که گفته بود "نشستن روی صندلی که چند لحظه قبل یک خانم روی آن نشسته، جایز نیست. زیرا گرمای بدن آن خانم هنوز روی صندلی موجود است و باعث تحریک می‌شود!"

به نظر خودم و خیلی از دوست‌های نزدیکم، من یک ذهن اروتیک دارم. اما وقتی ذهن اروتیک و فوق حشری این عزیزان رو می‌بینم، به این نتیجه می‌رسم که باید جلوی ایشان لنگ بندازم. :)

این مطلب رو امشب توی توییتر دیدم!

دهنتون سرویس. :) این همه ذهن حشری و سکسی رو از کجا آوردین؟ :) یعنی با دیدن یک تخت دو نفره هم؟! فکر کنم این طفلک تا صبح سو واسه چشم‌هاش نمونه. :)

دلورس

ـــــــــــ

• 33

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Kamibb  
  • عضو از 1399/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 17

سلام من از شما خوشم اومد بخاطر مطالب و معلوم خانم...

سلام من از شما خوشم اومد بخاطر مطالب و معلوم خانم فهمیده هستین اگر مایلید با هم آشنا بشیم

ـــــــــــ

• 2

• Kamibb  
  • عضو از 1399/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 17

سلام من از شما خوشم اومد بخاطر مطالب و معلوم خانم...

سلام من از شما خوشم اومد بخاطر مطالب و معلوم خانم فهمیده هستین اگر مایلید با هم آشنا بشیم

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 3242

• 4951

نقل از: Kamibb

نقل از: Kamibb سلام من از شما خوشم اومد بخاطر مطالب و معلوم خانم فهمیده هستین اگر مایلید با هم آشنا بشیم

ممنون عزیزم. نظر لطفته و محبتت رو می‌رسونه.

نه مایل نیستم.

ـــــــــــ

• 3

• boy99IR  
  • عضو از 1399/1/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 160

• 70

این مذهبیا از همه بدترن و گیر میدن

این مذهبیا از همه بدترن و گیر میدن

ـــــــــــ

1999 هر کی مثل خودش باید رفتار کرد

• 1

• سی35  
  • عضو از 1396/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 2

جووووووون

جووووووون

ـــــــــــ

• 1

• Alireza@jjj  
  • عضو از 1398/11/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 41

بله.متاسفانه از این افراد تا دلت بخواد تو هر...

بله.متاسفانه از این افراد تا دلت بخواد تو هر خانواده ای هست. مثلا من وقتی وارد جمع طایفه میشم وقتی میبینم دارن بحث خوب بودن اسلام و میکنن حرصم میگیره و با چند تا سوال ساده کل اعتقاداتشون رو ب چالش میکشم اما وقتی جوابی ندارن سریع انگ کافر بودن میزنن. اما خداروشکر با اینجوری ک پدر و مادرم مذهبین ب اعتقادات من خیلی احترام میزارن.

ـــــــــــ

• 3

• هیچکاک  

• عضو از 1397/1/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 61

• 130

br img...

ـــــــــــ

فامیل من بود اونکه بی جون تا پشت میله رفت و سر داد / تکلیف ما با خون تو خیابون روشن میشه سردار

• 5

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4951

نقل از: boy99IR

نقل از: boy99IR این مذهبیا از همه بدترن و گیر میدن

تو کف ذهن مریض و فوق سوپر حشری اینام من. :)

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4951

نقل از: سی35

نقل از: سی35 جووووووون

:)

ـــــــــــ

• 0

جالب بود

دیگه خیلی پایین کمر فکر کرده...

جالب بود

دیگه خیلی پایین کمر فکر کرده یارو

راستی یه پیام دادم تو خصوصی درباره تایپیکاتون جوابش برام مهمه

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4951

نقل از: Alireza@jjj

نقل از: Alireza@jjj بله.متاسفانه از این افراد تا دلت بخواد تو هر خانواده ای هست. مثلا من وقتی وارد جمع طایفه میشم وقتی میبینم دارن بحث خوب بودن اسلام و میکنن حرصم میگیره و با چند تا سوال ساده کل اعتقاداتشون رو ب چالش میکشم اما وقتی جوابی ندارن سریع انگ کافر بودن میزنن. اما خداروشکر با اینجوری ک پدر و مادرم مذهبین ب اعتقادات من خیلی احترام میزارن.

۹۹ درصدشون، در جواب بحث منطقی، برچسب می‌زنن.

دم بابا و مامانت گرم. کاش پدر و مادر من هم‌ یک میلیاردم درصد، احترام به عقاید سرشون میشد. :(

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4951

نقل از: هیچکاک

(rolling) (dash)

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4951

نقل از: سلطان_جنگل

نقل از: سلطان_جنگل جالب بود دیگه خیلی پایین کمر فکر کرده یارو راستی یه پیام دادم تو خصوصی درباره تایپیکاتون جوابش برام مهمه

مثل اینا تو طیف مذهبی‌ها کم نیست.

چشم می‌بینم.

ـــــــــــ

• 0

• serpico173  
  • عضو از 1398/4/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 57

تو تمام روشهای استاندارد رفتاری ذکر شده که برای...

تو تمام روشهای استاندارد رفتاری ذکر شده که برای بوسیدن کودکان باید از خودشون و والدینشون اجازه گرفت و نهایتا دستشون رو بوسید. مخصوصا دخترها

ـــــــــــ

• 2

• Litel._.boy  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 453

• 303

خيلي غير منتظره و باحال ولي من جوابه اين جور ادما...

خيلي غير منتظره و باحال ولي من جوابه اين جور ادما رو فقط سكوت مي كنم ! كلن سكوت و دوس دارم مقابل اين افرادي كه شعر زمزمه مي كنن همش ! طنز: نكنه عمه جان بيدارتون كردن تا نماز بخونين و توبه كنين ! در آخر : ن به بي غيرتي (در مقابل اين افراد بيغيرت باشيم بهتره) m‎:)

ـــــــــــ

چشمان بی حیا، خود را جلوی همه خیس می کند.

• 1

• Man_ye_jaghiam  

• عضو از 1397/3/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 64

سلام. نمیدونم عکس های اروتیک میگیری از خودت عکاس و...

سلام. نمیدونم عکس های اروتیک میگیری از خودت عکاس و فتوشاپ ارتیست داری یا نه. اما اگه میگیری یا یه روزی خواستی بگیری حاضرم فتوشاپاشو برات انجام بدم. حتی اگه عکاس نداری هم از رو سلفی هات میتونم اروتیک برات بسازم. ادمی نیستم که بخوام پخش یا سو استفاده کنم. صرفا چون لذت میبرم از ادیت های اروتیک این پیشنهادو دادم... برحال کاری اگه از دستم برمیاد درخدمتم؛) دوست داشتم حداقل راجع بهش یه چت کوچولو بکنیم و نمونه کار هامو ببینی و نظر بدی ایراداتشو بگیری و اینا

ـــــــــــ

• 1

• DanTheRipper  
  • عضو از 1399/1/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 6

بخشندگی

خداوکیلی صد تومن میدم.

ـــــــــــ

• 1

• هیچکاک  

• عضو از 1397/1/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 61

• 130

نقل از: دلورس

نقل از: دلورس

(rolling) (dash)

نخند، شیر کن (rolling)

ـــــــــــ

فامیل من بود اونکه بی جون تا پشت میله رفت و سر داد / تکلیف ما با خون تو خیابون روشن میشه سردار

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4951

نقل از: serpico173

نقل از: serpico173 تو تمام روشهای استاندارد رفتاری ذکر شده که برای بوسیدن کودکان باید از خودشون و والدینشون اجازه گرفت و نهایتا دستشون رو بوسید. مخصوصا دخترها

بحث اعتماد و آموزش فرق داره.

مثلا میگن که به بچه‌هاتون یاد بدین تا به غریبه‌ها خاله و عمو نگن. بگن آقا و خانم. اینطوری بچه‌ها خط قرمزها رو به صورت غیر مستقیم یاد می‌گیرن. حتی یک سری آموزش‌ها هست که از سو استفاده اقوام و آشنایان نزدیک هم جلوگیری می‌کنه. این مبحث رو من قبول دارم اما در جای خود.

اما در یک دورهمی فامیلی و توی جمع، من بزنم تو دهن عموی دخترم و بگم: "گُه خوردی بدون اجازه بچه‌مو بوس کردی؟!"

ـــــــــــ

• 0

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 4951

نقل از: Litel._.boy

نقل از: Litel._.boy خيلي غير منتظره و باحال ولي من جوابه اين جور ادما رو فقط سكوت مي كنم ! كلن سكوت و دوس دارم مقابل اين افرادي كه شعر زمزمه مي كنن همش ! طنز: نكنه عمه جان بيدارتون كردن تا نماز بخونين و توبه كنين ! در آخر : ن به بي غيرتي (در مقابل اين افراد بيغيرت باشيم بهتره) m‎:)

با سکوت در برابر ابلهان موافقم.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما در مورد تولید مثل و افزایش جمعیت چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «