جنگ جمهوری اسلامی با امریکا شوخی بزرگ

سلام خدمت دوستان شهوتی

در این چند روز تیتر شماره 1 تمام خبرگذاریها,روزنامه ها,شبکه های تلویزیونی و... این شده: جنگ میان ایران و امریکا

در این تاپیک سعی داریم با بررسی همه جوانب ماجرا و اطلاعاتی که در دسترس هست این را اثبات کنیم که این سخنان و نظرات شوخی بیش نیستند(البته با کمک و نظرات اساتید سایت)

1_اولا دوستان شما به عنوان تاپیک نگاه کنید تا به مسخره بودن این سخن پی ببرید

2_دونالد ترامپ مانند بوش پسر مرد تندرو و جنگ طلبی نیست او یک اقتصاددان و یک بیزنس من است و میداند که جنگ هزینه های زیادی دارد او با کارهایش در گذشته این را نشان داده است(خروج بخش زیادی از سربازان امریکایی از سوریه تا نیروهای نیابتی یه جای نیروهای امریکایی حاضر در منطقه بجنگند و هم قرارداد های چند میلیاردی با کشور های عربی بسته که پول زیادی را راهی خزانه کشورش کرده است)

3_طبق سخنان بالا که عرض کردم ترامپ مردی زیرک است و احمق نیست که در دوره اول ریاست جمهوریش جنگی راه بیاندازد که هیچ سودی برای او ندارد و حتی از محبوبیت او بکاهد.

4_و اما شاید برایتان سوال به وجود اید که ترامپ چه قصدی از لشگرکشی به خلیج فارس دارد خب جواب ساده هست اولا:به نوعی زهرچشم گرفتن از جمهوری اسلامی و یا به نوعی ترساندن این حکومت چون ترامپ میداند این حکومت ترس زیادی از امریکا دارد.دوما:ترامپ به دنبال یک توافق خوب میباشد تا در کارنامه اش ثبت کند و برای انتخابات 2020 ریاست جمهوری از ان سخن بگشاید و با تعریف تمجید از خود رای کسب کند.

تمام

ـــــــــــ

NOTHING LAST FOR EVER

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• arbabpedram  
  • عضو از 1392/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 40

جنگی در کار نخواهد بود

آمریکا اومده داره از طریق ایران روسیه رو تهدید میکنه، هزینه و تاوان این تهدید را هم ما مردم بدبخت ایران باید بدهیم.

ـــــــــــ

• 0

• aldaa  

• عضو از 1396/4/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 72

• 85

نظر خودت جی هس حالا
من شخصا فکر میکنم جنگی تو...

نظر خودت جی هس حالا من شخصا فکر میکنم جنگی تو راهه که کون همه پارست

ـــــــــــ

عکسهای ران های سفید و گوشتی من + کون خوشگلم را در پروفایلم مشاهده کنید (همراه با تصویر آقا فریبرز) بدن شیو شده من

• 0

• PAYANDEH.IRAN  

• عضو از 1398/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 261

• 199

اگه آمریکا جنگو شروع کنه که میکنه کل رژیم ۲۴ ساعته...

اگه آمریکا جنگو شروع کنه که میکنه کل رژیم ۲۴ ساعته سقوط میکنه نترسین بابا شب میخوابیم صبح پا میشیم میبینیم خامنه‌ای رفته تو کوس مادرش و همه راحت شدیم

ـــــــــــ

• 0

• paris180  
  • عضو از 1397/11/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 26

هیچ جنگی در کار نیست

هیچ جنگی در کار نیست

ـــــــــــ

paris180@

• 1

• RK_Ode  

• عضو از 1397/3/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 336

• 1609

آمـریکا به جمهوری اسلامی نیاز داره، جـمهـوری...

آمـریکا به جمهوری اسلامی نیاز داره، جـمهـوری اسلامی هم به آمریکا نیاز داره پس خـیالتون راحت جنـگی نمی شه.

ـــــــــــ

• 0

• PAYANDEH.IRAN  

• عضو از 1398/2/26

• 199

نقل از: RK_Ode

نقل از: RK_Ode آمـریکا به جمهوری اسلامی نیاز داره، جـمهـوری اسلامی هم به آمریکا نیاز داره پس خـیالتون راحت جنـگی نمی شه.

آره نیاز داره کیرشو بکنه تو کوس خار و مادر خامنه ی نیازشم خیلی‌ شدیده راس کرده بدجور خخخخ

ـــــــــــ

• 0

• Dickhead_king  
  • عضو از 1397/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 95

دوستان خیالتان راحت جنگی در کار نیست ترامپ هم این...

دوستان خیالتان راحت جنگی در کار نیست ترامپ هم این نیروهارا برای این به منطقه ارسال کرده تا جمهوری جهل جور فساد را به پای میز مذاکره بکشاند

ـــــــــــ

NOTHING LAST FOR EVER

• 0

• arbabpedram  
  • عضو از 1392/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 62

• 40

ممکنه جنگی در کار نباشه

ممکنه جنگی در کار نباشه ولی هزینه لشگر کشی آمریکا رو به خلیج فارس ما باید بدیم...

ـــــــــــ

• 0

• PAYANDEH.IRAN  

• عضو از 1398/2/26

• 199

نقل از: Dickhead_king

نقل از: Dickhead_king دوستان خیالتان راحت جنگی در کار نیست ترامپ هم این نیروهارا برای این به منطقه ارسال کرده تا جمهوری جهل جور فساد را به پای میز مذاکره بکشاند

مذاکره؟ این همه نیرو برای مذاکره؟ نه عمو میخواد کون جمهوری اسلامی رو پاره کنه این تو بمیری به تو برینی میرسه (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Dickhead_king  
  • عضو از 1397/11/21

• 95

و اما سخن اخر اینکه باید به حال مردم سرزمینم گریست...

و اما سخن اخر اینکه باید به حال مردم سرزمینم گریست چون فکر می کنند مردی مانند ترامپ که فقط به فکر منافع خویش و مردمش است می تواند ناجی انها باشد

ـــــــــــ

NOTHING LAST FOR EVER

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 763

• 1258

کاملا درست

با وجود اینهمه دلیل و مدرک و استدلال و تاپیکهای مختلف در رابطه با جنگ ایران آمریکا ، نمیدونم چرا هنوز بعضیا توی این توهم جنگ هستن . تایپیک شما کاملا درست بود و نظر شخصیِ من کاملا اونو تایید میکنه .

ـــــــــــ

زخمهای روبرو که بر سینه دارم التیام یافته و مشکل من با زخمیست که از پشت خوردم و التیامش نمیبینم .

• 0

بسیار عالی نوشتید

منم بر ین باورم که جنگی اتفاق نخواهد افتاد

تاپیک من در اینباره گویای همین مطلبه

ـــــــــــ

• 0

• Smd20  
  • عضو از 1398/2/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 176

• 189

فایده اینهمه تایپیک مشابه چیه؟
پشت سرهم دررابطه...

فایده اینهمه تایپیک مشابه چیه؟ پشت سرهم دررابطه با جنگ امریکا و جمهوری اسلامی تایپیک گذاشته میشه! کامنتها هم که یکسان هستند نظرات خلاصه وار بشرح زیر هستند: اول: اصلا جنگی نمیشه دلیل شماره ۱: مقامات امریکایی بدلیل هزینه بر بودن جنگ و ریسک اون اجازه جنگ نمیدن لشکرکشی ها نمایشی است دلیل شماره ۲: لشکرکشی ها واقعیه دولتمردان امریکا هم دوست دارن جنگ بشه اما قدرت نظامی جمهوری اسلامی بهمراه شبه نظامی های وابسته به این رژیم امریکا رو از حمله منصرف میکنه

دسته دوم: جنگ میشه! دلیل شماره ۱: کشورهای همسایه جنوبی خرج جنگ رو پرداخت میکنند و با حمله امریکا نفوذ روسیه و چین در خاورمیانه از بین میره! دلیل شماره ۲:جمهوری اسلامی بخاطر نارضایتی داخلی دنبال جنگه و خودش آتیش جنگ رو شعله ور میکنه برای سرپوش گذاشتن به فساد و بحرانهای اجتماعی و ایجاد فضای امنیتی در داخل به بهانه شرایط جنگی و سرکوب و پاکسازی مخالفان به این بهانه مطابق آنچه در دهه شصت اتفاق افتاد!

خوب پیامد جنگ احتمالی چیه؟

یک: واقعیت اینه که امریکا برترین ابرقدرت اقتصادی و نظامی دنیاست و تمام کشورهای منطقه طرفدار اون هستن همچنین تجربه ساقط کردن دو حکومت طالبان در افغانستان و بعث در عراق رو داره پس ساقط کردن جمهوری اسلامی کاری براش نداره این جنگ هم مثل جنگ ۲۰۰۳ عراق سریع به نفع امریکا تموم میشه!

دو: جمهوری اسلامی در طی این سالها باوجود همه مشکلات تونسته در بخش جنگ افزار و دانش جنگ پیشرفت کنه بحدی که حرفی برای گفتن داشته باشه برتری لجستیکی امریکا در مقابل برتری استراتژیک جمهوری اسلامی از بین خواهد رفت و این جنگ یک جنگ فرسایشی و طولانی مدت خواهد شد مثل جنگ ایران و عراق که در نتیجه هم پیروز نهایی نخواهد داشت و صلح خواهند کرد!

نحوه جنگ: یکم: یک جنگ کاملا مدرن و الکترونیک بدون داشته جبهه مشخصی با تکنولوژی هایی که تاکنون دیده نشه هدف فتح خاک و کشورگشایی نبوده و روی سقوط رژیم تمرکز شده و در طی یک زمان کوتاه جنگ با سقوط رژیم خاتمه پیدا میکنه

دوم یک جنگ کلاسیک به سبک جنگ های جهانی و جنگ ایران و عراق که با جمع اوری و بسیج مردم و اعزام به جبهه های جنگ انجام خواهد شد محل جنگ هم ساحل جنوبی کشور خواهد بود تکیه اصلی بر نیروی انسانی و نه بر تجهیزات نظامی بوده و جنگ فرسایشی و طولانی مدت خواهد بود و در نهایت به قوی شدن رژیم و سلطه اون در منطقه و توسعه هلال شیعی منجر خواهد شد!

خوب این کل داستان

بستگی داره خواننده اطلاعاتش رو از کجا دریافت کنه

ـــــــــــ

واقعا چرا؟؟؟

• 1

• naserxxx21  
  • عضو از 1396/6/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 4

راحت بخوابید

فقط بچه ها فکر میکنن جنگ میشه

ـــــــــــ

• 0

• naserxxx21  
  • عضو از 1396/6/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 4

راحت بخوابید

فقط بچه ها فکر میکنن جنگ میشه

ـــــــــــ

• 0

• .Asdollakhan  

• عضو از 1397/9/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 63

آفرین

حرفات کاملا درسته و دقیقا همینه

ـــــــــــ

• 0

• Dickhead_king  
  • عضو از 1397/11/21

• 95

دوستان ایمان بیاورید

حدود یه ماه قبل گفتم که جنگی در کار نیست واین حرفا چرندی بیش نیست نمی خام از خودم تعریف کنم ولی اگه شما هم مثل من دید عمیق و متفاوت با عوام به این مسائل داشتید متوجه ماجرا می شدید

ـــــــــــ

NOTHING LAST FOR EVER

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

مهمترین علت وضعیت بد اقتصادی از نظر شما

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «