جهنم سبز و من بد بخت !!

• fuck-Muslim  

• عضو از
    1395/1/23

• پست‌ها: 154

• 76

سلام دوستان 4 روز پیش اعذام شدم رفتم خدمت تاپیک قبلی دربارش صحبت کردم و بعد سه روز مارو فرستادن مرخصی ولی از بخت بدم افتادم پادگان شهید درویش اهواز پادگان ک نه بلکه جهنم این سه روز خیلی خیلی سخت گذشت واسنم امیدمو از دست دادم دمای اونجا 65 درجس کاش فقط 10 دقیقه جای من بودید اونجا دوستان نه اب داره نه برق نه کولر پر از موجودات خطرناک عقرب و مار و رتیل خیلی سخت میگذره غذاشونم ک افتضاحه یک کنسرو لوبیا میدن برای سه نفراب باید از بوفه بخریم دونه ای دو هزار دوبار تشنج کردم این سه روز ک اونجا بودم یک شب تا صبح بهداری پادگان بودم این پادگان اصلا وضعیت خوبی نداره به حدی داغه هوا ک پلاستیک فریزر رو روی زمین بندازی اب میشه از شدت گرما تمام صورتو دستو پام شدیدا سوخته از شدت گرما همه کولر گازی ها سوختن نظرتون چیه ؟ بنظرتون چکار میشه کرد؟

ـــــــــــ

سرنوشتم چنی بی دی دنیا تنیا بمونم

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

یه مدت بیسواد ها رو میفرستادن اونجا...الانم...

یه مدت بیسواد ها رو میفرستادن اونجا...الانم اونطوری هست یا عوض شده قانونش

ـــــــــــ

• 0

• fuck-Muslim  

• عضو از 1395/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 154

• 76

نقل از: خودم.خودت

نقل از: خودم.خودت یه مدت بیسواد ها رو میفرستادن اونجا...الانم اونطوری هست یا عوض شده قانونش

من ک دیپلمم بقیه ریر دیپلم

ـــــــــــ

• 0

• amirtisstar  
  • عضو از 1396/10/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

ای وای

به مرحمت الهی مادرت گاییده شده اشخوری بایدتحمل کنی...ی بکن پیداکن بروزیرش ازاین حال دربیای اونجام ک همه عربن ????????????????????????خلاصه باس بدی که به همه مث خودت بدنگذره

ـــــــــــ

• 0

• fuck-Muslim  

• عضو از 1395/1/23

• 76

نقل از: amirtisstar

نقل از: amirtisstar به مرحمت الهی مادرت گاییده شده اشخوری بایدتحمل کنی...ی بکن پیداکن بروزیرش ازاین حال دربیای اونجام ک همه عربن ????????????????????????خلاصه باس بدی که به همه مث خودت بدنگذره

عه لرو عنبری نه اصلا به هم نمیان 6تا فرماندمون هم لرن مادر عرب هارو گاییدیم درسته 800 نفر عرب هست و 80 نفر لر ولی پادگان دستمونه

ـــــــــــ

• 0

• kshw  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1572

• 593

(rose)

(rose)

ـــــــــــ

ما همه روسبی هستیم.هرکدوم از ما قسمتی از خودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشو یکی نبوغشو یکی استعدادشو یکی تخصصشو و ... ♥♥♥♥♥ انـــرزی مثـبـتـــ!

• 0

• Chesh.ghashang  

• عضو از 1394/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 5

ای خداا خاطرات مسخره ام زنه بین
منم دوماه اونجا...

ای خداا خاطرات مسخره ام زنه بین منم دوماه اونجا بودم. واقعا جهنمه.مخصوصا تو این فصل. یا خدا چه شرایط بدی داشتم اونجا. کاملا درکت میکنم. خدا کمکت کنه.زیاده ولی هرجور شده تحمل کن. میگذره.سعی کن همش زیرش در ری. مثبت نباش اونجا. نه تمدید دوره میشی ونه بازداشتگاه میری. همش واسه ترسوندنه. خدااا کمکت کنه

ـــــــــــ

دیدی ای دل که غم عشق دگر بار چه کرد

• 0

• fuck-Muslim  

• عضو از 1395/1/23

• 76

نقل از: Chesh.ghashang

نقل از: Chesh.ghashang ای خداا خاطرات مسخره ام زنه بین منم دوماه اونجا بودم. واقعا جهنمه.مخصوصا تو این فصل. یا خدا چه شرایط بدی داشتم اونجا. کاملا درکت میکنم. خدا کمکت کنه.زیاده ولی هرجور شده تحمل کن. میگذره.سعی کن همش زیرش در ری. مثبت نباش اونجا. نه تمدید دوره میشی ونه بازداشتگاه میری. همش واسه ترسوندنه. خدااا کمکت کنه

بچه کجایی تو ک اونجا بودی

ـــــــــــ

• 0

• Chesh.ghashang  

• عضو از 1394/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 5

خرم اباد

خرم اباد

ـــــــــــ

دیدی ای دل که غم عشق دگر بار چه کرد

• 0

• fuck-Muslim  

• عضو از 1395/1/23

• 76

نقل از: Chesh.ghashang

نقل از: Chesh.ghashang خرم اباد

منم خرم ابادم دمت گرم برار

ـــــــــــ

• 0

• vahooman  
  • عضو از 1395/7/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 15

جای بسیار کیریه من سرباز که بودم بدرقه مشمول یه...

جای بسیار کیریه من سرباز که بودم بدرقه مشمول یه بار رفتم اونجا آدم دق میکنه توش مراقب باش گرما زده نشی

ـــــــــــ

• 0

• نمکدونی  

• عضو از 1397/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 54

• 28

فرار کن داداش اگ تحملشو نداری بهتره ولی باید...

فرار کن داداش اگ تحملشو نداری بهتره ولی باید چندسال ترس اینک بگیرنت هست.یا اینک برو یه کارت معافی جور کن بعد فرار کن تا اخر عمرتم هرجا کارت پایان خدمت لازم شد از همون معافی استفاده کنی تاجایی هم ک میتونی سعی کن گذر ت نخوره ب جاهای دولتی ک مجبور نشی جواب پس بدی

ـــــــــــ

دیگرپذیرفتم تنهایی بدیهی ست،حتی اگر از آسمان آدم ببارد...

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

خوشگل ترین مردان از نظر شما ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «