جو سايت!

• Marais  

• عضو از
    1397/5/15

• پست‌ها: 29

• 34

چرا جو سايت اين مدليه؟ چرا انقدر گروه گروهه و آدماى جديد جايى توش ندارن؟ چرا تا يه كاربر قديمى حرفى ميزنه حتى اگه مزخرف باشه سيل به به و چه چه سمتش روونه ميشه؟ اما اگه يكى كه جديده حرف حساب هم بزنه كسى تحويلش نميگيره؟ حالا بماند كه جماعت كير به دست هر جا پستى از يه خانوم ببينن بهش حمله ميكنن و ... من هنوز پستى نذاشتم و از وقتى كه عضو شدم كلى پيام آشنايى داشتم در حالى كه اصلاً علاقه اى ندارم و اينو تو پروفايلم نوشتم. چرا يه عده متوجه اين موضوع نميشن؟
خوشحال ميشم كسى جوابى داشته باشه :-*

ـــــــــــ

• 14

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

اینارو ولش کن بیا بریم یه جایی که هیچکس دستش بهمون...

اینارو ولش کن بیا بریم یه جایی که هیچکس دستش بهمون نرسه

ـــــــــــ

• 1

• Marais  

• عضو از 1397/5/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 34

نقل از: آیت.ال....

نقل از: آیت.ال.... اینارو ولش کن بیا بریم یه جایی که هیچکس دستش بهمون نرسه

بفرما اينم نمونش!

ـــــــــــ

• 1

• ahmadesmaili71  

• عضو از 1397/3/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 64

• 11

دوست عزیز، وقتی میای توی این سایت یعنی علاقه ای...

دوست عزیز، وقتی میای توی این سایت یعنی علاقه ای داری. پس پنهان کردنش بی فایده است.

ـــــــــــ

هر کی پایه ی سکسه بیاد

• 1

نقل از: Marais

نقل از: آیت.ال.... اینارو ولش کن بیا بریم یه جایی که هیچکس دستش بهمون نرسه
بفرما اينم نمونش!

(biggrin)

ـــــــــــ

• 0

شومام بیا با ما. به باند قرمیاق کبیر دعوتت مبکنم....

شومام بیا با ما. به باند قرمیاق کبیر دعوتت مبکنم. بشی معاون معاونم در بخش نظر سنجی ها.

ـــــــــــ

@majlooqin

• 3

• godless66  
  • عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 19

این جماعت به حدی کسمغزن که یکی عکس تیلور سویفت هم...

این جماعت به حدی کسمغزن که یکی عکس تیلور سویفت هم بزاره بگه زنم چطوره میبینی چهل نفر شروع کردن به تعریف کردن ولشون کن بابا جماعت کیر به دست که تو سرشون به جای مغز عنه

ـــــــــــ

• 7

نقل از: ahmadesmaili71

نقل از: ahmadesmaili71 دوست عزیز، وقتی میای توی این سایت یعنی علاقه ای داری. پس پنهان کردنش بی فایده است.

شوما به من علاقه داری؟ بیا بریم علاقمو تو دلت فرو کنم.

ـــــــــــ

@majlooqin

• 1

• Koslis28  

• عضو از 1397/5/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 206

• 157

همیشه از قدیم میگن

از قدیم میگن مغز فرمانروای بدن است...

البته اگه سالار خواب باشه

فکنم به جوابت رسیده باشی که کیر این افراد براشون تصمیمگیری می کنه (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

عاشق کسلیسیم بشدت و خوردن بدن خانوما تلگرام: Miladkl29

• 1

• shadow69  

• عضو از 1395/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 4070

• 7191

لابد پی تکه ممه ای میگردن

لابد پی تکه ممه ای میگردن

ـــــــــــ

انسان تنها بود، خدا رو آفرید...

@majlooqin

• 4

• Holy_man  

• عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 197

• 452

:)

دوست عزیزم گروه گروه بودن صرفا به جهت تشابه سلیقه هاست... یه سری نویسندن و بیشتر باهم خوبن و یه سری مثل ماها کزشر میگیم و دورهم شادیم پس بیشتر باهم مَچیم...

کی گفته کسی که جدید میاد جایی نداره؟؟ هرچقدر بیشتر توی سایت باشی و بیشتر رفتارات شبیه یه سری بچه ها باشه به سمتشون کشیده میشی ناخودآگاه.همه ی ما جدید بودیم و کم کم هم فکرامون رو پیدا کردیم...

درضمن درسته اینجا مجازیه ولی رفاقتای توش خیلیم واقعیه. پس سعی کن خودت باشی... موفق باشی (rose)

ـــــــــــ

این درخت وحشی ریشه ـَش توو کویره // تن نمیده به تزئین باغچه های قدرت....

• 14

• panish007  
  • عضو از 1393/5/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 193

• 74

به خاطر اینکه قبلا کسی با این سایت آشنا نبود و...

به خاطر اینکه قبلا کسی با این سایت آشنا نبود و هرکی فیلتر شکن اینترنت پر سرعت اینا نبود الان هرکی میاد پروفایل یه روز درست میکنه با ابرو مردم بازی میکنه حسابش نمیکنن این که حرف حساب بزنیقضیه اش جداست. اینجا همه اونی هستن که هستن و خود واقعی شون رو نشون میدن نگران نباش چیزی نیست

ـــــــــــ

• 0

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1520

• 2865

.

اخه ایرانی بودن و باندبازی اینجا خعلی مهمه!^-^

عزیز...حسین که الان یکی از پرطرفدار ترین بچه های سایته تقریبا تازه وارده...این که بهت توجه بشه یا نه بسته به پتانسیل های خودته!حرفاتم واقعا مشکل دارن!قدیمیا منظورت مثلا کیان؟خیلی از قدیمی ها اصلا فعالیتی ندارن!امثال اوس ممد و اسی حشری و...بابت حرفاشون و رفتاراشون محبوبن!شما حرف حساب بزن،من ببینم لایک میکنم!قول شرف میدم!نه میشناسمت،نه کاری باهات دارم!ولی لایکمو میزنم و میرم!یا یه جوابی میدم و میرم!بقیه هم همینطورن!یکم بمونی عادت میکنی!

خو موجود کسمغز اینجا زیاده!وقتی به من پیشنهاد میدن شوما دیگه حسابت جداس!واقعا نمیتونی درک کنی بابت اسم سایت خیلیا که جای مغز پهن تو سرشونه عقده هاشونو اینجا خالی میکنن؟

ـــــــــــ

گرفتار دنیای ممنوعه ها/تفنگ نگاه جماعت سوی ما/ما پشت هم رو به ایینه عاشق شدیم و بی بهانه دل به اسمان زدیم...

• 10

• Marais  

• عضو از 1397/5/15

• 34

نقل از: ahmadesmaili71

نقل از: ahmadesmaili71 دوست عزیز، وقتی میای توی این سایت یعنی علاقه ای داری. پس پنهان کردنش بی فایده است.

يعنى همه كسايى كه تو اين سايت عضو ميشن دنبال پاتنرن؟ پس چرا اين همه بخش مختلف وجود داره؟

ـــــــــــ

• 0

• ahmadesmaili71  

• عضو از 1397/3/24

• 11

نقل از: کیر ابن آدم

شوما به من علاقه داری؟ بیا بریم علاقمو تو دلت فرو کنم.

علاقه به کس مامانت دارم

ـــــــــــ

هر کی پایه ی سکسه بیاد

• 1

• Marais  

• عضو از 1397/5/15

• 34

نقل از: کیر ابن آدم شومام بیا با ما. به باند قرمیاق کبیر دعوتت مبکنم. بشی معاون معاونم در بخش نظر سنجی ها.

خب من با هميند باند بودن مشكل دارم بعد شما ميگى بيام بشم يكى از شما

ـــــــــــ

• 1

• Marais  

• عضو از 1397/5/15

• 34

نقل از: Koslis28

نقل از: Koslis28 از قدیم میگن مغز فرمانروای بدن است... البته اگه سالار خواب باشه فکنم به جوابت رسیده باشی که کیر این افراد براشون تصمیمگیری می کنه (biggrin) (rolling)

كاملاً قانع شدم (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• ahmadesmaili71  

• عضو از 1397/3/24

• 11

يعنى همه كسايى كه تو اين سايت عضو ميشن دنبال پاتنرن؟ پس چرا اين همه بخش مختلف وجود داره؟

لون بخشهاش جنبه سرگرمی داره بیشتر. اصل قضیه اینجا همون پارتنره.

ـــــــــــ

هر کی پایه ی سکسه بیاد

• 0

• Marais  

• عضو از 1397/5/15

• 34

نقل از: Holy_man

نقل از: Holy_man دوست عزیزم گروه گروه بودن صرفا به جهت تشابه سلیقه هاست... یه سری نویسندن و بیشتر باهم خوبن و یه سری مثل ماها کزشر میگیم و دورهم شادیم پس بیشتر باهم مَچیم... کی گفته کسی که جدید میاد جایی نداره؟؟ هرچقدر بیشتر توی سایت باشی و بیشتر رفتارات شبیه یه سری بچه ها باشه به سمتشون کشیده میشی ناخودآگاه.همه ی ما جدید بودیم و کم کم هم فکرامون رو پیدا کردیم... درضمن درسته اینجا مجازیه ولی رفاقتای توش خیلیم واقعیه. پس سعی کن خودت باشی... موفق باشی (rose)

چه خوب! البته من به عنوان يكى كه تو هيچ گروهى نيستم حس خوبى نميگيرم از اين موضوع اما احتمالاً به اعضاى اين گروه ها خيلى خوش ميگذره! :)

ـــــــــــ

• 0

• Marais  

• عضو از 1397/5/15

• 34

نقل از: Deadlover4

نقل از: Deadlover4 اخه ایرانی بودن و باندبازی اینجا خعلی مهمه!^-^ عزیز...حسین که الان یکی از پرطرفدار ترین بچه های سایته تقریبا تازه وارده...این که بهت توجه بشه یا نه بسته به پتانسیل های خودته!حرفاتم واقعا مشکل دارن!قدیمیا منظورت مثلا کیان؟خیلی از قدیمی ها اصلا فعالیتی ندارن!امثال اوس ممد و اسی حشری و...بابت حرفاشون و رفتاراشون محبوبن!شما حرف حساب بزن،من ببینم لایک میکنم!قول شرف میدم!نه میشناسمت،نه کاری باهات دارم!ولی لایکمو میزنم و میرم!یا یه جوابی میدم و میرم!بقیه هم همینطورن!یکم بمونی عادت میکنی! خو موجود کسمغز اینجا زیاده!وقتی به من پیشنهاد میدن شوما دیگه حسابت جداس!واقعا نمیتونی درک کنی بابت اسم سایت خیلیا که جای مغز پهن تو سرشونه عقده هاشونو اینجا خالی میکنن؟

حرف حساب! (rose)

ـــــــــــ

• 2

• Amir97mor  
  • عضو از 1397/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 1

اینقد طاقچه بالا نذار عزیزم.
مثل اینکه بری میخونه...

اینقد طاقچه بالا نذار عزیزم. مثل اینکه بری میخونه بگی چرا همه مستن برامون کلاس نذار و اینجا را ترک کن

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان رضایت شمااز عملکرد شهوانی در قبال متخلفان؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «