حالا بخند بیشتر یکم بیشتر آهااان حالا شد...

• .Salma.  

• عضو از
    1392/11/11

• پست‌ها: 1869

• 8004

‌‌«حالا بخند...‌ مرگِ من بخند... بیشتر... یکم بیشتر..‌. آهااان حالا شد...» (inlove)

◄.► این کلمه ها رو وقتی شنیدم که راننده ی اسنپ داشت با تلفن حرف می‌زد.حدود چهل و پنج سال داشت. بعد از اینکه تلفن رو قطع کرد گفت ببخشید ابجی شرمنده، دست خودم نیست خانومم که دلش می گیره اصلا دیوونه میشم. یه چیزایی میگم که جوونا نمیگن. ◄.►

❀◕ ‿ ◕❀ ولی خداییش عجقم و عجیجم نمیگم. بعد زد زیر خنده... خندیدم و گفتم دمت گرم، کارِت خیلی درسته. گفت خدا پیغمبری نمی‌خوام لاف بزنم ولی با اینکه سواد درست حسابی ندارم، دکترای عاشقی دارم. می‌دونی مهمترین نشونه عشق چیه؟! گفتم نه، بعد همینطور که بوق می‌زد تا ترافیک باز بشه گفت خنده... ❀◕ ‿ ◕❀

◕ ‿ ◕ گفت تو وقتی عاشق یکی باشی عاشق خنده هاش میشی، اون‌وقت هر کاری می‌کنی تا بخنده، اگه خنده یه نفر قند تو دلت آب نکرد یعنی هیچ حسی بهش نداری. اگه خنده‌ش یادت موند و صبح تا شب جلوی چشمت اومد یعنی دل باختی حتی اگه نخوای قبول کنی. وقتی پیاده شدم و کرایه رو‌ حساب کردم بهش گفتم می‌دونی تو نشونه های عشق چی از خنده مهم تره؟! گفت چی؟! گفتم هیچی... هیچی از خنده کسی که دوسش داری مهم نیست ◕ ‿ ◕ (inlove)

ـــــــــــ

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1869

• 8004

..

بیشور شد ! اسپم ! :|

(biggrin) (dash)

ـــــــــــ

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8004

.

نقل از: Rebin. **بچشی** ^_^ **عاشقی**... (inlove) شاید خیلیا بتونن **جسمت** رو نوازش کنن... اما کسی رو داری که بتونه **روحت** رو نوازش کنه؟ عالی بود ^__^ (rose) (rose) (rose)

خواهش میکنم ربین :) (rose)

مرسی از کامنتت (drinks)

ـــــــــــ

• 3

چه راننده اسنپایی به تورت میخوره،

ما که هرچی...

چه راننده اسنپایی به تورت میخوره،

ما که هرچی سوار شدیم از برجام صحبت میکرد

ـــــــــــ

برای اینکه دنیا رو تغییر بدی و به جای بهتری تبدیل کنی،باید از مرد درون آینه شروع کنی MAN IN THE MIRROR,Created1987

• 4

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8004

.

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار چه راننده اسنپایی به تورت میخوره، ما که هرچی سوار شدیم از برجام صحبت میکرد

نقل قول :) (rose)

ـــــــــــ

• 4

• saeid2048  
  • عضو از 1391/3/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 99

• 218

نمیشه خندید

زنها را از رقصیدن منع کردند؛ از آواز خواندن از عاشقی کردن بوسیدن خندیدن ... زنها در پیله‌های خود فرو رفتند و از تنهایی بسیار شاعر شدند و در شعرهایشان وحشیانه رقصیدند آواز خواندند عشق ورزیدند بوسیدند اما خنده نه؛ فقط گریستند ...

ـــــــــــ

• 8

• ژرف  
  • عضو از 1398/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 51

یه دوستی تاپیک زده بود شعور ربطی به سواد نداره. خب...

یه دوستی تاپیک زده بود شعور ربطی به سواد نداره. خب نداره دیگه بعضی وقتها این آدمها یه چیزهایی میگن که ما با این همه ادعا و مدرک باید کلی کتاب بخونیم که بش برسیم

ـــــــــــ

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8004

.

نقل از: saeid2048 زنها را از رقصیدن منع کردند؛ از آواز خواندن از عاشقی کردن بوسیدن خندیدن ... زنها در پیله‌های خود فرو رفتند و از تنهایی بسیار شاعر شدند و در شعرهایشان وحشیانه رقصیدند آواز خواندند عشق ورزیدند بوسیدند اما خنده نه؛ فقط گریستند ...

:) (rose)

ـــــــــــ

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8004

.

نقل از: ژرف یه دوستی تاپیک زده بود شعور ربطی به سواد نداره. خب نداره دیگه بعضی وقتها این آدمها یه چیزهایی میگن که ما با این همه ادعا و مدرک باید کلی کتاب بخونیم که بش برسیم

بله دقیقا ! (rose) :)

ـــــــــــ

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8004

.

نقل از: ژرف یه دوستی تاپیک زده بود شعور ربطی به سواد نداره. خب نداره دیگه بعضی وقتها این آدمها یه چیزهایی میگن که ما با این همه ادعا و مدرک باید کلی کتاب بخونیم که بش برسیم

sپَM

ـــــــــــ

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• 8004

.

نقل از: kongming عالی بود

:) (rose)

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

کدامیک را ترجیح میدهید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «