حاملگی بدون دخول!!!!

• Neshane21  

• عضو از
    1397/10/12

• پست‌ها: 678

• 2972

دیروز برای دیدن یک عزیزی رفتم بیمارستان.
ایشون سرپرستار بخش زنان هستن و چون رابطه نزدیکی داریم خیلی راحت رفتم بالا پیشش. همینطور که حرف میزدیم ، یک موردی اومد که دلم کباب شد براش!
دختره بدون دخول حامله شده بود . اینطور که مادرش توضیح میداد پنج ماهه که نامزده و حالا دوماهه که حامله است.
یه پرستار معاینه اش کرد ، (بدون استفاده از اسپکولوم) ، و معلوم شد که هنوز پرده اش سالم و دخول نداشته و از سونو هایی که آورده بود معلوم بود واقعا دو ماهه حامله اس!

میخواستم صرفا هشدار بدم
عزیزانِ ذکور و دلبندانِ اناث (biggrin)

نکنید ، ازین بقول خودتون"شیطونیا" ، نکنید

اگه میکنید بی کاندوم نکنید
اگه بی کاندوم میکنید لاش نریزید! (واقعا نمیدونم چه جمله ی دیگه ای باید مینوشتم)
اگه ریختید قبل اینکه بره داخل واژن با دستمال پاکش کنید
اگه پاکش نکردید ، گردن بگیرید!

موفقیت روزافزون شما را در این امر خطیر آرزومندم امیدوارم کسی از روی بی اطلاعی بدبخت نشه. (rose)

ـــــــــــ

• 13

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Shasiboland  

• عضو از 1398/8/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 121

مرسی عزیزم همچین تایپینک اموزنده ی ایجاد کردی
...

مرسی عزیزم همچین تایپینک اموزنده ی ایجاد کردی البته من میدونستم چون دوران نامزدی دکتر بهمون گفت

ـــــــــــ

• 5

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 678

• 2972

نقل از: Shasiboland

نقل از: Shasiboland مرسی عزیزم همچین تایپینک اموزنده ی ایجاد کردی البته من میدونستم چون دوران نامزدی دکتر بهمون گفت

خواهش میکنم . به جان خودم خیلی دلم سوخت برای دختره. شما فکر کن نه لذتی از یه رابطه کامل برده نه مث آدم رفته سر خونه زندگیش! جهاز و سیسمونیش یکی شد بیچاره!

ـــــــــــ

• 0

• Orphical  
  • عضو از 1398/3/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

واقعا خیلی سخته، من تازه ازدواج کردم و ولی نمی...

واقعا خیلی سخته، من تازه ازدواج کردم و ولی نمی تونم احساسش رو درک کنم

ـــــــــــ

• 1

• Shasiboland  

• عضو از 1398/8/10

• 121

نقل از: Neshane21

نقل از: Shasiboland مرسی عزیزم همچین تایپینک اموزنده ی ایجاد کردی البته من میدونستم چون دوران نامزدی دکتر بهمون گفت
خواهش میکنم . به جان خودم خیلی دلم سوخت برای دختره. شما فکر کن نه لذتی از یه رابطه کامل برده نه مث آدم رفته سر خونه زندگیش! جهاز و سیسمونیش یکی شد بیچاره!

خیلی بده خیلی البته سر خود من امده دوران نامزدی حامله شدم ما هم دخول نداشتیم
ولی زود متوجه شدم رفتیم بندازیم شوهرم قبول نمیکردم میگفتم من نگه میدارم ولی من قبول نکردم ولی ای کاش قبول میکردم می موند چون بعدا مشگل اساسی خوردیم ولی بااسرار من کورداژ کردیم البته شب قبل پردمو زده شوهرم که یادم کلی التماس کردم این کارو کرد

ـــــــــــ

• 1

• عطاریان  
  • عضو از 1398/8/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 73

• 42

ناشی نباشیم

بنده از همین تریبون به دخترهایی که به ناشیا نمیدن آفرین ماشالا عرض میکنم و میگم به لاشی دادن بِه از به ناشی دادن...

ـــــــــــ

• 2

جهالت و زودباوری تا به کِی؟

من واسه دعوا و جدل نیومدم توی این تاپیک کامنت بذارم...اینو فراموش نکنید لطفاً.

فقط حرف من اینه :

خطاب به صاحب تاپیک :»

■ چرا ما باید این داستان رو باور کنیم؟ اینکه صرفاً شما ادعا کنید از نزدیک شاهد ماجرا بودید، دلیل کافی به شمار میاد؟ شما هیچ سند و مدرکی ذکر نکردید. تالار سکسولوژی مختص درج مطالب علمی و حاوی مستند و اثبات هست؛ نه واسه خاطره تعریف کردن :|

خطاب به بازدیدکنندگان تاپیک :

■ دوستان بیاید هرچی رو که میشنویم، زود باور نکنیم....

ـــــــــــ

• 6

• Nili@  

• عضو از 1398/1/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 26

مام ی مورد توی آشناهامون این اتفاق افتاد براش......

مام ی مورد توی آشناهامون این اتفاق افتاد براش... خیلی ضدحاله واقعاً...آشِ نخورده و دهنِ سوخته :( آدم سکس کامل داشته باشه و حالشو ببره...واقعاً دلقک بازی دورانِ نامزدی ندادنُ هیچوق درک نکردم

ـــــــــــ

■ خوفناک ترین نوع بشر کسی است که فهمش کم و اعتقادش زیاد است!

? #چخوف

• 2

• Shasiboland  

• عضو از 1398/8/10

• 121

نقل از: Nili@

نقل از: Nili@ مام ی مورد توی آشناهامون این اتفاق افتاد براش... خیلی ضدحاله واقعاً...آشِ نخورده و دهنِ سوخته :( آدم سکس کامل داشته باشه و حالشو ببره...واقعاً دلقک بازی دورانِ نامزدی ندادنُ هیچوق درک نکردم

خب من قبل اینکه کورتاژ کنم شب قبلش پرده زنی داشتیم بعد دخول هیچ وقت یادم نمیره

ـــــــــــ

• 0

• bigshahin  

• عضو از 1392/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 97

• 26

منم چند مورد دیدم که موجب حاملگی شده بود با اینکه...

منم چند مورد دیدم که موجب حاملگی شده بود با اینکه از کس طرف سکس نکرده بودن خیلی بعدش هم به مشکل خورد حالا تو این ماجرایی که من خبر داشتم‌پسره چون به نوعی آشنایی داشت با دختره پاش گیر بود و گرنه اونم فلنگو می بست و فرار می کرد خیلی باید احتیاط کرد و از روی شهوت کار غیر عقلانه نکرد

ـــــــــــ

ما اهلی عشقیم باید که بمیریم / جاییکه در آن شرط حیات است توحش

• 1

خب که چی؟

نقل از: ارتش1نفره من واسه دعوا و جدل نیومدم توی این تاپیک کامنت بذارم...اینو فراموش نکنید لطفاً. فقط حرف من اینه : خطاب به صاحب تاپیک :» ■ چرت ما باید این داستان رو باور کنیم؟ اینکه صرفاً شما ادعا کنید از نزدیک شاهد ماجرا بودید، دلیل کافی به شمار میاد؟ شما هیچ سند و مدرکی ذکر نکردید. تالار سکسولوژی مختص درج مطالب علمی و حاوی مستند و اثبات هست؛ نه واسه خاطره تعریف کردن :| خطاب به بازدیدکنندگان تاپیک : ■ دوستان بیاید هرچی رو که میشنویم، زود باور نکنیم....

یعنی میفرماین شدنی نیست؟ لطفا با ذکر دلیل بگین چرا شدنی نیست؟

ـــــــــــ

• 1

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 827

• 17151

نقل از: ارتش1نفره

نقل از: ارتش1نفره من واسه دعوا و جدل نیومدم توی این تاپیک کامنت بذارم...اینو فراموش نکنید لطفاً. فقط حرف من اینه : خطاب به صاحب تاپیک :» ■ چرت ما باید این داستان رو باور کنیم؟ اینکه صرفاً شما ادعا کنید از نزدیک شاهد ماجرا بودید، دلیل کافی به شمار میاد؟ شما هیچ سند و مدرکی ذکر نکردید. تالار سکسولوژی مختص درج مطالب علمی و حاوی مستند و اثبات هست؛ نه واسه خاطره تعریف کردن :| خطاب به بازدیدکنندگان تاپیک : ■ دوستان بیاید هرچی رو که میشنویم، زود باور نکنیم....

جناب اقای ارتش یکنفره اینکه از چیزی اطلاع نداریم دلیل بر نبودنش نیست شما رو به خوندن مقاله احتمال حاملگی از باسن نوشته اقای اسکلت حشری که در همین بخش موجوده دعوت میکنم........

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 3

• uouo72721  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 726

• 1757

واقعا من میترسمم

واقعا من میترسمم

ـــــــــــ

تن آدمی شریف است ن همین لباس زیبا بود نشان آدمیت .... به نشانه دوستی اون قلب قرمزو فشارش بده

• 6

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

سعی کنیم قبل ارسال فکر کنیم

نقل از: ارتش1نفره

من واسه دعوا و جدل نیومدم توی این تاپیک کامنت بذارم...اینو فراموش نکنید لطفاً.

فقط حرف من اینه :

خطاب به صاحب تاپیک :»

■ چرا ما باید این داستان رو باور کنیم؟ اینکه صرفاً شما ادعا کنید از نزدیک شاهد ماجرا بودید، دلیل کافی به شمار میاد؟ شما هیچ سند و مدرکی ذکر نکردید. تالار سکسولوژی مختص درج مطالب علمی و حاوی مستند و اثبات هست؛ نه واسه خاطره تعریف کردن :|

خطاب به بازدیدکنندگان تاپیک :

■ دوستان بیاید هرچی رو که میشنویم، زود باور نکنیم....

میخوای به فامیلمون که سرپرستاره بگم از پرونده پزشکیش عکس بندازه ، آپ کنم ، هوم؟ آخه مگه من گفتم دیروز حامله ی بیست قلو دیدم که می گی باور نکنیم! این مسئله بین کسایی که بخش زنان کار میکنن یه چیز حل شده اس و قطعا خانم ها هم میدونن این موضوع رو ، پس شما هم در برابر بیشتر شدن اطلاعاتت مقاومت نکن

در هر صورت باور نکردن تو ضرری واسه تاپیک نداره

ـــــــــــ

• 3

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

نقل از: bigshahin

نقل از: bigshahin منم چند مورد دیدم که موجب حاملگی شده بود با اینکه از کس طرف سکس نکرده بودن خیلی بعدش هم به مشکل خورد حالا تو این ماجرایی که من خبر داشتم‌پسره چون به نوعی آشنایی داشت با دختره پاش گیر بود و گرنه اونم فلنگو می بست و فرار می کرد خیلی باید احتیاط کرد و از روی شهوت کار غیر عقلانه نکرد

این موردی که من دیدم دختره خودش ناراحت نبود مامانش خیلی غمگین بود اشک میریخت! گاهی انسان با کاری که میکنه ضربه میخوره ولی ضربه بزرگتری به اطرافیانش میزنه

ـــــــــــ

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

نقل از: Nili@ مام ی مورد توی آشناهامون این اتفاق افتاد براش... خیلی ضدحاله واقعاً...آشِ نخورده و دهنِ سوخته :( آدم سکس کامل داشته باشه و حالشو ببره...واقعاً دلقک بازی دورانِ نامزدی ندادنُ هیچوق درک نکردم
خب من قبل اینکه کورتاژ کنم شب قبلش پرده زنی داشتیم بعد دخول هیچ وقت یادم نمیره

خوب کاری کردی حداقل به دلت نموند (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

اینکه بدی و حامله شی ام دلقک بازیه دیگه نه؟ که چی مثلا؟ میمیره یکم صبر کنه؟ شاید اصلا یه جفنگی ایرادی تو طرف دید!

خر شدن یه لحظه اس پشیمونیِ بعدش هزارسال!

ـــــــــــ

• 0

• Nili@  

• عضو از 1398/1/26

• 26

اینکه بدی و حامله شی ام دلقک بازیه دیگه نه؟ که چی مثلا؟ میمیره یکم صبر کنه؟ شاید اصلا یه جفنگی ایرادی تو طرف دید! خر شدن یه لحظه اس پشیمونیِ بعدش هزارسال!

مگه حتماً باید حامله شد : / من گفتم از ادا تنگا و اینا خوشم نمیاد.... الانم ک همه روشای جلوگیری رو میدونن و میتونن بدونِ استرس سکس داشته باشن.

ـــــــــــ

? #چخوف

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

اینکه بدی و حامله شی ام دلقک بازیه دیگه نه؟ که چی مثلا؟ میمیره یکم صبر کنه؟ شاید اصلا یه جفنگی ایرادی تو طرف دید! خر شدن یه لحظه اس پشیمونیِ بعدش هزارسال!

مگه حتماً باید حامله شد : / من گفتم از ادا تنگا و اینا خوشم نمیاد.... الانم ک همه روشای جلوگیری رو میدونن و میتونن بدونِ استرس سکس داشته باشن.

خب اگه بعدش نخوان ازدواج کنن چی؟

ـــــــــــ

• 0

• Nili@  

• عضو از 1398/1/26

• 26

خب ازدواج نکنن‌..دلیلی برای سرکوب میل جنسی نیست وقتی نامزدته و توی رابطه عاشقانه و جدی هستید! طرف بکن دررو ک نیس.... گفتی نامزد و منم نظرمو گفتم

ـــــــــــ

? #چخوف

• 2

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2972

خب ازدواج نکنن‌..دلیلی برای سرکوب میل جنسی نیست وقتی نامزدته و توی رابطه عاشقانه و جدی هستید! طرف بکن دررو ک نیس.... گفتی نامزد و منم نظرمو گفتم

درسته حرفتون نه من جبهه نگرفتم منم نظرمو گفتم (biggrin) به این نتیجه رسیدم خودم احتمالا دوران نامزدی جزو ادا تنگائم (dash) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «