حتما بخونید بدردتون میخوره(حقیقتی تلخ در صنعت دارو و سلامت )

• Caboos1  

• عضو از
    1398/7/4

• پست‌ها: 95

• 662

اگر موندگار شدم سعی میکنم هر چند وقت یه بار یه تاپیک بزنم تا بعضی از موارد این صنعت رو براتون بگم و گوشه های تاریکش رو براتون روشنتر کنم بلکه رستگار شوم

امیدوارم هیچ وقت به دکتر و درمان نیاز پیدا نکنید هر چند درآمد بعضی ها از این راه از نوع حلالشه ولی همه چیز پول نیست

اگر خدای نکرده نیاز پیدا کردید و گذرتون به بعضی مطبها و داروخانه ها افتاد پاچه هاتون رو محکم بچسبید

حتما دیدید زمانی که میرید دکتر برخی شون بعد از اینکه نسختون رو با اون خط کیری نوشت بهتون میگه داروهاتون رو بیارید ببینم و معمولا هم میگه مشکلی نداره و میتونی بری یکی از دلایلش اینه که شما کسخول نیستید که برید از محلتون دارو رو بخرید بیارید میرید داروخانه ی نزدیک یا زیر مطب و به سرعت و با خوشحالیه وصف ناپدیری برمیگردید و با نیش بار منتظرید که برید داخل و به دکتر نشون بدید
اینجا همونجاییه که اگر اول یه نگاه توی داروها و یه نگاه به پاچتون بندازید مطلب دستتون میاد
برخی از این دیوثهای اعظم با داروخانه های اطرافشون همبستری هایی دارن که شما نمیبینید و ازش بیخبرید که بعدا بصورت ناخواسته به این تختخواب دعوت میشید

قطعا داروخانه ها داروهایی دارن که شرکت های پخش تو پاچشون کردن که تاریخش به سرعت داره میگذره و بگا نزدیک میشه پس چه جایی بهتر از کون مریض که با میل و رقبت در اختیارشون گذاشته و تازه پدرمادرشون رو هم هر پنج شنبه دعا میکنه

مثلا دکتر داروساز کافیه یه کص چرخ توی داروخانش بزنه و بعد از دیدن قفسه ها انواع و اقسام داروها منجمله ویتامین پیدا کنه که تاریخش به فاکه عظما نزدیکه و مقدار قابل توجهی هم توی انبار داره و مصرف نمیشه و معلوم نیست کی و کجا بهش وارد شده و اون زمان اصلا درد نداشته چون با شرایط خوب خرید کرده ولی الان ملتهب شده و باید سریعا اقدام کنه

پس برای اینکه تک خوری نشه دکتره دوست و نزدیک رو به یه ضیافت تریسام با مریض دعوت میکنه و بطور مثال میگه دکتر شیافه فلان دست شما رو میبوسه و اون بزرگوار از فردا حتی اگر مریضی بیاد بگه سوی چشمم کم شده حتما توی داروهاش از اون شیاف پیدا میشه و مجبوره تو کونش بکنه

متاسفانه شرکت ها برای فروش و سود بیشتر سراغ یه سری فرصت طلب تو این قشر اعم از دکتر و داروخانه میرن و با وعده و شرایط وسوسه کننده تا ختنه گاه بهشون فرو میکنن و از اونجایی که سود و پول رو از قیافه ی کیری من و شما بیشتر دوست دارن با کمال میل توی این لجن شیرجه میزنن و تازه به همکاران میگن با قسمت تحتانی توی عسل افتادیم و اونا رو هم تشویق به این کثافت کاری میکنن و چه بسا اونا هم گول این شرایط رو بخورن و با مخ برن توی بشکه ی گوه

یه نصیحت دوستانه و جدی

دوستان نوشتن داروی زیاد لزوما نشان دهنده ی حاذق بودنه اون دکتر نیست حتما بعد از اینکه مشخص شد بیماریتون چیه با داروخانه چک کنید که همه ی داروها در راستای بیماری براتون تجویز شده باشه و از تاریخشون هم غافل نشید و اگر دیدید بدرتون نمیخوره بدون رودربایستی برگردونید بهشون دیگه اینو میتونید بفهمید برای کسی که اسهال داره قطره ی گوش نمیدن

البته به این شدت و تابلویی اینکار رو نمیکنن مگر اینکه قیافه ی خاص و تودل برویی داشته باشید در همه حال با آدمای مطلع که آشنایی هم باهاتون داره مشورت کنید نترسید دو ساعت اینور اونور نمیمیرید برید از داروخانه محل که می‌شناسید بگیرید

متاسفانه در بد مکان و زمانی زندگی میکنیم که با توجه به وضعیت معیشت مردم این ناجوانمردی ها هم بعضا دیده میشه و صد البته که پزشکانه با شرف هم کم نیستن که وقتی میگن داروهاتون رو بیارید،میخوان ببینن درست دادن بهتون یا نه ،چون تشخیص بد از خوب خیلی سخت شده،مشورت کنید یک ساعت دو ساعت بعد برید نشون بدید

مصرف بیش از اندازه ی دارو حتی اگر ویتامین باشه،قطعا عوارض هم داره

امیدوارم که هیچ وقت کارتون به این شیادان انسان نما نیفته و این مطلب بدردتون بخوره

خسته شدم تو روحتون

ـــــــــــ

Error 500

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 662

خواهشا اگر مشکلتون خصوصی نیست توی تاپیک اعلام کنید...

خواهشا اگر مشکلتون خصوصی نیست توی تاپیک اعلام کنید تا اگر تونستم کمکی کنم بقیه هم استفاده کنن یا اگر کسی اطلاعاتش بیشتر از من بود راهنمایی کنه

اگر مشکل خصوصی هست pv پیام بدید

مرسی

ـــــــــــ

Error 500

• 0

• +کیرطلا+  

• عضو از 1398/7/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 10

بله کاملا مطلبی که گفتن درسته
مرسی از تایپیک خوب...

بله کاملا مطلبی که گفتن درسته مرسی از تایپیک خوب و مفیدت

ـــــــــــ

پس دستتو از تو شورتت درار و اینقد با زندگیت بازی نكن

• 1

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• 662

نقل از: +کیرطلا+

نقل از: +کیرطلا+ بله کاملا مطلبی که گفتن درسته مرسی از تایپیک خوب و مفیدت

زنده باشی داداش زمانی که وارد این قشر شدم سکس با محارم رو از نزدیک دیدم آخه میگن دکترا به آدم محرمن

ـــــــــــ

Error 500

• 1

• Bigbonnn63  
  • عضو از 1398/6/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 15

ضیافت تریسام با مریض خیلی خوب اومدی (rolling)...

ضیافت تریسام با مریض خیلی خوب اومدی (rolling) مادرشونو .....

ـــــــــــ

• 1

• +کیرطلا+  

• عضو از 1398/7/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 10

نقل از: Caboos1

نقل از: +کیرطلا+ بله کاملا مطلبی که گفتن درسته مرسی از تایپیک خوب و مفیدت
زنده باشی داداش زمانی که وارد این قشر سکس با محارم رو از نزدیک دیدم آخه میگن دکترا به آدم محرمن

(biggrin) دهنتو

ـــــــــــ

پس دستتو از تو شورتت درار و اینقد با زندگیت بازی نكن

• 1

• جادوی  
  • عضو از 1398/7/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 10

حرفت واقعیته محضه، من خودم تو یه داروخونه...

حرفت واقعیته محضه، من خودم تو یه داروخونه نسخه‌پیچی کردم دیدم چه خبره، دکتر خوب از صدتا یکی بزور گیربیاد

ـــــــــــ

• 1

• jaliz110  
  • عضو از 1398/6/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 15

دوست عزیز متشکریم. ولی بالاتر از شیادانی که حداکثر...

دوست عزیز متشکریم. ولی بالاتر از شیادانی که حداکثر جیب یا بدن و سلامتی رو نشونه گرفتن ببین تو همین سایت بسیاریشون انسانیت ما ایرانیها رو هدف قرار دادن و دارن ما رو و جامعه ما رو به جایی میبرن که یه ذره اونم قابل جبران نیس!!!!

ـــــــــــ

• 1

خوشم اومد از تاپیکت..و مشتاقانه منتظر بحث ها و...

خوشم اومد از تاپیکت..و مشتاقانه منتظر بحث ها و تجربیات حیطه پزشکی ازطرف دوستان هم فیلد هستم.. اما راجبه موضوع..ببیینید خب پزشک سوگند میخوره و بما گفتن محرم اسراره و قاعدتا هم بایستی باشه چون ک بیمار در بدترین شرایط روحی و جسمی هرکار دکتر بگه میکنه تا درد تسکین پیدا کنه و وای بحال وقتی ک پزشکی بی وجدان ب پست بیمار بخوره ..هم دسمالیش مییکنه هم پولشو میبره.. اما اشتها ناپذیریی مالی زیادی دیدم توپزشکا..اول باید بگم ک بدونید درامد پزشککا خلی بیشتر از چییزیه ک عموم مردم فک مکنن ..با این حال و با درامد ملیاردی بازم رحم نمکنن ب بدبختی ک محتاج ۵۰ تومنه..ک قطعا تاپیکی ایجاد خواهم کرد تا بی وجدانی همکارامو بهتر باز کنم برا همهه البته جدا از اندک پزشکای خوب ک پول رو ب سلامت مردم ترجیح نمیدن

ـــــــــــ

• 1

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• 662

نقل از: Bigbonnn63

نقل از: Bigbonnn63 ضیافت تریسام با مریض خیلی خوب اومدی (rolling) مادرشونو .....

دوست عزیز همه مون سکس هایی در زندگیمون داشتیم که ازش بیخبریم هر صنفی یه پوزیشن اجرا میکنه

ـــــــــــ

Error 500

• 0

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• 662

نقل از: جادوی

نقل از: جادوی حرفت واقعیته محضه، من خودم تو یه داروخونه نسخه‌پیچی کردم دیدم چه خبره، دکتر خوب از صدتا یکی بزور گیربیاد

خداروشکر سند و مدرک هم پیدا شد

ممنونم

ـــــــــــ

Error 500

• 0

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• 662

نقل از: jaliz110

نقل از: jaliz110 دوست عزیز متشکریم. ولی بالاتر از شیادانی که حداکثر جیب یا بدن و سلامتی رو نشونه گرفتن ببین تو همین سایت بسیاریشون انسانیت ما ایرانیها رو هدف قرار دادن و دارن ما رو و جامعه ما رو به جایی میبرن که یه ذره اونم قابل جبران نیس!!!!

عزیز جان شما یا ایران نیستی یا نمیخوای واقعیت رو قبول ببینی من راجع به چیزایی که اطلاعی ازش ندارم نظری ندارم ولی اینی که خودم به چشم مدام میبینم و متاسفانه روزبروز بیشتر میشه و وجدانها رنگ میبازن رو ندید بگیرم

هم صنفها اونایی که اینکارو میکنن رو چون بهشون حال داده کاری نمیشه کرد ولی حداقل چشم هموطنام رو میتونم باز کنم

یه سوال؟مهمتر از سلامتی چیزی داریم؟اگر هست بگید ما هم بدونیم

تیکه ای هم که انداختی رو میزارم به حساب اینکه متوجه ی شوخیه من تو پروفایلم نشدی

ـــــــــــ

Error 500

• 0

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• 662

نقل از: دکتر.گوندور

نقل از: دکتر.گوندور خوشم اومد از تاپیکت..و مشتاقانه منتظر بحث ها و تجربیات حیطه پزشکی ازطرف دوستان هم فیلد هستم.. اما راجبه موضوع..ببیینید خب پزشک سوگند میخوره و بما گفتن محرم اسراره و قاعدتا هم بایستی باشه چون ک بیمار در بدترین شرایط روحی و جسمی هرکار دکتر بگه میکنه تا درد تسکین پیدا کنه و وای بحال وقتی ک پزشکی بی وجدان ب پست بیمار بخوره ..هم دسمالیش مییکنه هم پولشو میبره.. اما اشتها ناپذیریی مالی زیادی دیدم توپزشکا..اول باید بگم ک بدونید درامد پزشککا خلی بیشتر از چییزیه ک عموم مردم فک مکنن ..با این حال و با درامد ملیاردی بازم رحم نمکنن ب بدبختی ک محتاج ۵۰ تومنه..ک قطعا تاپیکی ایجاد خواهم کرد تا بی وجدانی همکارامو بهتر باز کنم برا همهه البته جدا از اندک پزشکای خوب ک پول رو ب سلامت مردم ترجیح نمیدن

ممنونم دکتر جان بابت لطفت

من بحثم اینکه که اگر یه لوله کش یا پیتزایی تو پاچه ی آدم بکنه زیاد درد نداره(پیتزا و لوله کش رو گفتم که برای دوستان ملموس تر باشه ) درد اینکه چرا تو حوزه ی سلامت؟ بیمار خودش به اندازه ی کافی درد و دلهره داره واقعا کندن ازش انسانیه؟

ـــــــــــ

Error 500

• 0

• jaliz110  
  • عضو از 1398/6/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 15

نقل از: jaliz110 دوست عزیز متشکریم. ولی بالاتر از شیادانی که حداکثر جیب یا بدن و سلامتی رو نشونه گرفتن ببین تو همین سایت بسیاریشون انسانیت ما ایرانیها رو هدف قرار دادن و دارن ما رو و جامعه ما رو به جایی میبرن که یه ذره اونم قابل جبران نیس!!!!
عزیز جان شما یا ایران نیستی یا نمیخوای واقعیت رو قبول ببینی من راجع به چیزایی که اطلاعی ازش ندارم نظری ندارم ولی اینی که خودم به چشم مدام میبینم و متاسفانه روزبروز بیشتر میشه و وجدانها رنگ میبازن رو ندید بگیرم هم صنفها اونایی که اینکارو میکنن رو چون بهشون حال داده کاری نمیشه کرد ولی حداقل چشم هموطنام رو میتونم باز کنم یه سوال؟مهمتر از سلامتی چیزی داریم؟اگر هست بگید ما هم بدونیم تیکه ای هم که انداختی رو میزارم به حساب اینکه متوجه ی شوخیه من تو پروفایلم نشدی

قصد تیکه انداختن نداشته و ندارم. از تاپیک شما هم خوشم اومد و فکر میکنم مفیده. به هیچ وجه نمیخام بگم سلامتی موضوع کم ارزشیه مگر این که بنده عقل خودمو از دست داده باشم. بلکه مقصودم این بود که هم دیگران سلامتی ما رو فدای خواسته هاشون کردن هم تو همین سایت کم نیستن افرادی که فرهنگ و باورها و ارزشهای ما ایرانیها رو که محتوای چند هزار ساله ماست به راحتی دارند غارت میکنن و متاسفانه بعضی از ما خوانندگان این سایت هم با اونا همراهی میکنیم. چیز کمی است به نظر شما که یک فرزند را به سکس با مادرش - مقدسترین واژه زمینی - ترغیب میکنن و کسی هم صداش در نمیاد؟!!! تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل.

ـــــــــــ

• 1

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• 662

عزیز جان شما یا ایران نیستی یا نمیخوای واقعیت رو قبول ببینی من راجع به چیزایی که اطلاعی ازش ندارم نظری ندارم ولی اینی که خودم به چشم مدام میبینم و متاسفانه روزبروز بیشتر میشه و وجدانها رنگ میبازن رو ندید بگیرم هم صنفها اونایی که اینکارو میکنن رو چون بهشون حال داده کاری نمیشه کرد ولی حداقل چشم هموطنام رو میتونم باز کنم یه سوال؟مهمتر از سلامتی چیزی داریم؟اگر هست بگید ما هم بدونیم تیکه ای هم که انداختی رو میزارم به حساب اینکه متوجه ی شوخیه من تو پروفایلم نشدی

قصد تیکه انداختن نداشته و ندارم. از تاپیک شما هم خوشم اومد و فکر میکنم مفیده. به هیچ وجه نمیخام بگم سلامتی موضوع کم ارزشیه مگر این که بنده عقل خودمو از دست داده باشم. بلکه مقصودم این بود که هم دیگران سلامتی ما رو فدای خواسته هاشون کردن هم تو همین سایت کم نیستن افرادی که فرهنگ و باورها و ارزشهای ما ایرانیها رو که محتوای چند هزار ساله ماست به راحتی دارند غارت میکنن و متاسفانه بعضی از ما خوانندگان این سایت هم با اونا همراهی میکنیم. چیز کمی است به نظر شما که یک فرزند را به سکس با مادرش - مقدسترین واژه زمینی - ترغیب میکنن و کسی هم صداش در نمیاد؟!!! تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل.

ممنونم ازت و از این طرز فکرت منم با یکسری از مسائل اینجا مشکل دارم ولی اصل دموکراسی یعنی همین

این دیگه بسته به وجدان و اتسانیت طرف داره که چی رو داره اشاعه میده و همینطور به شعور مخاطب ربط داره که از هر چیزی برداشت بد یا خوب داشته باشه

هیچ میدونستی اگر فضایی که بر اینجا حاکمه سالها پیش در این مملکت حاکم بود هم به اینجا نمیرسیدیم و هم خیلی پیشرفت کرده بودیم

بازم ممنون از نظری که دادی

ـــــــــــ

Error 500

• 0

خطاب ب کابوس..ارور500

بله داداچ گلم بله لوله کش ک ۱۴سال درس تخخصصی هم نخونده نهایت دومتر لوله کم کنه ببره..اما پزشک ۱۴سال در فضای آکادمیک درس خونده و قسم یاد کرده و بایستی الگو همه و محرم اسرار و مرهم دردا باشه ..ببین اخرین خط قرمزز هرمملکتی وزارت درمانشه..یعنی اگر کشوری با بی پولی مواجه شه ؛اخرین جا که بودجشو کم و کم و کمتر خواهند کرد قاعدتا بهداشت و درمانه اون مملکته چون سلامت مردم حتی ازز شکم هم مهمتره. حالا وزازت درمان خودمونم{نمگم وزارت بهداشت و درمان چون خبر از بهداشت نییس} با بی پولی مواجهه..خوب ممکنه خلی از مردم ندونن اما من که تو محیط بیمارستانم دارم دست و پنجه نرم مکنم با این موضوع..البته بنده پزشک نیستم و فقد یه دکتر معمولیم {ااز نظر مردم فقط پزشکا دکترن}..وضع بیمارستانا گاها اونقد وخیمه که یه دستکش سهمیه مییدن ب پرستار و میگن تاخر شیفت با همون دسکش تو دهن ۵۰ نفر بکن..خب ایینجا که دیگه پزشک مقصر نیس.هس؟ اره هس..اگ خلی پزشگا مرااعات کنن اونوقت پول بببیمارسان ک پول خود مردمه و از صندوق ذخییره ارززی میاد کم نمیاد .. تو بیمارسان باس کار کرده بباشی ک اونوقت بگی کاش پولمو صد برابر ببرن اما واقعا خدمات رسانی کنن..انواع راه های دور ززدن بیمه ها هست برا پزشکا..گول زدن مردم و استفاده ازز بییسوادی مردم..اما مشکل اساسی جامعه ایست {دارم مگم جامعه ن حکومت}ک همچین پزشکایی تحویل داده..

ـــــــــــ

• 1

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• 662

شما برو تو خیابون داد بزن دکتر ببین کیا نگات میکنن...

شما برو تو خیابون داد بزن دکتر ببین کیا نگات میکنن همون بهتر آدمو دکتر صدا نکنن

بیمارستان رو که دیگه نگو مریض اصلا نیاز به جراحی نداشته طوری یارو رو شکافتن که با هیچ چرخ خیاطی صنعتی نمیشه دوختش

تاپیکهایی با این موضوعات حتما میزنم ا

ـــــــــــ

Error 500

• 0

• Sobranie  

• عضو از 1398/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 44

شما تحصیلاتتون چیه؟

شما تحصیلاتتون چیه؟

ـــــــــــ

گر ببینی ناکسان بالا نشینند صبر کن روی دریا کف نشیند ، قعر دریا گوهر است

• 1

• boosmfm33  

• عضو از 1398/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 50

حاجی خیلی عالی بود مطالب تون من که فیض بردم دمت...

حاجی خیلی عالی بود مطالب تون من که فیض بردم دمت گرم

ـــــــــــ

• 1

• nikpendaram  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 15

ایران ...

ایران ...

ـــــــــــ

• 0

• mohammad321  

• عضو از 1389/7/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 1103

• 502

اگه تیکه اخر مطلبتو نمیخوندم نمیفهمیدم دقیقا...

اگه تیکه اخر مطلبتو نمیخوندم نمیفهمیدم دقیقا منظورت چیه خیلی اصطلاحات حاشیه ای اوردی مثل شیاف تو کون و ضیافت تریسام و ... ولی اره باهات موافقم چون هیچکس به هم رحمی نداره همه مردم تو فکر کلاه گذاشتن سر همدیگه هستن

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «