داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

حجاب آزاد

1399/05/13

سلام دوستان.
برام جالب بود تا نظراتتون رو راجع به مقوله حجاب اجباری بدونم.

من شخصا با حجاب اجباری موافقم و براش دلایلی هم دارم.

میخام نظرات و استدلالهای شما رو هم درباره نفی یا تایید حجاب اجباری بدونم

3700 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-08-03 18:11:45 +0430 +0430

من با هر اجباری مخااااااالفم ، جز در زمینه سلامت که ازارش به مردم برسه( مثلا ماسسک زدن اجباری مردم)!

6 ❤️

2020-08-03 18:19:47 +0430 +0430

اصلا بحث حجاب نیست ، بحث اجباره.

چون از حجاب تو همه ادیان هایه الهی صحبت شده، نمی شه منکرش شد ولی اجبار نه!

3 ❤️

2020-08-03 18:24:36 +0430 +0430

نظر من : والا از نظر من حجاب کلا باید ممنوع بشه چون اینطور حیا بالاتر میاد مثل دوران رضا شاه (مردم چشم و دل سیر میشن)

2 ❤️

2020-08-03 18:25:05 +0430 +0430

تو دنیایی که 70 80 درصد دنیا توی پوشش اجبار ندارن فقط تعداد معدودی هستن که عقاید پوسیده و سادیسمیک دارن که اجبار برای پوشش در نظر میگرن

5 ❤️

2020-08-03 18:25:18 +0430 +0430

ببین ذات حجاب بد نیست
اینکه اجباریه عن قضیه رو درآورده
ولی آزادیه کامل هم کسخلیتی میشه برا خودش
در حد نرمال بدک نیست مثل ترکیه و عراق و غیره که هم مسلمونن و یه چهارچوب پوششی دارن و هم اجباری نیست قضیه پوشش

2 ❤️

2020-08-03 18:26:50 +0430 +0430

↩ Bvb09
بزار یک سوال ازت بپرسم .
با واکنشی که بچه های سایت عمدتا نسبت به داستانهای محارم، بی غیرتی یا گی مفعول دارن موافقی یا مخالف

0 ❤️

2020-08-03 18:30:40 +0430 +0430

والا سازمان فمينيست فرانسه چند وقت پیش رو پوش زنها رو ممنوع کرد و گفت واقعا مثل یک زندان میمونه برای زن

2 ❤️

2020-08-03 18:50:10 +0430 +0430

من نظرم اینه کلا دین کصشعر ترین چیز ساخته دسته بشره
چه برسه به حجاب

1 ❤️

2020-08-03 20:10:13 +0430 +0430

↩ Bvb09
دقیقا منم موافقم

0 ❤️

2020-08-03 20:33:11 +0430 +0430

عرض کنم که منتظریم تا استدلال های شما رو ببینیم.
و اما؛
جذابیت زن و مرد برای هم چه با حجاب، چه بی حجاب ، یک امر ذاتی و فطری است ( برای تولید مثل و این حرفا)
حجاب و پرده بر هر کدوم، چه برای زن یا برعکسش اتفاق بیفته و برای مرد اجباری بشه؛ جز حریص کردن دیگری و عذاب و محدودیت مضاعف برای حاجب شده، دستاورد دیگری نداره!

آثار مخرب ناشی از حریص شدن در رابطه با این قضیه هم که خودمون داریم می‌بینیم.

انسان هرچه آزاد تر، انسان تر
هرچه محدودتر هم، حیوان تر!

2 ❤️

2020-08-03 23:41:28 +0430 +0430

هر کاری اجباری باشه انجام دادنش به پشیزی نمی ارزه

1 ❤️

2020-08-04 09:24:56 +0430 +0430

↩ Bvb09
عذر میخام که دیشب نتونستم پاسخ بدم.
فکر کن یک بچه کم سن و سال مثلا 13 ساله بیاد تو شهوانی و این داستانهای ژانر ناجور رو بخونه.خودت میدونی که این اتفاق تاثیر بدی تو شرایط روحی یک بچه داره. اما نمیتونیم بگیم که خب نیاد. چون بچه است و عقل و فکر درستی نداره و کنجکاوه. من خودم از 12 سالگی با این سایت آشنا شدم.
حالا همین رو در جامعه ببین.
یک خانواده بچه اش رو با قواعد درست تربیتی پرورش داده و حالا بچه چیزهایی رو تو جامعه به صورت آزاد میبینه که ضربه به شرایط روحی و تربیتیش هست. تکلیف اون بچه و والدین اون بچه که کار تربیت رو درست انجام دادن چیه؟!

این قضیه بچه فقط یک مثال بود و برای بزرکسالان هم دلایل دیگه ای دارم که اگه خواستی میتونم بگم.

اما نظر کلی من اینه که حجاب باید در جامعه اجباری باشه. اما انسان موجود دارای درک و شعوری هست. برای همین نیازی نیست که یک دین حد و حدود اون ححاب رو تعیین کنه و انسان خودش میتونه اندازه و مقدار اون حجاب رو به طور درست تعیین کنه که از نظر من میشه تمامی زیبایی های اجتماعی+مقدار کمی از زیبایی های جنسی

1 ❤️

2020-08-04 13:44:35 +0430 +0430

↩ Bvb09
مشکل اونجاست که شما فقط یک طرف قضیه رو میبینید.
خواهش میکنم آمار تجاوزها و شرایط نظام خانواده در کشورهای آزاد رو هم چک کنید و بعد با هم مقایسه کنید. ضمنا من نگفتم با وضع کنونی موافقم. گفتم حجاب باید اجباری باشه اما سطح حد اقلی که براش در نظر گرفته میشه، آزادتر از الان باشه تا از عقده های روحی جلوگیری بشه

1 ❤️

2020-08-04 14:32:57 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
اول از همه سپاسگزارم از ایجاد این تاپیک ! امیدوارم که کاربران بدون مشکل به پاسخها دقت کرده و با افکار بدون تعصب برخورد کنند!

کاربر محترم، شما به دو نکته اشاره کرده اید، یک تربیت فرزند،! خب اگر از مسائل دیگر در این مورد بگذریم ‌، اکثر والدین مسئله سکس را یک تابو دیده و فرزندان خود را در سنین بلوغ بدرستی راهنمایی نمیکنند، و این خود یک اصل مهم است، سکس یک قسمت از وجود بشر است، اگر کسی حشری میشد نسل بشر ادامه پیدا نمی کرد! این یک حقیقت محض است که قابل انکار نیست! و اگر کاملا با چشم باز نگاه کنیم، این تنها راه تولید مثل است، و باتوجه به نام گذاری اعضای بدن، اسم این عضو آلت تناسلی است، پس این مقوله به درستی در افکار اکثر کردم جای خود را به آلت لذت تبدیل کرده!

بهتر نیست والدین بجای ممنوع کردن این موضوع به راحتی در زمانهای مناسب آنرا به فرزندان توضیح داده و به راحتی ذهن او را آشکار کنند!

مطلب دوم، عقل و فکر درست و و حسابی که شما بیان کرده اید، یک گفته ای است که نسلها عنوان شده و به حقیقت میلیون ها سال فاصله دارد!

فقط به کتب درسی نگاه کنید ، شخصی یا اشخاصی آنان را نوشته اند و نظام آموزشی توقع دارد که کودکان تا پایان زمان تحصیل از آنان بهره مند شود، چطور یک نوجوان دارای درک و فهم است و این کتب را خوانده و پاسخ پس میدهد، کتبی که نوشته دیگری باید قابل فهم او باشد ولی سیستم بدن خود او که فقط متعلق به او و خود اوست برای او قبل فهم نیست!

کاربر محترم کمر درباره تربیت عمیق شو، اکثر والدین در حال تربیت فرزند خود نیستند بلکه در حال کنترل او هستند، باز جای شکر باقی است، که توانایی کنترل افکار او را ندارند!

در جامعه کنونی و با توجه به پیشرفت تکنولوژی، پنهان کردن حقیقت دیگر امکان پذیر نیست، پس تنها کار والدین آگاه سازی و والدین بودن است، والدینی که سعی در کنترل فرزندان خود دارند، جز سرکوب آنان کاری از پیش نخواهند برد!

2 ❤️

2020-08-04 14:44:50 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
این اماری که شما بدان اشاره کرده اید، از کجا آماده! که به آن اعتماد دارید!
در کشور های آزاد بله مشکلات انحراف جنسی وجود دارد، ولی اگر بر اساس آمار پیش رویم ، در جوامع مذهبی این آمار بیشتر و قوی تر است بطوری که در بتن مذهب مانند موریانه به جان مردم افتاده، در دنیای اسلام بیشترین تجاوزهای جنسی وجود دارد ، و عامل اصلی آن همین محدودیت هاست!

در دنیای کلیسا و مسحیت، بیشترین مشکل توسط کشیشها مدرس که به کودکان درس داده و از آنان سو استفاده جنسی میکنند، در هندوستان بیشترین متجاوزین مسلمان هستند،در هیچ جای دنیا جز ممالک اسلامی مسئله به اسم لواط وجود ندارد، بخوبی ا، لواط در مدارس و حوضه های اسلامی مطلع هستید،

دوست من حجاب جز بروز مشکلات چیزی در بر ندارد،

یک مثال ساده اکر من به شما بگویم فقط یک ساعت در مورد جانداری به نام فیل فکر نکنید، چه خواهد شد، نه تنها شما د. مدت این یک ساعت درباره فیل فکر خواهد کرد بلکه بطور یقین پس از یک ساعت این تفکر ادامه خواهد داشت!

2 ❤️

2020-08-04 14:47:57 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
توی اون کشور هایی که شما میگی، حتی متلک انداختن هم در زمره تجاوز قرار میگیره. اونجا یک سری فاکتور هایی رو تجاوز قلمداد میکنن که اگر اونا هم توی ایران هم حساب میشد الان آمار اینجا خیلی بالاتر میرفت.

3 ❤️

2020-08-04 14:51:53 +0430 +0430

↩ Bvb09
در ایران چه چیزی درست گزارش میشه که این مطلب دومین باشد!

0 ❤️

2020-08-04 14:53:33 +0430 +0430

↩ NicCage
از روی کنجکاوی سوال میکنم، در کدام کشور متلک جرم و یا تجاوز حساب میشه؟ ؟!

0 ❤️

2020-08-04 15:45:03 +0430 +0430

↩ حیرتزده
اون تصویری که از کلمه تجاوز توی ذهنتونه، توی ایران معنیش محدود به ارتباط جنسی اجباری هستش. در خیلی از کشور ها کاربردش فقط به"دخول" تقلیل پیدا نمیکنه.
متلک جنسی هم تحت عنوان sexual harassment در زمره تجاوز قرار میگیره که توی کشور هایی مثل پرو، بلژیک، انگلیس، استرالیا، پرتغال، هند، فرانسه و کانادا میتونی بابت این اتفاق از فردی که متلک جنسی به شما انداخته شکایت کنی و اون فرد مجرم تلقی میشه.
و در نهایت خوشحال شدم که از روی کنجکاوی این سوال رو کردید. چون منم در مورد هند و پرو اطلاع نداشتم. و با سرچ کردن پی بردم به اینکه چقدر جالبه یک سری کشور هایی که تا همین دیروز مسعتمره بودن و از خودشون هویتی مستقل نداشتن، دارن تلاش میکنن که آسیب های اجتماعی( آسیب هایی که توی ایران خودمون اصلا آسیب تلقی نمیشن و روتین زندگین) رو به حداقل ممکن برسونن و این درحالیه که توی کشور خودمون ایده جرم شناخته شدن مزاحمت های جنسی هنوز ممکنه برای عده ای مضحک باشه.

1 ❤️

2020-08-05 01:25:48 +0430 +0430

↩ NicCage
سپاسگزارم، لازم به تذکر هست که sexual harassment تعریف مخصوصی دارد که با متلک خیلی متفاوت است!

متلک های ساده که در کوچه خیابان ما آن آشنا هستیم، شما این مورد نیست، تا زمانی که به صورت رکیک و زشت ، با نام بردن عملی و یا عضوی همراه باشد، و با یکبار گفتن کسی را مجازات نمیکنند، ولی اگر این مطلب تکرار بشود، اگر در مورد فقط یک فرد باشد برابر قانون امریکا، کانادا، انگلیس و مستعمرات آن، شخص متهم اول به شش ماه زندان همراه جریمه نقدی و بعداز آزادی از زندان حق نزدیک شدن به متشاکی را تا فاصله 100 متر نخواهد داشت، و اگر دوباره مزاحمت ایجاد کرد به 10سال زندان محکوم خواهد شد،

ولی اگر متشاکی بیش از یکنفر باشد، متهم به 5 سال زندان به همراه، روانشناسی محکوم شده و اگر روانشناس تشخیص بدهد که او همچنان نیاز به درمان دارد ، با قید شرط آزاد شده تا پایان درمان ‌!

قانون در کشورهای نامبرده شده، خیلی مفصل و شدید است!

در آمریکا بر اساس آمار سازمان حمایت از زنان و کودکان که تحت آزار جنسی قرار گرفته اند، 15 درصد مجرمین کسانی هستند که در کودکی و یا دوران بلوغ مورد خشونت جنسی قرار گرفته اند، عده بسیار معدودی دارای نوعی بیماری بوده، و مابقی تمامی افراد مذهبی و یا وابسته به مذهب هستند!

متاسفانه چه بخواهیم و نخواهیم ، مشکلات ایجاد شده توسط مذاهب باعث و بانی است،

به تجاوز های درون کلیسا ها و مدارسی که توسط کلیسا ، مسجد کنترل میشوند توجه کنید، واتیکان بخش عمده در آمد خود را در طی 30 سال اخیر بیشتر صرف وکلا و پرداخت قرامت در مورد مسائل جنسی که کشیشان ایجاد کرده اند، کرده

1 ❤️

2020-08-05 12:32:04 +0430 +0430

↩ hunterxxxx
اولا هر اجباری غلطه
دوما از کجا میدونی حیا اون موقع بیشتر بود
سوما مردم اون زمانو با حال مقایسه نکن

1 ❤️

2020-08-05 12:34:38 +0430 +0430

↩ Asghar.kiri
منطق شما غلطه
اگه اینطوری باشه هیچ کس نباید تو اروپا و آمریکا مسیحی باشه چون بومیشون نیست
در ضمن مضرات مربوط به الکل رو خود اروپایی ها نوشتن
وگرنه تحقیق در ایران در موضوع قدغنه

0 ❤️

2020-08-05 12:44:53 +0430 +0430

باز هم مزخرفات یک بسیجی به اسم “تحلیل”!!!

0 ❤️

2020-08-05 13:00:42 +0430 +0430

↩ Ramtin226
شما میتونی تاپیک های دیگه منو بخونی یا حتی کامنت های دیگه من زیر همین پست رو بخونی تا به کسشعر بودن این برچسبی که به من زدی پی ببری

0 ❤️

2020-08-05 13:30:49 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
زیاد دیدم کسایی که میان میگن من مخالف ج.ا هستم ولی در عمل همون حرفای ج.ا رو میزنن! اخیرا بسیجیا از روشهای مختلفی برای قالب کردن حرفاشون به دیگران استفاده میکنن!

اگه به کشورهای دموکراتیک ، آزاد و پیشرفته نگاه کنیم میبینیم که اخلاق در اون کشورها در بالاترین سطحه ، فرهنگ بسیار بالا، خشونت کم و سلامت روحی در وضعیت عالی. حجابی هم در کار نیست. بعد شما همه چیزو برعکس جلوه میدی. چه برداشتی باید از حرفاتون بشه؟

همچنان منتظر یک کلمه استدلال واقعی از طرف شما هستم!

4 ❤️

2020-08-05 13:49:58 +0430 +0430

کاری به حجاب ندارم اصلا.
ولی از اون عکس پروفایلت مشخصه
همه چی!

0 ❤️

2020-08-05 15:42:13 +0430 +0430

↩ Ramtin226
دوست عزیز مسئله واقعا خیلی واضحه.
پیشنهاد میکنم یکی از قوانینی که در آمریکا و اکثر کشورای اروپایی اجرا میشه و در ایرانم هست رو بخونی. قانون دیزاین منزل.
شما حق داری خونه خودتو هرطور که دوست داری تزیین کنی اما داخل خونه که عموم مردم نمیبینن.
دیوار خارجی خونه که مورد مشاهده عموم هست باید تزئین مورد تایید داشته باشه.
حجاب اجباری هم همینطوره.
شما وقتی در ملا عام قرار داری سطح پوششت باید مورد تایید باشه و حق نداری بگی کسی که نمیخاد نبینه چون تو اومدی تو جامعه .
هروقت تو خونه خودت بودی میتونی بگی کسی منو نبینه.
درباره رویاپردازی هاتون راجع به کشورهای دموکراتیک هم نمیدونم این آمارهای من درآوردی را از کجا آوردید؟
بانک امار جهانی که چیز دیگری می گوید
دموکراسی بسیار عالیست اما به این معنی نیست که هرجا دموکراسی هست همه چیز آن عالیست و همه قوانین درست است.
حجاب اجباری برای جامعه لازم است.
اما هیچ دین و عقیده ای حق تایین حد و مرز آن را ندارد.
بلکه باید توسط روانشناسان و جامعه شناسان خبره حد و مرز آن تعیین شود.

0 ❤️

2020-08-05 15:56:48 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
یه جوری میگی سطح پوشش باید مورد تائید باشد انگار ما میگیم همه باید لخت باشن
در ضمن این چه منطقیه که خونه رو با آدم مقایسه میکنه؟
بعدش ما که نمی تونیم داخل بدنمومنو تغیر بدیم
تنها میتونیم سطحش رو تغیر بدیم
از اینا گذشته عکس این حرومزاده را چرا گذاشتی تو پروفایلت؟

0 ❤️

2020-08-05 16:14:35 +0430 +0430

↩ Mr.jeallybean
دوست هزیز چرا حرف منو عوض میکنی.
اگه میگفتی همه باید لخت باشن که کلا بحثش جدا بود.
اگر واقعا فکر میکنی نتیجه حرف من داخل بدن بود تفکر واقعا سطحی ای داری.
دیزاین آزاد داخل خانه به معنی این بود که حجاب کاملا آزاد فقط در زمان و مکانی که مورد مشاهده اجتماع نباشد قابل قبول است مثل داخل خانه که مورد مشاهده عموم نیست.
لازم نیست همه مردم لخت باشن تا هنجارشکنی شکل بگیره و به روان جامعه آسیب بزنه.
حتی اگر یکنفر هم لخت باشه حتی لخت نه فقط از حدود عبور کنه به اندازه خودش تاثیر منفی در جامعه میزاره.

0 ❤️

2020-08-05 17:30:29 +0430 +0430

↩ فاضل_حشری
اول اینکه شما به طور ذاتی مالک یک ساختمان نیستی بلکه به طور قراردادی و طبق قوانینی مالک میشی، اما انسان به طور ذاتی مالک بدن خودشه.
دوم اینکه اگه تعریف شما از حجاب اینه خب دیگه بحثی نیست چون تو همون اروپا هم اجازه نداری لخت بری بیرون و حدی از حجاب اجباریه.
سوم اینکه شما هر آماری دیدی به دو دلیل بوده: 1- در اروپا و آمریکا آمارها دقیق هستن. 2- بیشتر مردم جرایم جنسی رو گزارش میکنن. ولی در ایران: 1- آمار درستی از طرف حکومت ارائه نمیشه. 2- به دلیل تابو بودن تجاوز و آزار جنسی اکثر قربانی ها این جرمها رو گزارش نمیکنن و حتی به خونواده ی خودشونم نمیگن.
چهارم اینکه به نظرم نمونه ی اروپا کاملا مناسب ایران امروزه. یا مثلا ترکیه.

1 ❤️

2020-08-05 17:46:14 +0430 +0430

↩ Ramtin226
داداش کل حرف منم همینه.
جوگیر نشیم حجاب آزاد و قانون کنیم چون بدلیل سختگیری های فعلی برای یه عده لختی عقده شده.
روانشناس ها و جامعه شناسهای درجه یک حدی رو تعیین کنن و همون حدود قانون بشه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom