حجاب الان ؟

بچه ها نظرتون راجب حجاب الان چیه؟
الان مثلا خیلیا هستن که دیگه شال و روسری رو کامل برمیدارن
مخصوصا توی اتوبوس من میبینم قسمت خانما که شلوغه طرف شالش افتاده اصلنم برش نمیداره
یا توی سالن مترو دیدم سه تا دختر بدون روسری منتظر مترو بودن
نظر شما چیه؟
خانواده شما چجورین؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

دوست عزیز

نظر من اینه کاملا به خودشون مربوطِ نه من

و اگر منظورتون از جملۀ (خانواده شما چجورین؟) این هست روسری نداشتن باعث کم شدن اعتبار خوانواده هست...

در این قسمت به نظرم شما اشتباه دارید بزرگی مرتکب میشید

به طور مثال شاید همسر سعید طوسی خیلی با حجاب باشه ولی قطعا از همکاران حاج سعید قرآن آموخته

ـــــــــــ

• 5

• آیت.ال....  
  • عضو از 1397/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 373

• 537

اِی بابا حججاب کیلویی چنده.حالم بد میشه درمورد...

اِی بابا حججاب کیلویی چنده.حالم بد میشه درمورد حجاب جایی بحث میشه.زنا با روسری اصلا قشنگ نیستن بدون روسری باشید همیشه.یاد یه جک افتادم البته قدیمیه ولی خنده داره:یه روز زلزله میاد دیوار حموم زنونه میریزه میاد پایین بعدش منکرات میاد میگه خواهرا حجابشونو رعایت کنن بعدش همه زنا شرتشونو درمیارن میکشن سرشون

ـــــــــــ

• 0

• jerard96  
  • عضو از 1397/7/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 148

• 513

ماهایی ک مسایم و خیلی راحت درمورد حجاب اظهار نظر...

ماهایی ک مسایم و خیلی راحت درمورد حجاب اظهار نظر میکنیم ب این نکته هم توجه کنیم ک آیا طاقت اینکه زنمون یا خاهرمون یا مادرمون بدون شال و روسری و با ی بلوز و شلوار تو خیابون دیده بشن در حالیک همه بزجستگیهای بدنشون ملومه بعد بیایم نظر بدیم

من خودم ب شخصه مخالف حجاب اجباری هستم نه مخالف حجاب

ـــــــــــ

بوی جوی مولیان آید همی

یاد یار مهربان آید همی

• 1

• Fantasysister  

• عضو از 1398/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 73

• 74

مادرم سنتی هستش

اما تنها خواهرم به شدت بازه.توی ایران با مانتو جلوباز(اگه بشه اسمشو مانتو گذاشت.فقط یه تیکه پارچه الکی)با ساپورت و به ندرت شال روی سرشه.وقتی هم میاد پیش من دبی،تاپ و تیشرت و شلوار بلند و کوتاه یا دامن بلند و کوتاه.بغل ساحل با مایو و بیکینی.وقتی هم میریم فستیوال یا دیسکو،لباس لختی میپوشه.

ـــــــــــ

من به عنوان یک بیمار جنسی در حال گذران دوره درمانی خودم زیر نظر دکتر پل هاریسون هستم/بیماری من سکس فانتزیه با گرایش محارم/دکتر هاریسون یکی از بهترین روانشناسان آمریکایی مقیم دبی هستن.

• 0

• Fantasysister  

• عضو از 1398/5/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 73

• 74

اما نظرم درباره حجاب

حجاب باید آزاد باشه،باور کنید هیچ اتفاقی نمی اوفته.اونا دروغ میگن که جامعه فاسد میشه.اگه حجاب آزاد بشه زندگی خانوما شاد تر میشه.افسردگی های خانوما کمتر میشه.جامعه زیباتر میشه.خواهرم وقتی میاد اینجا دیگه دلش نمیخواد برگرده.باورتون نمیشه وقتی میری فرودگاه استقبال کسایی که از ایران میان،خانومه نه اینکه فقط روسریشو برداره،طرف همونجا تو فرودگاه میره دستشویی یا رختکن،لباسش را درمیاره با تاپ شلورک میاد بیرون(انگار از زندان آزاد شده)تا کی میخواید خودتونو محدود به این مسائل کنید.[نمیگم بی حجابی باعث پیشرفت میشه،نه.بلکه شادابی و پویایی و ذهن باز باعث پیشرفتحجاب باید آزاد باشه،باور کنید هیچ اتفاقی نمی اوفته.اونا دروغ میگن که جامعه فاسد میشه.اگه حجاب آزاد بشه زندگی خانوما شاد تر میشه.افسردگی های خانوما کمتر میشه.جامعه زیباتر میشه.خواهرم وقتی میاد اینجا دیگه دلش نمیخواد برگرده.باورتون نمیشه وقتی میری فرودگاه استقبال کسایی که از ایران میان،خانومه نه اینکه فقط روسریشو برداره،طرف همونجا تو فرودگاه میره دستشویی یا رختکن،لباسش را درمیاره با تاپ شلورک میاد بیرون(انگار از زندان آزاد شده)تا کی میخواید خودتونو محدود به این مسائل کنید.[نمیگم بی حجابی باعث پیشرفت میشه،نه.بلکه شادابی و پویایی و ذهن باز باعث پیشرفت میشه]

ـــــــــــ

من به عنوان یک بیمار جنسی در حال گذران دوره درمانی خودم زیر نظر دکتر پل هاریسون هستم/بیماری من سکس فانتزیه با گرایش محارم/دکتر هاریسون یکی از بهترین روانشناسان آمریکایی مقیم دبی هستن.

• 0

هر کی هر جور دوست داره

هر کی هر جور دوست داره

ـــــــــــ

• 0

اخه من امروزه خیلیا رو تو شهر میبینم که براشون مهم...

اخه من امروزه خیلیا رو تو شهر میبینم که براشون مهم نیس هیچی...تقریبا هر روز یه دختر یا زن هست که بدون شال میگرده از خیابون رد میشه و...

ـــــــــــ

• 0

• Boy_80  

• عضو از 1397/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 330

• 269

اگه این موضوع واست خیل اهمیت داره ینی تو پتانسیل...

اگه این موضوع واست خیل اهمیت داره ینی تو پتانسیل خارج رفتنو نداری چون درگیر این کسشرایی

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «