حراجی به نام شهوانی

.
نمیدونم درسته بخوام این حرفهارو بزنم یا نه؟
ولی تو دلم مونده که چرا؟ واقعا چرا این سایت شده مانند یه حراجی؟
یه عده میان و با تایپیک و داستان محارم سعی در به حراج گذاشتن محارمشون دارن؟ بعضیا زنشون رو به عنوان یه کالا به حراج میزارن! یه عده خودشون روحراج میکنن! بعضیا عقایدشون رو و....
واقعا برام سواله چه سودی واستون داره؟ چه لذتی می برین از این قبیل کارها؟حراجی هم که بخوای بری باز جنس مفت گیرت نمیاد شاید ارزون باشه ولی مفت نیست! چرا این افراد مفت میفروشن همه چیزشون رو؟

اگه این کار بعضی ها در به حراج گذاشتن محارم و زناشون رو به عنوان یه فانتزی در نظر بگیریم حاضرم بگم سگ شرف داره به شماها! درسته زندگی خودتونه ولی فانتزی هاتون هم برای خودتون، نزارید با این حرفا ذهن چند نفری که از این قبیل کارا خبر ندارن مسموم شه!.اگه جوابتون اینه که کسی که دوست نداره به این قبیل تایپیک ها سر نزنه بازم میگم کسی که این چیزا تا حالا به گوشش نخورده براش تازگی داره و اینکه انسان یه موجود کنجکاو ِ که میخواد همه چیز رو ببینه و درک کنه شاید با این فضای مسمومی که درست کردین زندگی چند نفر رو نابود کنید که حتی خبرش هم به گوشتون نرسه.

بعضیا میان با فحاشی به عقاید بقیه خودی نشون بدن ولی خب باید بگم اگه چیزی تو چنته دارین رو کنید وگرنه با فحاشی کردن چیزی درست نمیشه، سعی کن مثل خیلی از منتقدین خوب سایت واسه عقایدت توضیح منطقی بیاری و در رد عقاید بقیه دلیل قانع کننده بیاری.
نمیدونم چرا بعضیا ادعای شعورشون گوش آسمون رو کر کرده ولی پای عمل که میرسه میشن نماد بیشعوری.

بازم میبخشید طرز بیانم چندان جالب نبود ولی از اونجای که این قبیل افراد رو اعصاب رژه میرفتن با این کارا، مجبور شدم بنویسم. میدونم شاید کسی واسش ذره ای اهمیت نداشته باشه و این کارمو مصداق فضولی کردن تو زندگی شخصی بقیه بدونه ولی به نظرم تا وقتی این زندگی میتونه شخصی باشه که خود طرف نیاد اینجا به معرض دید عموم بزاره و باعث مسموم کردن فضای اینجا نشه.

ـــــــــــ

• 39

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2761

• 6819

باهات موافقم... سایت متعفن شده از کسایی ک...

باهات موافقم... سایت متعفن شده از کسایی ک ناموسشونو حراج میکنن

ـــــــــــ

dances with pills

• 18

■■■

آفرین بر تو (rose) (rose) (rose) عالی گفتی (clap)

ـــــــــــ

• 6

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 965

• 2319

خب...

حرفات کاملا درستن و منم موافقم

میتونی یکم خودت با این چن جمله ای که میگم اروم کنی:

توی مباحثه عرفانی!!!!!!شیطانُ بر خلاف اخوندها خیلی دوست دارن دلیلشونم اینه که شیطان مثلِ سگِ درگاهِ خداس! و ‌کسُ از ناکس جدا میکنه،شاید داستان این حراجی ها هم همینه!!!

(اینم همینطوری بگم که توی مباحثه عرفانی!!دلیل اینکه اخوند جماعت با سگ مشکل داره رُ همین چندجمله بالا میدونن!!!)

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم‌ ،په پوله

• 6

• Angel_of_death  

• عضو از 1398/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 134

• 1255

Angel_of_death

نقل از: lovely_grl باهات موافقم... سایت متعفن شده از کسایی ک ناموسشونو حراج میکنن

ممنون بابت نظرت (rose) بوی تعفنش به حدی شده که برام غیرقابل تحمل شده بود طاقتم طاق شد (dash)

ـــــــــــ

• 5

• Angel_of_death  

• عضو از 1398/2/8

• 1255

Angel_of_death

نقل از: We_Are_All_Victims آفرین بر تو (rose) (rose) (rose) عالی گفتی (clap)

ممنون فرهاد جان (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 3

• Angel_of_death  

• عضو از 1398/2/8

• 1255

Angel_of_death

نقل از: abbbbbcc حرفات کاملا درستن و منم موافقم میتونی یکم خودت با این چن جمله ای که میگم اروم کنی: توی مباحثه عرفانی!!!!!!شیطانُ بر خلاف اخوندها خیلی دوست دارن دلیلشونم اینه که شیطان مثلِ سگِ درگاهِ خداس! و ‌کسُ از ناکس جدا میکنه،شاید داستان این حراجی ها هم همینه!!! (اینم همینطوری بگم که توی مباحثه عرفانی!!دلیل اینکه اخوند جماعت با سگ مشکل داره رُ همین چندجمله بالا میدونن!!!)

ممنون (rose). از مباحث عرفانی سررشته ای ندارم ولی جمله ای که گفتی عجیب به دلم نشست (rose)

ـــــــــــ

• 3

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 2319

منم حال نمیکنم باهاشون

نقل از: Angel_of_death
نقل از: abbbbbcc حرفات کاملا درستن و منم موافقم میتونی یکم خودت با این چن جمله ای که میگم اروم کنی: توی مباحثه عرفانی!!!!!!شیطانُ بر خلاف اخوندها خیلی دوست دارن دلیلشونم اینه که شیطان مثلِ سگِ درگاهِ خداس! و ‌کسُ از ناکس جدا میکنه،شاید داستان این حراجی ها هم همینه!!! (اینم همینطوری بگم که توی مباحثه عرفانی!!دلیل اینکه اخوند جماعت با سگ مشکل داره رُ همین چندجمله بالا میدونن!!!)

ممنون (rose). از مباحث عرفانی سررشته ای ندارم ولی جمله ای که گفتی عجیب به دلم نشست (rose)

ولی خب کص شری که گفتن همینطوری که گفتی قابل تامله!!

ـــــــــــ

• 3

• Angel_of_death  

• عضو از 1398/2/8

• 1255

Angel_of_death

یه چیز رو از قلم انداختم و اون اینکه هدف برخی از مترجمین کمیک ها از به تصیر کشیدن رابطه بین مادر وفرزند چیه (dash) چرا بین اینهمه داستان مصور سکسی بیشتر از این قبیل داستانها رو ترجمه میکنند :( :(

.

این تازه گوشه ای از این کثافت کاریه (sick)

ـــــــــــ

• 9

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 2319

موضوع خیلی پیچیدس

نقل از: number.13 هعععععی زندگی :/

بیا بریم چن نخ سیگار بکشیم...

ـــــــــــ

• 3

شبح سیاه

خوابای بدی برامون دیدن دوست عزیز ...

ـــــــــــ

پشت این سکوت من یه دنیا فریادِ از خستگی

• 6

شبح سیاه

خوابای بدی برامون دیدن دوست عزیز ...

ـــــــــــ

پشت این سکوت من یه دنیا فریادِ از خستگی

• 3

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 2319

عقاب

نقل از: number.13
نقل از: abbbbbcc
نقل از: number.13 هعععععی زندگی :/
بیا بریم یه سیگار بکشیم...

بریم ... چی داری حالا؟:)

وینستون سیلور،انجل به نظرم خودتم بیا وضع خرابه!!

ـــــــــــ

• 2

• kianzad  

• عضو از 1394/4/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 49

عزیز اینجا یه کلونی از جامعه بیمار ایرانه
فقط...

عزیز اینجا یه کلونی از جامعه بیمار ایرانه فقط اینجا بهشون اجازه داده شده با ماسک و بدون ترس خود واقعیشون رو نشون بدن

ـــــــــــ

• 2

• Angel_of_death  

• عضو از 1398/2/8

• 1255

Angel_of_death

نقل از: شبح سیاه- خوابای بدی برامون دیدن دوست عزیز ...

شبح جان اگه منظورت به خواب دیدن شخص بنده است که همچین کاری از دستم بر نمیاد ولی برام سواله هدف از این قبیل تایپیک ها و داستانا چیه؟ میخوام بدونم چه عایدی واسه این افراد داره مسموم کردن ذهن بقیه اعضا؟ فکر نمیکنی دلیل اینکه روز به روز داره بر تعداد این تایپیک ها و این قبیل داستانا افزوده میشه منشأ همشون این حرکات باشه؟ حس نمیکنی توقعات رو بین زوجا زیاد میکنه و هرکدوم به خواسته اونیکی به عنوان یه فانتزی احترام نزاره و براش قابل درک نباشه باعث از بین رفتن بنیاد خانواده ها میشه؟ حس نمیکنی این قبیل داستانا باعث نگاه جنسی افراد نوجوانی که به سایت میان برروی مادراشون میشه؟ کجای دنیا این کارا مورد تایید اکثریته؟ نمیدونم شاید من املّم به قولی و نمیتونم این چیزا رو هضم کنم

ـــــــــــ

• 2

• Mehdi_pogh  

• عضو از 1397/8/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 38

درست میگی قبول دارم دیگه خیلی داریم تو کارامون...

درست میگی قبول دارم دیگه خیلی داریم تو کارامون زیاده روی میکنیم واقعا تنها دلیل اینکار شهوته خودشون و از اینکه بقیه بهشون توجه کنن لذت میبرن این بده

ـــــــــــ

برین ب هر چه بدون و هست و نیست

• 1

• Angel_of_death  

• عضو از 1398/2/8

• 1255

Angel_of_death

نقل از: kianzad عزیز اینجا یه کلونی از جامعه بیمار ایرانه فقط اینجا بهشون اجازه داده شده با ماسک و بدون ترس خود واقعیشون رو نشون بدن

فکر کنم هدف این قبیل داستانها و تایپیکها فراتر از اینا باشه چون بصورت هدفمند داره پیش میره و قصد داره این چیزها روبه هر نحو ممکن تو جامعه نهادینه کنه. ممنون بابت نظرت دوست عزیز (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 181

• 360

اصلا ما فرض میگیریم تموم حرفای تو درست باشه و تموم...

اصلا ما فرض میگیریم تموم حرفای تو درست باشه و تموم این کارها غیر انسانیه و ما داریم به قهقرا میریم ولی اینکه شهوانی رو مقصر این موضوع بدونی خیلی مسخرس و اینکه بخوای با نبودن شهوانی مشکل رو حل کنی مثل اینه که بخوای با یه سطل اب اتیش پلاسکو رو خاموش کنی!!!

همین الان توی هر سایت پورنی که سر بزنی و کلمات cockold و taboo و stepmom و twink gay و هزارتا چیز دیگه رو سرچ کنی کلی ویدئو های بیغیرتی و محارم و گی سکس میبینی که مربوط به دهه هشتاد میلادی ساخته خیلی جاهای دنیا مثل ژاپن و المان و اینهاست.

اصلا اینترنت هم نباشه.تخم تموم اینهارو ماهواره از بیشتر از ده سال پیش با جم تی وی و فارسی وان ریخت تو دامن مردم ایران پس اینکه شهوانی رو مسبب این موضوع بدونی خیلی عجیبه!

تلاشتو بکن خوبه ولی فکر نکنم به جایی برسی چون این اپیدمی در حال حاضر متاسفانه یا خوشبختانه جهانیه و مربوط به ایران و عصر حاضر نیست

ـــــــــــ

• 3

• Angel_of_death  

• عضو از 1398/2/8

• 1255

Angel_of_death

نقل از: Twink_boy اصلا ما فرض میگیریم تموم حرفای تو درست باشه و تموم این کارها غیر انسانیه و ما داریم به قهقرا میریم ولی اینکه شهوانی رو مقصر این موضوع بدونی خیلی مسخرس و اینکه بخوای با نبودن شهوانی مشکل رو حل کنی مثل اینه که بخوای با یه سطل اب اتیش پلاسکو رو خاموش کنی!!! همین الان توی هر سایت پورنی که سر بزنی و کلمات cockold و taboo و stepmom و twink gay و هزارتا چیز دیگه رو سرچ کنی کلی ویدئو های بیغیرتی و محارم و گی سکس میبینی که مربوط به دهه هشتاد میلادی ساخته خیلی جاهای دنیا مثل ژاپن و المان و اینهاست. اصلا اینترنت هم نباشه.تخم تموم اینهارو ماهواره از بیشتر از ده سال پیش با جم تی وی و فارسی وان ریخت تو دامن مردم ایران پس اینکه شهوانی رو مسبب این موضوع بدونی خیلی عجیبه! تلاشتو بکن خوبه ولی فکر نکنم به جایی برسی چون این اپیدمی در حال حاضر متاسفانه یا خوشبختانه جهانیه و مربوط به ایران و عصر حاضر نیست

حرفهای شما درست ولی حرف من یه چیزی دیگه اس؟ نگفتم شهوانی باید حذف شه و جای بدیه؟ کدوممون تو این فضای بسته جامعه دوست نداریم جایی باشه که بتونیم ابراز عقیده کنیم؟ من مشکلی با موجودیت سایت ندارم. مشکل من اینه که چرا برخی از کاربرا بصورت هدفمند دارن این قضایا رو بهینه سازی میکنن؟ شما درست میگی تو سایتهای خارجی و مربوط به پورن از این قبیل عکس و فیلم و داستانها زیاد میبینیم ولی توجیحی بر پسندیده بودن اون نیست و نمیتونیم بگیم که جوامع دیگر این موضوعات رو بصورت صددرصد تایید میکنند. اون سایتهایی که شما گفتی برای هدف جذب کاربر دست به هر کثیف کاری میزنن و پولی که دستشون رو میگیره براشون ارزشمندتر از افراده. من میگم آیا این افراد هم همین متد رو پیش گرفتن یا نه؟ میخوام بدونم چه سودی از این قبیل پست ها عایدشون میشه که حاضرن زندگی بقیه افراد رو به لجن بکشند؟

ـــــــــــ

• 2

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 181

• 360

نقل از: Twink_boy اصلا ما فرض میگیریم تموم حرفای تو درست باشه و تموم این کارها غیر انسانیه و ما داریم به قهقرا میریم ولی اینکه شهوانی رو مقصر این موضوع بدونی خیلی مسخرس و اینکه بخوای با نبودن شهوانی مشکل رو حل کنی مثل اینه که بخوای با یه سطل اب اتیش پلاسکو رو خاموش کنی!!! همین الان توی هر سایت پورنی که سر بزنی و کلمات cockold و taboo و stepmom و twink gay و هزارتا چیز دیگه رو سرچ کنی کلی ویدئو های بیغیرتی و محارم و گی سکس میبینی که مربوط به دهه هشتاد میلادی ساخته خیلی جاهای دنیا مثل ژاپن و المان و اینهاست. اصلا اینترنت هم نباشه.تخم تموم اینهارو ماهواره از بیشتر از ده سال پیش با جم تی وی و فارسی وان ریخت تو دامن مردم ایران پس اینکه شهوانی رو مسبب این موضوع بدونی خیلی عجیبه! تلاشتو بکن خوبه ولی فکر نکنم به جایی برسی چون این اپیدمی در حال حاضر متاسفانه یا خوشبختانه جهانیه و مربوط به ایران و عصر حاضر نیست

حرفهای شما درست ولی حرف من یه چیزی دیگه اس؟ نگفتم شهوانی باید حذف شه و جای بدیه؟ کدوممون تو این فضای بسته جامعه دوست نداریم جایی باشه که بتونیم ابراز عقیده کنیم؟ من مشکلی با موجودیت سایت ندارم. مشکل من اینه که چرا برخی از کاربرا بصورت هدفمند دارن این قضایا رو بهینه سازی میکنن؟ شما درست میگی تو سایتهای خارجی و مربوط به پورن از این قبیل عکس و فیلم و داستانها زیاد میبینیم ولی توجیحی بر پسندیده بودن اون نیست و نمیتونیم بگیم که جوامع دیگر این موضوعات رو بصورت صددرصد تایید میکنند. اون سایتهایی که شما گفتی برای هدف جذب کاربر دست به هر کثیف کاری میزنن و پولی که دستشون رو میگیره براشون ارزشمندتر از افراده. من میگم آیا این افراد هم همین متد رو پیش گرفتن یا نه؟ میخوام بدونم چه سودی از این قبیل پست ها عایدشون میشه که حاضرن زندگی بقیه افراد رو به لجن بکشند؟

داداش گلم من لپ کلام شمارو کاملا گرفتم ولی اصلا بهت حق نمیدم.شما میگی سایت ها و دولتها چرا برای جذب مخاطب فانتزی های جدید و بکر رو رو میکنن که از نظر شما و یه عده غیر انسانیه تا کسایی که این ایده ها به ذهنشون خطور نکرده بیان جذبش بشن که به گمراهی و ضلالت و قهقرا برند؟توجیهتم اینه که ادم ذاتا کنجکاوه و دلش میخواد دنبال ناشناخته ها بره!

این دلیل همونقدر مسخرس که من برم پورشه پانامرای یه بچه پولدار رو بدزدم و وقتی دستگیر شدم بگم مقصر اون پولدارس که رفته پورش پانامرا خریده و من فقیر ندار چون دنبال شناخت ناشناخته های ماشین مدل بالا بودم رفتم دنبالش ببینم چجوریه مجبور شدم دزدی کنم و به گمراهی کشیده شدم.بنظرت خنده دار نیس؟

هرچقدر هم که دنیای اطراف ما فریبنده و رنگارنگ باشه انسان چیزی به نام قوه عقل تصمیم و اختیار داره و اگر کسی نمیتونه در برابر وسوسه ها درست فکر کنه و تصمیم بگیره و دل به این وسوسه ها میبنده بهتره عقل خودش رو ملامت کنه نه دنیای اطراف رو

ـــــــــــ

• 2

• Angel_of_death  

• عضو از 1398/2/8

• 1255

Angel_of_death

نقل از: Twink_boy

داداش گلم من لپ کلام شمارو کاملا گرفتم ولی اصلا بهت حق نمیدم.شما میگی سایت ها و دولتها چرا برای جذب مخاطب فانتزی های جدید و بکر رو رو میکنن که از نظر شما و یه عده غیر انسانیه تا کسایی که این ایده ها به ذهنشون خطور نکرده بیان جذبش بشن که به گمراهی و ضلالت و قهقرا برند؟توجیهتم اینه که ادم ذاتا کنجکاوه و دلش میخواد دنبال ناشناخته ها بره!

این دلیل همونقدر مسخرس که من برم پورشه پانامرای یه بچه پولدار رو بدزدم و وقتی دستگیر شدم بگم مقصر اون پولدارس که رفته پورش پانامرا خریده و من فقیر ندار چون دنبال شناخت ناشناخته های ماشین مدل بالا بودم رفتم دنبالش ببینم چجوریه مجبور شدم دزدی کنم و به گمراهی کشیده شدم.بنظرت خنده دار نیس؟

هرچقدر هم که دنیای اطراف ما فریبنده و رنگارنگ باشه انسان چیزی به نام قوه عقل تصمیم و اختیار داره و اگر کسی نمیتونه در برابر وسوسه ها درست فکر کنه و تصمیم بگیره و دل به این وسوسه ها میبنده بهتره عقل خودش رو ملامت کنه نه دنیای اطراف رو

نظر شما واسم قابل احترامه و شاید توجیه من به ظاهر مسخره بیاد ولی هر جور خواستم مثالی که زدین رو با موضوع که من مطرح کردم مقایسه کنم اصلا قابل قیاس نبود. شما هم بصورتی دارین تاثیری که بر روی ذهن خیلی ها میزاره رو انکار میکنید که به نظرم تا حدودی ظالمانه است. درسته که انسان قوه تعقل داره و میتونه خوب و بد رو از هم تمییز بده ولی برای مثال خود من از همچین چیزهایی روحمم خبر نداشت و از این طریق افکاری به ذهنم راه پیدا میکنه قبول دارم که من خودم به شخصه باید خوب رو از بد تشخیص بدم و یا افکار پلیدمو اجرایی کنم و یا اینکه از بروز اون جلوگیری کنم ولی چرا بخوایم همچین موضوعاتی رو به هر نحو مطرح کنیم و روش مانور بدیم؟ در مثالی که شما زدین کسی شخص رو تشویق به این کار نمیکنه ولی در رابطه با این موضوعات یه جورایی حس میکنم حکم مشوق رو پیدا کرده وگرنه به این صورت گسترده در دسترس قرار نمیگرفت و روش مانور نمی‌دادند

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

پدر و مادرتون رو دوست دارید(داشتید)؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «