داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

حس و حال کیرکوچکها

1399/06/22

۴ مرد توضیح می‌دهند که داشتنِ کیرِ کوچک چه احساسی دارد
«من قطعاً اشتیاق بسیار زیادی دارم که قبل از انجام سکس دخولی، به سکس دهانی {کسلیسی} مشغول شوم.»

از: Rachel Hills, Carina Hsieh & Taylor Andrews
در: Jul 24, 2020

بنابر {آمارهای} کتابخانه‌ی آنلاین “ویلی” (Wiley Online Library) اندازه‌ی متوسط کیر بین ۹سانتی‌متر و ۱۶میلی‌متر در حالت خوابیده و ۱۳سانتیمتر و ۱میلی‌متر در حالت افراشته است.
متخصص اورولوژی دکتر ‘کوشیک شاو’ (Koushik Shaw, MD) گفته است اندازه‌ی کیر تا مقدار زیاد بستگی به عوامل متعدد مثل ژنتیک (ارثی)، هورمون‌ها، تستوسترون و قوم و نژاد دارد.

با توجه به این که کیرها اندازه و شکل‌های متفاوتی دارند (مثلاً به شکل موز، چکش یا به شکل مداد) این حقیقت باعث به وجود آمدن این پرسش می‌شود که: «آیا اندازه کیر واقعاً اهمیت دارد؟»

در ادامه ۴ مرد که به عنوان دارندگان کیرهای کوچک شناخته شده‌اند یک بار برای همیشه به این پرسش پاسخ می‌دهند.

شما به عنوان دارنده‌ی یک کیر کوچک شناخته شده‌اید، اندازه‌ی کیر شما چقدر است؟

• آقای A: در حالت افراشته حدودا ۱۲/۵سانت ولی وقتی تحریک نشده‌ام انگار اصلاً وجود ندارد که بسیار باعث ناراحتی من است.
  • آقای B: وقتی که تحریک شده است ۱۰/۲۵ سانتی‌متر و وقتی که خوابیده ۴سانتی‌متر.
  • آقای C: در حالت افراشته ۷/۵سانتیمتر.
  • آقای D: وقتی خوابیده بین ۲/۵ تا ۵سانتیمتر

چه وقت متوجه شدید کیرتان از حد متوسط معمول کوچکتر است؟

• آقای A: فکر کنم حدوداً زمانی که به دبیرستان می‌رفتم و شروع به دیدن فیلم‌های پورن کرده بودم. آن زمان به این باور رسیده بودم که کیر همه از مال من بزرگتر است.
  • آقای B: در سالهای نوجوانی‌ام وقتی که بعد از کلاس شنا لباس عوض می‌کردم. آن زمان فقط ۱۳سال داشتم و متوجه شدم که کیر پسرهای دیگر به طرز قابل توجهی از مال من بزرگتر است و کیر من در مقایسه با آنها بسیار کوچک به نظر می‌آمد. بعد از آن به کیر دیگران بیشتر توجه می‌کردم و خیلی سریع فهمیدم که کیر کوچکی دارم.
  • آقای C: زمانی که متوجه بدن پسرهای دیگر در اتاق رختکن شدم حدودا ۱۳سالم بود. دیدن کیرهای بزرگتر و موهای رشد کرده بر روی بدنشان در اثر بلوغ، باعث شد حس تحقیر شدن داشته باشم و فکر می‌کردم برای این که در جمع انگشت‌نما نشوم و مسخره‌ام نکنند باید کیرم را از بقیه پنهان کنم، آن زمان فکر می‌کردم بدن من برای این که به رشد کاملش برسد نیاز به زمان بیشتری دارد اما وقتی بالاخره در سن ۱۵سالگی موهای بلوغ شروع به رشد کردن روی بدنم کرد کیر من هنوز به همان اندازه مانده بود.
  • آقای D: در مدرسه راهنمایی وقتی که باید بعد از کلاس ورزش دوش می‌گرفتیم.

در طول سالهای نوجوانی و رشدتان احساستان راجع به سایز کیرتان چه بود؟

• آقای A: همیشه نگران این بودم که کیر کوچکی داشته باشم اما تا زمانی که برایم کامپیوتر خریدند {به اینترنت وصل شدم} مطمئن نبودم.
  • آقای B: خجالت‌زده و شرمسار بودم. وقتی در اتاق رختکن لباس عوض می‌کردم به گوشه‌ی انتهایی اتاق می‌رفتم و پشتم به دیگران بود و مداوم می‌ترسیدم کسی کیرم را ببیند و بهم بخندد.
  • آقای C: از آن خجالت می‌کشیدم و دلم می‌خواست که کیرم بزرگتر شود. در آن زمان هرگز سعی نکردم از مرحله‌ی بوسیدن دختران جلوتر بروم، زیرا می‌ترسیدم به خاطر کیر کوچکم سوژه‌ی مسخره کردن کل مدرسه بشوم. حتی در زمان سر کار رفتن هم این ترس در من وجود داشت که همکارانم با دانستن این مطلب مرا دست بی‌اندازند.
  • آقای D: بسیار احساس معذب بودن و خجالت‌زدگی داشتم.

حالا درمورد کیرتان چه احساسی دارید؟

• آقای A: از زمانی که سنم بالاتر رفته احساسم نسبت به اندازه‌ی کیرم عوض شده است، زیرا با وجود اندازه‌ی کوچک کیرم همیشه توانسته‌ام مقدار کافی از سکس با کیفیت خوب در زندگی‌ام داشته باشم.
  • آقای B: در طول زمان و به آهستگی به این درک رسیدم که داشتن یک کیر کوچک چیزی است که درمورد تغییر آن کار زیادی نمی‌توانم انجام دهم و حقیقت را آنطوری که هست پذیرفته‌ام. البته هنوز از لباس عوض کردن در مقابل مردان دیگر خوشم نمی‌آید و هنوز با اعتراف کردن به این که کیرم کوچک است مشکل دارم و با آن کلنجار می‌روم. با این وجود به اندازه‌ی سالهای رشد و نوجوانی‌ام احساس شرمندگی نمی‌کنم.
  • آقای C: الان از داشتنش خوشحالم زیرا اکنون فتیش تحقیر در من به وجود آمده است. و در توییتر نیز اکانتی درست کرده‌ام که موضوع پست‌هایش تحقیر شدن بابت داشتن کیر کوچک است. این یک فتیش شناخته شده است که در آن مردان زیردست {برده} بابت داشتن کیر کوچک مورد تحقیر و تمسخر قرار گرفته و تنبیه می‌شوند. معمولاً این تحقیر و تنبیه توسط زنانی که نقش برتر و مسلط {ارباب/میسترس} را دارند انجام می‌شود. در این نوع سناریو {ارباب/برده} زن تمام لباسهایش را به تن خواهد داشت، درحالی که مرد لخت شده یا با آرایش صورت و پوشیدن لباس‌زیر زنانه به شکل زنان درمی‌آید و سپس مجبور می‌شود که درمقابل ارباب زن خودارضایی کند یا کارهای دیگری که موجب تحقیر او می‌شود انجام دهد. مثلاً مجبور است مثل یک رقاص برهنه {استریپر} در هنگام رقصیدن برای ارباب تکه‌تکه لباس‌هایش را دربیاورد.
  • آقای D: دیگر به آن عادت کرده‌ام.

بنابر تجربه‌ی شما آیا سایز کیرتان برای افرادی که با آنها سکس داشته‌اید مهم بوده است؟

• آقای A: من فکر می‌کنم کوچک بودن سایز کیر حتماً برای شریک‌های جنسی اهمیت دارد، با این وجود اگر شما دارای مهارت‌های لازم در سکس باشید می‌توانید شریک جنسی‌تان را به ارگاسم برسانید.
    درضمن فکر می‌کنم که اعتماد به نفس، در این که بتوانیم یک شریک جنسی خوب باشیم نقش مهمی ایفا می‌کند، خیلی از عملکردهای بد در هنگام سکس به خاطر دستپاچگی و اضطراب بیش از حد است.
  • آقای B: فکر کنم کوچکی کیر من بیشتر از این که برای آنها اهمیت داشته باشد، برای خودم مهم است. با این وجود هرگز نتوانسته‌ام صرفاً با فرو کردن کیرم داخل کُس یک زن، او را به ارگاسم برسانم. زمانی که برای اولین بار سکس داشتم، از این که شریک جنسی‌ام با دیدن کیرم به من بخندد و آنجا را ترک کند بسیار وحشت داشتم و می‌ترسیدم. برای همین در اولین رابطه‌ی عاطفی‌ام، سکس را تا آنجا که می‌توانستم عقب انداختم. با این وجود وقتی بالاخره با هم سکس داشتیم، شریک جنسی‌ام درمورد کوچکی کیرم چیزی نگفت و در ادامه‌ی طول رابطه‌مان هم هیچ‌کدام از ما به آن مطلب اشاره نکردیم. مدت کوتاهی بعد از این که رابطه‌مان تمام شد، صفحه‌ی “فضای من” {Myspace: سایتی رایگان با کاربردی شبیه فیسبوک است} او را چک کردم و متوجه مکالمه‌ای بین او و دو تا از دوستانش شدم که در طول آن مکالمه او درمورد این که من کیر کوچکی دارم شوخی کرده بود. هفته‌ها بعد از این جریان من هنوز بهت‌زده بودم و احساس بسیار بدی داشتم. بعد از آن ترجیح دادم که درمورد مشکل کوچکی کیرم با شریک‌های جنسی‌ام حرف بزنم به جای این که وانمود کنم چنین مشکلی وجود ندارد.
  • مرد C: بله بارها شده است که دخترها به طرز کاملاً واضحی {تابلویی} از دیدن آن ناامید شده‌اند {توی ذوقشان خورده است} و حتی بعد از سکس با من درمورد آن به دوستانشان هم گفته‌اند. یک بار در باشگاه با دختری آشنا شدم و او را به خانه‌ام بردم، وقتی او کیر کوچکم را دید حاضر نشد با من سکس کند و خانه‌ام را ترک کرد. هفته‌ی بعد همه‌ی اعضای باشگاه راجع به کوچکی کیر من اطلاع داشتند و درمورد آن حرف می‌زدند. اول بابت این قضیه بسیار ناراحت شدم ولی مدتی بعد، از این که دخترها به کوچکی کیرم می‌خندیدند دچار تحریک جنسی می‌شدم و بسیار خوشم می‌آمد. این که آن دختران زیبا می‌دانستند که چقدر کیر من کوچک است و فکر می‌کردند که کیر کوچکم نمی‌تواند آنها را ارضا کند باعث حشری شدنم می‌شد! مخصوصاً که در شرایط فرهنگی امروز همه فکر می‌کنند زنان به دنبال کیرهای بزرگ هستند. به علاوه باید بگویم که وقتی داخل یک رابطه هستم همیشه درباره‌ی این که شریک‌های جنسی‌ام مرا رها می‌کنند تا با مردان دارای کیرِ بزرگ جلوی من سکس داشته باشند خیال‌پردازی می‌کنم. زیرا فانتزی کاکولد{Cuckold} بودن {بی‌غیرتی} دارم. در این فانتزی شریک‌های جنسی‌ام مرا مجبور می‌کنند که سکس آنها را با آن مردان دارای کیرِ ِبزرگ تماشا کنم.
  • آقای D: زمانهایی بوده است که دلم می‌خواست میتوانستم همسر یا دوست‌دخترهایم را بهتر ارضا کنم (بله درست است! هم زن دارم هم دوست دختر! و آنها از بودن همدیگر اطلاع دارند و خیانتی در کار نیست.)
    آنطور که آنها می‌گویند؛ اندازه‌ی کیرم برایشان اهمیتی ندارد و از کیرم در همین سایز فعلی لذت می‌برند. دوست دخترم هرگز از من نخواسته که برای بزرگتر کردن سایز کیرم کاری انجام دهم اما همسرم احتمالاً اگر کیرم بزرگتر شود آن را بیشتر دوست خواهد داشت.

از نظر اجتماعی کوچکی کیرتان تاثیری در حس شما درمورد بودنتان در جمع‌های مردانه دارد؟

• آقای A: اگر با مردان دیگر سکس داشتم مطمئناً مسئله‌ی مهمی بود! اما در موارد دیگر برایم اهمیتی ندارد، وقتی با دوستانم وقت می‌گذرانم معمولاً درمورد این مسائل حرف نمی‌زنیم.
  • آقای B: هنوز احساس می‌کنم که باید کیرم را از مردان دیگر پنهان کنم. مثلاً در اتاق رختکن یا هروقت که به دستشویی عمومی می‌روم. همیشه از اتاقک‌های موجود در دستشویی عمومی استفاده می‌کنم، نه آبریزگاه ایستاده مخصوص ادرار. من این مشکل را دارم که کیرم حتی وقتی افراشته است کوچک است، در نتیجه وقتی در حالت خوابیده است بسیار کوچکتر می‌شود. در فرهنگ رایج مردانه داشتن کیر بسیار کوچک اصلاً پذیرفته نیست. داشتن کیر بزرگ نشانه‌ی مردانگی است، ولی داشتن کیر کوچک خیر. در بین مردان اغلب درمورد داشتن کیرهای بزرگ شوخی‌هایی ردو بدل می‌شود و من هم با وجود این که می‌دانم کیر بسیار کوچکی دارم باید برای حفظ ظاهر در این جمع‌های مردانه شرکت کنم!
  • آقای C: فکر نمی‌کنم دیگر برایم اهمیت زیادی داشته باشد. در زمان مدرسه این برایم یک مشکل بزرگ بود اما حالا به جز هر از چندگاهی یک پیام آزاردهنده روی تویتر (که اصلاً برایم مهم نیست) موردی وجود ندارد. تا آنجا که برای من پیش آمده مردان دیگر به آن صورت درمورد سایز کیر کسی را مسخره نمی‌کنند.
  • آقای D: چون دیگر هرگز در کنار مردان دیگر برهنه نمی‌شوم پس اصلاً مرا آزار نمی‌دهد.

سایز کیر شما چگونه روش سکس داشتن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

• آقای A: من نسبت به انجام سکس دهانی {کسلیسی} قبل از انجام سکس دخولی بسیار مشتاقم و این به دلیل آن است که نگران هستم صرفاً با سکس دخولی نتوانم به شریک جنسی‌ام به اندازه کافی در سکس لذت هدیه کنم {او را به ارگاسم برسانم}.
  • آقای B: برای این که قطر کیر من نیز کم است {نازک} آن دسته از پوزیشن‌هایی که در آن کُس شریک جنسی من در آن احساس تنگ‌تر بودن دارد را ترجیح می‌دهم. پوزیشن مورد علاقه‌ی من در سکس نوعی پوزیشن سگی است که در آن بعد از آن که من کیرم را داخل کُس او کردم، او پاهایش را ببندد و من پاهایم را از هم باز کنم. این باعث می‌شود حس کنم او تنگ‌تر است و از سکس لذت بیشتری ببرم. هرگز نتوانسته‌ام که صرفاً با سکس دخولی زنی را به ارگاسم برسانم. برای همین مدت زمان زیادی را صرف عشق‌بازی‌های مقدماتی سکس می‌کنم که بخشی از آن سکس دهانی است. معمولاً شرکای جنسی من از این حقیقت که مدت زمان زیادی را در حالی که صورتم بین پاهایشان است می‌گذرانم لذت زیادی می‌برند.
    وقتی که در هنگام سکس شریک جنسی‌ام روی کیرم می‌نشیند آنطور که خودش می‌گوید معمولاً عقب‌تر از نقطه‌ای که همیشه در سکس با دیگران روی آن می‌نشیند، قرار گرفته است و این باعث می‌شود که کیر من به سمت جلو کشیده شود که آنطور که او می‌گوید کمک می‌کند کیرم عمیق‌تر در داخل کُس او فرو برود و بیشتر به قسمت جلوی کُس او فشار بیاورد. درضمن این را هم کشف کرده‌ام که حلقه‌های لرزاننده‌ی مخصوص کیر هم می‌توانند در هنگام سکس دوستان خوبی برایم باشند!
  • آقای C: تجربه‌ی زیادی در این زمینه ندارم اما پوزیشن مبلغ مذهبی همیشه به کارم آمده است و از آن رضایت داشته‌ام. پوزیشن سگی هم اگر او به اندازه‌ی کافی به سمت عقب خم شود خوب است.
    پوزیشن‌هایی که در آن دختر روی بدنم می‌نشیند هم برایم خوب است ولی معمولاً دختران به من می‌گویند که در این پوزیشن‌ها آنها اصلاً فرو رفتن کیرم داخل کُس‌شان را احساس نمی‌کنند. از پشت بغل کردن دختران برای فرو کردن کیر داخل کُس‌شان از پشت نیز برایم سودی ندارد. چندباری وقتی این کار را کردم از من پرسیدند آیا کیرت داخل است؟ یک بار برای سکس با یکی از دوست‌دخترهای سابق‌ام از کمربندی که کیر مصنوعی روی آن نصب شده بود {استرپ‌آن} استفاده کردم و واقعاً تجربه فوق‌العاده‌ای بود چون دیدم چقدر واکنش دختران در برابر چیزی که نسبت به سایز کیرم بسیار بزرگ به شمار می‌آمد متفاوت است.
  • آقای D: همسرم برای من ساک می‌زند و دوست دخترم دوست دارد که روی کیرم بنشیند، او به من می‌گوید که کیرم او را به یاد کلیتوریس می‌اندازد (او دوجنس‌گرا‌ست).

آیا هرگز آرزو کرده‌اید که ای کاش کیرتان بزرگتر بود؟

• آقای A: البته! چه کسی دلش نمی‌خواهد کیر بزرگتری داشته باشد؟ الان با سایز کیرم کاملاً راحت هستم و از زندگی جنسی‌امم راضی‌ هستم اما اگر این فرصت به من داده شود سایزم را بزرگتر خواهم کرد.
  • آقای B: بله، چون به خاطر این که سایز کیرم کوچک است اعتماد به نفس کمی دارم اما سعی می‌کنم کمتر به خاطر آن خجالت‌زده باشم و بیشتر قدرش را بدانم! این که درمورد آن با دوست‌دخترم حرف می‌زنم و او به من اطمینان خاطر می‌دهد کوچکی کیرم برایش اهمیتی ندارد، باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشم و زندگی جنسی سالمی دارم. فرهنگ امروزه که شعار آن «هرچه بزرگتر باشد بهتر است» {سینه‌ی زنان/کیر مردان} شامل زندگی همه نمی‌شود. من کیر کوچکی دارم و یاد گرفته‌ام که آن را به همانطوری که هست قبول کنم و از آن راضی باشم. شاید حتی یک روز به آن افتخار هم بکنم.
  • آقای C: قبلاً اینطوری بود ولی الان دیگر خیر. وقتی تحقیر شدن به دلیل داشتن کیر کوچک را کشف کردم و فهمیدم که یک عنوان به رسمیت شناخته شده برای حسی که دارم و در سکس از آن لذت می‌برم وجود دارد بسیار احساس راحتی کردم. با وجود این که ممکن است برایتان عجیب باشد اما در حقیقت دوست دارم اگر بشود کیرم را از اینی که هست هم کوچکتر کنم! درمورد روش‌هایی که از طریق رژیم غذایی و تمرینات ورزشی می‌توان کیر را کوچکتر کرد تحقیق هم کرده‌ام اما به جز جراحی که هرگز حتی به آن فکر هم نخواهم کرد هیچ راهی برای کوچکتر کردنش وجود ندارد.
  • آقای D: البته که دلم می‌خواهد! قدیم‌ها دلم یک کیر ۲۵سانتی می‌خواست (بیش از حد پورن دیده بودم!) ولی الان فقط می‌خواهم که کیرم در حالت خوابیده ۱۰سانت طولانی‌تر باشد. در همین حدود…

به نظر شما چیزی وجود دارد که مردم باید درمورد مردانی که کیرهای کوچک دارند بدانند؟

• آقای A: داشتن کیر کوچک از آنچه که فکر می‌کنید رایج‌تر است. مردانی که کیرهای کوچک و متوسط دارند احتمالاً تعدادشان از مردهایی که کیر بسیار بزرگ دارند بسیار بیشتر است.
  • آقای B: خودتان را هم نَکِشید و چندشتان نشود. اگر بخواهیم صادق باشیم، وقتی یک مرد کیر کوچکی داشته باشد خودش احساس کمبود اعتماد به نفس می‌کند، پس اگر بتوانید خیالش را {درمورد مشکل نداشتنتان با این موضوع} راحت کنید، کیفیت سکس برای هردویتان بهتر می‌شود. درضمن سعی کنید روی افراد کیر کوچک یا کیرشان اسم و لقب نگذارید. شریک جنسی من یک بار کیرم را “ویلی چشمک‌زن کوچولو” صدا زد و این عاقبت خوشی برای ادامه‌ی سکس ما نداشت…
  • آقای C: اگر با کسی که دارای کیر کوچک است در رابطه هستید او را کامل بشناسید و به او نیز اجازه دهید شما را کامل بشناسد و به دنبال چیزهایی در سکس باشید که برای هردویتان لذت‌بخش باشد. از سوال پرسیدن یا گفتن این که از چه کاری در سکس لذت نمی‌برید هراسی نداشته باشید. دوست دارم فکر کنم با وجود این که کیر بسیار کوچکی دارم و فتیش تحقیر شدن نیز دارم، فرد شادی هستم و {به جای نشستن در خانه} مرتباً به جاهای مختلف می‌روم.
  • آقای D: مردانی که کیر کوچک دارند نیز می‌توانند سکس داشته باشند و خیلی هم از آن لذت ببرند. همه‌ی اینها بستگی به شریک جنسی‌شان و این که آیا برایش سایز و کوچکی کیر مهم باشد یا خیر بستگی دارد. همسر و دوست دختر من با این موضوع مشکلی ندارند پس من چرا باید با آن مشکل داشته باشم؟

منبع:
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a39608/sex-talk-realness-how-much-does-penis-size-matter/

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-09-11 23:21:02 +0430 +0430

ما هم که یه کیر گنده داریم انقدری ازش کار نمی کشیم :))

2 ❤️

2020-09-12 00:15:40 +0430 +0430

اندازه من 13 هست
ولی کار راه اندازه! و اینکه از کونم خوب حال میدم به خودم!
ممنون بابت مطلبت! 🙏

3 ❤️

2020-09-12 01:18:56 +0430 +0430

↩ Koondekoni
چند سانته

0 ❤️

2020-09-12 15:05:59 +0430 +0430

↩ Koondekoni
من ۱۱😃

2 ❤️

2020-09-13 17:57:36 +0430 +0430

من خیلی نگران بودم چون تا چندسال پیش کیرم کلا 12 سانت میشد وقتی تو بیشترین حالت نعوظ بود الان هم تو حالت متوسطه وقتی خیلی شق میکنم ته تهش 14 عه ایشاالله که کار راه بندازه و اگه شد بزرگتر هم بشه

0 ❤️

2020-09-13 18:02:38 +0430 +0430

این رو میخوام از دخترای سایت بپرسم نمیدونم والا شما تاحالا سکس داشتید یا نه ولی من فعلا باکره هستم میخواستم ببینم اگه شریک جنسی تون اگه سایز کیرش کوچیک باشه مثلا 13 یا 14 سانت اگه باشه و بتونه شمارو به ارگاسم برسونه شما مشکلی دارید ایا؟ یعنی دخول انجام بشه حالا قبل یا بعد از ارضا شدن پارتنر تون اگه شما هم به ارگاسم برسید مشکلی دارید یا نه؟

0 ❤️

2020-09-15 10:50:51 +0430 +0430

↩ mistrs_l
یعنی یک نفر که کیرش 13 سانت باشه ببینی مسخرش نمیکنی .می کنی دیگه میگی کوچیکه

0 ❤️

2020-09-15 17:37:31 +0430 +0430

↩ shapexx
کسخل ۱۳ که کوچیک نیست از نظر اماری. ۵۰ درصد پسرای ایرانی به ۱۴ نمیرسن مطمین باش

2 ❤️

2020-09-15 19:08:41 +0430 +0430

مال من ۱۴ سانته ولی همیشه باهاش خوب سکس کردم

1 ❤️

2020-09-16 07:59:24 +0430 +0430

↩ Behnia.kooni
من خودم 13 نیستم فقط چون گفت سایز مهم نیست پرسیدم

0 ❤️

2020-09-17 01:07:56 +0430 +0430

مال من ۱۶ هست بنظرتون خوبه؟

0 ❤️

2020-09-17 16:04:49 +0430 +0430

↩ Hedyehmashhad68
لز بودنت به رابطه ات با شوهرت آسیب نمیزنه؟

0 ❤️

2020-09-17 23:21:49 +0430 +0430

↩ behzadtabriz93
ماله من ۸۰سانته کمه😂

0 ❤️

2020-09-18 16:09:15 +0430 +0430

کیر کوچیک مثل تف سر بالا میمونه. خدا سر کسی نیاره.

0 ❤️

2020-09-18 16:23:40 +0430 +0430

↩ Monoamir
کونی هستی یعمی؟؟

0 ❤️

2020-09-19 17:18:43 +0430 +0430

اونها که تجربه سکس دارن میدونن خیلی اندازه اهمیت نداره واسه به ارگاسم رسوندن پارتنر بلکه تجربه و طول مدت خیلی نقش مهمتری داره

0 ❤️

2020-09-21 05:42:17 +0330 +0330

پس من چرا عاشق کیرای کوچیکم؟

0 ❤️

2020-09-21 13:00:34 +0330 +0330

واسه من ۱۴٫۵ سانته ،ولی اون چیزی که مهمه خوش فرمی کیره که تحریک کننده هست ،نه درازی اون

0 ❤️

2020-09-21 15:44:50 +0330 +0330

تمام تحقیقات میگه سایز مهم نیست صنعت نمایش و ساخت فکر عکسه مثه پول که مهم نیست و میگن عه این که چرک دسته

2 ❤️

2020-09-21 15:45:15 +0330 +0330

تاجایی که من خوندم میگن سایز مهم نیست 👌 🌹

2020-09-22 20:18:31 +0330 +0330

برا من دودوله 😛 😇 فکنم ۷ سانته

0 ❤️

2020-09-24 02:39:36 +0330 +0330

↩ sissyznpsh2
به مطلب فوق العاده و بی نظیر.
ممنون بابت این مطلب.
استخر رفتن با دوستا، رفتن گوشه رختکن، و فرار از رابطه با دخترا، اینا همسون تجربه های مشترک واقعی و لمس شده مردایی مثل من هستن که خوب توصیف شده بود.

0 ❤️

2020-09-24 06:38:27 +0330 +0330

منم ۱۳ سانت

0 ❤️

2020-09-25 07:01:05 +0330 +0330

من ۱۷ سانته ولی قبلا همش فکر میکردم کوچیگه

0 ❤️

2020-09-25 08:33:08 +0330 +0330

عدم زود انزالی و حفظ نعوظ حین رابطه به نظرم خیلییییی مهم تر از اندازه گیره.
این حرف مرا به عنوان یک پیر خراباتی جدی بگیرید و روی این مسأله بیشتر تمرکز کنید.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom