حکم شرعی لیزر و اپیلاسیون اندام تناسلی

• سانسا  

• عضو از
    1397/5/1

• پست‌ها: 175

• 503

چند وخ پیش جلسه اول لیزر برای قسمت بیکینی بدنم (واژن و باسن و زیر بغل) بید. دکیه وختی دید زیادیم گوفت که دوتا دوتا بیایین تو. اکثرا اعتراض و شاکی که زشته. حالا فقد قرار بود شلوار و بلوز در بیاریما. شورتو همون پشت پرده در میاوردیم. ینی با همون شلوار در آوردن جلو همجنس مشکل داشتن اکثرا. بحث محث شد. گفتن شرعی نیست! زشته! من گوفتم عه وا خو هر چی من دارم شما هم دارین دیگه و برعکسش. از چی باس خجالت بکشیم؟! شبیه هرزه مرزه ها نگام کردن که انگا چی گوفتم. یکی هم گوفت اصلا این کار کلا ایراد شرعی داره! گوفت زنگ زدم مرجع و گوفته دیدن الت تناسلی اگه طرف زن هم باشه حرامه! بعدش پاشد و رفت!!!!!! چند نفر دیگه هم جوگیر که ما هم جلسه آخرمونه. دیگه نمیاییم!!!!!!! به منم تا آخرش یه جوری نگاه می کردن!!!!!

بعله ما همچین مردمی داریم خخخخخخخخخخخ

سوال با سلام. آيا ليزر درماني (براي حذف موهاي زائد) ناحيه شرمگاهي (تناسلي) توسط پزشك خانم از لحاظ شرعي مشكل دارد؟ آيا آيت اله مكارم شيرازي سايتي به اين شكل براي پاسخگويي به مسائل شرعي دارند يانه؟سايت ايشان را بنويسيد
مرجع تقلید: حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(مدظله)

جواب دخترم، اولا نیازی به این کار نیست زیرا ما خداوند متعال را حکیم میدانیم و حکیم کسی است که کارهایش بر اساس منفعت و حکمت است و برای بندگان خدا در آن خیر و صلاح است. بنده و جنابعالی خبر نداریم که در رشد این موها در بدن چه آفاتی از بدن دفع میشود و برطرف کردن این موها برای همیشه ممکن است موجب آسیب رساندن به کلیه بدن شود. بنابراین از انجام چنین کاری صرف نظر کنید.
ثانیا اگر قصد چنین کاری دارید باز هم خلاف شرع است زیرا درست است که این عمل توسط هم جنس انجام میشود ولی هم جنس شرعا مجاز نیست به عورت هم جنس خود نگاه کند. مگر اینکه انجام عملی ضرورت معالجاتی و پزشکی داشته باشد، نه عملی که به خاطر زیبایی و مانند آن میشود. یاحق
سایت آیة الله العظمی مکارم شیرازی:
www.makarem.ir

ـــــــــــ

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

آخه کجای کاری؟

مکارم شیرازی اسمش رو خودشه و دسیار شخصی ابلیسه اونوقت تو رفتی عقلتو دادی دستش که به تو حلال و حروم را یاد بده؟ همین الان اگه ببینن دیدن آلت تناسلی زن براشون سود داره و میشه ازش پول دراورد میان شرع رو تغییر میدن و 2-3 تام حدیث و روایت از تو امامشون در میارن که دیدن آلت تناسلی زن نه تنها حرام نیست بلکه ثواب هم داره

ـــــــــــ

• 0

• آیت.ال....  
  • عضو از 1397/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 373

• 537

من به عنوان مرجع تقلید سایت میگم:هیچ اشکال شرعی...

من به عنوان مرجع تقلید سایت میگم:هیچ اشکال شرعی نداره که یه خانم به شرمگاه شما نگاه کنه یا دست بزنه یا حتی بیشتر از اون با شما لز کنه.اگه عکس یا فیلمی از این کارتون بزارید تو تاپیک حتی مستحبم هستش.ولی اینم در نظر داشته باشید که حذف موهای زائد برای همیشه میتونه باعث کیست تو بدن شما بشه و همکارم دیوثم (مکاری) تو این قضیه با شما صادق بوده ولی بقیه غزلیاتش شعرکصی بیش نبوده.من خودم به شخصه شرمگاه بدون مو را خیلی دوست دارم.خیلی

ـــــــــــ

• 0

• سانسا  

• عضو از 1397/5/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 175

• 503

نقل از: Lady_Ronaak

نقل از: Lady_Ronaak

برو کنار با عورتت حشریم کردی (cry)

خخخخخخخخخخخخخ

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

شخصیت شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «