خاطرات فان سکسی

اقایون خانما از خاطرات خنده دار اعم از جق زدناتون سکس و شب اول و هر چیزی که به فکرتون میرسه بگید هم تجربه بشه هم دور هم هوش باشیم

ـــــــــــ

هعی

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Eshgh656565  
  • عضو از 1397/12/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 22

یه بار یه خانمو میکردم ریس یه اداره بود سر کار و...

یه بار یه خانمو میکردم ریس یه اداره بود سر کار و تو شهر خیلی سر سنگین و جدی بود. وقتی از کون کردمش چند بار گوزید. نگاش که میکردم گوز به شخصیتش نمیخورد مدام میخندیدم اونم بدو بیرا میگفت (inlove) (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• 13alireza77  

• عضو از 1398/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 33

نقل از: aramteen

نقل از: aramteen با یه دختر خانمی داشتم انال سکس می کردم پاهاش رو شونم بود و تند دوس داشت و منم کم نذاشتم براش. بعدش که کارمون تموم شد یهو صدای گوز اومد دیدیم از کسش بود پره هوا شده بود. اینقد خندیدیم پاره شدیم اونروز

(biggrin) حتی با گوزم میشه شاد بود

ـــــــــــ

هعی

• 1

• 13alireza77  

• عضو از 1398/2/31

• 33

نقل از: Eshgh656565

نقل از: Eshgh656565 یه بار یه خانمو میکردم ریس یه اداره بود سر کار و تو شهر خیلی سر سنگین و جدی بود. وقتی از کون کردمش چند بار گوزید. نگاش که میکردم گوز به شخصیتش نمیخورد مدام میخندیدم اونم بدو بیرا میگفت (inlove) (biggrin)

خخخخ دهنتو مگه شخصیتیه (biggrin) (dash) (biggrin)

ـــــــــــ

هعی

• 1

• سکس_69  

• عضو از 1398/3/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 87

گاییدن از کون

کون رو توو حموم کردن همیشه فراموش ناشدنیه مخصوصا که زنه هی موقع دادن بگوزه یادش بخیر و پرتکرار باد

ـــــــــــ

شهوانی فراستی

• 0

• mahsa.1363  

• عضو از 1397/10/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 52

• 75

حدود 11 12 سال پیش داشتم داگی تو شرکت با رییس حال...

حدود 11 12 سال پیش داشتم داگی تو شرکت با رییس حال می کردم که یهو شوهرم زنگ زد که بهم بگه اومده دنبالم. تا زنگ خورد گفتم شوهرمه حول شد آبشو کامل خالی کرد توم. منم فقط وقت کردم شورت و شلوارمو پام کنم آرایشمو پاک کنم و یه قرص اورژانسی بندازم بالا. داشتم از پله ها میومدم پایین که آبش برگشت رو شورتم. با همون حال سوار ماشین شدم و شوهرمم گیر که بریم خرید. شورتم عین چسب نواری چسبیده بود بهم. اعصابمم به خاطر اورژانسی ریخته بود به هم. خودمو گرفتم به مریضی که زودتر بریم خونه اونم گیر که نه بریم دکتر. خلاصه رفتیم دکتر و منم یه مشت دری وری تحویل دکتر دادم و اونم یه مشت قرص و شربت نوشت و کلی هم تو داروخانه معطل داروها شدیم. خلاصه تا رسیدیم خونه سریع چپیدم تو حموم. عین مومک چسبیده بود شورتم بهم. کلی آب گرفتم روش تا تونستم درش بیارم

ـــــــــــ

جووونم

• 0

• 13alireza77  

• عضو از 1398/2/31

• 33

دیگه کسی وسط سکس نگوزیده تعریف کنه (rolling)

دیگه کسی وسط سکس نگوزیده تعریف کنه (rolling)

ـــــــــــ

هعی

• 0

• A26.20cm  

• عضو از 1397/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 36

گروه ت ل کی داره

گروه ت ل کی داره

ـــــــــــ

• 0

• A26.20cm  

• عضو از 1397/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 36

گروه ت ل کی داره

گروه ت ل کی داره

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون دلیل خیانت چیست ؟؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «