خاطره اولین رابطه جنسی

یه سریا چه دختر چه پسر فرقی نمیکنه..رابطه جنسی نداشتن یا بهتر بگم باکره هستن..مثل خود من..گاهی با دیدن فیلم و عکس گاهی با خوندن داستان و ....به عمل خود ارضایی دست میزنن بازم مثل من...

ولی یه سریا نه...شانسشو داشتن...جرعتشو داشتن یا هرچیزه دیگه
تونستن رابطه جنسی یا سکس داشته باشن..

اولین رابطه جنسی که داشتید چطور بود؟چه حسی داشتید؟با کی بوده این رابطه با اقوام یا دوست(دختر-پسر) یا همسایه؟؟
چقدر لذت بخش بوده؟کجا بوده این رابطه؟چطوری انجامش دادید؟چطوری بهش رسیدید؟
لطف میکنید نظر بدید و آگاه سازی کنید
سپاس گذارم (drinks)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Nasimjojo2  

• عضو از 1396/1/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 186

اولین سکسم تو ۱۸سالگی بود
یه دوست پسر داشتم...

اولین سکسم تو ۱۸سالگی بود یه دوست پسر داشتم ۲۱سالش بود خیلی همدیگه رو دوست داشتیم بهم دیگه اعتماد داشتیم از ۱۶سالگی با من بود و تا ۱۸سالگی حتی بهم پیشنهادم نداده بود ۱۸سالم که شد خیلی حشری بودم خودم بهش پیشنهاد رابطه دادم گفتم که ما عاشق همدیگه ایم و بهتره رابطه رو جلو تر ببریم یه روز رفتیم خونشون و از پشت سکس کردیم..دفعه اولم بود خب خیلی درد داشت شاید ۱ساعت باهام ور رفت و آخرشم نصف کیرشو میتونستم تحمل کنم و آبشو ریخت تو کونم..لذت زیادی نداشت ولی همین که با عشق اون زمانم این کارو میکردم خودش خوب بود

ـــــــــــ

• 1

• Nasimjojo2  

• عضو از 1396/1/26

• 186

اولین سکسم تو ۱۸سالگی بود
یه دوست پسر داشتم...

اولین سکسم تو ۱۸سالگی بود یه دوست پسر داشتم ۲۱سالش بود خیلی همدیگه رو دوست داشتیم بهم دیگه اعتماد داشتیم از ۱۶سالگی با من بود و تا ۱۸سالگی حتی بهم پیشنهادم نداده بود ۱۸سالم که شد خیلی حشری بودم خودم بهش پیشنهاد رابطه دادم گفتم که ما عاشق همدیگه ایم و بهتره رابطه رو جلو تر ببریم یه روز رفتیم خونشون و از پشت سکس کردیم..دفعه اولم بود خب خیلی درد داشت شاید ۱ساعت باهام ور رفت و آخرشم نصف کیرشو میتونستم تحمل کنم و آبشو ریخت تو کونم..لذت زیادی نداشت ولی همین که با عشق اون زمانم این کارو میکردم خودش خوب بود

ـــــــــــ

• 2

• Matinisf  

• عضو از 1398/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 136

• 213

من با امضات خیلی حال کردم.عرضم به دزه اونایی که...

من با امضات خیلی حال کردم.عرضم به دزه اونایی که نمیدونند۴۲۰چیه::420روز جهانیه علفه(۲۰آوریل)آوریل ماه چهارمه سال میلادیه

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Nasimjojo2

نقل از: Nasimjojo2 اولین سکسم تو ۱۸سالگی بود یه دوست پسر داشتم ۲۱سالش بود خیلی همدیگه رو دوست داشتیم بهم دیگه اعتماد داشتیم از ۱۶سالگی با من بود و تا ۱۸سالگی حتی بهم پیشنهادم نداده بود ۱۸سالم که شد خیلی حشری بودم خودم بهش پیشنهاد رابطه دادم گفتم که ما عاشق همدیگه ایم و بهتره رابطه رو جلو تر ببریم یه روز رفتیم خونشون و از پشت سکس کردیم..دفعه اولم بود خب خیلی درد داشت شاید ۱ساعت باهام ور رفت و آخرشم نصف کیرشو میتونستم تحمل کنم و آبشو ریخت تو کونم..لذت زیادی نداشت ولی همین که با عشق اون زمانم این کارو میکردم خودش خوب بود

خخخخ نوش جونت..دیگه نیستی با همون عشقت؟

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Matinisf

نقل از: Matinisf من با امضات خیلی حال کردم.عرضم به دزه اونایی که نمیدونند۴۲۰چیه::420روز جهانیه علفه(۲۰آوریل)آوریل ماه چهارمه سال میلادیه

قربونت...فقط علف (clap)

ـــــــــــ

• 1

• Matinisf  

• عضو از 1398/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 136

• 213

نقل از: 85tk

نقل از: Matinisf من با امضات خیلی حال کردم.عرضم به دزه اونایی که نمیدونند۴۲۰چیه::420روز جهانیه علفه(۲۰آوریل)آوریل ماه چهارمه سال میلادیه
420 فکر میکنم یه ربطی به علف داره که ۲۰ امین روز از ۴ امین ماه سال میلادی رو به نامش کردن آخه مثلن عدد پی ۳.۱۴۱۵۹۲۶ هستش . و روز جهانیش ۱۴ امین روز ۳ ومین ماه سال هستش ! بره این میگم ! باید یه فلسفه ای داشته باشه .

ما که اینو شنیدم

ـــــــــــ

• 0

420 فکر میکنم یه ربطی به علف داره که ۲۰ امین روز از ۴ امین ماه سال میلادی رو به نامش کردن آخه مثلن عدد پی ۳.۱۴۱۵۹۲۶ هستش . و روز جهانیش ۱۴ امین روز ۳ ومین ماه سال هستش ! بره این میگم ! باید یه فلسفه ای داشته باشه .

خیر ربطی نداره.. آقای کونارد که متصدی موزه کانیباس در ایالت کالیفرنیا هستش میگه استفاده از عدد ۴۲۰ اولین بار بین بچه های دبیرستانی و برای اشاره رمزی به ماریجوانا در دهه ۱۹۷۰ در کالیفرنیا باب شد

تو دهه ۷۰، چندتا از بچه های دبیرستان «سن رافائل» در کالیفرنیا که خودشونو «والدوها» نامیده بودند، ساعت چهار و بیست دقیقه بعد از ظهر دور هم جمع می شدند تا علف بکشند. بچه های ۱۵تا ۱۹ساله این ساعت برای اونا اوکی بود چراکه از یه طرف مدرسه شون تعطیل شده و از طرف دیگه والدینشون هنوز به خونه برنگشته بودند، به همین خاطر فرصت کافی داشتند تا بدون دردسر از ماریجوانا لذت ببرند.

این دانش آموزان هر روز ساعت چهار و بیست دقیقه بعدازظهر در نزدیکی مجسمه لوئی پاستور جمع می شدند و از عدد ۴۲۰ نیز برای اشاره به این جلسه مخفی در مقابل والدینشان استفاده می کردند.

این رمز به همین ترتیب شهرت پیدا کرد و بعدها نیز از کالیفرنیا به دیگر ایالت های آمریکا و حتی کشورهای دیگر سرایت کرد.

بهمین خاطر این عددو به عنوان تاریخ ماریجوانا انتخاب کردن

ـــــــــــ

• 0

• Nasimjojo2  

• عضو از 1396/1/26

• 186

نقل از: Mohammadreza355482

نقل از: Nasimjojo2 اولین سکسم تو ۱۸سالگی بود یه دوست پسر داشتم ۲۱سالش بود خیلی همدیگه رو دوست داشتیم بهم دیگه اعتماد داشتیم از ۱۶سالگی با من بود و تا ۱۸سالگی حتی بهم پیشنهادم نداده بود ۱۸سالم که شد خیلی حشری بودم خودم بهش پیشنهاد رابطه دادم گفتم که ما عاشق همدیگه ایم و بهتره رابطه رو جلو تر ببریم یه روز رفتیم خونشون و از پشت سکس کردیم..دفعه اولم بود خب خیلی درد داشت شاید ۱ساعت باهام ور رفت و آخرشم نصف کیرشو میتونستم تحمل کنم و آبشو ریخت تو کونم..لذت زیادی نداشت ولی همین که با عشق اون زمانم این کارو میکردم خودش خوب بود

نه دیگه اون میخواست که زودتر ازدواج کنیم ولی پدر و مادر من مخالفت کردن..حتی ۱بارم خواستگاری اومدن و بابام اینا جواب رد دادن و به منم اجازه ارتباط باهاشو ندادن و دیگه اونم رفت پی زندگیش و منم پی زندگیم

ـــــــــــ

• 2

نه دیگه اون میخواست که زودتر ازدواج کنیم ولی پدر و مادر من مخالفت کردن..حتی ۱بارم خواستگاری اومدن و بابام اینا جواب رد دادن و به منم اجازه ارتباط باهاشو ندادن و دیگه اونم رفت پی زندگیش و منم پی زندگیم

تقدیر شماام این بوده دیگه..امیدوارم الان خوشحال و خوشبخت باشی...مرسی که جواب تاپیکو دادی نسیم (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Nasimjojo2  

• عضو از 1396/1/26

• 186

تقدیر شماام این بوده دیگه..امیدوارم الان خوشحال و خوشبخت باشی...مرسی که جواب تاپیکو دادی نسیم (rose)

بله خوشحالم..گذشته دیگه گذشته...خواهش میکنم قابلی نداشت (drinks)

ـــــــــــ

• 2

• Sina3285  
  • عضو از 1396/12/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 4

اولین سکسم با همسرم بوده که شب عروسیمون رخ...

اولین سکسم با همسرم بوده که شب عروسیمون رخ داد...چون واقعا دوسش دارم خیلی لذت بخش بود.با توصیه دوستان از تاخیری استفاده کردم که وا ندم..با این حال تو ۱۰دقیقه آبم اومد چون واقعا سکس با کسی که عاشقشی لذت بخشه

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Sina3285

نقل از: Sina3285 اولین سکسم با همسرم بوده که شب عروسیمون رخ داد...چون واقعا دوسش دارم خیلی لذت بخش بود.با توصیه دوستان از تاخیری استفاده کردم که وا ندم..با این حال تو ۱۰دقیقه آبم اومد چون واقعا سکس با کسی که عاشقشی لذت بخشه

ایشالا خوشبخت باشی باهاش نوش جووونت...اون قضیه حل شد؟چیکار کردید؟

ـــــــــــ

• 1

• Sina3285  
  • عضو از 1396/12/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 4

نقل از: Sina3285 اولین سکسم با همسرم بوده که شب عروسیمون رخ داد...چون واقعا دوسش دارم خیلی لذت بخش بود.با توصیه دوستان از تاخیری استفاده کردم که وا ندم..با این حال تو ۱۰دقیقه آبم اومد چون واقعا سکس با کسی که عاشقشی لذت بخشه

رفتیم پیش دکتر و بهتر شده قضیه..واقعا روانشناس داره کمکمون میکنه و یه خلا تو عمق وجود همسرم پیدا کرده و با کمک همدیگه داریم اون خلا رو پر میکنیم :)

ـــــــــــ

• 0

رفتیم پیش دکتر و بهتر شده قضیه..واقعا روانشناس داره کمکمون میکنه و یه خلا تو عمق وجود همسرم پیدا کرده و با کمک همدیگه داریم اون خلا رو پر میکنیم :)

خداروشکر...ایشالا که اوکی باشید کلا با هم

ـــــــــــ

• 0

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 231

• 415

من..!

نداشتم!

ـــــــــــ

چاه زنخدان تو زندان من!:)

• 0

نقل از: Hana95

نقل از: Hana95 نداشتم!

ممنون نظر دادی...ایشالا بدست میاری

ـــــــــــ

• 0

• vandy666  
  • عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 93

• 20

اولین سکسم تو 25 سالگی بود بعد از کلی گشتن بالاخره...

اولین سکسم تو 25 سالگی بود بعد از کلی گشتن بالاخره تونستم یه کس پیدا کنم تو اینستا کس پولی . خلاصه باهاش هماهنگ کردم رفتم مکانش یکم استرس داشتم وارد مکانش که شدم اول از اجازه گرفتم بعد وارد اتقش شدم ولی بعد از اون هر دفعه که می رفتم پیشش بغلش مسکرم حسابی از لب میگرفتم یه ساعت می کردمش ابمو میریختم رو شکمش خیلی خوش میگذشت باهم کلی صحبت میکردیم میخندیدیم خلاصه حال میکردیم

ـــــــــــ

• 0

من اولین اولین و اولین رابطم تو سن ۲۱سالگی با یه...

من اولین اولین و اولین رابطم تو سن ۲۱سالگی با یه جنده بود،،تا یه مدت فکر میکردم بزرگ شدم دیگه

بعد چندسالش که زن گرفتم،شب اول عقد که روم نشد بچسبم بش و صب از شق درد نمیتونستم برم خونمون ولی شب دومی که بودم با ترسولرز شروع کردم،میترسیدم ناراحت بشه بزنه به کوصش ابرومونو ببره

خخخ یادش بخیر

هرزگاهی یاد خاطرات میکنیم با زنم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: vandy666

نقل از: vandy666 اولین سکسم تو 25 سالگی بود بعد از کلی گشتن بالاخره تونستم یه کس پیدا کنم تو اینستا کس پولی . خلاصه باهاش هماهنگ کردم رفتم مکانش یکم استرس داشتم وارد مکانش که شدم اول از اجازه گرفتم بعد وارد اتقش شدم ولی بعد از اون هر دفعه که می رفتم پیشش بغلش مسکرم حسابی از لب میگرفتم یه ساعت می کردمش ابمو میریختم رو شکمش خیلی خوش میگذشت باهم کلی صحبت میکردیم میخندیدیم خلاصه حال میکردیم

مرسی از نظرت....همیشه خوش باشی و موفق

ـــــــــــ

• 0

نقل از: منه.کون.سفید

نقل از: منه.کون.سفید من اولین اولین و اولین رابطم تو سن ۲۱سالگی با یه جنده بود،،تا یه مدت فکر میکردم بزرگ شدم دیگه بعد چندسالش که زن گرفتم،شب اول عقد که روم نشد بچسبم بش و صب از شق درد نمیتونستم برم خونمون ولی شب دومی که بودم با ترسولرز شروع کردم،میترسیدم ناراحت بشه بزنه به کوصش ابرومونو ببره خخخ یادش بخیر هرزگاهی یاد خاطرات میکنیم با زنم

خخخخ دمت گرم.‌‌خوشبخت بشی

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظرتون در ادبیات گفتاری آقایون و خانم ها کدام نوع ( فحش ، لفظ رکیک جنسی ، توهین ) رواج بیشتری دارد ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «