خاطره شب زفاف

• sara_3xxx  

• عضو از
    1397/6/28

• پست‌ها: 16

• 19

خاطرات شب زفاف و سوتیایی که دادینوبنویسید
معلوماتمون بره بالا(جنبه ی فان)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ak47ww3  
  • عضو از 1397/9/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 9

وای نکردما!

وای نکردما!

ـــــــــــ

• 2

• Parniyan.queen  

• عضو از 1397/6/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 197

وااااای شوهر ندید بدید من یه اسپری رو کللللللشو...

وااااای شوهر ندید بدید من یه اسپری رو کللللللشو خالی کرده بود تو شرتش یعنی هررررکاری کردیم راست نشد یه اسپری رو تموم کرده بود تو یه شب :/ تا ۲۴ ساعت اصلا حس نداشت حتی سوزن میزدم میگفت حسش نمیکنم :D ضد حااااالی بودا واسه خودش تاااازه تا اون حسش برگشت من پریود شدم تا یک هفته :D این بود شب زفاف بسیاااااار تحریک کننده و حشری کننده ما :) :D

ـــــــــــ

• 6

• Parniyan.queen  

• عضو از 1397/6/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 197

راستی آهااااای ملتی که یهو ورمیدارین به من پیام...

راستی آهااااای ملتی که یهو ورمیدارین به من پیام میدین لطفا زحمت خوندن پروفایلو اود بکشین بعد :|

ـــــــــــ

• 1

چقدر بنده خدا تازه کار بوده

نقل از: Parniyan.queen وااااای شوهر ندید بدید من یه اسپری رو کللللللشو خالی کرده بود تو شرتش یعنی هررررکاری کردیم راست نشد یه اسپری رو تموم کرده بود تو یه شب :/ تا ۲۴ ساعت اصلا حس نداشت حتی سوزن میزدم میگفت حسش نمیکنم :D ضد حااااالی بودا واسه خودش تاااازه تا اون حسش برگشت من پریود شدم تا یک هفته :D این بود شب زفاف بسیاااااار تحریک کننده و حشری کننده ما :) :D

بهش میگفتی عزیزم از الان به بعد همش مال خودته چرا اینجوری میکنی با خودت ??

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 1

• Saman.good666  
  • عضو از 1397/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 93

• 208

وای یادش بخیر..ما شب اول لخت شدیم .خانم ترس داشت...

وای یادش بخیر..ما شب اول لخت شدیم .خانم ترس داشت کلی سینهاش خوردم ولب گرفتیم وبا چوچولش بازی کردم تا بدنش داغ شد اونوقت سرکیرم خیس کردم یواش میکردم باز میگفت صبر کن میترسم دوباره یواش یواش داخلش کردم تا تونستم پرده شو بزنم وکلی دردش گرفت اما گفت خیلی راحت شدم

ـــــــــــ

• 3

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 5324

• 6405

زفاف چی بید؟

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 1

نقل از: T-N-T

نقل از: T-N-T زفاف چی بید؟ -

منم نمیدونم،من فقط جق میزنم (biggrin)

ـــــــــــ

همانا مذهب را اختراع کردن که کارگر به جای «اعتراض» «دعا» کند...

• 3

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 5324

• 6405

نقل از: amir_kordish_6885

کار پسندیده ای میکنی.بزن قدش (drinks)

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 1

کار پسندیده ای میکنی.بزن قدش (drinks)

:-*

ـــــــــــ

همانا مذهب را اختراع کردن که کارگر به جای «اعتراض» «دعا» کند...

• 2

• mr.pet  
  • عضو از 1397/4/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 93

زن من که پرده نداشت البته از قبل میدونستم ولی من...

زن من که پرده نداشت البته از قبل میدونستم ولی من یکم استرس داشتم با اینکه قبلا هم با هم سکس داشتیم ولی ارومم کرد میخواستم شلوارمو در بیارم برقا رفت خخخخ چراغی چیزیم نبود خونه مادر خانومم شب عروسی بودیم مجبور شدیم صبح بریم رو کار که صدای زنم خیلی رفت بالا اون روز همش از خجالت عرق میریختم ولی یکی از بهترین خاترات زندگیمه

ـــــــــــ

همجنس باز نیستم-

• 3

زن نگرفتم ولی پرده زدم.یعنی از دستم در رفت.مست...

زن نگرفتم ولی پرده زدم.یعنی از دستم در رفت.مست بودم بدجوری و اون شب برعکسه شبای قبل دیدم از جلو بهم هیچی نمیگه.یعنی به شما بگم صدو بیست دقیقه طول کشید تا کیرم بره تو فقط سرش.صبح که بهم زنگ زد گفت پرمو زدی.من هیچ کیرمم نبود

ـــــــــــ

• 0

• fuckthesite  
  • عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 22

نقل از: Kir.kolofte.mahal

نقل از: Kir.kolofte.mahal زن نگرفتم ولی پرده زدم.یعنی از دستم در رفت.مست بودم بدجوری و اون شب برعکسه شبای قبل دیدم از جلو بهم هیچی نمیگه.یعنی به شما بگم صدو بیست دقیقه طول کشید تا کیرم بره تو فقط سرش.صبح که بهم زنگ زد گفت پرمو زدی.من هیچ کیرمم نبود

بعدش چی شده؟ بازم باهات بود؟

ـــــــــــ

من ذوالنعوظم

• 0

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5124

• 20209

....

من که از شدت خستگی فشارم افتاد رفتم آمپول زدم فرداشم‌پریود شدم‌و کاری نکردیم (wanking)

ـــــــــــ

• 0

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1128

• 799

نقل از: Parniyan.queen

نقل از: Parniyan.queen وااااای شوهر ندید بدید من یه اسپری رو کللللللشو خالی کرده بود تو شرتش یعنی هررررکاری کردیم راست نشد یه اسپری رو تموم کرده بود تو یه شب :/ تا ۲۴ ساعت اصلا حس نداشت حتی سوزن میزدم میگفت حسش نمیکنم :D ضد حااااالی بودا واسه خودش تاااازه تا اون حسش برگشت من پریود شدم تا یک هفته :D این بود شب زفاف بسیاااااار تحریک کننده و حشری کننده ما :) :D

ولي خدايي شانست گرفته كه راست نشده هااا وگرنه ميدوني چه بلايي سرت ميومد تا 24 ساعت بعدش...

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

قرار دادن چه نوع داستانهایی به صورت روزانه بیشتر رضایت شما را به عنوان کاربر سایت تامین میکند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «