خامنه ای بمیرد ...

• medes  

• عضو از 1395/2/3
  • پست‌ها: 11
  • 15

به نظر شما خامنه ای بمیرد چه میشود؟

باید مردم بریزند بیرون ، البته سریع رهبر جایگزین میشه ولی نباید مردم کوتاه بیان و اگر مثل دفعه قبل سال 88 کوتاه بیاند هیچ چیز عوض نمیشه ، یک بار باید جدی مردم دست به دست هم این نظام رو از کار بندازند ...

خامنه ای بمیرد ... خیانت است اگر در خانه بشینی و سکوت کنی ...

ـــــــــــ

خامنه ای مرد ... سکوت و خانه نشینی خیانت است!

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• jimbo33  

• عضو از: 1395/2/6
  • پست‌‌‌ها: ‌ 67
  • 123

آقا جان از رفتن نگو قلبم گرفت (cry)

آقا جان از رفتن نگو قلبم گرفت (cry)

ـــــــــــ

به نام پادشاه

• 0

• moj78  

• عضو از: 1394/11/6
  • پست‌‌‌ها: ‌ 65
  • 869

بایدم تو این سایت اینطور شعار بدید --اخه ...

بایدم تو این سایت اینطور شعار بدید --اخه اگه کسی بخاری داشت اینجا نمیومد

ـــــــــــ

این پرده برافتــد نه تـــو مانی و نــــــــــه من (cry) (clap)

• 6

• Julia  

• عضو از: 1394/9/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 655
  • 375

مهم مرگش نيست.......مهم جانشينشه.مردم نبايد اجازه...

مهم مرگش نيست.......مهم جانشينشه.مردم نبايد اجازه بدن ولايت فقيه باقي بمونه و به چپاول هاش ادامه بده.مثلث زير جانشينان احتماليشن.از اونطرف رفسنجاني ميخواد كه حسن خميني رو رهبر بكنه كه اون از همه بدتره.در كل بايد همشون نابود شن.

ـــــــــــ

تنها راه نجات ما خود ما هستيم......

• 2

• sadoma  

• عضو از: 1391/1/7
  • پست‌‌‌ها: ‌ 99
  • 83

روز سقط شدن خامنه ای قطعا کشور رو با لشکر سگهای...

روز سقط شدن خامنه ای قطعا کشور رو با لشکر سگهای پاسدار ضدشورش پر می کنند تا کسی جرأت نکنه بیرون بیاد. بعد پشت درهای بسته یک پیر کفتار دیگه رو انتخاب می کنند تا یه ده بیست سال دیگه بتونن به سواری گرفتن ادامه بدهند.

ـــــــــــ

دین گهواره ی استبداد است.

• 3

• Julia  

• 375

نقل از: moj78

نقل از: moj78 بایدم تو این سایت اینطور شعار بدید --اخه اگه کسی بخاری داشت اینجا نمیومد

تو الان مشكلي داري خواهر بسيجي؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• kirkolofteh  

• عضو از: 1394/11/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 358
  • 133

نقل از: Julia

نقل از: moj78 بایدم تو این سایت اینطور شعار بدید --اخه اگه کسی بخاری داشت اینجا نمیومد

ایشون برادر هستند اخوی... لو رفته

ـــــــــــ

پارکوریست و نقاش هستم. :) یاهو: babak_mani87

• 0

• Julia  

• 375

نقل از: kirkolofteh

نقل از: kirkolofteh

ایشون برادر هستند اخوی... لو رفته

جدا؟؟؟؟؟؟عجب ناكسيه!!!!!خجالت نميكشه عكس دختر مردمو ميزاره رو پروفايلش؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• medes  

• عضو از: 1395/2/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 11
  • 15

لطفا بسیجی ها اصلا نظر نذارند، کسی که پشتیبان...

لطفا بسیجی ها اصلا نظر نذارند، کسی که پشتیبان ولایت فقیه و اسلام هست گوه میخوره میاد تو سایت پورن و سکسی غلط می کنه

.....

فکر کنم روز مرگ خامنه ای کل تهران پر شه از سپاهی و بسیجی و تو خیابونا رژه برن، ولی این ظلمه به زور دارند حکومت رو نگه میدارن

بعد ادعا دارن که شاه موقع تظاهرات مردم رو به گلوله میبست خب الان اینا چه فرقی دارن تازه اینا ترسناک تر هم هستن!!!

ـــــــــــ

خامنه ای مرد ... سکوت و خانه نشینی خیانت است!

• 4

• sharkxxx  
  • عضو از: 1394/12/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 28
  • 35

نقل از: heykaloo

نقل از: heykaloo تخم داری برو تظاهرات کن میان کونت پاره میکنند فکر کرده به همین راحتی (dash) (dash)

البته من فکر نمی‌کنم بامردن کسی چیزی عوض بشه چون مشکل شخص نیست مشکل سیستمه وکسی که همچین چیزی مینویسه نشون میده که خیلی سطحی نگره ولی جنابعالی چرا جوش برت داشته خب شایدکسانی واقعا تخمشو داشته باشن همه که مثل من وشما نیستن.

ـــــــــــ

...

• 1

• sharkxxx  
  • عضو از: 1394/12/2
  • پست‌‌‌ها: ‌ 28
  • 35

نقل از: moj78

اصولا بودن دراین سایت چه ربطی به بخار داشتن یانداشتن کسی داره؟ میشه لطف کنین بفرمایین چجوری به این نتیجه رسیدین؟هرکسی هرجای دنیا که میخواد باشه میتونه عضو همچین سایتی بشه ازجمله من وشما. البته من فکرمیکنم دلیل این حرف شما عصبانیت از اصل موضوع بود.

ـــــــــــ

...

• 0

• soheyl.kondost  
  • عضو از: 1394/1/30
  • پست‌‌‌ها: ‌ 9
  • 3

والا

الهی فدای خودتو نظراتت بشم

ـــــــــــ

• 0

• rezatop69  

• عضو از: 1394/1/6
  • پست‌‌‌ها: ‌ 152
  • 51

بزرگی می فرمود "Kose Nanat"

بزرگی می فرمود "Kose Nanat"

ـــــــــــ

Sex, Drugs, Rock 'n Roll /,,\

• 1

• پسرخوب22  

• عضو از: 1395/1/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 7
  • 1

سسسس

بابات بمریه مردک خل مغز منزوی.

ـــــــــــ

• 0

• پسرخوب22  

• عضو از: 1395/1/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 7
  • 1

بیغیرت

تخم داری بیا بیرون این حرفو بزن تا تیکه تیکت کنن.احمق منزوی.

ـــــــــــ

• 0

• Julia  

• 375

نقل از: پسرخوب22

نقل از: پسرخوب22 تخم داری بیا بیرون این حرفو بزن تا تیکه تیکت کنن.احمق منزوی.

تو برو كونتو بده و كير اغاتو ساك بزن...اون اغات بفهمه اومدي اينجا عصاشو تا ته ميكنه تو كونت.تو اينجا چه گوهي ميخوري ديوث؟؟؟؟؟؟؟وقتي كه ملت ريختن تو خيابون و ننه ي شما بسيجي هاي كون گلابي رو جلوي چشمتون گاييدن ميفهمي كه احمق و بي غيرته......از همين الان برو تو كس ننت قايم شو.

ـــــــــــ

• 0

شما داری برنامه میدی که چه کار کنیم؟**مردم این...

شما داری برنامه میدی که چه کار کنیم؟مردم این کشور به خودشون خیانت کردند که هنوز گذاشتند خامنه ای در قدرت بمونه و مقتدرانه بزاره تو کونشون!سال 1388 هم یک نمایش بود تا بتوانند شما را مشغول بکنند و انگار که تونستند به خوبی شما را مشغول کنند.اگر هم سید آلت الله علیل خایه منی بمیره یک الاغ سوار دیگه میاد.مردم هم آنقدر کونشون گشاد شده که دیگه به کیر کلفت عادت کردند و الان حتی باهاش حال هم میکنند!از چنین مردمی انتظار نداشته باش که قیام کنند;اینا هنوز عقل و شعور و فرهنگشو ندارند که بفهمند چه بلایی داره سرشون میاد.بنظرم همین آخوندا از سرشون هم زیاده...

ـــــــــــ

• 6

• kirkolofteh  

• عضو از: 1394/11/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 358
  • 133

نقل از: پسرخوب22

نقل از: پسرخوب22 تخم داری بیا بیرون این حرفو بزن تا تیکه تیکت کنن.احمق منزوی.

آره..یکی با شماها نمیشه حرف زد.یکی با داعش.. چه جالب..! میگن خشونتهای داعش ربطی به اسلام نداره.. اون وقت خودشون علنا مخالفشون رو تهدید به بریدن اعضای بدن میکنند..!!!!

ـــــــــــ

پارکوریست و نقاش هستم. :) یاهو: babak_mani87

• 2

برید مثل سال 88 تو خیابونا بریزید به کمک رفسنجانی...

برید مثل سال 88 تو خیابونا بریزید به کمک رفسنجانی و یار یاور خمینی ملعون موسوی و بسیجیان سبز (اسهال طلبان) تا بتونید یک حکومت اسلامی جدید بدون خامنه ای تشکیل بدید و تنها فرقش با حکومت اسلامی قبلی میشه نبود خامنه ای و اون عجوزه های حوضه علمیه (مصباح,جنتی,احمد خاتمی)

ـــــــــــ

جانی امیدوارم برگردی

Fleet of Fog

• 2

نقل از: sharkxxx

نقل از: sharkxxx
اصولا بودن دراین سایت چه ربطی به بخار داشتن یانداشتن کسی داره؟ میشه لطف کنین بفرمایین چجوری به این نتیجه رسیدین؟هرکسی هرجای دنیا که میخواد باشه میتونه عضو همچین سایتی بشه ازجمله من وشما. البته من فکرمیکنم دلیل این حرف شما عصبانیت از اصل موضوع بود.

به نظر میرسه ایشون به کمک تخمدان هاشون به این نتیجه رسیدند.

ـــــــــــ

جانی امیدوارم برگردی

Fleet of Fog

• 4

• amir0401  

• عضو از: 1394/4/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 152
  • 11

من نه موافق هستم نه مخالف نظرم اینه اگر هرکاری...

من نه موافق هستم نه مخالف نظرم اینه اگر هرکاری هستش امنیت داریم ... امنیت هم منظورم این نیست که بعضی ها ناموسی میکنند میگن کسی به زن و دخترمون نمی چسبه و ... هرکجا هم بری اینطوری نیست که بخوای به یکی بچسبی کسی حرف نزنه.. منظورم از امنیت جانی هستش همین عراق، سوریه، یمن و ... رو ببینید واقعا خون ریزی ها آسایش ندارند... اگر چنین چیزی میخواین دوباره فتنه 88 رو اجرا کنید تا سوء استفاده گران خودتون رو آروم آروم بر علیه خودتون خانه خراب کنند...

ـــــــــــ

قد 180وزنم 82 سایز 18 دنبال سکس توپم

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «