خانم های محترم آیا یه سکس خوب به الت بزرگ بستگی داره؟؟؟...

• jaaaak98  

• عضو از
    1395/1/24

• پست‌ها: 83

• 39

سلام دوستان شهوانی عزیز
این روزا همه دنبال افزایش و بزرگ کردن الت یا سینه های خودشونن
به نظر شما یه سکس خوب به بزرگی الت بستگی داره ؟
به نظر من واسه زن اندازه الت ملاک نی فاکتورهای زیادی هست که یه رابطه جنسی بین زن ومرد رو لذت بخش تر خواهد کرد نظر یادتون نره دوستان...:-!

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• bayerni  

• عضو از 1395/6/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 132

• 120

هر کی میگه اندازه کیر مهم نی کسشر میگه شک نکن....

هر کی میگه اندازه کیر مهم نی کسشر میگه شک نکن.

اتفاقا یکی از فاکتورهای مهم در رابطه جنسی همین سایز الت هستش البته مهمتر از اون تکنیک و توانایی در انجام سکس هست.

مثلا کسی هست کیرش بزرگه اما 2 دیقه نمیتونه بکنه زود آبش میاد یا بلد نیست یکی هم هست با 12-13 سانت کیر بلده سکسس اروپایی انجام بده

ـــــــــــ

به پروفایلم سر بزنید حتما عکسای کیر و بدن سکسیم

• 3

• jaaaak98  

• عضو از 1395/1/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 39

واسه خانمها سایز الت مهم نیس

نقل از: bayerni هر کی میگه اندازه کیر مهم نی کسشر میگه شک نکن. اتفاقا یکی از فاکتورهای مهم در رابطه جنسی همین سایز الت هستش البته مهمتر از اون تکنیک و توانایی در انجام سکس هست. مثلا کسی هست کیرش بزرگه اما 2 دیقه نمیتونه بکنه زود آبش میاد یا بلد نیست یکی هم هست با 12-13 سانت کیر بلده سکسس اروپایی انجام بده

مهم توانایی طرف برای ارضاع کردنشه

ـــــــــــ

• 1

• sina9898  

• عضو از 1395/1/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 11

نظر

خیر

ـــــــــــ

Cheshmeh503@

• 0

• jaaaak98  

• عضو از 1395/1/24

• 39

لایک

نقل از: sina9898 خیر

خانم ها هم میتونن نظر بدن

ـــــــــــ

• 0

• changiztoolani  

• عضو از 1394/1/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 32

من نسبت به تجربه خودم میگم
من کیر بزرگی ندارم...

من نسبت به تجربه خودم میگم من کیر بزرگی ندارم اصلا می توانم بگم جلوی این سایز های که شما میگید من کیر ندارم کلا 15 سر جمع اما تمام افرادی که باهاشون بودم خیلی راضی بودن البته شایان ذکر کمی کلفت هست کیرم اما نکته مهم این هست که وقتی تا اخر میکنم تو و وقتی تو حس هستم تا اخر واژن میره خیلی ها گفتن جان مادرت تا اخر نکن و از نظر علمی مگه چقدر جا داره واژن انسان و اگر تو نت سرچ کنید بزرگی مشکلات خودش داره که شامل ضربه زدن به اخر واژن و .... میشه می توانم بگم سایز کیر 12 به بالا هیچ فرقی تو حس نمیکنه باقی چیز ها بستگی به کار بلدی خود طرف داره مگه موارد خاص که که یک کوس گشاد گیرتون بیافته که کیر کوچک جواب هیچ کس نمیده

ـــــــــــ

• 2

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 12

تاسف

نقل از: Master.Shayan

سایز کیر توی سکس واژینال تائیر زیادی نداره ولی توی سکس دهانی خیلی تاثیر داره ، من یکی از توله هام دوست داره کیر بخوره ته حلقش به عبارتی با کیر خفه بشه خب اگه کیر کوچیک باشه نمیشه که . تو سکس آنال هم سایز کیر خیلی تاثیر داره ، ولی در کل وارد بودن طرف به اجرای کل مراحل سکس از همه چی بیشتر تاثیر داره ، من با 1 انگشت هم میتونم طرفم رو به ارگاسم برسونم

متاسفم که از پارتینرت بعنوان توله نام میبری.

ـــــــــــ

درخواست mfm برای یه زوج محترم بود محض اطلاع و برطرف شدن حس کنجکاوی بعضیا بگم هیچ ربطی بمن نداره.

• 1

• viewer  

• عضو از 1391/1/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 162

• 131

سایز کیر توی سکس واژینال تائیر زیادی نداره ولی توی سکس دهانی خیلی تاثیر داره ، من یکی از توله هام دوست داره کیر بخوره ته حلقش به عبارتی با کیر خفه بشه خب اگه کیر کوچیک باشه نمیشه که . تو سکس آنال هم سایز کیر خیلی تاثیر داره ، ولی در کل وارد بودن طرف به اجرای کل مراحل سکس از همه چی بیشتر تاثیر داره ، من با 1 انگشت هم میتونم طرفم رو به ارگاسم برسونم

تو ک لایک ویژه داری سلطــــــــــــــان (ok)

ماباس دوزانو بشینیم جلوت در مقام شاگردی بلکه از فضائل استاد چیزی یادبگیریم (angel)

ـــــــــــ

jan :با یه دختر اشنا شدم،اونم از من خوشش اومده،بنظرت ازدواج کنم؟ برای مطمئن شدن میپرسم، تو اوضاع رو چطور میبینی؟ charles :پای اطمینان همیشه میلنگه رفیق،تنها چيز قابل اطميناني که من ميدونم همينه.

• 0

• viewer  

• عضو از 1391/1/21

• 131

نقل از: fa.rasoo

منضور توهین نیست بانو

این توله گفتن با اونچه به طور معمول میشناسیم فرق داره باید اهل دل بشی تا بگیری ;)

ـــــــــــ

jan :با یه دختر اشنا شدم،اونم از من خوشش اومده،بنظرت ازدواج کنم؟ برای مطمئن شدن میپرسم، تو اوضاع رو چطور میبینی؟ charles :پای اطمینان همیشه میلنگه رفیق،تنها چيز قابل اطميناني که من ميدونم همينه.

• 0

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 12

درسته

نقل از: viewer

منضور توهین نیست بانو

این توله گفتن با اونچه به طور معمول میشناسیم فرق داره باید اهل دل بشی تا بگیری ;)

اما خب بازم من نمیتونم با این فاز کانکت بشم.احساس خوبی نسبت به نسبت دادن پارتینرها ندارم.شاید بقول شما اهل دلش نیستم

ـــــــــــ

درخواست mfm برای یه زوج محترم بود محض اطلاع و برطرف شدن حس کنجکاوی بعضیا بگم هیچ ربطی بمن نداره.

• 1

• jaaaak98  

• عضو از 1395/1/24

• 39

لایک

نقل از: changiztoolani من نسبت به تجربه خودم میگم من کیر بزرگی ندارم اصلا می توانم بگم جلوی این سایز های که شما میگید من کیر ندارم کلا 15 سر جمع اما تمام افرادی که باهاشون بودم خیلی راضی بودن البته شایان ذکر کمی کلفت هست کیرم اما نکته مهم این هست که وقتی تا اخر میکنم تو و وقتی تو حس هستم تا اخر واژن میره خیلی ها گفتن جان مادرت تا اخر نکن و از نظر علمی مگه چقدر جا داره واژن انسان و اگر تو نت سرچ کنید بزرگی مشکلات خودش داره که شامل ضربه زدن به اخر واژن و .... میشه می توانم بگم سایز کیر 12 به بالا هیچ فرقی تو حس نمیکنه باقی چیز ها بستگی به کار بلدی خود طرف داره مگه موارد خاص که که یک کوس گشاد گیرتون بیافته که کیر کوچک جواب هیچ کس نمیده

دوستمون راست میگه شده افرادی ناشی که با تلمبه زدن نابجا وبرخورد سر الت به دهانه رحم باعث مریض شدن و افونت دهانی رحم طرف مقابل شدن پس سکس فقط تلمبه زدن نی آقایون

ـــــــــــ

• 0

بزرگی کلفتی کیر خوبه ولی همش نیست باید کمر سفت...

بزرگی کلفتی کیر خوبه ولی همش نیست باید کمر سفت داشته باشه ومهمتر از همه عشق و علاقه به طرفت که خیلی مهمه سکس باعشق که باشه همه چیز درست پیش میره

ـــــــــــ

• 0

• viewer  

• عضو از 1391/1/21

• 131

منضور توهین نیست بانو

اما خب بازم من نمیتونم با این فاز کانکت بشم.احساس خوبی نسبت به نسبت دادن پارتینرها ندارم.شاید بقول شما اهل دلش نیستم

دقیقا

چون نمیدونی چیه احساس خوبی بهش نداری اگر کامل بدونی حالا شاد نظرت عوض شد نسبت بهش
(drinks)

راستی ریک رو پارتیــــنِــــــر نمینویسن گلم . پارت نِر partner (سرهم نوشته میشه)

ـــــــــــ

• 0

• ya.sii  

• عضو از 1395/7/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 26

شاید

منضور توهین نیست بانو

دقیقا

چون نمیدونی چیه احساس خوبی بهش نداری اگر کامل بدونی حالا شاد نظرت عوض شد نسبت بهش
(drinks)

راستی ریک رو پارتیــــنِــــــر نمینویسن گلم . پارت نِر partner (سرهم نوشته میشه)

شاید.اونم اشتباه تایپی بود مثل شما که شاید رو شاد نوشتی

ـــــــــــ

• 1

• fa.rasoo  

• عضو از 1395/7/25

• 12

ممنون یاسی جووون

نقل از: ya.sii

منضور توهین نیست بانو

دقیقا

(drinks)

شاید.اونم اشتباه تایپی بود مثل شما که شاید رو شاد نوشتی

بله اشتباه تایپی بود.یاسی عزیز نگاه تیز داری .بله تا در جووش قرار نگیری نمیشه قضاوت کرد.ولی بهر حال دوست ندارم از انسانها خصوصا خانوما با این الفاظ یاد بشه

ـــــــــــ

• 0

• jaaaak98  

• عضو از 1395/1/24

• 39

درسته

نقل از: آشنایی برای حضوری داداش مهمه سایز .اونی که میگه نه اولشه بعد یه مدت سکس مثل اولش نیست سایز مسئله میشه. (این سایز جدا از مسئله اون سفتی کمر بلد بودن سکس هست) در مورد زنش هیکل خوب سینه خوش فرم مهم هست . هر دو در گذر زمان اهمیت خودشو نشون میده.

لایم

ـــــــــــ

• 0

• jaaaak98  

• عضو از 1395/1/24

• 39

لایک

لایک

ـــــــــــ

• 0

• Reddol  

• عضو از 1397/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 3

مهم هست ولی اولویت اولشون نیست

برحسب تجربه: اول،بیشتر به کل ظاهر و بدن توجه میکنند تا فقط کیر دوم ،اگه کسی و دوس داشته باشند اصلا به کیرش اهمیت نمیدن کوچیک یا بزرگ باشه سوم،حتی جنده های پولی هم با افراد خوش برخورد بیشتر حال میکنند یعنی اونا هم به کیر اهمیت نمیدن چهارم ، شاید کمتر از بیست درصد از خانمها اهمیت بدن

ـــــــــــ

به سلامتی یه نفر...!

• 1

باسلام

باید مهم باشه برای خانوما . بعضی از اقایون که الت کلفت و درازی دارن ولی حتی 1 مین هم نمیتونن رابطه داشته باشن . ولی افرادی هستن الت 15 سانتی دارن و طرف رو زمینگیر میکنن . موفق باشید و پیروز

ـــــــــــ

عاشق خانومای سن بالا&هات خصوصی پیام بذارید

• 1

• sepide_E  
  • عضو از 1397/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 3

نه خیلی زیاد

معمولا بزرگنمایی میشه در این مورد این کامنت بالایی صحیحتره

ـــــــــــ

• 0

• morimori20  

• عضو از 1395/6/22

• 49

ساکر 46 ساله هستم

البته که تو سکس کیر کلفتو بزرگ مهم و اساسیه/بنده فقط دنبال کیر کلفت و بزرگ و تمیز میگردم تا حرفه ای و همه مدل بخورمشو بلیسمشو تو دهنم به دفعات تلمبش بزنم/اصلا سراغ کیر سایز کوچیک نرفتمو نمیرم

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما نظام آموزشی ایران در چه دوره ای بهتر بوده است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «