خانم ها کی باید با درخواست سکس موافقت کنید؟

• Hermes1  

• عضو از
    1391/11/18

• پست‌ها: 101

• 496

مردها تقاضایشان را خیلی رک می گویند.

• در این زمانه که سکس تقریبا به آسانی در دسترس همه است یکی از سخت ترین چیزها این است که بفهمیم وقت مناسب برای انجام سکس چه زمانی است .
    برای زنان معمولا زیاد پیش می آید که وقتی خواسته ای از مردی دارند آن مرد در ازای چیزی که از او می خواهند شیرجه زدن دو نفره بین ملحفه ها (سکس) را طلب کند. اگر هم ما زنان تصمیم بگیریم که مانند مردان در مقوله سکس عمل کنیم برایمان ممکن نخواهد بود زیرا که استاندارد دو گانه در مورد مسائل جنسی هنوز به قدرت خود باقی است . البته این هم حقیقت دارد که هورمون های آزار دهنده ما که باعث ایجاد میل جنسی (حشری شدن) در وجود ما می شوند معمولا ما را بر خلاف آنچه فکر و احساس می کنیم به گروگان می گیرند. به این معنا که در مواقع تصمیم گرفتن معمولا حشری بودن بر منطق ما غلبه میکند.
    در ادامه شما می توانید چند مورد رایج از تحلیل هزینه/فایده را ببینید که بعضی هایشان مربوط به مواردی است که در شرایط احساساتی تصمیم می گیریم:

1- او خیلی خوش قیافه است من هم بسیار حشری هستم
پریدن روی کیر مردان معمولا باعث می شود که شما هرگز یک رابطه عمیق عاشقانه مبتنی بر احترام متقابل نداشته باشید با وجود دانستن این مطلب اگر سکس با او برایتان لذت بخش باشد معمولا شما دوباره این کار (سکس) را با او انجام خواهید داد.! اما اگر بخواهیم به طور کلی نسبت به قضیه اظهار نظر کنیم تمام فکر کردن ها و تصمیم گیری ها در این طور موارد با یک سر (مغز) خیلی کوچک انجام می شود (کله کیر).

2- او خیلی خوش قیافه است من هم از او خوشم میاید پس به جهنم بگذار هر طور که می خواهد بشود
مردی در اطرافتان هست که برای شما بسیار جذاب است. و شما بالاخره توانسته اید توجه او را به خودتان جلب کنید. آفرین! او نیز فکر میکند شما بسیار جذاب و سکسی هستید. این می تواند برای شروع یک رابطه قدم اول خوبی باشد. او حرکت اول را انجام میدهد و اگر شما تقاضای او را رد کنید و یا او را تحویل نگیرید احتمالا دوباره تلاش نخواهد کرد. شما مانند یک ماهی گرسنه که طعمه را می گیرید با این امید که بتوانید آنچنان شب زیبایی را برای او رقم بزنید که او بخواهد باز هم با شما بخوابد و سکس و با هم بودنتان تبدیل به یک رابطه دائمی شود.

3- ما با هم وقت می گذرانیم و از هم خوشمان می آید به نظر شما تا کی باید برای سکس او را منتظر بگذارم؟
شما یک رابطه جدید و خیلی خوب را با مردی آغاز کرده اید. مداوما با هم چت می کنید و آخر هفته ها با هم بیرون میروید او در مقابل دوستانش دستان شما را میگیرد.
شما می خواهید با او سکس داشته باشید ولی هیچ تصوری ندارید که او در مورد شما جدی است و مایل است یک رابطه واقعی با شما داشته باشد و یا اصلا دنبال هیچ نوع رابطه ای نیست و فقط می خواهد با شما وقت بگذراند. و البته می ترسید که اگر این را رک از او بپرسید او معذب شده و از شما فاصله بگیرد دوست ندارید او را رم داده و از خود دور کنید اما مایل هستید که تکلیفتان مشخص شود.

4- ما دوستان خوبی هستیم من یه جورایی دلم میخواد کیرش رو ببینم(سکس) او هم پایه است اما اگر این کار را بکنیم چه تغییری در دوستی ما ایجاد خواهد شد؟
او مرد فوق العاده ای است و ما خوب با هم کنار می آییم و اگر این قدم را برداریم (سکس) همه چیز تغییر خواهد کرد اما سوال این است که همه چیز بهتر خواهد شد و یا بدتر؟؟

5- من می دانم که سکس بدون رابطه و عشق با طبیعت من همخوانی ندارد. شانس این که آن پسر به من علاقه مند شود چقدر است؟ و آیا او چقدر حاضر خواهد بود برای رسیدن به کام من صبر کند؟ آیا حاضر است تا زمانی که هر دو عاشق هم شویم برای خوابیدن با من صبر کند؟؟

شما میدانید که بیشتر مردان سکس می خواهند. آن هم به مقدار زیاد.این را هم می دانید که مردان بسیار کمی هستند که حاضرند برای مدت طولانی برای آن صبر کنند. حتی اگر از شما خوششان بیاید. آن بیرون زنان حشری زیادی هستند که حاضر به انجام رابطه یک شبه (سکس با غریبه هایی که هرگز ملاقات نکرده اند) هستند. حالا شما برای اینکه هم مردی که به او علاقه مندید در کنار خود نگه دارید هم نیاز خود برای داشتن یک رابطه عاطفی قبل از سکس را ندیده نگیرید چکاری را باید انجام دهید؟

برای پاسخ به این سوالات هیچ جواب قطعی و هیچ انتخاب صحیحی وجود ندارد. بیشتر به آن بستگی دارد که در مورد سکس چه احساسی داشته باشید . و اینکه چه نوع سکسی برای شما ارجحیت دارد
- آیا اهمیت می دهید دیگران چه فکری ممکن است بکنند؟
- آیا شما در یک محیط بسته در کنار هم هستید؟ (محل کار. دانشگاه و یا...) آیا اگر بخواهید می توانید دیگر او را نبینید؟؟
- آیا در گذشته سکس بدون رابطه برای شما پایان خوبی داشته؟؟
- آیا می دانید از طرف مقابلتان در یک رابطه چه توقعاتی دارید؟ آیا با این مرد آینده ای دارید؟

زنان عادت دارند هر چیزی را تجزیه و تحلیل کنند و گاهی اوقات بیش از حد موشکافی می کنند. آنان به تمام این سوالات فکر میکنند گاهی اوقات به تنهایی و گاهی اوقات به همراه دوستانشان در مورد آنها بحث خواهند کرد. ولی اکثر اوقات ما راجع به اینکه مردان در این موارد چه احساس و نظری دارند کاملا غافل هستیم.
اگر یک مرد همان ابتدای آشنایی سکس را دریافت کند آیا او باز هم به ما به عنوان زنی که می توان با او یک رابطه جدی را ساخت نگاه خواهد کرد؟ اگر او را برای سکس منتظر بگذاریم آیا صبر خواهد کرد و یا به سرعت به سراغ کس دیگری خواهد رفت؟ برای سکس با مردی که واقعا از او خوشتان می آید و می خواهید او را در کنارتان نگه دارید چقدر باید صبر کنید؟

زمانی که این سوال را از چند مرد پرسیدم پاسخ های جالبی به آن دادند بعضی از این مردان خواننده های خودمان بودند. من مطمئن نیستم کدام طرز فکر صحیح تر است.اما می توانید به این مطلب به عنوان پنجره ای به درون ذهن مردان متفاوت نگاه کنید مردانی که سن و سال متفاوتی دارند. این فقط یک مقدار اطلاعات است که می تواند به شما کمک کند تصمیم بهتری بگیرید.
اریک چارلز نویسنده مجله اینترنتی احساس تازه در این مورد مطلبی را منتشر کرده است : آیا او فقط در جستجوی سکس است؟

این پاسخی است به زنانی که در دو ماه گذشته با یک مرد وقت گذرانده اند و با او سکس داشته اند اما آن مرد حاضر نیست رسما به وجود رابطه ای بینشان اعتراف کند.

هیچ مردی فقط به خاطر سکس وارد یک رابطه نمی شود برای اینکه از میلیاردها زنی که روی کره زمین وجود دارد او بودن با شما را انتخاب کرده است مسلما دلایلی وجود دارد. به زبانی دیگر باید بگوییم بجز اینکه با شما سکس داشته باشد حداقل یک دلیل دیگر برای اینکه شما را انتخاب کرده است وجود دارد.
این کاملا مفید است که بدانیم مردان همیشه برای انتخاب زنان به عنوان دوست و یا هر چیز دیگه بیشتر از یک دلیل دارند. پس سوال صحیح که شما باید آن را از خود بپرسید این است که دلیل اینکه او بین تمام زنهای کره زمین مرا انتخاب کرده چیست؟ این سوال باعث تقویت اعتماد به نفس شما می شود زیرا که ذهن شما را روی تمام نقاط مثبت تان متمرکز میکند. و البته روی اینکه شما با بودنتان در آن رابطه چه چیز های خوبی را به زندگی او اضافه کرده اید
اگر از خود سوال می کنید آیا او فقط شما را برای سکس می خواهد و به شما به عنوان کالای مصرفی نگاه میکند. باید بگوییم این طرز فکر شما را در موقعیت دفاعی قرار داده و شما را پر از ترس و تردید خواهد کرد
اگر تصمیم بگیرید فقط روی سوال اصلی که آیا او فقط مرا برای سکس می خواهد؟ تمرکز کنید پاسخ شما این است : من می توانم از روی تجربه شخصی و همچنین از روی چیزهایی که مردان دیگر به من گفته اند خیلی صریح به شما اعلام کنم که بهترین راه برای امتحان کردن یک زن این است که ببینیم وقتی چیزی را که می خواهد (رابطه و تعهد) به او نمی دهیم چطور رفتار خواهد کرد. مردان می گویند امتحان کردن طرف مقابل روش ما برای محافظت از خودمان در مقابل شکسته شدن قلبمان و ضربه خوردن از نظر عاطفی و احساسی است.
پس نصیحت من این است که به این مسئله مانند یک امتحان نگاه کنید روی ساختن یک رابطه عالی با او تمرکز کنید. روی این نکته تعمق کنید که رابطه تان با او به طور کلی تمام نیازهای شما را برآورده میکند یا خیر؟
روی تمام چیزهایی که باعث شده او شما را انتخاب کند تمرکز کنید روی اینکه چگونه برای او بهترین باشید تمرکز کنید. و از امتحان کردن چیز های جدید هم غافل نباشید این واقعا مهم است که در مورد چیزهایی که واقعا برای شما اهمیت دارد صریح باشید. و اگر آن رابطه این چیزها را به شما نمی دهد بهتر است از همان ابتدا آن را بدانید و من فکر میکنم شما زمانی حقیقت را خواهید فهمید که به جای امتحان کردن مرد رابطه تان را امتحان کنید.
جان ارتود وبلاگ نویس مجله اینترنتی طلسم تقریبا مجرد ماندن (یعنی افرادی که هر کاری میکنند نمیتوانند طرف مقابل را به رابطه جدی متعهد کنند انگار طلسم شده اند که تنها بمانند) مقاله ای با این عنوان را منتشر کرده است : آن مرد برای ورود به یک رابطه جدی آماده نیست آیا این درست است که با او همبستر(سکس) شوم؟
این پاسخی است برای زنانی که نمی دانند باید مردی را که به آنها ابراز علاقه کرده است ولی گفته است مایل به وارد شدن در یک رابطه جدی نیست را از خود دور کنند و یا خیر؟
( اینجا منظور مردانی است که فقط به دنبال لذت جنسی (سکس) هستند اما تمایلی به متعهد شدن و از دست دادن آزادیشان ندارند)
اصل مطلب و جوهره اصلی این نصیحت در آن است که همه ما تقریبا همیشه آماده هستیم تا با دختری که برایمان کاملا مناسب است وارد رابطه شویم. اما این برای ما مردان کمی زمان میبرد تا بفهمیم آیا شما آن دختر ایده آل ما هستید یا خیر. ممکن است اگر مدتی وقتمان را با شما صرف کنیم تا بفهمیم شما همان دختر ایده آل ما هستید یا خیر ارزشش را داشته باشد. تکرار می کنم ما نمی گوییم شما باید بلافاصله بعد از اشنایی با هر مردی با او به رختخواب بروید. و اینقدر به او شیر مجانی بدهید که او حتی به کرایه کردن گاو فکر هم نکند ( اشاره به ضرب المثل آمریکایی هیچ کس تا زمانی که شیر مجانی دریافت کند گاو را نخواهد خرید یعنی تا زمانی که دختران سکس را به صورت رایگان و بدون هیچ تعهدی به مردان تقدیم کنند هیچ مردی زیر یوغ ازدواج نخواهد رفت)
اما بالاخره سکس نیز باید وارد رابطه شما شود زیرا این نیز بخشی از شناختن طرف مقابل است و این حق دو طرف است که بدانند یا چه کسی وارد رابطه می شوند.
درضمن مبحثی نیز وجود دارد که می گوید اگر دو طرف در رختخواب و موقع سکس با هم هماهنگ و برای هم مناسب باشند (بینشان جاذبه و کشش جنسی دو طرفه وجود داشته باشد). و اگر دختر بعد از اولین سکس دیگر با او نخوابد. کمبود آن سکس خوب باعث می شود چرخ دنده های مغز آن مرد به حرکت بیفتد و به دختر پیشنهاد رابطه بدهد و در نتیجه شما خانمها سریعتر به چیزی که می خواهید برسید..
بعد از گفتن تمام این حرفها یک دختر باید صد در صد از قرارداد دوستی با منافع اجتناب کند (قراری که بین دو نفر گذاشته می شود که بدون هیچ نوع رابطه و تعهدی با هم سکس داشته باشند) زیرا که تا بحال هیچ کس از این نوع قرار داد ها سودی نبرده است مگر این که سکس بین آن دو نفر واقعا عالی باشد که دی این صورت فقط خدا می تواند به فریاد ان دختر برسد (یعنی دختر بلافاصله وابسته می شود و با رد شدن تقاضایش برای تبدیل قرار داد سکس بدون رابطه به یک رابطه واقعی به شدت صدمه خواهد خورد)
- دختری از پسر همکلاسی اش پرسید دانشجوی خوشگل (خوشگل پسر) من دارم وقتمو باهات تلف می کنم؟ (یعنی قصد شروع یک رابطه رسمی بینمون رو نداری؟) این مکالمه بین یک دختر دانشجو و یک پسر دانشجو صبح روز بعد از سکس اتفاق افتاد. پسر دانشجو گفت من نمیخوام رو چیزی که بینمون هست اسم بزارم. من قراره دخترای خوشگل زیادی رو تو دانشگاه ببینم تو هم قراره پسرای خوشگل زیادی رو تو دانشگاه ببینی. پس بهتره سخت نگیریم و ببینیم چی پیش میاد.
حقیقت این است که آن دختر دارد وقتش را تلف میکند. اگر آن پسر واقعا آن دختر را می خواست برایش مهم نبود که دخترهای خوشگل دیگه ای هم تو دانشگاه هستند یا نه! حتی اگر خود هایدی کلوم هم میومد و به او راه میداد باز هم برایش اهمیتی نداشت اما فکر می کنم اگر در موقعیت مشابه هستید خودتان هم در درونتان به این حقیقت رسیده اید شما میتوانید آدم بهتری رو برای خودتان پیدا کنید و حتما هم پیدا خواهید کرد
یک سوال دیگر هم هست. این یکی از بانویی است که از ما پرسیده است که به صراحت می گویم چطور می توانم مرز بین حشری بودن و اینقدر احساس خاص بودن کردن که نخواهم بدون یک رابطه جدی با او بخوابم را حفظ کنم؟؟
بین خیلی صریح و رک بودن (اولی از نظر مردان بسیار سکسی و جذاب است) و عجله داشتن تفاوت بسیاری وجود دارد.
اگر شما دومی هستید زنی با اعتماد به نفس بالا که به راحتی به داخل اجتماع می رود و از اینکه علاقه اش را ابراز کند ابایی ندارد. و فکر میکند که اگر مردی را که انتخاب کرده از او خوشش نمی آید.پس قطعا آن مرد مشکلی دارد (مشکل از اوست نه شما) و اگر مشکل واقعا از اوست که ظاهرا اینطور است. پس هنوز برای جبران کردن همه چیز و دادن یک شانس دیگر به خودتان فرصت دارید (در انتخاب عجله نکنید).
سوالی که واقعا باید پرسیده شود این است که شما در این مرحله از زندگیتان واقعا در جستجوی چه هستید؟ اگر شما فقط نیاز به ارضای جنسی دارید و میخواهید نیازهایتان برآورده شود. پس دیگر نیازی به بررسی روانشناسی آن مرد نیست و اینکه در مورد شما چه فکر کند اهمیتی ندارد. پس مقداری کاندم تهیه کرده و بدون اینکه کوچکترین اهمیتی از نظر احساسی به او بدهید و یا نگران چیزی باشید نیازتان را برآورده کنید. اما اگر دنبال چیزهای بیشتری هستید باید کمی بیشتر به خودتان احترام بگذارید و در محیط هایی به جستجوی شخص مناسب بگردید که انسانها در آنجا مست نباشند. اگر مایل نیستید وسیله یکبار مصرف ارضای جنسی یک مرد مست حشری نباشید راهش آسان است به هیچ وجه تن به چنین چیزی ندهید.

بابی (رابرت) ریو نویسنده مجله تی اس بی به سوالی که توسط یک مرد در سایت لفتوس مطرح شده بود پاسخ داد (لفتوس یک نوع سرویس آنلاین است که نام ان مخفف درسهایی برای جنس مخالف می باشد به طور کلی جایی است که مردان و زنان بتوانند بدون پرده و خجالت ناشی از آشکار شدن هویتشان حرف دلشان را در مورد مسائل جنسی بزنند).
این پاسخی است برای مردی که سه هفته است برای سکس منتظر مانده و صبر و تحملش به پایان رسیده است. چطور باید این مسئله را حل کنید؟

1- اول خیسش کن بعد کامل بشورش و دوباره این کارو تکرار کن

یعنی مرتبا برای به دست آوردن سکس تلاش کن و به هیچ وجه راجع به آن حرف نزن. فقط سعی کن سکس رو شروع کنی. (مثلا با لب گرفتن) اگر او شما را متوقف کرد بلافاصله بی خیال شو. اما اگر چیزی نگفت آهسته آهسته کار را جلو ببر. هر دفعه کمی بیشتر پیشروی کن و تحت هیچ شرایطی راجع به آن حرف نزن هر چه بیشتر سعی کنی راجع به آن حرف یزنی او بیشتر از نظر ذهنی تحریک خواهد شد که در برابر درخواست شما مخالفت کند.
اگر با او اینقدر حرف بزنید که جمله من آماده نیستم از دهانش در بیاید خودش نیز آن را باور خواهد کرد و تعهدی برای منتظر نگه داشتن شما به خودش خواهد داد. اما اگر شما فقط از نظر فیزیکی تلاش کنید که هر بار کمی کار را جلوتر ببرید بدون اینکه کلمه ای راجع به آن حرف بزنید بالاخره در یک لحظه ضعف که او حشری تر از آن است که در برابر شما مقاومت کند. به نتیجه ای که به دنبال آن هستید خواهید رسید.

2- طور غیر مستقیم به او اطمینان دهید که شما در حال حاضر با کس دیگری رابطه جنسی ندارید.
این برای تلاشهای شما به نوعی خط پایان به حساب می آید زیرا که بخشی از قدرت شما روی طرف مقابل در یک رابطه ریشه در این دارد که او فکر کند شما با دختران دیگر نیز قرار می گذارید. که باعث می شود ضمیر ناخود آگاهش او را وادار کند که به خاطر جلب توجه شما بجنگد. به همین خاطر توصیه همیشگی من در رابطه این است که هرگز در همان ابتدای رابطه همه چیز را راجع به خودتان به طرف مقابل نگویید.

اما گاهی اوقات لازم است که به یک زن کمی احساس امنیت بدهید مخصوصا زمانی که او به دلایلی باور دارد شما یک دختر باز حرفه ای هستید که فقط می خواهید از او برای سکس استفاده کنید.
هرگز مستقیم و بدون مقدمه قبلی به کسی نگویید من فعلا با هیچ زنی رابطه جنسی ندارم.
اجازه بدهید خودش به تنهایی به این نتیجه برسد. اینگونه بهتر است زیرا هم مطلب روشن شده است هم شما هیچ قولی برای نخوابیدن با دختران دیگر در آینده به او نداده اید یعنی هم راه را برای سکس او با خودتان باز کرده اید هم او را همچنان نگران از دست دادن تان نگه داشته اید تا به تلاش برای بدست آوردن شما ادامه دهد. زیرا اگر به این یقین برسد که خیال خوابیدن با زنان دیگر را ندارید دیگر عجله ای برای دادن سکس به شما نخواهد داشت.

3- بگذاریدش بیرون تا یخ بزند

بیرون گذاشتن برای یخ زدن اصطلاحی است که برای زمانی به کار می رود که شما واقعا با یک دختر سرد برخورد می کنید. به این معنی که از او فاصله میگیرید و تماس های تلفنی اش را بلافاصله پاسخ نمی دهید.وقتی برایتان پیامک فرستاد سریع جوابش را نمی دهید . وانمود می کنید که دیگر مثل سابق وقتی برای گذراندن با او ندارید.این کارها آن دختر را تحت فشار میگذارد تا برای خوابیدن و یا نخوابیدن با شما تصمیم بگیرد.اگر احساس کند که دارد شما را از دست میدهد تمایلش برای خوابیدن با شما و برای نگه داشتنتان در زندگی اش بیشتر می شود.
(نظر نویسنده مقاله: داداش خیلی دیوسی.!)

و نکته اخر که اهمیتش به هیچ عنوان از نکات دیگر کمتر نیست نقل قول از مردانی است که در مورد آن مقاله اینجا در سایت ما نظراتی داده اند.
دیلیتیوم (ایدی خواننده و نام نوعی عنصر) -

وقتی سخن از خوابیدن با مردان مهربان است: هرگز چیزی را از او نخواهید که قادر به انجام دادنش نباشد. فرض کنید که شما تسلیم این خواسته درونیتان شدید که کیرش را در دست بگیرید و بگویید خیلی خوب پسر گنده بزار امتحانش کنم.! شما ممکن است فکر کنید این بهترین و زیباترین چیزی است که می تواند به یک مرد گفته شود. ممکن است فکر کنید این آرزوی هر مردیست که چنین چیزی برایش پیش بیاید. اما به احتمال زیاد این کار شما باعث می شود مرد مهربان و دوست داشتنی شما دستپاچه شود. شما ممکن است حتی خودتان هم متوجه نشوید که او را در چه موقعیت سختی قرار داده اید. آنطور که او به قضیه نگاه میکند حالا مجبور است جوری به شما سرویس بدهد که نه توان انجامش را دارد و نه احتمالا تجربه اش را. بهترین راه این است که قضیه را جوری مطرح نکنید که او فکر کند مجبور است یک نمایش فوق العاده را برای شما اجرا کند و از او توقعاتی در سطح ابر قهرمانها دارید. به او این اطمینان را بدهید که قرار نیست از او انتقاد کنید و یا به عملکردش نمره بدهید.و اینکه شما با آغوش باز آماده هستید هرچیزی را که او میخواهد امتحان کنید. خودتان نیز اگر ایده ای دارید پیاده کنید. مردان مهربان بر خلاف ورزشکاران قدرتمند معمولا از زنانی که پیش قدم میشوند بسیار خوششان می آید.
دوشیزه گان (هرگز سکس نکرده ها ) و تازه کاران-

وقتی که شما میگویید حالا من آماده و مشتاقم تا دوشیزگی ام را به مردی که عاشق او هستم تقدیم کنم. شخصا فکر میکنم که در مسیر درستی قدم برمی دارید تصور کنید که یک بطری شراب بسیار مرغوب را در دست دارید و یا بسته ای شش تایی ابجوی اعلا . (بسته به اینکه از کدام بیشتر خوشتان بیاید) . آیا حاضرید آن شراب بسیار گرانقیمت را به همراه با یک چیز برگر ساده و معمولی که از ساندویچی برایتان آورده اند میل کنید؟ و یا ان شراب خاص را برای غذایی ویژه کنار خواهید گذاشت؟ (شراب گرانقیمت کنایه از دوشیزگی شماست)

جامعه شناس آتئیست -
زنان مجردی که در رختخواب دنیای مردان را کاملا زیرو رو میکنند شانس بیشتری برای دعوت شدن به یک رابطه واقعی نسبت به دخترانی دارند که مانند ماهی مرده فقط در رختخواب دراز می کشند تا مرد همه کارها را انجام دهد. زنانی که با مردان جفت می شوند و در رختخواب عملکرد بسیار خوبی دارند همان زنانی هستند که مردان به طور مداوم و پیوسته آنها را به رختخوابشان دعوت میکنند . سکس های مداوم و پشت سر هم یک رابطه معمولی غیر جدی نامیده می شود. روابط غیر جدی و معمولی از این نوع گاهی اوقات تبدیل به روابط جدی خواهد شد
سکس موثرترین و با ارزش ترین پول رایج برای زنانی است که مایلند روابط جدی طولانی مدت را با آن بخرند. همانگونه که می گفتیم خود داری بیش از حد در انجام سکس عواقبی دارد (تنها ماندن) به رختخواب رفتن در همان اول آشنایی نیز عواقب دیگری را برایتان خواهد داشت (جدی گرفته نشدن). البته این که به سکس به عنوان پول رایج برای خریدن چیزی فکر کنیم زیاد رمانتیک نیست.اما حقیقت این است که سکس در برخی موارد واقعا مثل پول برایتان عمل میکند.و زنانی که به دنبال عشق های رویایی و منتظر شاهزاده های سوار بر اسب سفید افسانه ای نیستند روابط بسیار موفق تری دارند.
تطابق و هماهنگی در سکس یکی از چیزهایی است که مردان قبل از اینکه به شما متعهد شده و وارد یک رابطه رسمی شوند به دنبال آن میگردند. (برایشان مهم است) بله این حقیقت دارد که گروه کوچکی از مردان وجود دارند که حاضرند برای اینکه با شما سکس داشته باشند ماهها صبر کنند اما همانطور که گفتیم تعداد آنها بسیار کم است.
برای اقایان رمز کار در این است که اینقدر زرنگ باشید که طرف را کاملا تسلیم و الاف خود نگه دارید. یکبار و یا دوبار سکس در هفته کافیست اگر بیشتر از آن با او سکس کنید او قادر نخواهد بود برای دراز مدت سکس معمولی بدون هیچ نوع تعهدی را با شما داشته باشد.هر روز نباید با او وقت بگذرانید.

• بانوان عزیز اینکه با مردان قبل از اینکه هیچ نوع تعهدی بدهند سکس داشته باشید هیچ اشکالی ندارد اما این بسیار ایده بدی است که تمام چیزهایی که یک مرد می تواند از یک رابطه جدی به دست بیاورد را به او بدهید بدون اینکه واقعا رابطه ای بین شما باشد. پس هر وقت به شما زنگ زد و سکس خواست سریع به پیش او نروید گاهی اوقات بگویید نه. حتی اگر واقعا هم وقت آزاد داشته باشید بیشتر اوقات به او بگویید سرتان شلوغ است.
    هر وقت به شما زنگ زد سریع جوابش را ندهید. تا زمانی که حاضر شود به یک رابطه جدی فکر کند مثل خودش با او رفتار کنید ( او را جدی نگیرید). در ضمن همه تخم مرغ هایتان را در یک سبد نگذارید . به اطراف نگاه کنید شاید انتخاب بهتری برای شما آن بیرون وجود داشته باشد. اما زیاد هم به خودتان سخت نگیرید حالا اگر در وسط جستجویتان برای مرد ایده آل چند ارگاسم هم با مردان دیگر داشتید این نه تنها چیز بدی به شمار نمی آید بلکه خیلی هم خوب است!

وبلاگ رهگذر:

این روزها دیگر هیچ کس در مورد سکس سخت نمی گیرد . پس اگر شما زنی را پیدا کردید که خیلی پرهیزگار و پاکدامن بود. پس احتمال زیادی دارد که شما در یک ازدواج بدون سکس گیر کنید زیرا که اینگونه زنان معمولا بسیار سرد مزاج هستند. تقریبا میشود گفت چه از او سکس بخواهید وچه نخواهید در هر دو حالت بد شانسی بزرگی آورده اید...

یکی از ساکنین سابق شهر نیویورک:

مشکل اصلی این است که مردم این روز ها برعکس روال منطقی عمل میکنند. اول باهم سکس میکنند بعد تازه فکر میکنند که چطور با آن مرد وارد رابطه شویم. این واقعا کار سختی است مخصوصا اگر مردی که راجع به او حرف می زنیم تمایلات شهوانی غریزه ای داشته باشد (فقط به سکس فکر کند نه هیچ چیز دیگر). ما نمی گوییم تمام رابطه های یک شبه لزوما چیز های بدی هستند. البته همه در جستجوی رابطه نیستند. اما اینکه بخواهید با مردی بخوابید به این امید که آن مرد بعد از سکس به فکر برقراری یک رابطه جدی با شما بیفتد تنها نتیجه ای که دارد این است که توسط تمام اون عوضی های حشری که آن بیرون هستند مصرف شده و سپس دور انداخته می شوید.
اعتماد کنید ولی مطمئن شوید. این روش نیاز به مقداری کار و تلاش برای به نتیجه رسیدن دارد اما خوب هیچ چیز با ارزشی در این دنیا بدون تلاش بدست نمی آید. مردی که به دروغ وانمود میکند که به شما اهمیت می دهد اگر مطمئن شود که به زودی با شما سکس نخواهد داشت زیاد وقتش را تلف نکرده و شما را ترک خواهد کرد. و اگر بخواهیم رک باشیم زنان باید ابتدا کمی صبر کنند تا مرد را به طور کامل بشناسند. دوستان و حتی خانواده اش را ملاقات کنند و ببینند که در زندگی و یا در کارش با دیگران چطور برخورد میکند.

وبلاگ مجله ووگ (مجله معروف مد در کشور آمریکا):-

سکس معمولا یک روش طبیعی برای ابراز عشق است.و از ابتدای تاریخ بشر نیز همین گونه بوده.اینکه خود و دیگران را از آن بخش مهم و اصلی زندگیتان محروم کنید. اینکه ده سال یکبار سکس داشته باشید بر روابط شما تاثیر مثبتی نخواهد داشت. پس وقت آن است که در طرز نگاهتان به روابط بین زن و مرد و سکس تغییری اساسی ایجاد کنید.
- بررسی سکس بدون هیچ نوع تعهد و احساس که باعث ایجاد هیچ گونه رابطه ای نخواهد شد با یک انسان برده هوس هایش (حشری)
هر اقدامی برای شما عواقبی خواهد داشت. حتی تفریحات کوچک احمقانه شما. پس اینکه مداوم با یک مرد حشری ولی بی احساس سکس داشته باشید ممکن است برای شما اندکی لذت به همراه داشته باشد.اما در محور زمان بجز نا امید شدن نتیجه دیگری نخواهد داشت.
- نتیجه گیری نهایی: آیا واقعا این لذت های جزیی ارزش اینکه وقتتان را برای آنها تلف کنید را دارند؟؟ ایا واقعا سکسی که آن مرد به شما میدهد اینقدر استثنائی و لذت بخش است؟؟ واقعا اینقدر به آن نیاز دارید؟؟ نمی توانید یک ویبراتور بخرید؟؟(کیر مصنوعی برقی و یا باطری دار که با ایجاد لرزش دختران را به ارگاسم می رساند) اسباب بازی های باتری دار چطور؟(ماساژور های کوچک زنانه که داخل کس فرو رفته و با لرزششان دختران را به نقطه ارضا می رسانند) وقت آن نیست که عمیق تر فکر کنید؟ یا اینکه می خواهید همچنان به خوابیدن به مردانی که برای شما مناسب نیستند ادامه دهید؟؟ بله حتما این کار را بکنید.! این مطمئنا بلیط موفقیت شما در زندگیست. (نویسنده این جملات آخر را به حالت تمسخر به تحریر درآورده مانند زمانی که معلم به شما می گوید نیازی به درس خواندن نیست کشور به حمال نیز نیاز دارد.)

وجات چسلاو:

این واقعا اهمیتی ندارد که چه کسی جریان سکس در ازای محبت و نوازش عاطفی را به راه بیندازد زیرا که این واقعا فوق العاده است. فقط مهم است که بوجود بیاید اما این بهتر است که در ابتدا ارتباطی روحی و عاطفی بین دو طرف برقرار شود. زیرا که بانوان وقتی با شناخت اقدام به سکس کنند در معرض خطر ضربه خوردن عاطفی نخواهند بود و البته سکس بین آن دو نفر نیز زمانی که همراه با عشق و عاطفه باشد بسیار بهتر خواهد بود

مرد امگا:
اگر شما یک دوشیزه هستید و اصرار دارید که تا زمان ازدواجتان دوشیزگی خود را حفظ کنید.
ممکن است یک مرد احساس کند انتخاب شما برای یک رابطه بلند مدت ریسک بزرگی است زیرا که او هیچ تصوری از کشش جنسی بین شما و اینکه آیا خواسته های جنسی شما با هم هماهنگ هستند یا خیر ندارد زیرا که سکس برای مردان بسیار اهمیت دارد.و معمولا حاضر نیستند تا بعد از ازدواج برای آن صبر کنند.

جستجوگر ستارگان خاموش:
همیشه مردانی وجود خواهند داشت که به زنان دقیقا همان دروغ هایی را بگویند که اینها می خواهند بشنوند و البته بعد از رسیدن به خواسته هایشان حرفهایشان را کاملا عوض خواهند کرد . این واقعا چیز جدیدی نیست مردهای حشری و حیوان صفت همیشه وجود داشته اند. تنها تفاوت این روزها با گذشته ها این است که معمولا سکس در ابتدای رابطه اتفاق می افتد. به نظر من راحت ترین راهی که این شرایط را تغییر دهیم این است که زنان در ابتدای رابطه هیچ گونه اشتیاقی به مسائل جنسی از خود نشان ندهند تا زمانی که پایه های اصلی رابطه به آن صورتی که آنان می خواهند شکل گیرد . این روش نسبت به اینکه از مردان توقع داشته باشیم که از همان ابتدا با صراحت کامل بگویند که شما را برای سکس می خواهند و یا نه خیلی مطمئن تر است و ریسک کمتری دارد. زیرا که بسیاری از آنها فقط و فقط سکس می خواهند و نه چیز دیگر......

بی اس جی (مخفف ستاره جنگی کهکشانی که نام سریالی تخیلی است)
از روی تجربه شخصی به شما میگویم اگر مردی از ابتدا اشتیاق خود را به برقراری رابطه عاطفی نشان دهد. زنان بلافاصله نسبت به او بی میل می شوند ( از چشمشان می افتد). من چند بار ازدواج کردم ولی هیچ کدام از آن زنها را در شش ماه اول اشناییمان دوست دختر خطاب نکردم. اینکه به برقراری رابطه عاطفی و یا حتی ازدواج مشتاق باشید شما را در چشم زنان کوچک خواهد کرد. زیرا تا زمانی که مرد در همه چیز صداقت داشته باشد دلیلی برای شکایت و یا حرف زدن درباره او وجود ندارد (او برای زنان تکراری خواهد شد)

مرد بی شخصیت:
اینکه فقط دو ماه بعد از اشنایی کلمه رابطه را به کار ببرید شما را در چشم زنان ناامید و بدبخت نشان خواهد داد. چهار ماه بیشتر (روی هم شش ماه) صبر کنید قبل از اینکه کلمه رابطه را به زبان بیاورید.اصلا سخت نگیرید خوش بگذرانید و سعی کنید اصلا به آینده فکر نکنید ( ویا حداقل سعی کنید چیزی راجع به آینده به او نگویید) همه چیز را خوب و عادی برگزار کنید و تا می توانید لذت ببرید

اینجا مطالب بسیار زیادی برای تفکر و تعمق وجود دارد برای همین هیچ پاسخ آسانی وجود ندارد من میگویم آن استاندارد قدیمی چرا گاو را بخریم وقتی شیر را مجانی به ما می دهند دیگر قدیمی شده و کاربردی ندارد اگر شما اینقدر به خودتان احترام بگذارید که در مورد اینکه بدن خود را با چه کسی به اشتراک بگذارید تصمیم عاقلانه ای بگیرید احتمالا مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد البته این به آن معنی نیست که هرگز اشتباهی نخواهید کرد زیرا که در مورد سکس و رابطه عاطفی هرگز هیچ تضمین صد در صدی وجود ندارد هر گونه که با مسئله برخورد شود ریسک های زیادی وجود دارد.
- نظر شما چیست؟
آیا شما نگران این هستید که اگر سکس زودتر از موعد انجام شود همه چیز را خراب خواهد کرد؟؟ اصلا به این مساله اهمیت می دهید؟؟ (زمان انجام سکس). آقایان آیا شما به زنانی که برای سکس صبر میکنند بیشتر احترام خواهید گذاشت؟ شما مردان تا چه مدت حاضرید صبر کنید؟

منبع

ـــــــــــ

کلی تاپیک سکسولوژی رو توی پروفایلم ببینید. اگه موضوع سکسی هست که می خواهید بیشتر در موردش بدونید تو پیام خصوصی برام بنویسید تا در موردش مطلب بذارم.

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Rainboy99  

• عضو از 1397/6/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

• 206

لایک داری

یکم خوندم خسته شدم ولی دمت گرم واسه زحمتت لایک میکنم

ـــــــــــ

• 1

• Arsalanammmm  

• عضو از 1397/11/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 128

• 205

تا نصفه بیشتر نخوندم
حسنه نباشی

تا نصفه بیشتر نخوندم حسنه نباشی

ـــــــــــ

• 1

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 201

• 351

زیاده اما میخونم
تنکیو

زیاده اما میخونم تنکیو

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

افراد متاهل : تا حالا با‌ همسرتون کلیپ یا فیلم پورن دیدید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «