خداحافظی ترومن از شهوانی

• ترومن  

• عضو از
    1392/1/23

• پست‌ها: 7185

• 6995

درود به همه دوستاى گُلَم
بيش از 1 سالي هست که عضو اينجا هستم و با افراد زيادي آشنا شدم يه سريشون باهام دشمنن و چشم ديدنمو ندارن! يه سري عزيزاني هم هستن که اين مدت باهاشون دوست شدم و در تاپيکهاي مختلف باهاشون همسخن شدم و چيزهاي زيادي ازشون ياد گرفتم good باهاشون گريه کردم و خنديدم و لحظات پر احساسي رو در کنارشون تجربه کردم (rose) اما...
ديگه وقت رفتنه...
از اين کشور خسته شدم! اين که همش کارهاي تکراري انجام بدم و روزهارو شب کنم و عمرمو تو اين مملکت نفرين شده تلف کنم، بدون اينکه به هيچکدوم از آرزوهام برسم fool .اصلاً يادم نيست آخرين آرزويي که داشتم کِي بوده و چي بوده اصلاً!! sorry2 .
دارم ميرم اونور آب، براي کار و زندگي.
شايد ديگه فرصت سر خاروندن رو هم نداشته باشم. ولي اقلاً تو يه هواي آزاد و بدور از اختناق و توسري خوردن نفس ميکشم angel .
شايد انقدر کارم زياد باشه که ديگه نتونم بيام پيشتون دوستاي خوبم. اما هميشه به فکرتونم.
نميدونم که در محل زندگي جديدم دسترسي به کامپيوتر دارم يا نه. ولي اگر هم داشته باشم، شايد ديگه نتونم مثل الآن هرروز آن باشم. ولي قول ميدم که بهتون يه سَرَکي بزنم (wink) .
لحظات خوبي رو اينجا باهاتون گذروندم. چه در تاپيکهاي ديني يا طنز و خنده يا کافه شهواني.
دوستاي خوبي اينجا پيدا کردم:
پسر ايران: پسري غيرتي و ميهن پرست که ادب و متانت از ويژگيهاي ستودنيش هست good .
بانوى سرکش: خانمي بسيار متين و محترم و حساس که داشتن انرژي هميشه مثبت از ويژگيهاي برترشه good .
bahram_hot20: يک کافر تمام عيار که مغلطه و سفسطه تو کَتش نميره. اگه سند داري رو کن وگرنه برو بزار باد بياد diablo biggrin .
ویکتور _victor: يک عاشق وطن که هميشه پاي تاپيکهاي دين هست و از دشمنان سرسخت حاج انگل معروف! lol .
وحيد کرال: تنها خلبان شهواني که بدون گواهينامه، بر آسمان شهواني پرواز ميکنه و البته براي فرود هيچگونه نيازي به فرودگاه نداره! biggrin .
خاله ميترا: يک خانم فَشِن که عليرغم سختيهايي که در زندگيش داره معمولاً مياد و تاپيکهارو مزين به نظرات قشنگش ميکنه good .
آرامش دوستدار: بي دين، صبور و مؤدب. که هميشه بهش حسوديم ميشه که بدترين توهينها بهش ميشه، ولي در نهايت خونسردي پاسخ منطقي ميده. ايول به تو good .
Black lion: يکي از متالبازاي عزيز شهواني.
با تاپيک روشنگريت درباره شايعه پراکني‌هاي حکومت اسلامي! خيلي چيزا دستگيرم شد. يکيش اينکه هر خبري رو نبايد بدون تحقيق باور کنم. برات آرزوي موفقيت دارم good .
AAKT: يک کافر تحصيلکرده که با مقالات علمي که ازش ميديدم پي به سواد بالاش بردم. والبته عاشق اين ويژگيشم که هر روزش رو با حواله کردن يه کير خوش استيل به اين مملکت شروع ميکنه. براي خودش و کيرش آرزوي موفقيت دارم biggrin .
ديانا، ياشار، آرش، انوهه: پاي ثابت تاپيک دهه شصتيان که بهترين و زيباترين خاطرات منم، همونجا و با مصاحبت با اين عزيزانم رقم خوردن preved .
E-l-e-n-a: تنها بانوي متالباز شهواني که شناختمش. دختري که عليرغم سن کمش، پر از حرفاي تازه‌اس و البته ياغي! (wink) .
با هوش سرشاري که داري، مطمئنم آينده خوبي در انتظارته. در اينجا اسير بازيهاي دشمنانت و باندبازياشون نشو dash1 البته با ذکاوتي که ازت سراغ دارم، از پس همشون برمياي اينو مطمئنم yes3 .
گارد سلطنت طلب!: پسري که به کشورش و قهرمانهاش غيرت داره و البته با روحيه طنزي که ازش ميديدم به قشنگتر شدن مباحث کمک زيادي ميکنه good .
pouyapoya2012 (جبر جغرافيايي!): اولين تاپيکي که ديدمش همين داخل پرانتزيه بود. مطالب جالب و نويي ميزاره و افکارشو دوست دارم اما هيچوقت معني آواتارشو متوجه نشدم! dash1 .
pesare16santi: کافري که با نگارشات تماماً پارسي سعي در شناساندن زبان پارسي داشت اما افسوس که زودي رفت! اميدوارم هر جا که هست موفق باشه good .
فرمانده شقايق: دختري زجر کشيده که، از زندگي فقط سختيهاشو ديد fool ولي با روحيه اي عـــــــــالي در انجمنها فعاليت ميکرد. نميدونم به مريضيش غلبه کرد يا که تسليمش شد cray2 اگه هست که آرزو دارم شاديهاي دنيا رو هم ببينه. اگر هم که رفته! خدا بيامرزدش
Are.zo0: با اون تاپيک باکرگيت بدجوري ذهنمو درگير کردي که يکي از ضخيم ترين سدهاي ذهنيم طي اون بحثهاي سنگين چندين صفحه‌اي فرو ريخت! بهت تبريک ميگم آرزو خانم. شناخت منو از زندگي خيلي سالمتر و شفافتر کردي (rose) i-m_so_happy .
باران احساس: يک ضد پسرتمام عيار!! تاپيک ضد پسر زدي ولي پستهاش بيشتر ضد دختره تا ضد پسر mosking .
شانس آوردي که يکي از مدافعين سرسخت پسرها، از ميدون بدر شد. ديگه خيالت راحت تا ميتوني پست ضد پسر بزار.
البته من، همينجا مسؤوليتمو به وحيد و شيخ شاپور واگزار ميکنم تا از خجالتت درآن biggrin موفق باشي عزيز good .
شيخ شاپور!: من که آخرش متوجه نشدم شيخه! آية‌اللهه!! عالم ربانيه؟ کيه! ولي هرکسي که هست، ازاون آواتارش خيلي حساب ميبردم shok با اون دندوناي بُرنده‌اش!!
منم مثل تو تنهام: يک هميشه تنهاي عاشق. پسر خونگرم خوزستان. اينجا دنبال دوست دختر ميگرده.
پسر پر تلاشي هستي، ولي يکمي هم به فکر خودت و خوشگذروني باش. نه اينجور که 24ساعته آنلايني!! biggrin .
و ديگر دوستاني که متأسفانه اسمشون يادم رفت (اميدوارم که منو ببخشن)
راستي! از 006 و Galaxy XXX و hasanibalaa هم ممنونم که تاپيکهاي مفرح و شادکننده‌اي دارن و براي لحظاتي هم که شده شادم ميکردن biggrin مرسي از همتون.
يادمه که همتونو اذيت کردم و سربه سرتون گذاشتم. ولي باور کنين همتونو دوست دارم و براتون آرزوي شادي و سلامتي دارم.
سعي کنين کمتر باهم دعوا کنين. 2روز هستيم يه روز ميبينين که ديگه نيستيم sorry2 .
پس سعي کنين اثر خوبي از خودتون توي ذهن بقيه ثبت کنين که با اون خاطرات، يادآوري بشين نه خاطراتي که دوستشون ندارين.
شاد باشين دوستاي خوبم bye .

ـــــــــــ

• 15

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 19204

• 7955

ترومن جون هر جا میری خوش باشی و موفق.ما که تو کل زندگیمون هر موقع رفتیم خارج احساس کردیم واقعاً زنده ایم.جای ما هم حال کن و از زندگی بدون اینکه یه مشت کسکش مادر قحبه اسلامی بهت گیر بدن لذت ببر.قربون داداش.

ـــــــــــ

• 2

•  
  • پست‌‌‌ها: ‌

به سلامت دوست عزیز drinks

ـــــــــــ

• 0

• AAKT  

• عضو از 1391/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 2116

• 274

دوست عزیزم امیدوارم تصمیمی که برای رفتن گرفتی با مطالعه و حساب کتاب درست باشه نه از روی احساس و صرف فرار کردن ... از لطفت نسبت بمن ممنونم و خوشحالم که من رو هم جزو دوستان خودت دونستی از رفتنت خوشحال نیستم ولی اگر واقعا رفتنی شدی برات آرزوی موفقیت و خوشحالی در تمام زندگیت رو دارم (smile)

ـــــــــــ

دوستان عزیز گی نیستم....... عکسهام تو پروفایلم هست........ لینک فیلم اومدن آبم http://up.shahvani.com/uploads/7lpijmjg.mp4

• 0

داش برو کس بکن حالشو ببر lol یاد ما هم باش شوخی کیردم امیدوارم هرجا هستی شاد و سربلند باشی

ـــــــــــ

• 0

• Galaxy XXX  
  • عضو از 1393/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 897

• 7

دادا بسلامت . زیاد نمیشناختمت ولی بازم با یه کلام میشه طرفتو شناخت

هر جا هستی سلامت باشی . اگه شد بازم یادی از ما بکن

خوش باشی

ـــــــــــ

Mail & Id yahoo : Galaxy.xxx

• 0

•  

درسته تو این چند روز ی بگو مگو کوچک داشتیم باهم اما به رسم معرفت،برو بسلامت و هرجا که هستی موفق باشی.آرزوی بهترینها را دارم. نرو اما اگر رفتی برنگرد! موفق باشی

ـــــــــــ

• 0

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 19204

• 7955

ترومن جون هر جای میری شاد و موفق باشی جای مام آزادیو نفس بکش.قربون داداش.

ـــــــــــ

• 0

حاجی چرا offشدی براچی توفکرخودم نیستم الان این تعریف بودیابگم چی والا به هر حال من اینجا دنبال دوست دختر نیستم اگه باشم هم مگه جه عیبی داره خداروشکر انقدر دیدیم ازاین چیزکه از دستشون فرارکردم اینجا ولی من واستون دعا میکنم موفق باشید خدانگهدار dash1

ـــــــــــ

• 0

• soli_danger666  
  • عضو از 1392/7/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 405

• 2

چي بهت بگم اخه؟! نبايد ميرفتي كار خوبي ميكني از ايران ميري ولي از اينجا نه منم ميخوام برم اما ميبينم دنيام اينجاس چطوري شماها رو ول كنم برم؟! توام دوست خوبي بودى واس هممون ياد اهنگ زد بازي كه ميگه: تا اخر عمر ميمونيم اينجا! منتظر برگشتنت هستيم واست ارزو موفقيت ميكنم

ـــــــــــ

telegram id: soli_danger666

line id: soli_danger666

• 0

• Are.zo0  
  • عضو از 1392/10/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 368

• 4

آرزوی خوشبختی و پیشرفت زیاد برات دارم دوست من خوشحالم اگه تونستم کمکی کرده باشم. شاد و موفق باشی :)

ـــــــــــ

• 0

• forfriends  
  • عضو از 1391/5/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

fazet chie?:D hatman alan ba khodet migi mirim onvar kar pore mondan ma biaym onvar estekhdam konanemon mige inke saram shologh mishe az kar vaght nmikonam biam lol azizam age onvar kar bod ke inghad tadile niro nmikardan

ـــــــــــ

• 0

•  

ایسته کن ایسته کن اینگونه که گپ میزنی قصد هجران داری .؟نیظاره بینما دوستان زیادی جمع نمودی کجا رفتن مینمایی کونکشششششششششششششششششش؟:دی خدا کند دست من به یهقه ات دست پیدا ننماید وگرنه کاری میکنم گلهای قالی پر پر کنی اینگونه مرا نیظاره ننما گپ رایگان هم از خود در نکن کجا رفتن میکنی بیمان و حالش را ببر .در نهایت هر کجا رفتن میکنی دعای خیر براداران افغان و حاج انگل پشت و پناهت (biggrin) داداش جدا از شوخی از اینکه میخای بری فقط میتونم بگم ارزوی بهترینا رو برات دارم و مراقب حاج انگل باش چون قسم خورده به جونت یا لنجتو غرق میکنه یا راننده هواپیما رو چیز خور میکنه بمنم خصوصی گفت که چرخ هواپیماتو قصد داره پنچر کنه دمت گرم داداش حالا که رفتنی شدی اون زباله ها و حاج انگلم بزار دم در .گیتار شماعی زاده رو هم نبری

ـــــــــــ

• 0

• Hich.Kas  
  • عضو از 1391/4/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 44

منتظر شما خواهیم ماند. user و pass تون فراموش نشه. اینترنت با سرعت نور ما را به هم وصل خواهد کردندی.

ـــــــــــ

• 0

ترومن >>>امیدورام هر جا که میری موفق و شاد باشی ولی بیا سر بزن

ـــــــــــ

• 0

• shabbidar  
  • عضو از 1392/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 819

• 10

نهههههههههههههههههههههههه ترووووووووووووووووووووووو جان این کارو با شهوانی نکن. باز خدا پدر تورو بیامرزه که یه خدا حافظی کردی. عاتقی خدا حافظی هم نکرد. ترو اونجا دیگه فیلتر نمیخاد سرعت خوبه بیا سر بزن خو عزیزم. البته غیر ترکیه. بقیه کشورها فیلتر نیست شهوانی.

ـــــــــــ

• 0

ميگم اين موضوع خداحافظي هم خوبه واسه تاپيك زدن خوبه منم بزنم جواب ميده fool

ـــــــــــ

• 0

• Uncle Sam  
  • عضو از 1392/9/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 350

• 10

کجا؟؟ تازه میخواستیم دوست بشم. امیدوارم که هر جا هستی خوب و خوش باشی.

[quote=ترومن] دارم ميرم اونور آب، براي کار و زندگي. شايد ديگه فرصت سر خاروندن رو هم نداشته باشم. ولي اقلاً تو يه هواي آزاد و بدور از اختناق و توسري خوردن نفس ميکشم Angel . شايد انقدر کارم زياد باشه که ديگه نتونم بيام پيشتون دوستاي خوبم. اما هميشه به فکرتونم. نميدونم که در محل زندگي جديدم دسترسي به کامپيوتر دارم يا نه. ولي اگر هم داشته باشم، شايد ديگه نتونم مثل الآن هرروز آن باشم. ولي قول ميدم که بهتون يه سَرَکي بزنم Wink . [/quote] کجا داری میری که قراره اینقدر سختی بکشی؟؟

ـــــــــــ

• 0

• SHAAPOUR  

• عضو از 1389/9/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 3954

• 105

[quote=ترومن]خداحافظي ترومن از شهواني[/quote] با آرزوی بهترین لحظات و بهترین موفقیت ها drinks

ـــــــــــ

همانا اسپنکِ دافيانِ شيطان نشانه ی شدت و شور شناور در شئونات شيخه نه نشانه ی خشونتِ شيخ (cool)

• 0

ای بابا ای بابا dash1 dash1 تو دیگه کجا رفتی ! واسه من خیلی عزیز بودی ترومن خاطره های خوبی به جا گذاشتی امیدوارم هر جا که باشی شاد و موفق باشی give_rose

ـــــــــــ

• 0

• santa  
  • عضو از 1389/2/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 559

• 8

هر جا هستی شاد و موفق باشی

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر دختر یا پسر نابالغ به شما پیشنهاد سکس بدهد ...

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «