خرید وقت حکومت اگاه شید

حکومت نگران حرکت مردم است و با اعلام امادگی برای مرگ خامنه ای میخاهد ما را همچنان منتظر مرگ خامنه ای نگه دارد.
اعلام خبر عمل جراحی خامنه ای هم به همین دلیل بوده. مردم بسیار امیدوار به مرگ خامنه ای شدن و این بهترین شگرد برای در انتظار نگه داشتن مردم و در امنیت نگه داشتن حکومته.. . یک کاربر هم تاپیکی در این مورد زده و خاسته منتظر مرگ باشید. یعنی کاری نکنید تا ان لحظه....// این هم نظری از او که علنی خاسته منتظر باشید

این هم تاپیک این اطلاعاتی

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

منشور حقوق شهروندی هم شگرد دیگر رژیم برای امیدوار...

منشور حقوق شهروندی هم شگرد دیگر رژیم برای امیدوار کردن مردم به ازادی و در انتظار نگه داشتن انهاست. با خودتان فکر کردید که چرا منشور حقوق شهروندی در پایان کار این حکومت اعلام شده؟

ـــــــــــ

• 1

• sbzineh  
  • عضو از: 1395/8/1
  • پست‌‌‌ها: ‌ 65
  • 12

خامنه ای کله کیری , سقط بشه ! به ادمین میگم اینجا...

خامنه ای کله کیری , سقط بشه ! به ادمین میگم اینجا , برا تون سکس پارتی بگیره ! کس و کون ,نذری بده . دعاء کنید , که دعای مجلوق دل و کمر شکسته ! مقبول افتد ! (biggrin)

ـــــــــــ

• 3

من از سیاست سر در نمیارم فقط یکی به من بگه اگه...

من از سیاست سر در نمیارم فقط یکی به من بگه اگه خامنه ای بمیره چی میشه :(

ـــــــــــ

• 1

• xlxxlx  

• عضو از: 1395/8/19
  • پست‌‌‌ها: ‌ 393
  • 116

نقل از: مهرسانام

نقل از: مهرسانام من از سیاست سر در نمیارم فقط یکی به من بگه اگه خامنه ای بمیره چی میشه :(

دو روز تعطیل رسمی

ـــــــــــ

fuck tomorrow

• 1

• mohammad321  

• عضو از: 1389/7/3
  • پست‌‌‌ها: ‌ 870
  • 165

بعضی وقتا از این که میام تواین سایت نظرات سیاسیو...

بعضی وقتا از این که میام تواین سایت نظرات سیاسیو میبینم پشیمون میشم. واقعا کسانی که همچین تجزیه و تحلیل های اشتباهی میکنن در حد المپیک تو چه عالمی هیتن!؟ این برام جای سواله

ـــــــــــ

• 0

• s.phallus  

• عضو از: 1395/9/5
  • پست‌‌‌ها: ‌ 25
  • 2

در قانون اساسی پیش بینی شده عزیز دل برادر ......

در قانون اساسی پیش بینی شده عزیز دل برادر ... (cool)

ـــــــــــ

• 0

• اسموک  

• عضو از: 1393/11/4
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1127
  • 194

به قول این یارو محمد حسینی مجری برنامه ری استارت...

به قول این یارو محمد حسینی مجری برنامه ری استارت شاید رژیم دست به یک کودتای نظامی ساختگی بزنه تا رژیم رو عوض بکنن حجاب رو بردارن و...

ـــــــــــ

• 1

نقل از: گایندگی و برازندگی

نقل از: گایندگی و برازندگی منشور حقوق شهروندی هم شگرد دیگر رژیم برای امیدوار کردن مردم به ازادی و در انتظار نگه داشتن انهاست. با خودتان فکر کردید که چرا منشور حقوق شهروندی در پایان کار این حکومت اعلام شده؟

مشخصه که هموطن من ....این سناریو هم دیگه جواب نمیده و رژیم داره میمیره. قلب ایستاده دیگه برنمیگرده. ...مردم به منشور احمقانه هیچ توجهی نمیکنند. شک ندارم .

ـــــــــــ

وطنم خیلی دلم برات تنگه کنارتم اگه احساسم کنی

• 1

نقل از: مهرسانام من از سیاست سر در نمیارم فقط یکی به من بگه اگه خامنه ای بمیره چی میشه :(

اون فعلا نمی میره . تا 3 سال دیگه هست اما بعدش که مرد هیچ اتفاقی نمی افتد و 1 هفته کشور تعطیل میشه فقط همین . جایگزینش هم حسن خمینی میشه .اگه حسن خمینی رهبر بشه برای ایران خوبه . چون بسیار فرد روشنفکریه.

ـــــــــــ

• 0

نقل از: mohammad321

نقل از: mohammad321 بعضی وقتا از این که میام تواین سایت نظرات سیاسیو میبینم پشیمون میشم. واقعا کسانی که همچین تجزیه و تحلیل های اشتباهی میکنن در حد المپیک تو چه عالمی هیتن!؟ این برام جای سواله

برادر من هموطن من .پیشکسوت شهوانی .... تجزیه و تحلیل هر کس برمیگرده به میزان اطلاع و تجربه ی اون فرد از محیط پیرامونش و این قضیه برای همه قابل احترامه. فقط ناسزا گویی قابل احترام نیست .

ـــــــــــ

• 1

نقل از: اسموک

نقل از: اسموک به قول این یارو محمد حسینی مجری برنامه ری استارت شاید رژیم دست به یک کودتای نظامی ساختگی بزنه تا رژیم رو عوض بکنن حجاب رو بردارن و...

احتمال کودتای نظامی دروغین پس مرگ رهبر دور از انتظار نیست

ـــــــــــ

• 0

• mahdisexiiiii  

• عضو از: 1395/9/19
  • پست‌‌‌ها: ‌ 5

هیچـــــــی نمبشه یکــــــــی دیگه جاش میاد یه روزم به تعطیلات رسمی اضافه میشه والسلام

ـــــــــــ

چون که تقدیر چنین بود چه تدببر کنم

• 0

• babak0013  

• عضو از: 1394/1/19
  • پست‌‌‌ها: ‌ 141
  • 7

کسی سکس نمیخواد امشب؟

ـــــــــــ

• 0

کی هست

کی هست

ـــــــــــ

• 0

• رضاشوتی  
  • عضو از: 1395/10/14
  • پست‌‌‌ها: ‌ 1

نقل از: زینی جون

نقل از: زینی جون کی هست

من هستم عزیزم

ـــــــــــ

• 0

• pouyapoya2012  

• عضو از: 1391/5/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 5833
  • 2305

چکارکنیم..........

نقل از: چکارکنیم
اون فعلا نمی میره . تا 3 سال دیگه هست اما بعدش که مرد هیچ اتفاقی نمی افتد و 1 هفته کشور تعطیل میشه فقط همین . جایگزینش هم حسن خمینی میشه .اگه حسن خمینی رهبر بشه برای ایران خوبه . چون بسیار فرد روشنفکریه.

درود بر شما...

فرمودید :

"حسن خمینی = بسیار فرد روشنفکریه..." !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عارضم که : روشنفکران دینی، بدلیل تعصب عقیدتی خاص، از لحاظ جنس تفکر، نمیتونن راهنمای شب تاریکِ ما گرفتاران 37 ساله باشن....

این سگان زرد، برادران همان مرحوم شُغالند...

به امید 1 حکومت سکولار دموکرات...

ـــــــــــ

• 1

• pouyapoya2012  

• عضو از: 1391/5/25
  • پست‌‌‌ها: ‌ 5833
  • 2305

.....

.............

ـــــــــــ

• 0

نقل از: pouyapoya2012

نقل از: pouyapoya2012
نقل از: چکارکنیم

درود بر شما...

فرمودید :

"حسن خمینی = بسیار فرد روشنفکریه..." !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عارضم که : روشنفکران دینی، بدلیل تعصب عقیدتی خاص، از لحاظ جنس تفکر، نمیتونن راهنمای شب تاریکِ ما گرفتاران 37 ساله باشن....

این سگان زرد، برادران همان مرحوم شُغالند...

به امید 1 حکومت سکولار دموکرات...

درود بی پایان به شما هموطن عزیز. بله درسته سگ زرد برادر شغاله. اما منظور بنده از روشنفکری او اینه که در بین این ملاهای عقب افتاده این بهتره .البته اگه نظام پابرجا باقی بمونه . در غیر این صورت حرف شما درسته حکومت دموکراتیک بهترینه. حکومتی که اسم و رسم دین را یدک نکشد. ما همچنان امیدواریم در زمان حیات خامنه ای کثافت نظام گور به گور بشه هموطن.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نسبت به فانتزی «بی‌غیرتی» چه احساسی دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «