خطاب به مردان و پسران

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 7512

• 22407

این تاپیک یک نظر شخصی است.

تو یک مرد هستی. از نظر فیزیکی، تفاوت‌هایی با هم داریم اما نهایتا هر دوی ما یک انسان هستیم.

من با همراهی تو، احساس بهتری دارم. وقتی با تو ارتباط بر قرار می‌کنم، حس خوبی به من دست می‌دهد. خود را برتر از تو نمی‌دانم اما دوست ندارم تو خود را برتر از من بدانی. من دوست ندارم صاحب تو باشم. من دوست ندارم تو صاحب من باشی. من دوست دارم دست در دست هم، همراه و هم سفر هم بوده و در مسیر زندگی، مکمل هم باشیم.

هر دوی ما یک نیاز هرمونی و روانی به نام شهوت داریم. هر دوی ما باید این نیاز را بر طرف کنیم. من دوست ندارم خود را به خاطر یک نیاز طبیعی و در قالب مهریه به تو بفروشم. من دوست ندارم به بهانه‌ی نفقه، از تو طلبکار باشم. من دوست ندارم برای یک رابطه‌ی جنسی که خودم هم به آن نیاز دارم، هیچ منتی بر سر تو بگذارم. این کار را بر خلاف انسانیت و شرافتم می‌دانم. من دوست ندارم که تو فکر کنی من یک کالا هستم و اگر زن تو شدم، وظیفه دارم تا هر وقت که دلت خواست با من سکس کنی. سکس یک تعامل و نیاز دو طرفه است. سکس نزدیک ترین و زیبا ترین رابطه‌ی بین دو انسان است. من یک سکس انسانی را دوست دارم و نه یک معامله‌ی حیوانی.
من دوست ندارم از تو برای روزی خود، طلبکار باشم. دو هم مسیر، در تمام مسیر سفر، همراه هستن. از مسائل مالی گرفته تا جنسی. من دوست ندارم اختیار کار و خروج از کشور و حق جدایی از من گرفته شود. این گونه قوانین به من حس برده بودن می‌دهد. بوی تحقیر می‌دهد. من دوست ندارم برای تو یک زن شکسته و تحقیر شده و افسرده باشم. من می‌خواهم با تمام انرژی، در کنار تو باشم.

من جنس تو را دوست دارم. هم صحبتی با جنس تو به من انرژی می‌دهد. سکس با تو به من شادابی می‌دهد. لمس دستانت به من دلگرمی می‌دهد. شنیدن صدایت به من آرامش می‌دهد. من به تو نیاز دارم، اما لطفا این نیاز را روی حساب ضعیف بودن من مگذار.

من و تو با تمام تفاوت‌هایمان، هر دو انسانیم. من و تو هیچ برتری‌‌ای نسبت به هم نداریم. من و تو لازم و ملزوم یکدیگریم.

دلورس

ـــــــــــ

• 23

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• kelke900  
  • عضو از 1394/1/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 111

خدایا برسون یک زن با تفکرات و اندیشه های دلورس...

خدایا برسون یک زن با تفکرات و اندیشه های دلورس (dash)

ـــــــــــ

• 11

• mmdmsv  

• عضو از 1397/11/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 35

منم همین تفکر هارو دارم ولی کو یه دختر که باهات...

منم همین تفکر هارو دارم ولی کو یه دختر که باهات بمونه و خیانت نکنه کو دختری که فقط فکر خالی کردن جیبت نباشه کو دختری که تا یه کیس بهتر میبینه سریع نزاره بره کو دختری که درک داشته باشه؟

ـــــــــــ

• 10

دلورس تو دخترخاله کوچیک تر از خودت نداری؟...

دلورس تو دخترخاله کوچیک تر از خودت نداری؟ (biggrin)

ـــــــــــ

i don't know you....but i want you

• 10

• Mamali_Refresh  

• عضو از 1399/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 348

• 1871

میگم

نه حجم جهیزیه ملاک خوشبختتیون میشه نه مهریه! خوشبختی رو فقط مسئولیت پذیری و شناخت حقوق برابر بهتون هدیه میده به این بیشتر فکر کنید.

ـــــــــــ

• 13

• Sniper.  

• عضو از 1399/1/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 735

• 2438

این نظر شخصی شماست نظر شخصی منم اینه از همه لحاظ...

این نظر شخصی شماست نظر شخصی منم اینه از همه لحاظ چه روحی روانی چه صبر و تحمل و حتی تا حدودی از نظر جسمی زنا قویترن .متاسفانه یا خوشبختانه تو این دوره زمونه جنس برتر زنه.پس باید خودشو با این شرایط بیشتر وفق بده و زنا باید بیشتر مردارو درک کنن و به فکرشون باشن.

ـــــــــــ

به من میگن اسنایپر. .عاشق هدشاتم.وقتی که مغزشون میپاچه بیرون.‎:-)

• 2

• samin1616  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2211

• 12186

اوووه .. مااااای .... گااااد

عزیزم بشدت باهات موافقم ;)

ـــــــــــ

• 9

• Amirjenoobi1983  

• عضو از 1398/6/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 763

• 584

برابری

انسانها برابر خلق شدن از هر لحاظ، زن و مرد باید مکمل هم و هیچکس نباید احساس برتری نسبت ب دیگری داشته باشه سکس هم یه رابطه دو نفره هس که هر دو نفر به یه اندازه لذت میبرن

ـــــــــــ

شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزی است که من هستم اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی

• 6

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 7512

• 22407

نقل از: kelke900

نقل از: kelke900 خدایا برسون یک زن با تفکرات و اندیشه های دلورس (dash)

:) لطف داری گلم.

ـــــــــــ

• 7

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 22407

نقل از: mmdmsv

نقل از: mmdmsv منم همین تفکر هارو دارم ولی کو یه دختر که باهات بمونه و خیانت نکنه کو دختری که فقط فکر خالی کردن جیبت نباشه کو دختری که تا یه کیس بهتر میبینه سریع نزاره بره کو دختری که درک داشته باشه؟

هر دو جنس شاکی هستن.

یکی دیگری را پول پرست می‌داند.

یکی دیگری را گوشت پرست می‌داند‌.

هر دو به اشتباه جمع می‌بندن و صرفا طبق تجربه شخصی خود نظر می‌دهند.

به هر کدام هم که می‌گویی جمع نبند، مطلق خود را به حق می‌داند!

ـــــــــــ

• 8

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 22407

نقل از: PinkFloyd_Nirvana

نقل از: PinkFloyd_Nirvana دلورس تو دخترخاله کوچیک تر از خودت نداری؟ (biggrin)

تا اونجایی که یادمه، نه. :) خواهر کوچیکه من، کوچکترین دختر بین مادرم و خاله‌هام بود.

مگه در ده سال اخیر زاییده باشن. :)

ـــــــــــ

• 7

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 22407

نقل از: 22Danny

نقل از: 22Danny چی بگم؛ حق باشماست.

(rose)

ـــــــــــ

• 5

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 22407

نقل از: Mamali_Refresh

نقل از: Mamali_Refresh نه حجم جهیزیه ملاک خوشبختتیون میشه نه مهریه! خوشبختی رو فقط مسئولیت پذیری و شناخت حقوق برابر بهتون هدیه میده به این بیشتر فکر کنید.

بله دقیقااااا (rose)

ـــــــــــ

• 6

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 22407

نقل از: Daakoo

نقل از: Daakoo LIKE (rose)(rose)(rose)

(rose)

ـــــــــــ

• 3

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 22407

نقل از: Sniper.

نقل از: Sniper. این نظر شخصی شماست نظر شخصی منم اینه از همه لحاظ چه روحی روانی چه صبر و تحمل و حتی تا حدودی از نظر جسمی زنا قویترن .متاسفانه یا خوشبختانه تو این دوره زمونه جنس برتر زنه.پس باید خودشو با این شرایط بیشتر وفق بده و زنا باید بیشتر مردارو درک کنن و به فکرشون باشن.

نظر شخصیت اشتباه است‌.

ما همه سوار یه کشتی هستیم. هر کی فکر کنه برتره، احمق ترینه. چه مرد باشه و چه زن.

ـــــــــــ

• 7

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 22407

نقل از: Love.Humanity

نقل از: Love.Humanity انسانیت ملاک برتریه نه جنسیت... جنسیت فقط یک وجه تمایزه تا زندگی از یک نواختی در بیاد... دلور بانو، منم حرفهایی از جنس‌ شما دارم ولی از دید یک مرد...

باهات خیلی موافقم.

عکس امضاتم دوست دارم. :)

ـــــــــــ

• 6

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 22407

نقل از: samin1616

نقل از: samin1616 عزیزم بشدت باهات موافقم ;)

قربونت برم خوشگلم. (rose)

ـــــــــــ

• 7

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 22407

نقل از: Amirjenoobi1983

نقل از: Amirjenoobi1983 انسانها برابر خلق شدن از هر لحاظ، زن و مرد باید مکمل هم و هیچکس نباید احساس برتری نسبت ب دیگری داشته باشه سکس هم یه رابطه دو نفره هس که هر دو نفر به یه اندازه لذت میبرن

خیلی باهات موافقم.

ـــــــــــ

• 6

• soan_bendiii  

• عضو از 1399/2/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1522

• 9234

.

اصلا مو به تنم سیخ شد اینو خوندم .خیلی خوب بود :) (rose)

خیلی متن قشنگی بود. اگه دست من بود میگفتم این متنو بزرگ تو تمام محضر خونه های کل کشور بنویسن.

ـــــــــــ

• 8

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 22407

نقل از: soan_bendiii

نقل از: soan_bendiii اصلا مو به تنم سیخ شد اینو خوندم .خیلی خوب بود :) (rose) خیلی متن قشنگی بود. اگه دست من بود میگفتم این متنو بزرگ تو تمام محضر خونه های کل کشور بنویسن.

قربونت برم پسر عزیزم. (rose)

ـــــــــــ

• 6

• samin1616  

• عضو از 1398/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2211

• 12186

نقل از: Daakoo

نقل از: Daakoo ثمین عکسه رو چرا عوض کردی؟ خشکل بود که :-(

گاهی اوقات یه تغییر کوچیک میتونه شروع یه قدم بزرگ باشه ;)

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا حاضر هستید با کسی که تجربه‌ رابطه‌ کامل جنسی داشته است، ازدواج کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «