خط شورت یا خط سوتین (((آپدیت ساعتی عکس ها))))

سلام به دوستای گلم

میخوام نظر خانوما و آقا یون در باره خط شورت یا خط سوتین از رو مانتو یا هر لباس دیگه بدونم اینکه :

__ خانومای شیطون بگن که دوس دارن خط شورت یا سوتین شون دیده بشه؟ کی ها و چی وقتهایی این کار رو دوس دارن انجام بدن ؟

__ آقایون هم بگن نظرشون رو که این صحنه چقد براشون جذابه

<

ـــــــــــ

هات شیطون از مشهد .
دنبال زوج و یا خانوم فوق هات متشخص و بافرهنگ هستم واسه فانتزی

• 23

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 239

• 244

یعنی کسی نیس از این صحنه لذت ببره.؟

یعنی کسی نیس از این صحنه لذت ببره.؟

ـــــــــــ

هات شیطون از مشهد . دنبال زوج و یا خانوم فوق هات متشخص و بافرهنگ هستم واسه فانتزی

• 6

• ava_1364  

• عضو از 1393/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 118

از رو مانتو شرت بهتره
ولی توی مهمونیا خط سینه...

از رو مانتو شرت بهتره ولی توی مهمونیا خط سینه خیلی جوابه هر چشم پاکی رو هیز میکنه

ـــــــــــ

• 10

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

ای شیطون بلا

نقل از: sex@annalsex آره دوست دارم هردوش دیده بشه مخصوصا شورت

چطوری میپوشی تنظیمش میکنی که بهتر دیده بشه؟

ـــــــــــ

هات شیطون از مشهد . دنبال زوج و یا خانوم فوق هات متشخص و بافرهنگ هستم واسه فانتزی

• 0

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

نقل از: ava_1364

نقل از: ava_1364 از رو مانتو شرت بهتره ولی توی مهمونیا خط سینه خیلی جوابه هر چشم پاکی رو هیز میکنه

تو مهمونی وقتی میبینی یه نفر رو جذب کردی داره نگاه میکنه واکنش تو چیه.؟ بهش بیشتر فضا میدی.؟

ـــــــــــ

• 1

• aabbcc1234  

• عضو از 1394/9/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 21

ع

بیشتر از هر چیزی چاک سینه خانومها منو دیوونه میکنه.دوس دارم برم لاش بخوابم

ـــــــــــ

**

• 3

• ava_1364  

• عضو از 1393/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 118

نقل از: Siiinaaakoloft

نقل از: ava_1364 از رو مانتو شرت بهتره ولی توی مهمونیا خط سینه خیلی جوابه هر چشم پاکی رو هیز میکنه
تو مهمونی وقتی میبینی یه نفر رو جذب کردی داره نگاه میکنه واکنش تو چیه.؟ بهش بیشتر فضا میدی.؟

البته اگر منظورتون خانومم هست ، بله ایشون کلا ببینه یه نفر تو نخش رفته ، دهن طرف رو سرویس میکنه

ـــــــــــ

• 3

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

واکنش تو چیه؟

نقل از: sex@annalsex شلوار نازک

واکنش تو چیه وقتی تونستی یه نفر رو جذب کردی داره نگاه میکنه؟ رنگ شورتت رو هم جوری میپوشی که سایه بندازه؟

ـــــــــــ

• 0

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

آووووووورین

نقل از: jackwilliams1897 زن داداش همسرم همیشه جوری لباس می پوشه که خط شورتش کامل مشخصه بار اخر هم که اومدن خونمون دیگه لباسش جوری که بود که کامل خط سینه مشخص بود حتی تپلی سینه های 80 ش هم دیده شد وقتی هم که خم میشه به هر بهانه ای، شلوارش اینقدر نازکه که خط شورتش همیشه قابل مشاهده ست تابستوناهم لباس بالاتنه نازک میپوشه و خط سوتینش از جلو و عقب راحت دیده میشه خیلی تو نخشم

باید به خودت جرات بدی یه بار بری جلوتر، وقتی ارزش دار میشه که تو بدن باشه

ـــــــــــ

• 0

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

فانتزی ذهنی

نقل از: mehranmoshiri.account یکی از بدبختی های ما دقیقا همینه که آدم های بی غیرت نماد تمدن میشن . شما تا حالا دیدید در کشوری مثل انگلستان که آزادی پوشش هست کسی از خاندان سلطنتی با لباس تحریک کننده جایی دیده بشه . چون آدم با عزت نفس حیا داره از اینکه بقیه به بدنش توجه کنن و تو ذهن مریضشون داستان ها بسازند و تصور کنند

ببین عزیرم فانتزی ذهنی هرکسی متفاوته، اولین نشانه تمدن اینه که طرف آزادی داشته باشه. پس اگه این مورد تو فانتزی های شما نیس بهت عقاید بقیه احترام دبذار لطفا

ـــــــــــ

• 0

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

Up

Up

ـــــــــــ

• 0

• masseur31  
  • عضو از 1397/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 51

• 1

ماساژ و کسلیس

محمد 31، 179، 75، فول ماساژ فرم دهی و هپی و... و اجرای نقشهای اروتیک و پلی بوی. کسلیسی. خانمی تمایل داشت، در خدمتم. بیاد تلگرام@boloorin65

ـــــــــــ

• 1

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

Up

Up

ـــــــــــ

• 0

• anoush1366  
  • عضو از 1396/12/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 57

راستش منم خییلی دوس دارم. چندین بار هم دیدم. ولی...

راستش منم خییلی دوس دارم. چندین بار هم دیدم. ولی خط سینه حشری کننده تره برام.

ـــــــــــ

• 0

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

نقل از: Lady_Ronaak

نقل از: Lady_Ronaak من که خوشم نمیاد هیچ کدوم معلوم باشه احساس میکنم نورد سو استفاده قرار گرفتم

ببین سوءاستفاده وقتی ه که یه طرفه باشه.... بعضی وقتها خودت دوس داری شر ی کنی و لوندی کنی..... ها؟

ـــــــــــ

• 0

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

نقل از: Lady_Ronaak من که خوشم نمیاد هیچ کدوم معلوم باشه احساس میکنم نورد سو استفاده قرار گرفتم
ببین سوءاستفاده وقتی ه که یه طرفه باشه.... بعضی وقتها خودت دوس داری شر ی کنی و لوندی کنی..... ها؟

نه هیچوقت نخواستم برای غریبه ها لوندی و دلبری کنم

چه جالب.... میشه بگی بیرون چیجوری میپوشی ؟؟

ـــــــــــ

• 0

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

چطوره این؟

</br

ـــــــــــ

• 10

• Joorab.mami  
  • عضو از 1396/4/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 28

.

وای چه عکسایی خیلی خوبن

ـــــــــــ

• 1

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

نقل از: Joorab.mami

نقل از: Joorab.mami وای چه عکسایی خیلی خوبن

فدات

ـــــــــــ

• 0

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

راست یا چپ؟؟

ـــــــــــ

• 11

• Siiinaaakoloft  

• عضو از 1397/4/2

• 244

کدوم یکی جذاب تره؟؟

کدوم یکی جذاب تره؟؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اسم‌ خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «