خواهر کوچولوی خوبم

من خیلی دوست دارم با خواهرم رابطه برقرار کنم که بعد از سه سال بالاخره تونستم کونشو بکنم الان از عید با هم رابطه دازیم ولی از کون نمیزاره بکنمش البته من میکنمش اون گریه میکنه و حال ادمو میگیره راهی سراغ ندارین برای اینکه درد کمتر بشه .مرسی اگه کمک کنید

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Master-Fucker  

• عضو از 1395/11/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 91

• 734

بی زحمت

فانتزیهاتونو نرینین تو سایت!

ـــــــــــ

توبه ی گرگ مرگه....

• 10

• Dr.dodo  

• عضو از 1397/3/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 19

اینجوری نمیشه بیا پیش من عملی روت اجرا کنم یاد...

اینجوری نمیشه بیا پیش من عملی روت اجرا کنم یاد بگیری خواهرتم بیار

ـــــــــــ

• 1

• Shayanxg  

• عضو از 1397/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 18

چند سالشه مگه

ـــــــــــ

ONLY DEATH CAN MAKE ME CALM???

• 0

• Night.King  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 16

نایت کینگ

راه حلت اینه که کم بزن همیشه بزن

ـــــــــــ

• 0

میدونی چقدر زحمت داره

کوس لیسی میکنم و تو همو حشری شدنش وقتی که التماس های من‌ میبینه و با اخم و ناله میگه‌اخه داداش درد داره نمیتونم بشینم و میسوزه اخه این چرا اینقدر بزرگ و کلفته و‌یه بار تحمل من اخریشه البته برای الان و قنبل میکنه متکا رو میگرم جلوی دهنش .باکمی دستمالیانگشت کرم زدن و و بازی با سوراخ ریز ک.نش چنان یه احطه سوراخ کوتش باز میشه و جیغ بنفشو خال من و داغی ک‌تش که کیرم‌ حال اورده و گریه ان و تلمبه من

ـــــــــــ

• 3

• hotboy221221  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 13

جستجو...

ی ژل هست اسمشو یادم نیست پیام بده بهت معرفی میکنم ار کجا بخری

ـــــــــــ

• 0

نقل از: آبجیبازم

نقل از: آبجیبازم کوس لیسی میکنم و تو همو حشری شدنش وقتی که التماس های من‌ میبینه و با اخم و ناله میگه‌اخه داداش درد داره نمیتونم بشینم و میسوزه اخه این چرا اینقدر بزرگ و کلفته و‌یه بار تحمل من اخریشه البته برای الان و قنبل میکنه متکا رو میگرم جلوی دهنش .باکمی دستمالیانگشت کرم زدن و و بازی با سوراخ ریز ک.نش چنان یه احطه سوراخ کوتش باز میشه و جیغ بنفشو خال من و داغی ک‌تش که کیرم‌ حال اورده و گریه ان و تلمبه من

ژل لیبروکانت بزن به کونش

ـــــــــــ

• 2

●●●لوبریکاتت●●●

نقل از: hotboy221221 ی ژل هست اسمشو یادم نیست پیام بده بهت معرفی میکنم ار کجا بخری

●●● اسمش ژل لوبریکانت

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 1

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 600

راه حل

برو پیش سعید مرتضوی، چند بار که کونت بذاره خودت می‌فهمی که مزه و حس و حال کون دادن چطوریه. کاری می‌کنه که دیگه طرف خواهر و مادرت نمیری. بیغیرت.

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 1

• 4some  
  • عضو از 1394/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 22

قبل دادن شلنگ دستشویی روی آب ولرم تنظیم کنه و...

قبل دادن شلنگ دستشویی روی آب ولرم تنظیم کنه و بذاره در کونش تا با فشار ملایم کونش کامل تخلیه بشه (آب داغ پرفشار خیلی خطرناکه ها). آب ولرم هم تمیز می کنه و هم عضلاتو شل می کنه . برو دو تا ژل لیدوکائین با یه سرنگ گاواژ از داروخانه بخر (خیلی ارزونه کلا به 5 تومن نمیرسه) بعد ژل ها رو داخل سرنگ بکش و بعد از آماده سازی کون ، به داخل کونش ژل رو تزریق کن (این سرنگه سرش سوزن نداره ) . یه مقدار از ژل رو هم به اطراف سوراخ بزن. 5 دقیقه صبر کن و بعد شروع کن!

ـــــــــــ

• 0

• abbasalikhan  

• عضو از 1394/5/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 317

نقل از: kokarostam

نقل از: kokarostam **برو پیش سعید مرتضوی، چند بار که کونت بذاره خودت می‌فهمی که مزه و حس و حال کون دادن چطوریه. کاری می‌کنه که دیگه طرف خواهر و مادرت نمیری. بیغیرت.**

سعید مرتضوی نه و سعید طوسی اول بشناس بعد بنویس

ـــــــــــ

• 0

• jalal822  

• عضو از 1396/9/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 62

خیلی آدم کثافتی هستی آشغال

خیلی آدم کثافتی هستی آشغال

ـــــــــــ

• 0

• shahvanii139797  
  • عضو از 1397/6/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 453

• 373

بیار من بکنمش کونش باز میشه راحت میشی کسکش بیناموس

بیار من بکنمش کونش باز میشه راحت میشی کسکش بیناموس

ـــــــــــ

• 1

• kokarostam  

• عضو از 1397/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 600

؟

نقل از: abbasalikhan
نقل از: kokarostam **برو پیش سعید مرتضوی، چند بار که کونت بذاره خودت می‌فهمی که مزه و حس و حال کون دادن چطوریه. کاری می‌کنه که دیگه طرف خواهر و مادرت نمیری. بیغیرت.**
سعید مرتضوی نه و سعید طوسی اول بشناس بعد بنویس

اول اینکه ممنون که خواستی راهنمایی کنی. دوم اینکه یعنی کیر مرتصوی با طوسی فرق داره برات؟. سوم هم اینکه شما صاحب پست را راهنمایی کن و کاری به نظر دیگران نداشته باش.

ـــــــــــ

کــُ کا رستم

• 0

• Mahankon77  
  • عضو از 1398/3/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 2

خواهر

من کون خواهرمو باز کردم میخوای ضربدری با خواهرامون بریم تا اونم قشنگ باز بشه

ـــــــــــ

• 0

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 223

• 456

من خراب اینایی ام که به صورت جدی جواب و راه حل...

من خراب اینایی ام که به صورت جدی جواب و راه حل میدن.

باو این فانتزیه میفهمی فانتزی!

ـــــــــــ

• 0

• Kaspian.red2  

• عضو از 1397/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

• 60

نقل از: 4some

نقل از: 4some قبل دادن شلنگ دستشویی روی آب ولرم تنظیم کنه و بذاره در کونش تا با فشار ملایم کونش کامل تخلیه بشه (آب داغ پرفشار خیلی خطرناکه ها). آب ولرم هم تمیز می کنه و هم عضلاتو شل می کنه . برو دو تا ژل لیدوکائین با یه سرنگ گاواژ از داروخانه بخر (خیلی ارزونه کلا به 5 تومن نمیرسه) بعد ژل ها رو داخل سرنگ بکش و بعد از آماده سازی کون ، به داخل کونش ژل رو تزریق کن (این سرنگه سرش سوزن نداره ) . یه مقدار از ژل رو هم به اطراف سوراخ بزن. 5 دقیقه صبر کن و بعد شروع کن!

خیلی واردیا...

ـــــــــــ

• 0

• ماینر  
  • عضو از 1395/6/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 284

ااا

اون سعیدطوسیه!مرتضوی یه جنایتکار دیگست

ـــــــــــ

• 0

• Mahyar_viz  

• عضو از 1398/1/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 441

• 642

عارضم ک...

تو دیگه زدی خار هر چی هنر های تجسمی رو گاییدی سلطان

ـــــــــــ

پسر کم سن هستم.دوست دارم با خانومای سن بالاتر از خودم رابطه و سکس داشته باشم.اگه خانومی یا زوجی به عنوان نفر سوم تمایل داشت خصوصی پی ام بده

• 0

• behi98  

• عضو از 1398/2/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 267

• 748

بيا فعلا اينو بكن كس آبجيت

بيا فعلا اينو بكن كس آبجيت

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

فتیش یا انحراف جنسی خاصی دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «