خودارضایی بدون دست!

1399/11/04

از سکس تراپیست بپرسید: خودارضایی بدون دست چیست؟
برای افرادی که با استفاده از دست‌های خود برای خودارضایی مشکل دارند - یا افرادی که به سادگی از این کار لذت نمی‌برند - لمس‌کردن خود می‌تواند آزار دهنده باشد. در این بخش هفتگی Allure، سکس‌تراپیست ونسا مارین در این مطلب نحوه گرفتن، فشار دادن و حرکت به سمت ارگاسم را توضیح می‌دهد.

ونسای عزیز: من یک مشکل پزشکی دارم که استفاده از دست‌های به مدت طولانی برایم سخت است. من تا حالا ارگاسم را تجربه نکرده‌ام، اما خیلی دوست دارم که ارگاسم داشته باشم. من قبلاً خودارضایی را امتحان کرده‌ام، اما دست‌هایم خیلی زود خسته می‌شوند. بیش از چند دقیقه نمی‌توانم این کار را انجام دهم و هرگز منجر به ارگاسم نشده است. آیا برای خودارضایی بدون دست، توصیه و نکته‌ای دارید؟ - دست خسته، ۲۳ ساله

دست خسته‌ی عزیز: اولین و مهمترین نکته، این بسیار عالی‌ست که شما نمی‌خواهید اجازه دهید وضعیت پزشکی شما مانع از کشف بدن و لذت بردن از خودتان شود. خوشبختانه، روش های زیادی برای خودارضایی بدون دست وجود دارد. در اینجا چند روش عالی وجود دارد که با کمک آنها می‌توانید بدون اینکه فشار زیادی به خودتان وارد کنید، خود ارضایی داشته باشید.

1. از سردوش یا شیر حمام استفاده کنید
حمام شما پر از فرصت‌هایی [برای خودارضایی] بدون دست است! می‌توانید به پشت در وان دراز بکشید و اجازه دهید که آب دوش روی لابیا و کلیتوریس شما بریزد {۱}. اگر فشار بیشتری می‌خواهید، شیر اصلی وان را امتحان کنید. یا اگر برای‌تان سخت نیست می‌توانید سردوش‌های دستی هر بار برای چند دقیقه نگه‌دارید، که می‌تواند فشار بیشتری وارد کند.

2. از قدرت جت‌های جکوزی استفاده کنید
اگر آنقدر خوش‌شانس هستید که یک جکوزی (یا وان با جت) داشته باشید‌، خود را بچرخانید لبه‌ی آن قرار بگیرید و کلیتوریس خود را در مقابل جت قرار دهید. فقط کمی مراقب باشید، زیرا بعضی از دستگاه‌ها می‌توانند از قدرت بالایی برخوردار باشند و مطمئن شوید که جت‌ها داخل واژن شما را هدف نگرفته‌اند.

3. نوع جدیدی از اسباب‌بازی‌های جنسی را امتحان کنید
استفاده از ویبراتور ممکن است برای شما بسیار آسان‌تر باشد چراکه بیشتر کار مورد نیاز شما را خودش انجام می‌دهد. هنوز باید ویبراتور را در جای خود نگه دارید، اما مجبور نیستید که این کار را با دست انجام دهید. به طور کلی، یک ویبراتور بزرگتر و محکم‌تر مانند Magic Wand را احتمالا راحت‌تر بتوانید سر جای مناسب خود نگه دارید. (من تعدادی زیادی مراجعه‌کننده با مشکلات حرکتی داشته‌ام که توانسته‌اند Magic Wand را در محل خود نگه دارند، اگرچه باز هم ممکن است این برای موقعیت منحصر به فرد شما مفید نباشد.)
در مورد از برخی ویبراتورها، حتی ممکن است بتوانید آن را بین ران‌های خود محکم کنید تا در جای خود ثابت بماند. ترفند دیگری که می‌توانید امتحان کنید این است که روی ویبراتور دراز بکشید یا بنشینید، بنابراین به جای اینکه با دست آن را روی بدن فشار دهید، وزن خود را روی آن قرار دهید. می‌توانید از وسایلی مانند بالش استفاده کنید تا آن را ثابت کرده و در موقعیت مناسب خود قرار دهید.

4. از ویبراتور بدون دست استفاده کنید
چندین ویبراتور بدون دست در بازار موجود است. Bi Stronic Fusion را چک کنید، که هم تحریک داخلی و کلیتورال ایجاد می‌کند. (همچنین می‌تواند در مقعد نیز استفاده شود، البته به نکته توجه شود که نسبتا قطور است.) این اسباب‌بازی در واقع درون واژن شما قرار گرفته و به شکل کلیتورال شما را تحریک می‌کند.
We-Vibe Moxie نیز وجود دارد که می‌تواند داخل لباس زیر شما جا بگیرد و از طریق بلوتوث کار می‌کند. یکی دیگر از انتخاب‌های جالب، Love Arc است و به یک اسباب بازی متصل می شود تا بتوانید به اصل کاری‌ها را بمالید یا آنها را بگیرید {۲}.

5. مالیدن اصل کاری (و خود بدن)
صحبت از مالیدن شد، تعداد بسیار زیادی مردم با استفاده از این روش خودارضایی می‌کنند. شما می‌توانید این کار را با قرار دادن چیزی بین پا‌هایتان انجام دهید و سپس خودتان را عقب و جلو کنید. بیشتر کسانی که از این روش استفاده می‌کنند یا از اشیا نرمی مانند بالش، پتو یا ملافه و یا اشیا سفتی مثل کنترل تلویزیون یا دسته برس کمک می‌گیرند. این کار را در حالتی که به پشت یا روی شکم خوایبده‌اید، انجام دهید. اگر به پشت خود هستید، باید جسم را با دستان خود ثابت نگه دارید که ممکن است برای شما خیلی خسته کننده باشد یا نباشد.
یک کتاب یا فیلم اروتیک لزوما به تنهایی باعث ارگاسم شما نمی‌شود، اما اگر با یکی از این تکنیک‌ها ترکیب شود می‌تواند عالی باشد.
در صورتی که به شکم دراز کشیده باشید، ممکن است مجبور شوید کمی از وزن خود را روی دستان‌ خود بیاندازید. اگر این فشار بیش از حد باشد، می‌توانید به لبه تخت بروید تا بتوانید وزن خود را روی پاهایتان بیاندازید. حتی ممکن است دوست داشته باشید تا خود را به لبه تشک بمالید.

6. تا زمانی که ارضا شوید پاهایتان به همدیگر فشار دهید
یکی دیگر از تکنیک‌های عالی این است که پاهایتان را به هم فشار دهید تا باعث ارگاسم شود. ران‌ها را تا جایی که می‌توانید نزدیک به هم نگه دارید و سعی کنید عضلات را تکان دهید. همچنین می‌توانید این کار را با فشار و انقباض عضلات کف لگن خود ترکیب کنید. عضلات کف لگن (PC muscles) شما مانند یک ننو {۳} در ناحیه لگن شما قرار می‌گیرند و ارتباط زیادی با ارگاسم دارند. برای یافتن این عضلات، تا دفعه بعدی که در توالت هستید، صبر کنید. ادرار کردن را شروع کنید، سپس سعی کنید قبل از پایان کار ادرار خود را قطع کنید. ماهیچه هایی که برای این کار استفاده می‌کنید، عضلات کف لگن (PC muscles) شما هستند.
همچنین می‌توانید پاهای خود را ضربدری بذارید و آنها را به یکدیگر فشار دهید. این ترفند می‌تواند به خصوص در مورد شلوار جین بسیار مفید باشد. اگر درزهای شلوار جین خود را به صورت صحیح به صورت ردیف درست کنید، می‌توانید کلیتوریس خود را به خوبی با بافت زبر جین مالش دهید.

7. از کف پای خود استفاده کنید - بله، کف پا
اگر به اندازه کافی بدن منعطفی دارید، چهار زانو بنشینید و پاشنه پای خود را به سمت بالا بیاورید تا در برابر کلیتوریس قرار بگیرد. خودتان را به کمک پاشنه‌ی پای بمالید. اگر این لمس بیش از حد خشن و شدید است، می‌توانید این کار را در حالی که شلوار یا لباس زیر پوشیده‌اید انجام دهید، یا حتی می‌توانید یک حوله بین پا و واژن قرار دهید.

8. از پورن و یا داستان‌های اروتیک مورد علاقه‌ی خودتان استفاده کنید
یک کتاب یا فیلم اروتیک لزوما به خودی‌خود باعث ارگاسم نمی‌شود، اما این موارد در صورت ترکیب با یکی از تکنیک‌های گفته‌شده می‌توانند عالی باشند. کمی تحریک بصری یا شنوایی اضافی می‌تواند باعث شود ارگاسم خیلی سریع‌تر اتفاق بیفتد. (دوستداران پادکست ممکن است منابع اروتیک جدیدی را Quinn پیدا کنند، یک سایت پورن صوتی که محتوای آن توسط شنوندگان زن آماده می‌شود و همین آپریل گذشته شروع بکار کرده است.) حتی اگر تحریک اضافی داشته باشید، ممکن است متوجه شوید که اگر بقدر کافی با دستان خود سریع عمل کنید، بتوانید ارگاسم داشته باشید.

منبع

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
توضیحات مترجم
1. به بخش خارجی واژن که معمولا حالت‌چین خورده دارن، لابیا گفته می‌شه.
2. Love arc یک اسباب‌بازی جالب و متفاوته که بسیار بزرگه و خودش به تنهایی تقریبا میشه گفت یک نیم‌دایره یا شی کمانی شکله، معمولا به اون وسایل دیگه‌ای وصل میکنن (مثل دیلدو، ویبراتور و …) و کار‌های متنوعی باهاش انجام میدن؛ توضیحش یه مقدار سخته، این کلمه رو گوگل کنید و برید عکس‌هاش رو ببنید متوجه میشید.
3. ننو منظور این تخت‌های پارچه‌ای هستن که تو فیلما معمولا با طناب‌هایی بین دو‌تا درخت بسته شده و در هوا معلقه! در مورد عضلاتی که اشاره کرده هم تقریبا چنین حالت وجود داره و از دو انتها به استخوان‌های لگنی اتصال داره و در فضای بین دو بخش استخوان قرار داره.

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-23 19:44:18 +0330 +0330

من دوبار بدون دست و هردو توی سکس ارضا شدم .ولی خودم تنهایی با دوش ابگرم خیلی حال میده

2 ❤️

2021-01-23 19:50:09 +0330 +0330

جالب بود. چه خوب که افرادی هستن به اینجور مسایل رسیدگی و کمک کنن.
حالا آقایون اگه چنین مشکلی داشته باشن چی کار کنن؟ غیر از اسباب بازی جنسی چیزی به ذهن من نمی رسه

6 ❤️

2021-01-23 20:38:24 +0330 +0330

عه … پس پسرا چی؟ :(((
البته من یه چند باری تونستم بدون دست ارضا شم ولی شما هیچ چی درباره این که چطور میشه نگفتی :((

3 ❤️

2021-01-23 23:10:53 +0330 +0330

↩ negar93
سلام نگار جان؛ خوشحالم که تاپیک براتون مفید بوده
اگرچه ونسا جان! این پاسخ رو به پرسش یک خانوم دادن و شاید ۱۰۰ درصد همه‌ی موارد برای آقایون قابل استفاده نباشه ولی بدون تاثیر نیست و بسته به شرایط و هدف از نظر شخصی من برادران گرامی هم می‌تونن از این روش‌ها تا حدی بهره ببرند!! در جواب دوست دیگه‌ای با ذکر مثال توضیح می‌دیم با ما همراه باشید!!

ارادت رد

1 ❤️

2021-01-23 23:18:35 +0330 +0330

اگر آنقدر خوش‌شانس هستید که یک جکوزی (یا وان با جت) داشته باشید
🙂

2 ❤️

2021-01-23 23:30:07 +0330 +0330

↩ blackhandnn
اولا که بزرگوار من مامورم و معذور! من یه مترجم ساده‌ام! سوالات خودتون و شکایات رو مستقیم ببرید و از ونسا جان بپرسید! 😁

ولی جدای از شوخی با توجه به اطلاعاتی که خودم دارم اینجوریه اوضا: کلا داستان ارضا شدن و ارگاسم دو بعد ذهنی و فیزیکی داره، اینجا صحبت ما در بعد فیزیکی ماجراست که در واقع شما (چه مرد چه زن) برای رسیدن به ارگاسم باید نقاط حساس/جنسی رو تحریک کنید (این نقاط معمولا اعصاب زیادی دارن و نسبت به محرک‌هایی مثل لمس یا اختلاف دما و … حساس‌تر هستن) این تحریک در خودارضایی معمولا توسط دست صورت می‌گیره ولی بسته به حساسیت نقاط تحریک‌پذیر خودتون، شما می‌تونید از وسایل دیگه هم استفاده کنید؛ به عنوان مثال فکر می‌کنم اکثر آقایون صرفا با مالیدن خودشون حتی از روی شلوار جین به کسی! (با یه شدت و در یک بازه‌ی زمانی کافی) به راحتی می‌تونن ارضا بشن؛ بسته به اینکه اصولا خودتون به با قدرت و شدتی به طور عادی خودارضایی می‌کنید تعدادی از موارد گفته شده می‌تونه برای شما قابل استفاده باشه، در مورد دوستانی که خیلی با شدت و خشک این‌کار میکنن فکر می‌کنم باید سخت‌ باشه چون عادت به لمس‌های معمولی ندارن ولی به هر جهت دفعه بد اگر خواستید امتحان کنید میتونید از یه وسیله زبر استفاده کنید و روی اون دراز بکشید یا به هر شکل دیگه که به ذهن خلاق خودتون رسید!! خودتون رو صرفا به اون بمالید و اگر از بُعد ذهنی شرایط مناسبی داشته باشید نباید برای ارضا شدن مشکلی داشته باشید (اگرچه کثیف‌کاریش از دید من زیاده! و همون یه باری که سال‌ها قبل تجربه کردم برام بس بوده! ترجیحا روی تشک انجام ندید! یا اگر روی تشکه از یک تکه لباس/ملحفه‌ی جدا استفاده کنید که اسیر نشید) دروغ چرا من خودم از موارد بالا چند موردش رو در ایام نوجوانی امتحان کرده بودم و شد! شما هم تست بفرمایید ایشالا که پروژه‌ی موفقی باشه. مورد تحریک با فشار آب هم تا حد خوبی جواب میده! اسباب‌بازی که خب تهشه واقعا چون صرفا برای همچین اهدافی و بر اساس آناتومی بدن ساخته شده ولی در دسترس نیس! اگر بود هم توصیه نمی‌کنم چون معمولا جنس خوب نیس ( در مورد جزئیات این یکی بی‌اطلاعم!)؛ خلاصه برادر نابرده رنج گنج میسر نیس! تلاش بفرمایید اگر با خلوص نیت همراه باشه و بدن اجازه بده (مثل انعطاف لازم برای پا) معمولا میشه؛ پس از اتمام دعا برای ما فراموش نشه 😂 طولانی شد شرمنده ولی خواستم کامل بگم!!

ارادت رد

2 ❤️

2021-01-24 01:14:11 +0330 +0330

فقط اونجاش ک ازپااستفاده کنیم .همین مونده پابکنم توخودم !

2 ❤️

2021-01-24 10:03:02 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
ممنون برای راهکار دادن ❤️ این روش مالیدن که میگین همون humping توی فیلم های پورنه و اره منم یه چند باری امتحانش کردم و خوبم بوده و کلا من اینجوریم که هر چی از تایم اخرین جقم میگذره موقع تحریک شدن بیشتر حشری میشم و ممکنه با یه کار ساده هم سریع بیاد ولی اگه تازه جق زده باشم یکم سخت تر از قبل ارضا میشم و دیگه اب ریختن و اینا جواب نمیده اصن D:

2 ❤️

2021-01-24 11:27:04 +0330 +0330

↩ blackhandnn
اقایون میتونن با ارضا پروستاتی ارضا شن
از طریق مقعد بدون دوست زدن به الت
handsfree orgasm و یا anal orgasm

3 ❤️

2021-01-24 13:27:13 +0330 +0330

↩ خوشگلخانم
مگه شما برای خودارضایی هم حتما باید از طریق داخل واژن ارضا شین؟ اینجا فکر می کنم از طریق مالش کلیتوریس منظور هست نه واژن، یعنی ارگاسم کلیتورال

1 ❤️

2021-01-24 13:34:31 +0330 +0330

↩ Call_me_ReD
ممنون بابت پاسخ مفصل و کاملتون :) 🌹 🌹

راستش من تصورم این بود که به غیر از دوره نوجوونی که آقایون با هر کار ساده ای به دلیل تازه بودن و هیجانش می تونن ارضا بشن، توی دوره های دیگه حتما باید دور اندام جنسیشون کاملا احاطه بشه با یه جسم خارجی! ( یعنی هر چیزی شبیه لوله)

3 ❤️

2021-01-24 13:45:49 +0330 +0330

↩ negar93
نه خداروشکر روش های زیادی هست که حتی بعضیاشون(من امتحان نکردم ولی اونایی که هم سکس داشتن همم این روش هارو امتحان کردن میگن)اونقدر خوبن که از سکس واقعی هم لذتشون بیشتره و کلا دیگه نیازی به پارتنر نیست … مثلا خریدن عروسک جنسی یا کلا یه سری وسایل خاص دیگه … هنوز بیشتر پسرا این چیزا رو نمیدونن و بلد نیستن اگه همه این چیزا رو بدونن کلا دیگه به شما دخترا برای سکس نیازی نیست و میتونین تا ابد سینگل بمونین و کسی هم کاری بهتون نداره D: …

5 ❤️

2021-01-24 14:21:16 +0330 +0330

↩ negar93
نه اتفاقااصلا ازطریق واژن بندرت.اماخوب باپاهم زیادتصورم خوب نبود !

2 ❤️

2021-01-24 14:34:10 +0330 +0330

↩ blackhandnn
توی ایران فکر نکنم به این راحتی در دسترس باشه.
در کل جالب نیست که شما هدف ازدواج و رابطه رو فقط سکس می دونین!

3 ❤️

2021-01-24 20:30:15 +0330 +0330

دوش آب گرم وفشار دادن پا رو امتحان کردن البته گیره نیپل هم خوبه

3 ❤️

2021-01-24 20:58:46 +0330 +0330

↩ negar93
چرا تو ایرانم راحت پیدا میشه برعکس … فقط قیمتش یکم بالاس

خوب درسته … حق با شماس ولی تا الان حالا یا از بدشانسی من اینجوری بوده یا کلا بیشتر دخترا همینطورین که کلا احساس و رمانتیک بودن و اهمیت دادن و اینا سرشون نمیشه و تا یکی بهشون یکم اهمیت میده و براش مهم میشن زود خودشونو گم میکنن و خودشونو میگین و فکر میکنن چه خبره :(( وگرنه احساسات و زیباتر شدن زندگی برای من توی رابطه خیلی مهم تر از سکسه و شاید باورتونم نشه ولی من تا حالا سکسم نداشتم … ولی وقتی دیدم چند همه رابطه هام اینجوریه و به جای رسیدن به ارامش همش استرس دارم یا همش باید به خاطر طرف از خواسته هام بگذرم که یه وقتی ناراحت نشه گفتم اصلا بی خیال رابطه … تنها میمونم و نیاز جنسیمو با جق زدن رفع میکنم و نیاز عاطفیمم گور باباش … به جای رفع شدن نیاز عاطفی ارامش دارم

2 ❤️

2021-01-24 23:38:34 +0330 +0330

برای پسر ها هم بگین

1 ❤️

2021-01-25 00:38:32 +0330 +0330

↩ blackhandnn
متاسفم که چنین تجربه های ناخوشایندی داشتین :( ولی از لحاظ آماری هم حساب کنیم اکثر افراد برای ما نامناسب هستن و منطقی و طبیعیه که سخت بشه فردی رو برای رابطه طولانی پیدا کنین.
بهتره بدی ها رو به همه تعمیم ندیم.
البته خودارضایی راهکار خوبیه که لااقل نیاز جنسیمون رو برطرف کنیم باهاش ولی نمی تونه همیشگی باشه. بالاخره لذت بودن کنار یه کسی که ما رو می فهمه و علاقه داره بهمون و یار و همراه هست غیر قابل انکاره و بسیار جذاب!

امیدوارم جناب رد ناراحت نشن از این کامنت بازی ما، ببخشید 🌷

2 ❤️

2021-01-25 02:06:04 +0330 +0330
0 ❤️

2021-01-25 02:31:04 +0330 +0330

بزنم به تخته تاپیک شلوغ شده ظاهرا که بسیار هم عالیست؛ در یک پست جواب همه رو میدم شلوغ‌تر نشه:
این دست مقالات قراره که صرفا به ما ایده بدن، قطعا همه‌ی این راه ها برای همه‌ عملی و اجرایی نیس و مشخصا کلی راه و روش دیگه هست که برخی دوستان به اونها اشاره کردن (تشکر از این دوستان 🌹 🙏 )

در مورد چگونگی و نحوه‌ی انجام کارهای مشابه برای آقایون، هم بنده و هم چند نفر دیگه از دوستان پیشنهادها و راه‌حل‌هایی ارائه دادن که می‌تونید امتحان کنید.

در باب موضوعات دیگه هم که مکالمه‌ای اینجا شکل گرفته باعث خوشحالیه منه که داریم با هم تعامل برقرار میکنیم و به هم کمک می‌کنیم نتیجتا ابدا اشکالی نداره؛ کاملا راحت باشید.

در نهایت امیدوارم همگی شاد باشید و از زندگی جنسیتون راضی و روز به روز هم بهتر بشه.
ارادتمند همه رد

2 ❤️

2021-01-25 11:09:44 +0330 +0330

↩ negar93
ممنون عزیز ❤️
خوب پیدا کردن ادم مناسب وقت و هزینه و مهم تر از همه انرژی میخواد … اینکه هی بری وارد رابطه های اشتباه بشی تا اخرش شاید پیداش کنی… اونم با این همه ماسکی که به صورتشون زدن …همیشه فکر میکردم واقعا نمیشه تا سن زیادی تنها موند و برام شبیه یه کابوس بود که مثلا توی سن 50 60 سالگی تنهای تنها زندگی کنم و کسی کنارم نباشه … نه پدر و مادری نه همسری نه بچه ای و کلا هیچ چی …ولی وقتی با چند نفر اشنا شدم که توی همین سنا الانم تنهان امیدوار شدم و فهمیدم که کلا میشه تنها هم زندگی کرد … ادمای این دوره و زمونه فقط با گذشت زمان پیرتر میشن و از نظر عقلی و شعور و یادگرفتن رابطه با ادمای دورشون هیچ پیشرفتی نمیکنن و شاید حتی از نظر اخلاقی پسرفتم داشته باشن … حیف ارامش ادم نیست که بخواد با این موجودات خراب بشه؟
منم به خاطر این کارمون از اقای رد عذرخواهی میکنم … ولی خوب البته این کارم باعث میشه که تاپیک ایشون همیشه بالا بمونه :))

3 ❤️

2021-01-29 12:27:51 +0330 +0330

↩ blackhandnn
صبر کن بینم دقیقا چطوری؟

0 ❤️

2021-01-29 12:35:12 +0330 +0330

↩ UwU
چیو دقیقا چطوری؟ :/

0 ❤️

2021-01-29 12:42:16 +0330 +0330

↩ blackhandnn
Velesh dawsh

0 ❤️

2021-01-29 17:58:07 +0330 +0330

خودارضایی لذتی داره که توی سکس هم پیدا نمی‌شه! حتما چند موردش رو امتحان می‌کنم. ممنون از شما بابت این مطلب.

1 ❤️

2021-01-30 20:09:54 +0330 +0330

↩ dfarhad
راه دیگه ای ک شبیه گاییدنه دستگاه Fleshlight
توی سایتای پورن میتونین سرچ بزنین ک شیمیل ها یا مردا چطوری فول تخلیه میشن با این بقول خودمون کص مصنوعیا
یه بنده خدایی هست بیشتر کلیپ از خودارضاییاش میذاره بنظرم خ جذاب و حالبه یه سر بزنین بد نیست طرف با فلش لایت چنان تخلیه میشه ک نگو
https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5f346a3de8d2f

0 ❤️

2021-01-30 20:13:03 +0330 +0330

↩ saba_tatality
سعدی میگه تنگی و‌ گشادیش دست خود آدمه

0 ❤️

2021-01-30 20:53:30 +0330 +0330

↩ Itried
میخرم واست

0 ❤️

2021-02-01 12:55:57 +0330 +0330

↩ negar93
بدون دست کار نداره میدم ساک میزنن برام

0 ❤️

2021-02-03 05:41:51 +0330 +0330

حمام رو من بار ها امتحان کردم،زیر شیر اصلی خیلی بهتره، زمان ارگاسم رو هم خیلی میاره پایین، لذت خوبی هم داره،هرچی فشار اب بیشتر و دماش بیشتر باشه لذتش بیشتر میشه

0 ❤️

2021-02-05 05:55:19 +0330 +0330

↩ blackhandnn
پسرا با تحریک پروستات ، خوردن سوراخ کونشون یا انگشت کردنشون 🤤

1 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


Top Bottom