خودارضایی و ارگاسم

علت خودارضایی در زنان و مردان

March 03, 2018

به‌تازگی در پژوهشی مشخص شد افراد طی خودارضایی ارگاسم بهتری را تجربه می‌کنند تا سکس. دانشمندان انگلیسی در پژوهش تازه‌ای قصد داشتند عادت‌های مربوط به خودارضایی را در مردان و زنان بررسی کنند.
این پژوهش توسط تیم تحقیقاتی Superdrug Online Doctor و روی ۱۰۰۰ نفر انجام گرفت که طی آن افراد دلایل و طریقه‌ی خودارضایی خود را شرح دادند.

در این پژوهش، ۸۸٪ زنان و ۹۶٪ از مردان اعلام کردند که معمولاً خودارضایی می‌کنند.
طبق اظهارات این افراد، زنان به‌طور متوسط دو بار در هفته و در هر نوبت تقریباً به‌مدت ۱۳ دقیقه خودارضایی می‌کردند. این در‌حالی بود که مردان به‌طور میانگین هفته‌ای چهار بار، به مدت ۱۴ دقیقه خودارضایی می‌کردند.

چگونه
۹۰ ٪ مردان و ۶۰ ٪ زنانِ مورد پژوهش با دست‌هایشان خودارضایی می‌کردند (نه اسباب‌بازی‌های جنسی).
۶۷ ٪ مردان و ۳۸ ٪ زنان معمولاً برای تحریک کردن خود از تخیلات ذهنی یا داستان‌های سکسی استفاده می‌کردند.
در این پژوهش، ۱۵٪ از افراد اعتراف کردند که حتی در محل کار هم خودارضایی کرده‌اند.

چرا
حدود ۵۶ ٪ از زنان و ۱۹ ٪ از مردان اعلام کردند که در مقایسه با سکس کردن، با خودارضایی ارگاسم لذت‌بخش‌تری را تجربه می‌کنند.

منبع:

rediff.com/getahead/report/relationships-why-men-and-women-masturbate/20180303.htm

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• kirkolloft  
  • عضو از 1393/2/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

قبول دارم،حرف حق را زده

قبول دارم،حرف حق را زده

ـــــــــــ

• 0

• OstadAghlekol  

• عضو از 1398/6/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 23

کلامی از استاد

ما که از قدیم گفتیم جق بزنید زیرا فواید بسیار دارد. نه ناز میکند نه چیز دیگر. بزن بزن همیشه بزن

ـــــــــــ

قی قی قی قی کن اوستاد ، مقعد کاربران را بده بر باد

• 0

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 265

• 398

عالی

عالی

ـــــــــــ

• 1

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 3026

• 3202

باران عزيز

نقل از: Baaran98

عالی

بيا و دفه بعد جاي عالي يه چي ديگه بنويس. مثلا بنويس پرفكت، نايس، احسنت، يا ...

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان (حقوق یا درامد یا دستمزد ) شما در ماه چقدر است ؟؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «