خیانت پهلوی به مردم ارتباط سایبری شاه پهلوی و سپاه + ویدیو


 • Korkak  

 • عضو از
  1396/8/18

 • پست‌ها: 1920

 • 3539


* فرامرز دادرس، کارشناس اطلاعاتی- فرانسه *


بررسی های اطلاعاتی – اینترنتی نشان می دهد؛ گروهی که خود را « ارتش سایبری شاهنشاهی ایران با استناد به دستور و رهنمود شاهزاده رضا پهلوی » می نامد، وابسته به ارتش سایبری جمهوری اسلامی می باشد. این گروه خرابکار اینترنتی در چند ماه گذشته توانسته است، با نفوذ به کامپیوتر های ده ها تن از ایرانیان مخالف رژیم اسلامی در خارج از کشور، اطلاعات شخصی آنان را به سرقت ببرد. بیش این یک سال است که این گروه خرابکار پنهانی اقدام به سرقت اطلاعات کاربران اینترنتی ایرانی می کند ، ولی درتاریخ سوم فوریه 2014، با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت کرد. این گروه خرابکار اینترنتی، زیر نظر ارتش سایبری جمهوری اسلامی ایران، در راستای ضربه زدن به اپوزیسیون ایرانی خارج از کشور راه اندازی شده است.

در هفدهم فوریه 2014، رضا پهلوی در تارنمای رسمی و صفحه فیس بوک خود نوشت: « چندی است که گروهی به نام « ارتش سایبری شاهنشاهی ایران» اعلام موجودیت نموده و با استناد به « دستور و رهنمود های شاهزاده رضا پهلوی» مبادرت به اقداماتی خارج از شئونات و اخلاق ایرانی می نماید. بدینوسیله به آگاهی هم میهنان میرساند که شاهزاده رضا پهلوی و دبیر خانه ایشان هرگونه ارتباطی با این گروه را تکذیب و شدیداً این قبیل اقدامات را محکوم می نماید».


بابک خسروی، یکی از اعضا و سخنگوی این گروه، که در سال گذشته به شورای ملی رضا پهلوی پیوسته بود، در طی سفر رضا پهلوی به لندن، در دوم فوریه 2014، با وی ملاقات کرد و عکسی به یادگار انداخت.


در لندن چند تن از اعضای این گروه خرابکار اینترنتی، موفق شدند با رضا پهلوی، عکس یادگاری بردارند و خود را طرفدار سلطنت جا بزنند. روز پس از این ملاقات،سوم فوریه 2014، بیانیه ای در اینترنت از سوی بابک خسروی ، پخش شد و چنین تهدید کرد: « روز حساب نزدیک است ، ای کسانی که به قدرت مهر ایرانیان به پادشاهشان ایمان نیاورده اید ،من شما را بشارت میدهم ما فرزندان کوروش شما را دیوانه کرده ،تا خود از شدت ترس بمیرید. این پیام نیز از گفتار پاک ماست، صادقانه در راه میهن و پادشاه کوشا باشید. این پیام در صفحه فیس بوک، بابک خسروی منتشر و به وسیله ؛ اس ام اس برای برخی از ایرانیان ارسال شد.


در پشتیبانی از این تهدید اینترنتی و دیکتاتور ماًبانه، شخصی به نام امیر رضا سلیمانی، که از همکاران بابک خسروی می باشد، به همراه بیست ویک تن دیگر، پشتیبانی خود را از این تهدید اینترنتی، اعلام کردند. بخشی از این بیست و یک تن، به این گروه یاری می رسانند. فهرست نام های این اشخاص ذخیره شده است.


یکی از پشتیبانان تهدید اینترنتی نوشت: « از این ادبیات بسیار لذت میبرم». چند ماه پیش رضا پهلوی در یک گفتگوی تلویزیونی ارتباط خود را با شخصی که ” از این ادبیات لذت می برد ” نیز تکذیب کرده بود.


بابک خسروی، سخنگوی گروه خرابکار اینترنتی ارتش سایبری شاهنشاهی، مقیم انگلستان است، او پس از ملاقات و برداشتن عکس در کنار رضا پهلوی در پیامی در تاریخ سوم فوریه 2014، در صفحه فیس بوک خود ، نوشت: « من به عنوان آخرین یادآوری، از طرف کاوگان ایران، به شما و تمامی وطن پرستان عضو شورای ملی که به علت سوء تفاهم ،ناشی از عدم اطلاع از ثبت شورا در فرانسه، اقدام به همت و عمل در جهت ثبت در آلمان نموده اند، تا مراتب کارورزی خود را به جامعه شورای ملی ایران ، تحت رهبری پادشاه اعلام کنند، عرض میکنم، در صورت تمرد از فرمان ملوکانه، ضمن انکاک از آن مجموعه نه تنها برایتان آرزوی موفقیت نخواهم نمود، سریعاً نسبت به این مطلب موضع مخالف گرفته، بدیهی است عواقب آن به عهده عناصر نابخرد نوشته خواهد شد. بابک خسروی»


این گروه خرابکار، از جنگ حیدری- نعمتی که میان طرفداران رضا پهلوی وجود دارد، سوء استفاده کرد و موفق شد به کمک رقبا! در خرابکاری های اینترنتی خود موفق شود.


این گروه از این فرصت بهره برد و به کامپیوتر دو تن از مسئولین شورای ملی پاریس نیز دستبرد زد، و به این ترتیب به نام و نشانی و ایمیل هایی که در فهرست دبیرخانه رضا پهلوی ذخیره شده بودند، دست یافت.


در گزارش زیر، نام امیر رضا سلیمانی که تاکنون به عنوان یکی از خرابکاران شناسایی شده است به همراه نشانی محل اقامت و نقاطی که او از آن محل ها مبادرت به هک کردن کامپیوتر شخصی یکی از ایرانیان مقیم آلمان نموده است، دیده می شود. این کامپیوتر که در آلمان قرار دارد، در دو نوبت به فاصله یک ماه، در تاریخ های 25 نوامبر و 25 دسامبر 2013، از دو نقطه شهر لیورپول در انگلستان با فرستادن “ تروجان “ هک شده بود. امیر رضا سلیمانی، در انگلستان پناهجو می باشد.امیر رضا سلیمانی، بشدت زیر نفوذ بابک خسروی، می باشد. این گروه مدارک شخصی یکی از ایرانیان مقیم آلمان را در اینترنت انتشارداد. در یازدهم فوریه 2014، ایرانی که قربانی این سرقت اینترنتی قرار گرفته بود با ارسال ایمیلی به دفتر رضا پهلوی، از گروه به ظاهر طرفدار وی شکایت کرد.امیر رضا سلیمانی، که از پیامد های این خرابکاری اینترنتی نگران شده بود برای از میان بردن رد پای خود با ارسال پیامی مدعی شد که تلفن همراه او به سرقت رفته و او مسئول خرابکاری نمی باشد. سلیمانی نوشت: « حساب فیس بوک من در بدلیل سرقت تلفن همراهم در دوازده ساعت گذشته توسط عده ای مردم آزار از دست من خارج شده بود. اگر در ساعات گذشته پیامی ، مطلبی چیزی از من دریافت کرده بوده اید، از طرف آن عده مردم آزار بوده و نه من. همینطور اگر از طرف من تماسی با اس ام اسی داشتید نیز بدلیل سرقت تلفن همراه من صورت گرفته که باز هم پوزش میخواهم. سپاس »


این گروه در یک عملیات خرابکاری اینترنتی، در تاریخ پانزدهم فوریه 2014، با شکست روبرو شد و دو روز پس از این شکست و در اعتراض به این عمل از سوی چند چهره اپوزیسیون، رضا پهلوی با صدور بیانیه رسمی در تارنمای خود هرگونه ارتباط با این گروه را تکذیب کرد. آخرین ماًموریت این گروه سایبری حمله به تارنما، صفحه فیس بوک فرهنگ ایران و صفحه ویکی پدیای مدیراین تارنما، فرامرز دادرس بود.**** بابک خسروی کیست ؟


بابک خسروی، مدعی است که درس خوانده دانشگاه آزاد اسلامی تهران می باشد. بررسی ها نشان داده است که وی پیش از پناهنده شدن به کشور انگلستان، مدتی کارمند شرکت مهندسی جُنگ صنعت، بوده است، این شرکت در زمینه آب و فاضلاب، فعالیت می کند. شرکت مهندسی جُنگ صنعت ،از شرکت های وابسته به خاندان هاشمی رفسنجانی می باشد.


بابک خسروی، مدعی است که در خیزش مردمی تابستان 1388، شرکت داشته است. ردیابی ها نشان می دهد که او در یک پیام اینترنتی از آغاز به کار سایت اینترنتی خط سبز خبر داده است.


پیام های بابک خسروی از محلی در خیابان عبدالمالکی، درمنطقه لاله زار نو تهران ارسال می شده است.


پس از خروج از ایران، بابک خسروی، به سلطنت طلب تند رو ! تبدیل شد و پوستری از خود درست کرد، که در آن عکس وی در کنار عکس های رضا پهلوی و دختر بزرگ او دیده می شود. خسروی برای فریب مردم و هواداران رضا پهلوی، پوستر خود را در سطح گسترده ای در اینترنت پخش کرد و با همین ترفند با دیگر سلطنت طلبان افراطی و مشکوک! سر دوستی و همکاری باز کرد.


بابک خسروی، چند سایت و، وبلاگ با نام های گوناگون در اینترنت به راه انداخته و ظاهراً در آن ها تبلیغات افراطی سلطنت طلبانه انجام می دهد. نام این سایت ها؛ سامانه پادشاهی ایران، ایران نه ، ایرانستان! می باشد. از این شخص شماره تلفن و ایمیلی در انگلیس به دست آمده است:
**** امیر رضا سلیمانی کیست؟


امیر رضا سلیمانی، متولد سال 1355، می باشد، وی و همسرش در دهم آوریل 2012، از دولت انگلستان درخواست پناهندگی کرده اند. او در بازجویی ها گفته بود که در تاریخ نهم آوریل 2012، به طورقاچاق به انگلستان وارد شده و روز بعد، دهم آوریل 2012، خود را به ماًمورین اداره پناهندگی معرفی کرده است. در نوامبر 2012، گزارش دادگاه اداره مهاجرت انگلیس، به نکات مهمی در پرونده امیر رضا سلیمانی، اشاره کرد.


بررسی های پلیس انگلستان نشان می دهد که امیر رضا سلیمانی و هدا، همسر وی ، در ژانویه 2012، یعنی سه ماه پیش از تاریخ در خواست پناهندگی از کشور انگلستان، با پاسپورت های جعلی و با نام های دیگری به سفارت آمریکا در انگلیس رفته و درخواست ویزا به مقصد آمریکا نموده اند.


سلیمانی در پرونده درخواست پناهندگی خود ادعا کرده بود که در اینترنت مطالب ضد اسلامی منتشر می کرده وعلیه جمهوری اسلامی فعالیت داشته است و به همین دلیل در تاریخ هجدهم مارس 2012، ماًمورین جمهوری اسلامی به خانه او ریخته اند و قصد دستگیری وی را داشته اند، ولی سلیمانی و همسرش موفق به فرار شده اند. در اینجا دروغ سلیمانی فاش می شود، چون پلیس انگلستان که سفارت آمریکا را زیر نظر داشته است، از اقدام سلیمانی و همسرش برای اخذ ویزای آمریکا آگاه بوده است. این مطلب در گزارش اداره مهاجرت انگلیس، درج شده است


سلیمانی، در سال 2002 ، ده سال پیش از این تاریخ، با پاسپورت های جمهوری اسلامی و با نام دیگری به انگلستان وارد شده و تقاضای پناهندگی سیاسی نموده است، این تقاضای وی رد شده بود. سلیمانی، به اداره مهاجرت انگلیس گفته است؛ پس از جنبش سبز بین سال های 2009 تا 2012، با پاسپورت جعلی و نام دیگری به خارج از ایران رفته و کار می کرده است و هر چند گاهی به طور پنهانی به ایران رفت و آمد می کرده است. او خود را تحصیل کرده رشته کامپیوتر معرفی می کند. سلیمانی می گوید؛ مدتی در آمریکا بسر برده و در آنجا کار می کرده است.
چند ایرانی دیگر مشکوک به همکاری با، بابک خسروی و امیر سلیمانی، در کشور های سوئد، نروژ، آلمان، فرانسه و ترکیه، شناسایی شده اند. به تازگی یک همکار دیگر آنان که مدتی در بیت آیت الله دستغیب، مسؤل کامپیوتر بوده است، به ترکیه آمده و درخواست پناهندگی کرده است.


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • Korkak  

 • عضو از 1396/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1920

 • 3539


برگرفته از حزب ایرانارشیسم به استناد منبع زیر...برگرفته از حزب ایرانارشیسم به استناد منبع زیر

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://mashal.org/blog/%25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25AA%25D8%25B4-%25D8%25B3%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25A8%25D8%25B1%25DB%258C-%25D8%25B4%25D8%25A7%25D9%2587%25D9%2586%25D8%25B4%25D8%25A7%25D9%2587%25DB%258C%25D8%258C-%25D8%25A7%25D8%25B2-%25DA%25A9%25D8%25AC%25D8%25A7-%25D9%2587%25D8%25AF%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25AA-%25D9%2585%25DB%258C-%25D8%25B4/&ved=2ahUKEwiQkoyFsf3hAhVtAGMBHRixCOgQFjALegQIARAB&usg=AOvVaw1JTGC2NqitJF3hLjdLvh4e


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 0 • mohandes_sexy  
 • عضو از 1396/12/12

 • پست‌‌‌ها: ‌ 401

 • 961

korkak عزیز


ضمن ارزوی سلامتی برای شما ! واقعا متاسفم از اینکه میبینم حزبی که شما از اون دفاع می کنید و به نوعی طرفدار و فعال در اون هستید . بجای انجام وظیفه اصلی خودش که کمک به ازادی و اجرای دمکراسی در ایران هست هست ! تنها کمر همت به سیاه نمایی علیه شاه و رضا شاه فقید و همچنین شاهزاده می پردازه !!!!!!!!!!!!!! و این کار متاسفانه شاید بزرگترین خدمت به حکومت فعلی باشه !


ـــــــــــ


 • 4 • lovely_grl  

 • عضو از 1397/7/5

 • پست‌‌‌ها: ‌ 2882

 • 13583

شاهزاده پهلوی قویا هرگونه ارتباط این گروه با خودش...


شاهزاده پهلوی قویا هرگونه ارتباط این گروه با خودش و اپوزیسیون رو رد کرده


ـــــــــــ

 • 2 • Korkak  

 • عضو از 1396/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1920

 • 3539

نقل از: lovely_grl


نقل از: lovely_grl شاهزاده پهلوی قویا هرگونه ارتباط این گروه با خودش و اپوزیسیون رو رد کرده

تو متن این تایپک نحوه ارتباط شاشزاده و سپاه پارسخواران افشا شده


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 1 • Korkak  

 • عضو از 1396/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1920

 • 3539

نقل از: mohandes_sexy


نقل از: mohandes_sexy ضمن ارزوی سلامتی برای شما ! واقعا متاسفم از اینکه میبینم حزبی که شما از اون دفاع می کنید و به نوعی طرفدار و فعال در اون هستید . بجای انجام وظیفه اصلی خودش که کمک به ازادی و اجرای دمکراسی در ایران هست هست ! تنها کمر همت به سیاه نمایی علیه شاه و رضا شاه فقید و همچنین شاهزاده می پردازه !!!!!!!!!!!!!! و این کار متاسفانه شاید بزرگترین خدمت به حکومت فعلی باشه !

درود من به شما ، و ممنون برای پیگیریتون ، فکر میکنم 16 یا 17 ماه قبل بود حول و هوش پریود زمانی قیام فرودستان ، شاهزاده! اعلام میکنه که با سرداران سپاه وارد مزاکره شده بعد از چند ماه تو مصاحبه میگه " من رهبره قیام مردم نیستم این خوده مردمن که باید قیام کنن و بعد قیام من وارد عمل میشم ( کدوم عمل؟ شاه شدن ، هزینه و کشته ام از مردم ) ، در بالماسکه ترور سرداران سپاه و امام جمعه که تو اهواز یه روز قبل از نشست سازمان ملل بود ، رضا پهلوی این ترور رو به سرداران سپاه تسلیت و ابراز محکومیت میکنه ! ، و چندین ماه قبل هم تو محاصبه ای میگه من با سرداران سپاه درباره آینده ایران معامله کردم و همه این ایران خواران بد نیستند با بعضی ها میشه تو نظام بعدی همکاری داشت ، باید بدونیم که سرمایه داری سرمایه داری رو صدا میزنه کثافت کثافت رو ، مردم تو تظاهرات شاه میخواستن رضا شاه روحت شاد ، یعنی طرفدار پهلوی هستن یه عده ای ، این واقعیته دیکتاتوری پهلویه معامله همکاری با دیکتاتوری ملاشاهی ، طرفداری مردم از پهلوی برمیگرده به ذهنیت گذشته، اپوزیسیون های ساختگی مثل پهلوی پروسه براندازی رو طولانی و بی فایده میکنه و دقیقا همون کاریه که نظام ملاشاهی میخواد یعنی زمان بخره با حیله مردم رو به پای صندوق بکشه و به جهان نشون بده که اکثریت مردم طرفدار این نظامن و براندازی بازیی بیش نیست


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 1 • mohandes_sexy  
 • عضو از 1396/12/12

 • پست‌‌‌ها: ‌ 401

 • 961

korkak عزیزم


نقل از: Korkak
نقل از: mohandes_sexy ضمن ارزوی سلامتی برای شما ! واقعا متاسفم از اینکه میبینم حزبی که شما از اون دفاع می کنید و به نوعی طرفدار و فعال در اون هستید . بجای انجام وظیفه اصلی خودش که کمک به ازادی و اجرای دمکراسی در ایران هست هست ! تنها کمر همت به سیاه نمایی علیه شاه و رضا شاه فقید و همچنین شاهزاده می پردازه !!!!!!!!!!!!!! و این کار متاسفانه شاید بزرگترین خدمت به حکومت فعلی باشه !

درود من به شما ، و ممنون برای پیگیریتون ، فکر میکنم 16 یا 17 ماه قبل بود حول و هوش پریود زمانی قیام فرودستان ، شاهزاده! اعلام میکنه که با سرداران سپاه وارد مزاکره شده بعد از چند ماه تو مصاحبه میگه " من رهبره قیام مردم نیستم این خوده مردمن که باید قیام کنن و بعد قیام من وارد عمل میشم ( کدوم عمل؟ شاه شدن ، هزینه و کشته ام از مردم ) ، در بالماسکه ترور سرداران سپاه و امام جمعه که تو اهواز یه روز قبل از نشست سازمان ملل بود ، رضا پهلوی این ترور رو به سرداران سپاه تسلیت و ابراز محکومیت میکنه ! ، و چندین ماه قبل هم تو محاصبه ای میگه من با سرداران سپاه درباره آینده ایران معامله کردم و همه این ایران خواران بد نیستند با بعضی ها میشه تو نظام بعدی همکاری داشت ، باید بدونیم که سرمایه داری سرمایه داری رو صدا میزنه کثافت کثافت رو ، مردم تو تظاهرات شاه میخواستن رضا شاه روحت شاد ، یعنی طرفدار پهلوی هستن یه عده ای ، این واقعیته دیکتاتوری پهلویه معامله همکاری با دیکتاتوری ملاشاهی ، طرفداری مردم از پهلوی برمیگرده به ذهنیت گذشته، اپوزیسیون های ساختگی مثل پهلوی پروسه براندازی رو طولانی و بی فایده میکنه و دقیقا همون کاریه که نظام ملاشاهی میخواد یعنی زمان بخره با حیله مردم رو به پای صندوق بکشه و به جهان نشون بده که اکثریت مردم طرفدار این نظامن و براندازی بازیی بیش نیست

راستش من حال و هوای شما و حس میهن دوستی و شور و هیجانتون رو به نحوی درک میکنم و این قابل تقدیر هست اما اینو از من بعنوان برادر بزرگتر و کسی که یکم بیشتر از شما سرد و گرم این روزا رو چشیده به یادگار داشته باش که " هیچوقت سعی نکن دروازه های ذهنت رو ببندی !!!! یا به عبارتی قضاوتت رو در قبال دیگران و مخالفان بخاطر تعصبت به حزب یا گروه خودت رادیکال نکن ". این خنده داره که کسی به شاهزاده بگه اپوزوسیون ساختگی !!!!!!! تاحالا به معنی حرفت فکر کردی؟ یعنی کسی که وارث تاج و تخت این مرز و بومه و جلوی چشماش این رژیم پدرش رو به فلاکت کشید حالا اپوزوسیون ساختگی هست؟؟؟؟؟ بعد اونوقت یه فردی مثل این اقایی که شما ازش دفاع میکنی که تنها و تنها قصدش سیاه نمایی خاندان شاه هست ، اپوزوسیون واقعیه؟؟ خنده دار نیست ؟؟؟؟؟ نگذارید به این سادگی ادمهای فرصت طلب و سود جو از احساسات و غیرت شماها سو استفاده کنند و خون شماها رو بکنند پله اهداف کثیف خودشون . امیدوارم پایدار و موفق باشی و تنها مهم ازادگی و سر افرازی ایران هست و بس به امید ان روز


ـــــــــــ


 • 2 • Amin_Gil  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 164

 • 88

فیک


با این حرفا نمیتونی شاه زاده رضا رو بد نام کنی بین مردم ایران.................هرکس میتونه این چرت و پرت هارو بیان کنه


ـــــــــــ


 • 2 • Korkak  

 • عضو از 1396/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1920

 • 3539

نقل از: Amin_Gil


نقل از: Amin_Gil با این حرفا نمیتونی شاه زاده رضا رو بد نام کنی بین مردم ایران.................هرکس میتونه این چرت و پرت هارو بیان کنه

شاش زاده رضا 40 ساله با ثروت پدری خودش داره عشق و حال میکنه و هیچ درکی از کارگر نداره و امثال شما به طرفداری ازش چشم رو واقعیات میبندید


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 2 • Korkak  

 • عضو از 1396/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1920

 • 3539

برای جواب این سوال این ویدیو رو ببینید


نقل از: EriCIV
نقل از: mohandes_sexy ضمن ارزوی سلامتی برای شما ! واقعا متاسفم از اینکه میبینم حزبی که شما از اون دفاع می کنید و به نوعی طرفدار و فعال در اون هستید . بجای انجام وظیفه اصلی خودش که کمک به ازادی و اجرای دمکراسی در ایران هست هست ! تنها کمر همت به سیاه نمایی علیه شاه و رضا شاه فقید و همچنین شاهزاده می پردازه !!!!!!!!!!!!!! و این کار متاسفانه شاید بزرگترین خدمت به حکومت فعلی باشه !
خود شاهزاده توییت کرد کاملا شایعست و دروغه که اون ارتش سایبر مال پهلویاست خیلیم تاکید کرد که گولش رو نخورید


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 0 • sasanalavi  

 • عضو از 1396/11/5

 • پست‌‌‌ها: ‌ 215

 • 259

خلاص


یه بارگی بگو بعد از 40 سال انتظار یهویی خواهر همه سلطنت طلبها گاییده شد رفت


ـــــــــــ


 • 0 • Korkak  

 • عضو از 1396/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1920

 • 3539

نقل از: sasanalavi


نقل از: sasanalavi یه بارگی بگو بعد از 40 سال انتظار یهویی خواهر همه سلطنت طلبها گاییده شد رفت

اگه ویدیو بالا رو ببینن سکته اگه نزنن دریدن خشتکشون حتمیه


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 0 • Bigbout  
 • عضو از 1397/6/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 81

 • 26

جمع کنید بابا ری استاریهای چاقال شما در چه حدی...


جمع کنید بابا ری استاریهای چاقال شما در چه حدی هستید که نظر میدید در مورد ولیعهد.همین کشور تا سال 57مدیون همین خونواده بود شرف داشته باشید


ـــــــــــ


">
****defend.- • 0 • Saman.am2  

 • عضو از 1397/9/24

 • پست‌‌‌ها: ‌ 19

 • 27

باز هم کوس گویی دیگر از ساندیس خواران ولایت


باز هم کوس گویی دیگر از ساندیس خواران ولایت


ـــــــــــ


 • 0 • Korkak  

 • عضو از 1396/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1920

 • 3539

نقل از: Bigbout


نقل از: Bigbout جمع کنید بابا ری استاریهای چاقال شما در چه حدی هستید که نظر میدید در مورد ولیعهد.همین کشور تا سال 57مدیون همین خونواده بود شرف داشته باشید

وات د فاک ؟


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 0 • abbbbbcc  
 • عضو از 1397/4/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 649

 • 3289

برام جای سواله


دوستانه صحبت میکنم،تاپیک نخوندم،ولی چند وقته میبینم که تاپیک بدون اینکه کسی نظر بزاره بالا میارین،بهتر نیست بزارین بچه ها تاپیک هایی که واقعا علاقه دارن خودشون با نظر دادن بالا بیارن؟


ـــــــــــ


 • 1 • Korkak  

 • عضو از 1396/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1920

 • 3539

نقل از: abbbbbcc


نقل از: abbbbbcc دوستانه صحبت میکنم،تاپیک نخوندم،ولی چند وقته میبینم که تاپیک بدون اینکه کسی نظر بزاره بالا میارین،بهتر نیست بزارین بچه ها تاپیک هایی که واقعا علاقه دارن خودشون با نظر دادن بالا بیارن؟

برای تایپکایی که جنبه دوستانه داره فکر خوبیه حرف شما ، ولی برای چنین تایپکایی چون نظرات کمه و جنبه روشنگری داره گاهی باید آپدیت بشه


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 0 • abbbbbcc  
 • عضو از 1397/4/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 649

 • 3289

....


نقل از: Korkak
نقل از: abbbbbcc دوستانه صحبت میکنم،تاپیک نخوندم،ولی چند وقته میبینم که تاپیک بدون اینکه کسی نظر بزاره بالا میارین،بهتر نیست بزارین بچه ها تاپیک هایی که واقعا علاقه دارن خودشون با نظر دادن بالا بیارن؟
*** برای تایپکایی که جنبه دوستانه داره فکر خوبیه حرف شما ، ولی برای چنین تایپکایی چون نظرات کمه و جنبه روشنگری داره گاهی باید آپدیت بشه ***

بنظرت اگه تاپیکت موثر بود شعور بچه ها نمیرسید که با نظر دادن و مشارکت تاپیکت بالا بیارن؟یعنی شما به شعور مخاطبت توهین میکنی؟


ـــــــــــ


 • 1 • Korkak  

 • عضو از 1396/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1920

 • 3539

نقل از: abbbbbcc


نقل از: abbbbbcc
نقل از: Korkak
نقل از: abbbbbcc دوستانه صحبت میکنم،تاپیک نخوندم،ولی چند وقته میبینم که تاپیک بدون اینکه کسی نظر بزاره بالا میارین،بهتر نیست بزارین بچه ها تاپیک هایی که واقعا علاقه دارن خودشون با نظر دادن بالا بیارن؟
*** برای تایپکایی که جنبه دوستانه داره فکر خوبیه حرف شما ، ولی برای چنین تایپکایی چون نظرات کمه و جنبه روشنگری داره گاهی باید آپدیت بشه ***

بنظرت اگه تاپیکت موثر بود شعور بچه ها نمیرسید که با نظر دادن و مشارکت تاپیکت بالا بیارن؟یعنی شما به شعور مخاطبت توهین میکنی؟

موثر از چه نظر ؟ برای این نوع تایپکای روشنگری که چهره های سیاسی رو به چالش میکشه بنظرت چقدر مورد علاقه اکثریت اینجاس و میدونید ک اکثریت هم طرفداره شاهزاده هستن و این مواقع تایپک باید دیده بشه هدف من خونده شدنه تایپکه چه بسا مفید هم نباشه ولی روشنگری باید بشه ، و ممکنه برای خیلیا خوشایند نباشه ، فکر میکنم این ربطی به شعور مخاطب نداره چون همونطور ک میبینی این تایپک مخاطب چندانی نداشته و چن تا کامنته فحش در کل شما میبینید


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 0 • abbbbbcc  
 • عضو از 1397/4/30

 • پست‌‌‌ها: ‌ 649

 • 3289

....


چه اصراری داری که موضوعی که به نظر بقیه جالب نیست روش به اسم روشنفکری پافشاری کنی؟اینجا تاپیکای دیگه ای داریم که موضوعاتی ازین دست دارن و خلاف چیزی که شما میگی با استقبال خوبی روبرو شدن و مثل تاپیک شما زیرش فقط فحش ننوشتن،به نظرت وقتش نیست بعد اینهمه بالا اوردن تاپیک و به نتیجه نرسیدن ازین فحشایی که گزاشتن به نتیجه برسی؟؟


ـــــــــــ


 • 1 • Korkak  

 • عضو از 1396/8/18

 • پست‌‌‌ها: ‌ 1920

 • 3539

نقل از: abbbbbcc


نقل از: abbbbbcc چه اصراری داری که موضوعی که به نظر بقیه جالب نیست روش به اسم روشنفکری پافشاری کنی؟اینجا تاپیکای دیگه ای داریم که موضوعاتی ازین دست دارن و خلاف چیزی که شما میگی با استقبال خوبی روبرو شدن و مثل تاپیک شما زیرش فقط فحش ننوشتن،به نظرت وقتش نیست بعد اینهمه بالا اوردن تاپیک و به نتیجه نرسیدن ازین فحشایی که گزاشتن به نتیجه برسی؟؟

چه اصراری داری حتما رو موضوعی تمرکز کنیم که به نظر بقیه جذابه؟ مثل مد و لباس ک جذابه درسته؟ ولی توجه کن بودن این ها هیچ تغیری تو ذهن و تفکر مردم ایجاد نمیکنه ما با مردمی معاصریم که از هر چیز سیاسی حرف میزنن و آخر سر میگن من سیاسی نیستم انتظار داری این تایپک ها برای این مردم جالب به نظر بیاد؟ حداقل از نظر محتوایی بخوایم بگیم چیزای خوبی میشه از تایپکام برداشت کرد ، باید توجه کنی روشنفکری کاریه ک شما انجام میدی من سیگار نمیکشم پس روشنفکر نیستم پس سعی میکنم به روشنگری بپردازم


ـــــــــــ

توهم خطرناک جاوید شاش • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو


نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «