خیانت (shanen)

• Shanen  

• عضو از
    1397/7/17

• پست‌ها: 191

• 637

خیانت خیلی پیچیدس . معمولا رابطه هایی که جنسی شروع میشن و طرف مقابلتون بیشتر براتون جنبه جنسی داشته تا عاطفی بیشتر به سمت خیانت کردن بهش میرید . چون شهوت نمیتونه وفاداری ایجاد کنه . میتونم ساعت ها درموردش حرف بزنم اما خیانت کردن و نکردن خیلی بستگی به طرف مقابلتون داره . نمیخوام بگم باعثش طرف مقابلتونه همیشه اما من شاهد بودم و هستم که بعضیا خیلی ادم های هوس بازین ولی به خاطر کسی که باهاش تو رابطه هستن خیانت نمیکنن چون طرف مقابلشون یه جوری بوده که وفاداریه ایجاد شده .
اما از طرفی نگاه میکنم میبینم برعکس هم هست . طرف مقابل یه دختر یا پسر خیلی خوبیه که از همه لحاظ طرفش رو ارضا میکنه ولی بازم طرفش بهش خیانت میکنه .
شاید برمیگرده به هوس باز بودن و تنوع طلبیه ذاتیه یک انسان .
ما رسما و عمیقا و ذاتا هوس بازیم و اهل عوض کردن و تجربه کردن هستیم.

فکر نمیکنم راه حل خیلی محکمی برای جلوگیری از خیانت وجود داشته باشه.

نظرتون راجب خیانت چیه ؟؟

اگه بفهمید شوهر یا همسرتون بهتون خیانت کنه چکار میکنید؟؟ عکس و العمل تون چیه؟؟

ـــــــــــ

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Dobedo  

• عضو از 1398/5/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 185

• 95

در اینکه راه حل خیلی محکمی برای جلوگیری از خیانت...

در اینکه راه حل خیلی محکمی برای جلوگیری از خیانت وجود نداره کاملا با شما موافقم. واقعا نمیدونم عکس العملم چی میتونه باشه. میترسم هر چی بگم شعار باشه. خودمم نمیدونم چرا.....چی باعث میشه....شاید بقول شما تنوع طلبی ذاتی انسان...

ـــــــــــ

• 2

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 191

• 637

مرسی از نظرتون ...

نقل از: آلفرد2 آدمی که خیانت میکنه رو باید از زندگیت حذف کنی واسه همیشه

حتی اگه اون ادمی باشه که خیلی عاشقشی و هر شب دلت واسش تنگ میشه .. بازم حذفش میکنی ؟؟

ـــــــــــ

• 3

• 407TT  

• عضو از 1399/2/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 1769

• 13023

هی

خیانت خیلی بده :(

خدانشناسا خیانت نکنید (angry)

ـــــــــــ

مو بِچِه یِه خوبی هِسوم (biggrin)

• 5

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• 637

مرسی از نظرتون

نقل از: Dobedo در اینکه راه حل خیلی محکمی برای جلوگیری از خیانت وجود نداره کاملا با شما موافقم. واقعا نمیدونم عکس العملم چی میتونه باشه. میترسم هر چی بگم شعار باشه. خودمم نمیدونم چرا.....چی باعث میشه....شاید بقول شما تنوع طلبی ذاتی انسان...

(rose)

ـــــــــــ

• 1

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• 637

الفرد2

نقل از: آلفرد2
نقل از: Shanen
حتی اگه اون ادمی باشه که خیلی عاشقشی و هر شب دلت واسش تنگ میشه .. بازم حذفش میکنی ؟؟

راستش یه دوره ی زمانی من درگیر همیچین موضوعی بودم کلا نه روز داشتم نه شب به دلایل مختلفی فکرم همه اش سمتش بود...... ولی داشتم از بین میرفتم واسه یه خائن و..... بگذریم من که حذفش کردم

بنظرم ... شاید حذفش کنی ولی گاهی وقتا بازم یادش میفتی :(

ـــــــــــ

• 2

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 7310

• 21751

درود

متن خیلی قوی است.

ـــــــــــ

• 5

• 407TT  

• عضو از 1399/2/14

• 13023

یه ضرب المثل آلمانی هست

یادم نمیاد ولی یه چی تو این مایه ها بود می گفت زنو شوهر هرچقدر هم سر یه میز غذا بخورن بازم گاهی دوس دارن برن رستوران!!! منظورش همین چیزی بود که تو تایپیک گفتی

پ.ن: فی الواقعه به نظرم باید جلوی نفسشونو بگیرن

ـــــــــــ

• 3

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• 637

.

راستش یه دوره ی زمانی من درگیر همیچین موضوعی بودم کلا نه روز داشتم نه شب به دلایل مختلفی فکرم همه اش سمتش بود...... ولی داشتم از بین میرفتم واسه یه خائن و..... بگذریم من که حذفش کردم

بنظرم ... شاید حذفش کنی ولی گاهی وقتا بازم یادش میفتی :(

یه بار تو بازار با عشق جدیدش دیدمش......خیلی حس بدی بهم داد :(

اون لحظه کلی سوال میاد تو ذهن ... اصلی ترینش ... چراا اون ؟؟ :(

ـــــــــــ

• 2

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• 637

دلی جونمم

نقل از: دلورس متن خیلی قوی است.

مرسی عزیزم :-*

ـــــــــــ

• 2

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• 637

.

نقل از: 407TT یادم نمیاد ولی یه چی تو این مایه ها بود می گفت زنو شوهر هرچقدر هم سر یه میز غذا بخورن بازم گاهی دوس دارن برن رستوران!!! منظورش همین چیزی بود که تو تایپیک گفتی پ.ن: فی الواقعه به نظرم باید جلوی نفسشونو بگیرن

ضرب المثل جالبی بود ... مرسی از نظرت (rose)

ـــــــــــ

• 2

• 407TT  

• عضو از 1399/2/14

• 13023

نقل از: 407TT یادم نمیاد ولی یه چی تو این مایه ها بود می گفت زنو شوهر هرچقدر هم سر یه میز غذا بخورن بازم گاهی دوس دارن برن رستوران!!! منظورش همین چیزی بود که تو تایپیک گفتی پ.ن: فی الواقعه به نظرم باید جلوی نفسشونو بگیرن

ضرب المثل جالبی بود ... مرسی از نظرت (rose)

ببخشید آلمانی بود (dash) (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• .Bloom.  

• عضو از 1399/2/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 291

• 1486

.

اول دلیل کارش رو میپرسم قانعم کرد قبول میکنم نتونستن پایان رابطه (rose) :)

ـــــــــــ

(love) بدترین لحظه های دنیا, لحظه های آخره وقت رفتن از پیش اونایی که دوسشون داری (love)

• 5

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• 637

چه نظر خوبی

نقل از: .Bloom. اول دلیل کارش رو میپرسم قانعم کرد قبول میکنم نتونستن پایان رابطه (rose) :)

مرسی از نظرت (rose)

ـــــــــــ

• 2

• خستگی  

• عضو از 1397/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 85

• 77

جواب به سوال شما یه خرده پیچیده است
اول این که به...

جواب به سوال شما یه خرده پیچیده است اول این که به نظر من اون شخصی که بهش خیانت شده مقصر چون خیانت از سر یه کاستی و کمبود ها و همچنین زیاده روی و افراط ها نه خوب بودن زیادی خوبه نه بد بودن بیش از حد تعادل باید وجود داشته باشه که طرف احساس یک نواختی و تکراری بودن زندگی رو نداشته باشه دوم اینکه خیانت و باید چطور در نظر گرفت بحث خیانت با اشتباه جداست میبینی طرف از روی اشتباه و نادانی یه حرکت که شما خیانت فرض میکنی رو انجام داد اولین بارش بود ومن متوجه شدم من به قول دوستمون اگه حذفش کنم اون به اشتباهاتش ادامه میده و بقیه ماجرا ولی اگه من چشم پوشی کنم از اشتباهش البته نه اینکه بیخیالی بزنم نه باهاش با منطق صحبت کنم تا متوجه بشه و هم چنین اون جای خالی و کمبودی که وجود داشت و باعث این اشتباه شد و پر کنم به طبع شخص درست میشه مطمئنا به قول معروف آدم تا چشمش سیر نشه شکمش سیر نمیشه سوم جدای ارز این حرفها دیدیم که نه کار و خیانت طرف از روی اشتباه نبود و براش یه حرکت عادی شده اینو باید حذفش کرد چون مثل ویروس پخش میشه شرمنده طولانی شد

ـــــــــــ

• 3

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• 637

عالیی بود

نقل از: خستگی جواب به سوال شما یه خرده پیچیده است اول این که به نظر من اون شخصی که بهش خیانت شده مقصر چون خیانت از سر یه کاستی و کمبود ها و همچنین زیاده روی و افراط ها نه خوب بودن زیادی خوبه نه بد بودن بیش از حد تعادل باید وجود داشته باشه که طرف احساس یک نواختی و تکراری بودن زندگی رو نداشته باشه دوم اینکه خیانت و باید چطور در نظر گرفت بحث خیانت با اشتباه جداست میبینی طرف از روی اشتباه و نادانی یه حرکت که شما خیانت فرض میکنی رو انجام داد اولین بارش بود ومن متوجه شدم من به قول دوستمون اگه حذفش کنم اون به اشتباهاتش ادامه میده و بقیه ماجرا ولی اگه من چشم پوشی کنم از اشتباهش البته نه اینکه بیخیالی بزنم نه باهاش با منطق صحبت کنم تا متوجه بشه و هم چنین اون جای خالی و کمبودی که وجود داشت و باعث این اشتباه شد و پر کنم به طبع شخص درست میشه مطمئنا به قول معروف آدم تا چشمش سیر نشه شکمش سیر نمیشه سوم جدای ارز این حرفها دیدیم که نه کار و خیانت طرف از روی اشتباه نبود و براش یه حرکت عادی شده اینو باید حذفش کرد چون مثل ویروس پخش میشه شرمنده طولانی شد

مرسی از نظر خوبتون (rose) بعضی وقتا هم هست هیچ کاستی وجود نداره و باز خیانت میشه ...

ـــــــــــ

• 1

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• 637

.

نقل از: mrs_thetis حس خیانت دیدن مزخرف ترین حس دنیاست .. حس آوار شدن دنیا رو سر آدم.. میگذره و میگذره ولی باور نمیکنی هنوز! حس له شدن اعتماد به نفس.. سوالای بی جواب پرسیدن از خودت.. چرا؟ یعنی من خوب نبودم؟ اون از من خوشگل تره حتما.. اون از من بهتره حتما.. حس اینکه یعنی به این راحتی بود؟ اینا برا اون لحظه ای که فهمیدی بود.. بعدش و اثراتی که برا هرکس میذاره متفاوته.. یکی بی حس میشه.. یکی قاطی میکنه... بدترین حس دنیاست.. اوایلش خودشو مقصر میدونی و سرزنش میکنی.. ولی زمان که میگذره با دید باز نگاه میکنی میبینی عه! نه از من خوشگلتره نه هیچ چیز خاصی داره... نه تقصیر اونه! کسی که میخواست به سادگی تمام یه رابطه رو تموم کنه همون بهتر که انجامش داد.. و بیشتر ادامه پیدا نکرد رابطه ای که بالاخره قرار بود تموم شه..جلوی ضرر رو از هرجا بگیری منفعته..

مرسی از نظر خوبت (rose) اون لحظه فهمیدن خیلی دردناکه :(

ـــــــــــ

• 3

• Babak130013  

• عضو از 1398/8/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 168

• 11

در ایام تعطیل رایگان شد

طبق بررسی های انجام شده از نظر روانشناسی 90 درصد خیانت ها از اتاق خواب نشعت میگیره...

پس هر کس به اتاق خوابش با همسرش اهمیت داد و برای هرچه بهتر شدن و جذاب تر شدن تنوع دادن به رابطه ها خصوصا در اتاق خواب حتا به صورت کارهای خیلی جزئی (مثال روشن کردن یه شمع) رسیدگی کرد خیلی به ندرت خیانت میبینه. خیانت صرفا فقط حضوری نیست ممکنه در ذهن شکل بگیره و زندگی رو سرد کنه حتی اگه همسرت هیچوقت این کارو انجام نده

امیدوارم همه عزیزان راجب سکس و روابط هم مطالعات داشته باشن همانطور که تو همه چی استاد میشن تو این رابطه خیلی مهم هم تحقیق و اطلاعات کسب کنن . با آگاهی زندگی شیرین تر خواهد شد

توجه توجه

به اطلاع کلیه تهرانی های عزیز میرساند

به دلیل کم شدن منبع درآمد و سعی در جبران... به جهت جذب مشتری دائمی در روز و شبهای ایام تعطیل ماساژ برای زوجین بار اول رایگان شد فقط و فقط کسانی که عضو شهوانی هستند به مدت یک ساعت به قید اسم ماساژ داده میشن فقط زوج حالا چه خانم باشه چه آقا یا هردو با هم .. برای مجردها رایگان انجام نمیشه. لطفا اطلاع رسانی کنید

اسمتون به همراه منطقه ای که هستید از منطقه 1 الی 22 به آی دی تل داخل امضاء بفرستید

ـــــــــــ

dm0013dm@

• 1

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• 637

خیانت صرفا فقط حضوری نیست ممکنه در ذهن شکل بگیره

نقل از: Babak130013 طبق بررسی های انجام شده از نظر روانشناسی 90 درصد خیانت ها از اتاق خواب نشعت میگیره... پس هر کس به اتاق خوابش با همسرش اهمیت داد و برای هرچه بهتر شدن و جذاب تر شدن تنوع دادن به رابطه ها خصوصا در اتاق خواب حتا به صورت کارهای خیلی جزئی (مثال روشن کردن یه شمع) رسیدگی کرد خیلی به ندرت خیانت میبینه. خیانت صرفا فقط حضوری نیست ممکنه در ذهن شکل بگیره و زندگی رو سرد کنه حتی اگه همسرت هیچوقت این کارو انجام نده امیدوارم همه عزیزان راجب سکس و روابط هم مطالعات داشته باشن همونطور که تو همه چی استاد میشن تو این رابطه خیلی مهم هم تحقیق و اطلاعات کسب کنن . با آگاهی زندگی شیرین تر خواهد شد توجه توجه به اطلاع کلیه تهرانی های عزیز میرساند به دلیل کم شدن منبع درآمد و سعی در جبران... به جهت جذب مشتری دائمی در روز و شبهای ایام تعطیل ماساژ برای زوجین بار اول رایگان شد فقط و فقط کسانی که عضو شهوانی هستند به مدت یک ساعت به قید اسم ماساژ داده میشن فقط زوج حالا چه خانم باشه چه آقا یا هردو با هم .. برای مجردها رایگان انجام نمیشه. لطفا اطلاع رسانی کنید اسمتون به همراه منطقه ای که هستید از منطقه 1 الی 22 به آی دی تل داخل امضاء بفرستید

با این جمله خیلی موافقم مرسی از نظرت (rose)

ـــــــــــ

• 1

• ایکاروس  

• عضو از 1398/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 869

• 4876

جا داره به مناسبت سالروز ارتحال جانگداز امام راحل حدیثی از آن حضرت نقل کنم که شاید بی ارتباط به روابط روجین نباشد : از دامان مرد است که زن به معراج می رود . ( امام راحل )

ـــــــــــ

ایکاروس

• 3

• Shanen  

• عضو از 1397/7/17

• 637

جانگداز

نقل از: ایکاروس جا داره به مناسبت سالروز ارتحال جانگداز امام راحل حدیثی از آن حضرت نقل کنم که شاید بی ارتباط به روابط روجین نباشد : از دامان مرد است که زن به معراج می رود . ( امام راحل )

(rolling)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «