دارو برای حشری شدن زن

• nnnnpppp  

• عضو از
    1396/11/23

• پست‌ها: 67

• 17

سلام دوستان کسی داروی واقعا موثر برای حشری کردن زن سرد مزاج سراغ نداره؟
که اولا بشه ایران تهیه اش کرد دوما کسی تجربش کرده باشه و بدونه موثره و سوما بشه تو نوشیدنی حلش کرد که قابل تشخیص نباشه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• nnnnpppp  
  • عضو از 1396/11/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 17

نه فیلم خوشش نمیاد یه دارو میخام که خودش نفهمه

نه فیلم خوشش نمیاد یه دارو میخام که خودش نفهمه

ـــــــــــ

• 0

• Mamad.tala  

• عضو از 1397/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 33

میشناسم.
ولی میخوای یارو حشری کنی چی شه! راستشو...

میشناسم. ولی میخوای یارو حشری کنی چی شه! راستشو بگو :)

ـــــــــــ

• 0

• masd  

• عضو از 1390/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 23

بابا دقت کنید میگه یه دارو برای مشکل سرد مزاجی...

بابا دقت کنید میگه یه دارو برای مشکل سرد مزاجی میخاد نه چیزه دیگه،اگر میدونید راهنمایی میخاد

ـــــــــــ

• 2

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 5805

• 22435

..

گل محمدی دم کن بده به خوردش یا قطره گل سرخ یا اصلا ببین فتیشش چیه

ـــــــــــ

• 4

• ehsan balae  

• عضو از 1394/2/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 400

• 415

آقا اینجا همه کیر بدست منتظرن فقط کس ببینن جق بزنن...

آقا اینجا همه کیر بدست منتظرن فقط کس ببینن جق بزنن ،من میگم برو مشاوره مشکلت حل میشه فقطم خودت باهاش حرف بزن درست میشه

ـــــــــــ

br>

• 4

• بوف_بور  

• عضو از 1396/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 219

• 1169

تصمیم کیری

نمیدونم چه نقشه ای تو کلته ولی اگه متاهلی و برای همسرت میخوای که نیازی به داروی خاصی نیست و با یه سری رژیم سادهء غذایی در یه سیکل زمانی محدود میتونی مسالهء سرد مزاجی رو تا حد زیادی برطرف کنی(البته اینو بدونیم که سر یا گرم مزاج بودن یه مسالهء ژنتیکیه و دارو نمیتونه به صورت 100 درصد موثر باشه)

اما اگه داستان چیز دیگه است و قراره مثلا دوست دخترت یا کس دیگه ای رو حشری کنی که بهت بده باید بگم کلاً فراموشش کن! تنها کاری که میتونی بکنی اینه که اینقدر بهش مشروب بدی که در برابر پیشنهادت مقاوت نکنه و فرداش هم هیچی یادش نیاد که باز هم ریسکیه و شاید فرداش که سرحال شد بفهمه چه گوهی خوردی و به گات بده! این چیزا فقط تو فیلمای پورن پیدا میشه و تو واقعیت چنین چیزی وجود نداره. شاید یه عده بگن فلان داروی گیاهی یا شیمیایی رو بهش بده یا فلان عطر رو بزن یا هر پیشنهاد دیگه ای اما باید بدونی که تمام اینها نقش کمکی رو ایفا میکنه و اصل کار اینه که خودش بخواد و اگه خودش نخواد هر کونی هم بدی نمیتونی باهاش سکس کنی. همه میدونن که میلی جنسی زنها بیشتر از مرداست و همچنین لذتی که تو سکس میبرن هم بیشتر از مرداست( کوفتشون بشه! چیزی حدود سه چهار برابر مردها لذت میبرن!!! چی بشه!) خلاصه اینکه با همهء این اوصاف کنترل بیشتری هم روی شهوتشون دارن (برعکس ما مردها که تا یه سوراخ میبینیم کیرمون راست میشه و خیلی از بگایی های بشر هم به خاطر همین کیرِ راست شده بوده..) زنها کنترل بیشتری روی شهوتشون دارن و میتونن کنترلش بکنن و اگه نخوان بدن شما هر کاری هم بکنی باز به نتیجه نمیرسی. دیدم که میگم. پس اگه تریپ سکس با کسی غیر از همسرته و میخوای از این روش استفاده کنی که چیز خورش کنی تا حشری بشه و بکشه پایین بگه بیا بکن توش، خودتو علاف نکن چون راه نداره و به نتیجه نمیرسی فقط امکان داره یهو سوتی بدی و اگه طرف فامیل و اقوام باشه دهنت سرویسه و رسماَ هم خودت و هم خونواده رو به گا میدی. اینا رو من باب تجربه گفتم و میتونی از خانومای سایت هم بپرسی(هرچند تجربه ثابت کرده که اکثر خانومای سایت با گذشت زمان کیر در میارن و از مهسا به اکبر سیبیل تغییر جنسیت میدن!) خلاصه هر کاری میکنی احتیاط کن و هیچ وقت هم با کیرِ راست شده فکر نکن. چون اون موقع تمام خون بدنت تو کیرته و خون به مغزت نمیرسه و کار نمیکنه و بدنت مجبور میشه با کیرت فکر کنه و تصمیم بگیره که نتیجه اش میشه یه تصمیم کیری که یهو زندگیت رو به گا میده... موفق باشی داداش!

ـــــــــــ

ساده ترین تعریف دموکراسی و دیکتاتوری: در اولی حکومت از مردم و در دومی مردم از حکومت می ترسند...

• 10

• nnnnpppp  
  • عضو از 1396/11/23

• 17

نه دوستان من برای همسر خودم میخام
ما مدتی دچار...

نه دوستان من برای همسر خودم میخام ما مدتی دچار مشکلاتی بودیم که در حال جدا شدن بودیم ولی این اتفاق نیفتاد و به زندگی برگشتیم ولی اون کلا میل جنسیش از دست رفت مشاور و دکتر دو تا رفتیم ولی عملا سر کاری هستن فکر کردم اگه با دارویی تحریک بشه و دوباره سکس کنه بعدش شاید براش دوباره عادی بشه الن خودش مقاومت داره

ـــــــــــ

• 0

• nnnnpppp  
  • عضو از 1396/11/23

• 17

نقل از: Lady_Ronaak

نقل از: Lady_Ronaak گل محمدی دم کن بده به خوردش یا قطره گل سرخ یا اصلا ببین فتیشش چیه

گل محمدی و ... تاثیرشون خیلی ضعیفه

ـــــــــــ

• 0

• nnnnpppp  
  • عضو از 1396/11/23

• 17

البته یسری دارو اسمش رو شنیدم ولی کسی که امتحان...

البته یسری دارو اسمش رو شنیدم ولی کسی که امتحان کرده باشه رو ندیدم نمیدونم موثر هستن یا نه و اینکه چقدر تاثیر دارن و نمیدونم تو ایران هست یا نه از طرفی ممکنه فیک و خطرناک باشن دنبال کسی می گردم که اطلاعات موثق داشته باشه

ـــــــــــ

• 0

• aeb1973  

• عضو از 1397/12/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 4

دارو

قطره femola هربار ۱۰ قطره

ـــــــــــ

• 2

• nnnnpppp  
  • عضو از 1396/11/23

• 17

نقل از: aeb1973

نقل از: aeb1973 قطره femola هربار ۱۰ قطره

میشه کمی در موردش توضیح بدید؟ آیا شما تجربه استفاده دارید؟

ـــــــــــ

• 0

• trat88  
  • عضو از 1397/12/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 111

• 53

سعی کن با ماساژ درمانش کنی
سینه ها و باسنش رو با...

سعی کن با ماساژ درمانش کنی سینه ها و باسنش رو با روغن ماساژ بده بین کشاله رونش رو حین ماساژ لمس کن و بمال

ـــــــــــ

ماسور هستم با روغن های گیاهی

• 1

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1575

• 3936

سفیده ی تخم مرغ و با نعنا قاطی کن بریز تو عرق...

سفیده ی تخم مرغ و با نعنا قاطی کن بریز تو عرق بیدمشک روزی سه وعده بده بخوره شاید حشری نشه ولی اسهال رو شاخشه (biggrin)

ـــــــــــ

حس میکنم‌،حسش نی .....

• 4

• Kinkyboy99  

• عضو از 1396/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 13

:)

ghorse lady era albate bayad ashna dashte bashi bet bedan Be hrki bedi yedonasho behet mide shak nkon

ـــــــــــ

آزادی مسیری کوتاست از این قفس تا اون قفس

• 1

• Abedi1212  
  • عضو از 1397/7/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 2

Lady-era

نمیدونم تو ایران هست یا نه قرصشو هر زنی بخوره دیوانه سکس میشه

ـــــــــــ

• 0

• babakbikas  
  • عضو از 1397/12/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 3

سلام

داداش اینجادنبال علاجش نباش. یه عده کس مغزعلاف نشتسن شر و ور میگن. ببرش پیش دکترطب سنتی یاطب سوزنی. دارو تاثیری نخواهد داشت. سعی کن استرس واضطرابشو باعشق بازی وحوصله بگیری ازش. بهش آرامش بده. سرتاپاشولیس بزن تانقطه حساسشوپیداکنی. فقط باکمک خودش میتونی حلش کنی. واینکه امیدوارم زندگیتون پرازشادی وخوشی ولذت بشه

ـــــــــــ

• 2

• Daldar  
  • عضو از 1393/3/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 11

s

داروش سکس با ی مرد دیگه است فکر میکنم بین شما جریاناتی رخدداده که از باهم نه تنها تحریک نمیشید بلکه برعکس تحلیل میرید همدیگه را دفع میکنید نه جدب

ـــــــــــ

• 0

• Hooman.esf.60  
  • عضو از 1397/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 223

دو حالت داره

اگه این موضوع بعد از گوه کاری جنابعالی اتفاق افتاده ، دیگه درست نمیشه چون خانمها هرگز فراموش نمی‌کنند ولی اگر از اولش سرد مزاج بوده میشه یه کارهایی کرد. دنبال جواب سوالتم اینجا نگرد برو یه دکتر واقعی

ـــــــــــ

دوستی با تعهد صد شرف داره به ازدواج بدون تعهد و وفاداری

• 1

• nnnnpppp  
  • عضو از 1396/11/23

• 17

نقل از: Kinkyboy99

نقل از: Kinkyboy99 ghorse lady era albate bayad ashna dashte bashi bet bedan Be hrki bedi yedonasho behet mide shak nkon

شما شخصا اثرش رو دیدید یا فقط جایی خوندید؟

ـــــــــــ

• 0

• nnnnpppp  
  • عضو از 1396/11/23

• 17

نقل از: babakbikas

نقل از: babakbikas داداش اینجادنبال علاجش نباش. یه عده کس مغزعلاف نشتسن شر و ور میگن. ببرش پیش دکترطب سنتی یاطب سوزنی. دارو تاثیری نخواهد داشت. سعی کن استرس واضطرابشو باعشق بازی وحوصله بگیری ازش. بهش آرامش بده. سرتاپاشولیس بزن تانقطه حساسشوپیداکنی. فقط باکمک خودش میتونی حلش کنی. واینکه امیدوارم زندگیتون پرازشادی وخوشی ولذت بشه

اینجا کس مغز زیاده ولی غیر کس مغزم هست طی این سالهایی که تو این سایت چرخیدم دیدم آدم حسابی هم پیدا میشه دکترهای روانشناس امتحان کردیم فقط آدم رو علاف میکنن و گاها بدتر میکنن تا بهتر 2 3 تایی هم سکس تراپیست معروف هست که سال به سال هم وقت نمیدن با شناخت و تحلیل خودم به این نتیجه رسیدم که خودش باید به دلیلی بخاد یعنی احساس نیاز کنه تا اون مقاومتی که درش ایجاد شده یک بار بشکنه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اندام جنسی (کیر و کص) خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «