دال ر دال

• Nafas-  

• عضو از
    1397/8/9

• پست‌ها: 379

• 1823

متن در پست دوم همین تاپیک...

ـــــــــــ

من به اغوش خودم چسبیده ام...

• 13

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• .Family4Ever.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1374

• 6062

نفس لایک کردم نخونده (inlove)
دوستام لایکن...

نفس لایک کردم نخونده (inlove) دوستام لایکن همیشه :)

ـــــــــــ

• 7

• Nafas-  

• عضو از 1397/8/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 379

• 1823

آیا تا کنون به این فکر کرده‌اید که بدترین درد دنیا...

آیا تا کنون به این فکر کرده‌اید که بدترین درد دنیا که انسان ممکن است تجربه کند، چه دردهایی هستند؟ درد معمولا تجربه‌ی مفیدی تلقی می‌شود، زیرا به شما در مورد چیزی که ممکن است برای‌تان آسیب‌رسان باشد، هشدار می‌دهد مانند دست زدن به یک سطح داغ یا پا گذاشتن روی اشیاءِ تیز. هرچند در برخی موارد، خود درد هم می‌تواند زیادی غیرقابل‌تحمل شود، که خود مشکل‌ساز می‌شود، و در این موارد اغلب افراد به جز تحمل درد کاری نمی‌توانند انجام دهند.

۱-سردرد پس از بی‌حسی نخاعی در سزارین

این سردرد که به عنوان یک سردرد نخاعی نیز شناخته شده‌است، یکی از بدترین سردردهایی است که یک انسان می‌تواند تجربه کند. این سردردها روی مننژهای شما که پوشش مغز و نخاع را بر عهده دارند، تاثیر می‌گذارند و برخی از حساس‌ترین بخش‌های آناتومی شما هستند. این نوع سردرد عارضه‌ی جانبی بیهوشی نخاعی است. علائم رایج این سردرد عبارتند از: کاهش شنوایی، سرگیجه، حالت تهوع، سرگیجه و درد شدید که مشابه با سوختن توسط یک فلز داغ توصیف می‌شود.

۲-شکستگی الت تناسلی: همه‌ی مردها این آسیب را می‌‌شناسند، و بله چنان‌چه احتمالا حدس می‌زنید، بسیار دردناک است. این تنها چیزی است که می‌توانیم در مورد این اتفاق وحشتناک بگوییم.

۳-سر درد های خوشه ای برخلاف میگرن یا سردردهای تنشی، سردرد خوشه‌ای تقریبا به طور مستقیم در پشت چشم تجربه می‌شود. این نوع درد معمولا فرد مبتلا را به مدت چند هفته تحت تاثیر قرار می‌دهد و اغلب هنگام شب سر و کله‌اش پیدا می‌شود. با توجه به ماهیت مزمن این حملات و درد غیر قابل‌تحمل آن‌ها، بسیاری از مردم به عنوان “سردرد های انتحاری” نیز به آن‌ها اشاره می‌کنند؛ به این دلیل که افراد مبتلا به این بیماری اغلب می‌خواهند زندگی خود را به پایان برسانند تا بتوانند از شر این بیماری خلاص شوند.

۴-بیماری درکوم:

بیماری درکوم سبب می‌شود که حتی ساده‌ترین وظایف روزانه مانند لباس پوشیدن و دوش گرفتن، بسیار دردناک باشد. این تاثیر به دلیل لیپوم‌های متعدد (رشد دردناک بافت چربی) است که در سراسر بدن بیمار گسترش می‌یابد، و بسیار به لمس و دما حساس است. اگر چه علت دقیق این بیماری ناشناخته است، اما به نظر میرسد که در واقع یک اختلال خودایمنی ژنتیکی است که باعث می‌شود بدن به طور نامنظم چربی‌ها را تجزیه کند.

۵-سوختگی درجه۲: سوختگی‌های درجه دو علی‌رغم این‌که در نهایت در مقایسه با سوختگی‌های درجه ۳ یا ۴ آسیب کم‌تری ایجاد می‌کنند، اغلب دردناک‌ترین نوع سوختگی هستند، به این دلیل که سوختگی‌های درجه سوم و چهارم اغلب به سر عصب‌ها را آسیب می‌زنند، و به این ترتیب توانایی مغز را برای داشتن حس در ناحیه‌ی سوخته از بین می‌برند … سوختگی درجه دو، از سوی دیگر، تنها لایه‌ی بالای پوست را می‌سوزاند، و باعث می‌شود که درد واقعا شدیدی را تجربه کنید.

۶-سنگ کلیه: سنگ‌های کلیه، رسوب مواد معدنی هستند که می‌توانند در داخل کلیه‌ها تشکیل شوند، و اغلب علایمی مانند تب، استفراغ و ادرار حاوی خون را ایجاد می‌کنند. تنها راه برای حذف آن‌ها به غیر از عمل جراحی این است که از دستگاه ادرار عبور کنند و این موضوع زمانی بسیار وحشتناک است که بدانید سایز این سنگ‌ها از چند میلی‌متر تا چند سانتی‌متر متفاوت است.

۷-پیچ‌ خور‌دگی گونادها: پیچ‌خوردگی خواه در بیضه و خواه در تخمدان معمولا شامل چرخش گونادها (ارگان‌های تولید مثل) که جریان خون در آن‌ها کاهش یافته می‌شود. این رخداد به همان اندازه که به نظر می‌رسد دردناک است و اغلب نیاز به عمل جراحی دارد.

۸-سندرم ایروکانجی: این سندروم اختلالی است که در اثر نیش نوعی عروس دریایی به نام ایروکانجی رخ می‌دهد. این نوع عروس دریایی در سواحل استرالیا یافت می‌شود. نیش ایروکانجی علاوه بر این‌که به شدت دردناک است، یک اثر غیر معمول دارد و آن این‌که حالت تشویش بسیار شدیدی در فرد ایجاد می‌کند. در واقع واقعا این حالت به حدی بد است که بعضی از بیماران حتی به پزشک‌شان التماس می‌کنند که آن‌ها را بکشد تا از شر آن خلاص شوند. عل

ائم، حتی با وجود به مراقبت‌های پزشکی، اغلب ممکن است چند هفته طول بکشد.

۹-پریتونیت: پریتونیوم یک پوشش نازک است که قسمت زیادی از داخل شکم شما را پوشش می‌دهد و زمانی که ملتهب می‌شود … باید برای تحمل درد آماده شوید! پریتونیت که معمولا ناشی از نشت روده‌ها است باعث بروز درد شدیدی می‌شود و اگر درمان نشود تقریبا در همه‌ی موارد مرگبار است.

br>

۱۰-درد زایمان: این درد توسط برخی از زنان مانند جدا شدن اعضای بدن توصیف می‌شود. لازم به ذکر است که، به طور آماری، تقریبا نیمی از جمعیت انسانی در بخشی از زندگی خود حتما این درد را تجربه می‌کنند، و دقیقا به همین دلیل درد زایمان یکی از رایج‌ترین موارد در این فهرست است.

تنانوس: تنانوس یا کزاز یک عفونت باکتریایی جدی است که اغلب از طریق بریدگی و یا سوراخ‌های یک فلز زنگ زده، که وجود باکتری در آن شایع است، ایجاد می‌شود. این عفونت به علت ایجاد انقباضات شدید عضلانی در صورت و گردن به عنوان “قفل فک” نیز شناخته می‌شود که می‌تواند راه‌های هوایی را محدود و حتی منجر به مرگ فرد مبتلا شود. خوشبختانه، واکسن این عفونت به طور گسترده‌ای در دسترس است، بنابراین بیش‌تر موارد ابتلا به این بیماری در حال حاضر به دلیل عدم دسترسی به واکسن یا درمان پزشکی رخ می‌دهد.

۱۱-اختلال در عصب سه قلو: عصب سه‌قلو مسئول ارائه‌ی احساسات به صورت و سر است، بنابراین هنگامی که عملکرد آن مختل می‌شود قطعا نتایج خوبی را تجربه نخواهید کرد. نورالژی عصب سه‌قلوکه بیماران مبتلا آن را به عنوان ” رعد و برق درون سر،” توصیف می‌کنند، می‌تواند با اقدامات ساده مانند مسواک زدن دندان‌ها یا آرایش کردن به راحتی تحریک شود.

شماره ۱۲این لیست رو شما پیشنهاد بدین :)

ـــــــــــ

• 14

• -iliya-  
  • عضو از 1397/10/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 363

• 369

عالی

درد سکته قلبی یه درد خیلی وحشتناکه ک مث خنجر زدن عمیق به سینه میمونه

اگه مدت زمانش کم نبود شاید بدترین درد ممکن میشد

ـــــــــــ

الهی مپسند که گدا معتبر شود/گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود

• 2

• Ahlvladreza  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 178

• 218

جالب و مفید بود،شخصا درد سنگ کلیه رو تجربه کردم و...

جالب و مفید بود،شخصا درد سنگ کلیه رو تجربه کردم و واقعا غیر قابل تحمله،امیدوارم کسی گرفتارش نشه ...

ـــــــــــ

در حیرتم از مرام این مردم پست ..!

• 3

• Nafas-  

• عضو از 1397/8/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 379

• 1823

(rose)

سلمای عزیز...ممنون لطف داری دوست خوبم :-* . ایلیا...هولی شت سکتههههه (rolling) (dash) . ahlvladreza...با ارزوی سلامتی برای شما (rose) . غزاله... :( :( :( :( موافقم یه جورایی...خیلی سخته

ـــــــــــ

• 4

• Masiha6161  

• عضو از 1398/1/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 17

چندتا درد رو جاانداختی
۱-تاحالا توپ تو تخمتون...

چندتا درد رو جاانداختی ۱-تاحالا توپ تو تخمتون نخورده دردشو بفهمید چیه(میگن چند برابر درد زایمان هستش) ۲-تا حالا تخمتون لای زیپ نمونده معنی در رو بفهمید ۳-از شوخی گذشته درد بیماری مغاربتی هم جزو دردهای بد هستش (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• xmanotoma  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 69

جالب بودالبته من قبلا خونده بودم اولین درد زنده...

جالب بود البته من یادمه قبلا خونده بودم اولین درد زنده سوختن تو آتیشه دومیش درد زایمان تاپیک جالبی بود ممنون :)

ـــــــــــ

• 1

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 216

• 382

دایسکشن ائورت ( پارگی ائورت) که یه درد خنجری تیز و...

دایسکشن ائورت ( پارگی ائورت) که یه درد خنجری تیز و برنده و ناگهانیه

ـــــــــــ

چاه زنخدان تو زندان من!:)

• 1

• ._.Moonlight._.  

• عضو از 1397/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 1102

• 4546

من هم میگرن دارم هم سردرد تنشی (biggrin) کلا اکثر...

من هم میگرن دارم هم سردرد تنشی (biggrin) کلا اکثر اوقات سردرد دارم (biggrin)

ـــــــــــ

• 3

• no-roots  

• عضو از 1398/3/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 862

• 1789

درود

تاپیک جالبی بود (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 1

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 207

• 369

ببخشید کمی بی ادبیه:
برای پسرها شق درد مزمن از...

ببخشید کمی بی ادبیه: برای پسرها شق درد مزمن از بدترین دردهاست

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/ خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «