دخترای تپل چرا اینقدر جذابن اخه

واقعا تا حالا هیچ نوع دختری اینقدر برای من جذاب به نظر نیومده که دخترای تپل هستن، خیلی دوست دارم اینکه با ی دختر چاق رل بزنم، بس که جذابن

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Arminradmehr  

• عضو از 1399/3/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 3

هم فیزیک بدنی و هم اینکه هرچی دوست دختر تپل تا...

هم فیزیک بدنی و هم اینکه هرچی دوست دختر تپل تا الان داشتم از لحاظ اخلاقی از بقیه بهت کر بودن دلیلش نمیدونم اما هستن

ـــــــــــ

• 0

• Mehdi.poori60  

• عضو از 1399/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 40

وای وای نگو . اونم تو تابستون . کجاشون خوبه آخه...

وای وای نگو . اونم تو تابستون . کجاشون خوبه آخه مومن .تابستون به دلیل گرمای هوا عرق از کس وکونشون راه میوفته بو گندش آدم رو میکشه من یه دوست دختر داشتم ازبس توپولی بود راه که میرفت رون هاش به هم سایده میشد عرق سوز میشد عرق از کونش راه میوفتاد تا شلوارو شورتش رو میکشید پاین .بوی سگ مرده میداد .

ـــــــــــ

تیغ باش تامحتاج نوازش نامردان نباشی.

• 4

کلا دختر های تپل مهربونند

دختر تپل خوش قلب و مهربونه

اگه به خودش برسه و بعد از حمام و یا داخل حمام باهاش سکس کنی که محشره

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن... (clap) ****

• 0

• Mehdi.poori60  

• عضو از 1399/2/29

• 40

اگه برسه . طرف من باماشین میومد سرقرار اما وقتی...

اگه برسه . طرف من باماشین میومد سرقرار اما وقتی میرسیدمثل اینکه 3 تا ایستگاه اتوبوس پیاده اومده فقط یه چیز یادگرفته بود ده تا اسپره خوش بو کننده داخل کیفش داشت دقیقه به دقیقه استفاده میکرد

ـــــــــــ

• 2

• Arminradmehr  

• عضو از 1399/3/12

• 3

نقل از: Mehdi.poori60

نقل از: Mehdi.poori60 وای وای نگو . اونم تو تابستون . کجاشون خوبه آخه مومن .تابستون به دلیل گرمای هوا عرق از کس وکونشون راه میوفته بو گندش آدم رو میکشه من یه دوست دختر داشتم ازبس توپولی بود راه که میرفت رون هاش به هم سایده میشد عرق سوز میشد عرق از کونش راه میوفتاد تا شلوارو شورتش رو میکشید پاین .بوی سگ مرده میداد .

آخه داداچ همه چیز توی کص و کون عرق کرده خلاصه نمیشه که من از همه نظر میگم، از نظر اخلاق و رفتار و مهربونی هم نسبت به بغیه خیلی بهترن

ـــــــــــ

• 0

• Farhad-K-666  

• عضو از 1399/3/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 294

دختر تپل مپل

مزایای دختر چاق: 1- مهربون ترن 2- نرم و گوشتی هستن 3- جذابیت سکسی بیشتری دارن و شهوتی ترن 4- واژن های گوشتی دارن که خیلی هم خیس هستن 5- ران و باسن جذاب و خوردنی دارن

معایب: 1- توی یه سری پوزیشن های سکس محدودیت دارن 2- مسولیت عمده تحرک سکس، با پسر خواهد بود و دخترای چاق نسبت به دختر لاغر کم تحرک ترن

ـــــــــــ

• 2

• Arminradmehr  

• عضو از 1399/3/12

• 3

نقل از: Farhad-K-666

نقل از: Farhad-K-666 مزایای دختر چاق: 1- مهربون ترن 2- نرم و گوشتی هستن 3- جذابیت سکسی بیشتری دارن و شهوتی ترن 4- واژن های گوشتی دارن که خیلی هم خیس هستن 5- ران و باسن جذاب و خوردنی دارن معایب: 1- توی یه سری پوزیشن های سکس محدودیت دارن 2- مسولیت عمده تحرک سکس، با پسر خواهد بود و دخترای چاق نسبت به دختر لاغر کم تحرک ترن

دقیقا این دوستمون تمام مسائل سنجید و گفت

ـــــــــــ

• 0

• Farhad-K-666  

• عضو از 1399/3/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 294

دختر چاق

لطفا مسائل بهداشت فردی رو به چاقی و لاغری نسبت ندین...

من که دخترای چاق رو بیشتر میپسندم... تجربه اش رو هم دارم... فوق العاده عالی هم بود

ـــــــــــ

• 0

• Mehdi.poori60  

• عضو از 1399/2/29

• 40

فرهاد جان خدایی گل گفتی . بابا این طرف اگه بش...

فرهاد جان خدایی گل گفتی . بابا این طرف اگه بش میگفتی . داگی بمون میگفت حال ندارم . گایدمارو با 98کیلو وزن زورشم نداشتم بلندش کنم بابا مهربونیشون هم به خاطر اینه که خیلی کم پسرها سراق دخترهای چاق میرن الان یکی دارم 40کیلو وزنشه هرپوزیشنی بخام سرش درمیارم یه دستی بلندش میکنم اون لامصب تانک بود خخخ البته قصد بی احترامی به کسی رو ندارم

ـــــــــــ

• 0

• Mehdi.poori60  

• عضو از 1399/2/29

• 40

دختر خانوم ها و خانوم های بالای صدکیلو ازهمین جا...

دختر خانوم ها و خانوم های بالای صدکیلو ازهمین جا من بگم قصد توحین یابی احترامی به کسی رو ندارم فقط نظرم رو گفتم حالاشاید شانس من طرفم اینجوربوده الانم خبر دارم باکسی نیست .وگرنه دخترهای تپل موپولی قشنگ و گوگولی هستن پاهاو رون های تو پر وقشنگی هم دارن

ـــــــــــ

• 0

• Arminradmehr  

• عضو از 1399/3/12

• 3

نقل از: Mehdi.poori60

نقل از: Mehdi.poori60 فرهاد جان خدایی گل گفتی . بابا این طرف اگه بش میگفتی . داگی بمون میگفت حال ندارم . گایدمارو با 98کیلو وزن زورشم نداشتم بلندش کنم بابا مهربونیشون هم به خاطر اینه که خیلی کم پسرها سراق دخترهای چاق میرن الان یکی دارم 40کیلو وزنشه هرپوزیشنی بخام سرش درمیارم یه دستی بلندش میکنم اون لامصب تانک بود خخخ البته قصد بی احترامی به کسی رو ندارم

داداش بی احترامی میکنی بعد میگی قصدش ندارم دست گلت درد نکنه

ـــــــــــ

• 0

• Mehdi.poori60  

• عضو از 1399/2/29

• 40

نه فدات من فقط نظرشخصی خودم و تجربه ای که با طرفم...

نه فدات من فقط نظرشخصی خودم و تجربه ای که با طرفم داشتم رو گفتم وگرنه خدایی نکرده به کسی جسارت نکردم . . زن ها فرشته هستن چه لاغر چه چاقش من تجربه بدی داشتم یاطرفم رعایت نکرده که خاطره بدی برام شده

ـــــــــــ

• 1

• Neda.mashhad  
  • عضو از 1398/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 79

• 194

عجججبببب جالبههه

خيلي ببخشيد ها ولي گوه خورده هركي گفته توپولا بو بد ميدن بنده صدتا دختره سيخ ديدم بو گوه عرق ميدادن ولي بنده با ٧٥ كيلو وزن بوي گل ميده سرتاپام و تو زندگيم از مام و اسپري هم اسنتفاده نكردم. تمام دوست پسرامم عاااشقه عطر تنم بودن ! خواهشأ اطلاعات ندارين كوس تف نديد. ممنون

ـــــــــــ

• 1

• BoyQOM2019  

• عضو از 1397/12/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 86

• 238

بیا من لاغرم. نمیبینی چقدر خوشبختم خیر سرم...

بیا من لاغرم. نمیبینی چقدر خوشبختم خیر سرم حخخخخخ دوست عزیز ماها فقط ادعامون میشه خوبیم. باور کن لاشی تر از خودمون نیست. یه نگاه به لیست بدی هایی که در حق دیگران کردیم ‌بندازیم میفهمیم از ماست‌که بر ماست.میدونستی اگه یه ادم چاق چه دختر چه پسر این‌تایپ ببینه چقدر روحیش پایین‌ میاد.

ـــــــــــ

من تو را دوست دارم ؛ تو او را ؛ او دیگران را

• 1

• Mehdi.poori60  

• عضو از 1399/2/29

• 40

خیلی ببخشید ها اولا گوه اگه خوردنی بود شما الان...

خیلی ببخشید ها اولا گوه اگه خوردنی بود شما الان کمپوت بودی . بعدش من گفتم نظر شخصی خودم و تجربه ای که باطرفم داشتم رو گفتم . بعدشم من معذرت خاهی کردم و گفتم قصد جسارت به کسی رو نداشتم .این حرف آخرم باشماست آقای ازماست که برماست

ـــــــــــ

• 0

خیر

لاغر همیشه بهتره

ـــــــــــ

• 1

• enrique0055  

• عضو از 1397/2/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 76

• 62

خانمای تپل بله در کل مهربونن و باصداقت ولی...

اگه برا کردن و ازدواج میخایش باید قید دیدن یه بدن خوشکلو بزنی و چین و چروک شکمش و بوشو هم تحمل کنی.... البته با عرض معذرت

ـــــــــــ

هیچ کس نمی تواند ما را بهتر از خودمان فریب دهد

• 0

• Arminradmehr  

• عضو از 1399/3/12

• 3

اوق

نقل از: Neda.mashhad خيلي ببخشيد ها ولي گوه خورده هركي گفته توپولا بو بد ميدن بنده صدتا دختره سيخ ديدم بو گوه عرق ميدادن ولي بنده با ٧٥ كيلو وزن بوي گل ميده سرتاپام و تو زندگيم از مام و اسپري هم اسنتفاده نكردم. تمام دوست پسرامم عاااشقه عطر تنم بودن ! خواهشأ اطلاعات ندارين كوس تف نديد. ممنون

هرکس به خانومای تپل بی احترامی ک د توی همین تاپیک جوابش گرفتن من خودم بلا استسنا تمام دوست دخترام تا الان تپل بودن به انتخاب خودم نه بخاطر بحث جنسی بیشتر بخاطر اینکه دخترای تپل کلا خیلی با محبت و مهریونن

ـــــــــــ

• 0

• Arminradmehr  

• عضو از 1399/3/12

• 3

نقل از: BoyQOM2019

نقل از: BoyQOM2019 بیا من لاغرم. نمیبینی چقدر خوشبختم خیر سرم حخخخخخ دوست عزیز ماها فقط ادعامون میشه خوبیم. باور کن لاشی تر از خودمون نیست. یه نگاه به لیست بدی هایی که در حق دیگران کردیم ‌بندازیم میفهمیم از ماست‌که بر ماست.میدونستی اگه یه ادم چاق چه دختر چه پسر این‌تایپ ببینه چقدر روحیش پایین‌ میاد.

دوست عزیز اگر کامنت ها رو ببینی میبینی که همه از چاق ها دفاع کردن و کسی هم که بد گفته جوابش گرفته

ـــــــــــ

• 1

• Arminradmehr  

• عضو از 1399/3/12

• 3

نقل از: پدرام_شماره2

نقل از: پدرام_شماره2 لاغر همیشه بهتره

این نظر شخصی شماست از نظر خیلی ها مثل من دختر های چاق هم از نظر فیزیکی هم اخلاقی بهتر هستن

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «