*دخترا* با دیدن عکس کیر حشری میشین؟

• parand1  

• عضو از
    1396/8/28

• پست‌ها: 57

• 47

سلام به همه
ی سوال فنی برام پیش اومده که دوست دارم هم پسرا هم دخترا جواب بدن.
من خودم از دیدن عکس کیر و وب کیر بلند وکوتاه کلفت شق خوابیده،به هیچ عنوان حشری نمیشم و حال نمیکنم.ولی واسه اینکه طرف خوشش بیاد الکی میگم وای خیس کردم واسش و چقدر خوشگله و میخوامش و از این قبیل گل واژه ها!
پسرا:چه لذتی میبرین از اینکه عکس کیرتونو تو مجازی بفرستین و دختری ببینه؟قشنگ حالتشو توصیف کنید
دخترا:آیا شما هم مثل منین یا واقعا تحریک میشین؟

ـــــــــــ

به تاپیک داستان های ترجمه ای من سر بزنید
///

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• karbar0  
  • عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 9

واسه اینکه تو لز دوس داری با عکس کس خیس میشی

واسه اینکه تو لز دوس داری با عکس کس خیس میشی

ـــــــــــ

• 1

• parand1  

• عضو از 1396/8/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 57

• 47

نقل از: karbar0

نقل از: karbar0 واسه اینکه تو لز دوس داری با عکس کس خیس میشی

آره ولی دوجنس گرام...ینی ب هر حال باید حال کنم با جفتش..ک نمیکنم (biggrin)

ـــــــــــ

به تاپیک داستان های ترجمه ای من سر بزنید ///

• 0

• sad14  
  • عضو از 1397/4/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 40

من خودم پسرم ولی با دیدن عکس و فیلم کیر دیگران...

من خودم پسرم ولی با دیدن عکس و فیلم کیر دیگران حشری میشم

ـــــــــــ

• 2

• 112gy  
  • عضو از 1397/4/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 22

من اگه یه دختر از عکس کیرم خوشش بیاد خیلی حال...

من اگه یه دختر از عکس کیرم خوشش بیاد خیلی حال میکنم و معمولا هم اونی ک میگه خوشم اومده از کیرت قبول میکنه زیر کیرت بخوابه

ـــــــــــ

• 2

• e_li_na  

• عضو از 1397/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 43

ن نمیشم

ن نمیشم

ـــــــــــ

یاد گرفتن سکس از فیلم پورن درست مثل یاد گرفتن کاراته از فیلم‌های جکی چان است :)

• 1

• parand1  

• عضو از 1396/8/28

• 47

نقل از: Baddest_Man_On_Planet

نقل از: Baddest_Man_On_Planet وقتی یه دختر کیرمو میبینه و به به چه چه میکنه، من در کسری از ثانیه، صحنه های ساک، مالش، لایش ، گایش و بالاخص آبریزش، که همگی با همکاری اون دختر و دخالت مستقیمش انجام شدن، رو در حال عبور از ذهنم شاهد میشم و همچین بگی نگی یه لذت مختصر اپسیلونی می برم (biggrin) (cool)

بعله ما هم آشنایی داریم با اون تک سوزن لذتی که شما میبرین (biggrin) از اینکه ستایش کنن مردانگیتون رو! ولی بعضی موقع هام شک کن به خلوص نیت دختره!

ـــــــــــ

• 1

• parand1  

• عضو از 1396/8/28

• 47

آپ

این تاپیکو میارم بالا دخترا کجایین؟'-'

ـــــــــــ

• 0

• IRAN2370  

• عضو از 1395/10/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 8

سوالت خوبه

ببین مهربون یدمه پیاز روستا بخوری بدونه شک گوشت کوب ببینی حشری میشی اون‌ که کیره

ـــــــــــ

• 0

دخترا معمولا با عکس تحریک نمیشن

دخترا معمولا بآ عکس تحریک نمیشن ولی بهترین حرکتی که دخترهارو حشری میکنه ساک زدنه

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 0

• satxhm  

• عضو از 1389/12/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 189

• 43

فقط تو خصوصی بهت میگم بیا صحبت کنیم

فقط تو خصوصی بهت میگم بیا صحبت کنیم

ـــــــــــ

(rose) از آشنایی با شما خوشحالم بیا با هم صحبت کنیم (cool)

• 0

• Ali Black  

• عضو از 1390/5/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 402

• 253

...

هیچ دختری رو ندیدم که بگه از دیدن عکس کیر حشری میشه. خودمم تا همین الان نه از کیرم عکس گرفتم و نه خطکش گذاشتم که اندازه بگیرمش. اونایی که اینکارو میکنن اصولا اینکاره نیستن و بیشتر در حسرت سکس هستن و ادعا میکنن که سکس کردن در صورتی که بعید هست کلا سکس کرده باشن

ـــــــــــ

I'm The Lonely Man Of God And Only God Can Judge Me

• 1

• Ali Black  

• عضو از 1390/5/22

• 253

...

کسی که از خودش مطمئن باشه و سکس رو بلد باشه دنبال این نمیوفته که عکس کیرشو به همه نشون بده یا ادعا کنه کیرم ۳۰ سانته و چهار ساعت تلمبه میزنم

ـــــــــــ

• 0

• parand1  

• عضو از 1396/8/28

• 47

نقل از: Ali Black

نقل از: Ali Black هیچ دختری رو ندیدم که بگه از دیدن عکس کیر حشری میشه. خودمم تا همین الان نه از کیرم عکس گرفتم و نه خطکش گذاشتم که اندازه بگیرمش. اونایی که اینکارو میکنن اصولا اینکاره نیستن و بیشتر در حسرت سکس هستن و ادعا میکنن که سکس کردن در صورتی که بعید هست کلا سکس کرده باشن

این توهمو از ذهن یه سریا (خیلیا) درآریم خیلی خوب میشه:/ من اصلا خوشم نمیاد وقتی میگن الان کیرمو ببینی حشری میشی-_- نمیشم لامصب نمیشم ولی بحث سر حسرت و اینام نیست..نمیدونم یه چیز غریزیه احتمالا که مردا دوست دارن کلا نشون بدن..از شلوار پایین کشیدن تو خیابون و باز نشستن تو تاکسیا بگیر تا وب دادن تو مجازی

ـــــــــــ

• 0

• parand1  

• عضو از 1396/8/28

• 47

نقل از: بکنکاربلد

نقل از: بکنکاربلد دخترا معمولا بآ عکس تحریک نمیشن ولی بهترین حرکتی که دخترهارو حشری میکنه ساک زدنه

در جریانی که حتی فکر ساک زدنم حال خیلی از دخترا رو بهم میزنه؟:/

ـــــــــــ

• 1

• Ali Black  

• عضو از 1390/5/22

• 253

نقل از: parand1

نقل از: Ali Black هیچ دختری رو ندیدم که بگه از دیدن عکس کیر حشری میشه. خودمم تا همین الان نه از کیرم عکس گرفتم و نه خطکش گذاشتم که اندازه بگیرمش. اونایی که اینکارو میکنن اصولا اینکاره نیستن و بیشتر در حسرت سکس هستن و ادعا میکنن که سکس کردن در صورتی که بعید هست کلا سکس کرده باشن
این توهمو از ذهن یه سریا (خیلیا) درآریم خیلی خوب میشه:/ من اصلا خوشم نمیاد وقتی میگن الان کیرمو ببینی حشری میشی-_- نمیشم لامصب نمیشم ولی بحث سر حسرت و اینام نیست..نمیدونم یه چیز غریزیه احتمالا که مردا دوست دارن کلا نشون بدن..از شلوار پایین کشیدن تو خیابون و باز نشستن تو تاکسیا بگیر تا وب دادن تو مجازی

این حرف شما تو جامعه آماری شهوانی قابل قبول هست ولی غیر از اینجا نه. اونی کا تو تاکسی باز میشیه دنبال نشون دادن کیرش نیست دنبال اینه که پاشو بماله به پای خانوم بغل دستیش. همونو یه سیبیل کلفت بشونین کنارش کاملا پاهاش جمع میشه

ـــــــــــ

• 0

بعله اونم چه حالی

نقل از: بکنکاربلد دخترا معمولا بآ عکس تحریک نمیشن ولی بهترین حرکتی که دخترهارو حشری میکنه ساک زدنه
در جریانی که حتی فکر ساک زدنم حال خیلی از دخترا رو بهم میزنه؟:/

دقیقا فکرش هات میکنه عکسش هات تر ولی خودش دیونه میکنه

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 0

دختری که باکره هست و تجربه دخول نداشته از عکس کیر...

دختری که باکره هست و تجربه دخول نداشته از عکس کیر خوشش نمیاد و چندش آوری واسش ولی زنی که مزه سکس و لذت کس دادن رو تجربه کرده قدرِ کیر کلفت رو بیشتر می‌دونه مخصوصا بعد از پریودش که وحشتناک حشری میشه و اگه ارضا نشه عصبی میشه .

ـــــــــــ

• 1

• Bahaal7  

• عضو از 1396/12/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 12

خود

این که آدم اون شخصیتی که از خودش میخواد باشه واقعا باشه و به اصطلاح خویش حقیقی باشه، سخته. بسیار نادرند این افراد. وگرنه هیچ کس سکس ناب با شخصیت سالم خودش رو، رو قله ی زندگیش، به خودارضایی و مجازی ترجیح نمیده که عکس ککیرشو بفرسته. در واقع سخت نیست، ما داریم زندگیمونو و ارزشمونو بگا میدیم، زمانمونو، گایی که هیچ وقت برنمیگرده. در عین حال نباس زندگی رو سخت گرفت و حال کرد و باس فان داشت. کیر فرستادن تو ۱۳-۱۲ سالگی اوج سلامته ولی تو ۲۲-۳ سالگی، عقده. اون داداشمونم که خعلی به خودش مطمئن بود، داره اشتب میزنه. نکشیمون عزت نفس کاذب!!! عکس کیر دادن نه بده نه خوبه. میتونه باحال و جذاب باشه. باس زندگی کرد. شاید مایی که عکس کیر میزاریم، بخاطر اینه که تشنه ی تشنه ی تشنه ی تشنه ی اون نوک قله هستیم. تشنه ی خویش بودن و غرور سالممون و موفقیت اجتماعی و اقتصادی و زناشویی و پذیرفته شدنو و در کل خود و زندگیمون. شاید یکی هم تو همه ی اینا برتر باشه و بازم عکس کیر بزاره که خعلی هم کار باحالیه! امیدوارم این شیطنتا رو تو نوجوونی به موقع کنیم و به قول بزرگان زندگی کنیم و با خنده و حال عکس بدیم و بِدَن که تو جاده ی تکراری سفید زندگی خوش بنویسیم.

ـــــــــــ

نابود.

• 1

دخترهای باکره ای هستن....

نقل از: سوسیس_داغ دختری که باکره هست و تجربه دخول نداشته از عکس کیر خوشش نمیاد و چندش آوری واسش ولی زنی که مزه سکس و لذت کس دادن رو تجربه کرده قدرِ کیر کلفت رو بیشتر می‌دونه مخصوصا بعد از پریودش که وحشتناک حشری میشه و اگه ارضا نشه عصبی میشه .

دخترهای باکره ای هستن که از کون آنقدر راحت میدن و قشتگ ساک میزنن که خودتم حاضر نمیشی پرده اشو بزنی

ـــــــــــ

• 1

• Ali Black  

• عضو از 1390/5/22

• 253

...

نقل از: بکنکاربلد
نقل از: سوسیس_داغ دختری که باکره هست و تجربه دخول نداشته از عکس کیر خوشش نمیاد و چندش آوری واسش ولی زنی که مزه سکس و لذت کس دادن رو تجربه کرده قدرِ کیر کلفت رو بیشتر می‌دونه مخصوصا بعد از پریودش که وحشتناک حشری میشه و اگه ارضا نشه عصبی میشه .
دخترهای باکره ای هستن که از کون آنقدر راحت میدن و قشتگ ساک میزنن که خودتم حاضر نمیشی پرده اشو بزنی

دقیقا درست گفتی. عالی بود...

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در هنگام ورود به سایت کدام ستون توجه شما را جلب می کند (به سراغ کدام می روید؟)

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «