دختر باس کمرباریک باشه! اینچنین...

1394/12/29

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-03-19 11:20:21 +0330 +0330

فوق‌العاده است و دلم میخواد ی سکس گروهی رو تجربه کنم باهاش

0 ❤️

2016-03-19 11:53:42 +0330 +0330
نقل از: masudee33 خودم خلقش کردم من زیر بار نمیرم من گردن نمی گیرم دختر کمر باریک مفته چنگ صاحبت باشی سلامتی سزطان برستات و پستون شوخی نداره اونا رو ثانیه های پیوسته عمرت چنگ میندارند واوقاتت را خراب میکنند اونا داغونت میکنند کی کدوم احمقی میگه که باید سکس داشت تا سلامت بود نه خوشبختانه چنین نیست و نیز اینکه نمی خواهید اینم اضلاف کنید که باید یک کمر باریکی را برای سکس داشته باشید تا خوب سلامت بمانید اونو قته که اه اه جنسی شروه به تحریک سلولای سرطانی میکنه تا به گردای ثلنیه های پیوسته برسید حالا سکس را می خواهید بازم سکس را ارج می نهی بازم اره اره؟؟!! نه یا یا همون درسته که ادم اه های بیخود نکشه این اه ها مختص من بدون زن ودوست دختر نیست این اه ها مختص من نیست ای ه اهها را ووو این افسوسها را همه اقشار جامعه تخمی تخیلیمون دارنمد و می سوزند تا به گرداب سرطانی برسند و داغون بشند مثلا عده ای الان میاین میگند اه کاشکی دختر دوست شده با ما کمر باریک بود و کاشکی کون کنده بود وکاشکی ح... وحسرت می خورند و اه میکشند وبعد به سرطان میرسند درحالی که سلامتی قضیه ای دیگه ای است سکس مثل یک چیز بیخود وازارنده است و اگر قلقش بلد باشی از دست حسرتها فرار میکنی و نجات میابی

_

خوب بلدی کس ببافی، خوشم اومد! ?

2 ❤️

2016-03-19 12:43:27 +0330 +0330
نقل از: arsalan..arsalan of f f f f ajab koni dare e e e e

?
اتفاقا من عاااااشقه دخترای گوشتی و کمر تپلم…

0 ❤️

2016-03-19 12:47:51 +0330 +0330
نقل از: masudee33
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: masudee33 خودم خلقش کردم من زیر بار نمیرم من گردن نمی گیرم دختر کمر باریک مفته چنگ صاحبت باشی سلامتی سزطان برستات و پستون شوخی نداره اونا رو ثانیه های پیوسته عمرت چنگ میندارند واوقاتت را خراب میکنند اونا داغونت میکنند کی کدوم احمقی میگه که باید سکس داشت تا سلامت بود نه خوشبختانه چنین نیست و نیز اینکه نمی خواهید اینم اضلاف کنید که باید یک کمر باریکی را برای سکس داشته باشید تا خوب سلامت بمانید اونو قته که اه اه جنسی شروه به تحریک سلولای سرطانی میکنه تا به گردای ثلنیه های پیوسته برسید حالا سکس را می خواهید بازم سکس را ارج می نهی بازم اره اره؟؟!! نه یا یا همون درسته که ادم اه های بیخود نکشه این اه ها مختص من بدون زن ودوست دختر نیست این اه ها مختص من نیست ای ه اهها را ووو این افسوسها را همه اقشار جامعه تخمی تخیلیمون دارنمد و می سوزند تا به گرداب سرطانی برسند و داغون بشند مثلا عده ای الان میاین میگند اه کاشکی دختر دوست شده با ما کمر باریک بود و کاشکی کون کنده بود وکاشکی ح... وحسرت می خورند و اه میکشند وبعد به سرطان میرسند درحالی که سلامتی قضیه ای دیگه ای است سکس مثل یک چیز بیخود وازارنده است و اگر قلقش بلد باشی از دست حسرتها فرار میکنی و نجات میابی

_

خوب بلدی کس ببافی، خوشم اومد! ?

من اول یک متن را کپی میکنم که همین الان نوشتم بعد علامت ستاره میام حرف بزنم
کپی :خودم خلقش کردم من زیر بار نمیرم من گردن نمی گیرم
دختر کمر باریک مفته چنگ صاحبت باشی سلامتی سزطان برستات و پستون شوخی نداره
اونا رو ثانیه های پیوسته عمرت چنگ میندارند واوقاتت را خراب میکنند اونا داغونت میکنند کی کدوم احمقی میگه که باید سکس داشت تا سلامت بود نه خوشبختانه چنین نیست و نیز اینکه نمی خواهید اینم اضلاف کنید که باید یک کمر باریکی را برای سکس داشته باشید تا خوب سلامت بمانید اونو قته که اه اه جنسی شروه به تحریک سلولای سرطانی میکنه تا به گردای ثلنیه های پیوسته برسید حالا سکس را می خواهید بازم سکس را ارج می نهی بازم اره اره؟؟!! نه یا یا همون درسته که ادم اه های بیخود نکشه این اه ها مختص من بدون زن ودوست دختر نیست این اه ها مختص من نیست ای ه اهها را ووو این افسوسها را همه اقشار جامعه تخمی تخیلیمون دارنمد و می سوزند تا به گرداب سرطانی برسند و داغون بشند مثلا عده ای الان میاین میگند اه کاشکی دختر دوست شده با ما کمر باریک بود و کاشکی کون کنده بود وکاشکی ح… وحسرت می خورند و اه میکشند وبعد به سرطان میرسند درحالی که سلامتی قضیه ای دیگه ای است سکس مثل یک چیز بیخود وازارنده است و اگر قلقش بلد باشی از دست حسرتها فرار میکنی و نجات میابی

ایا کسی تا الان بدون دوست دختر بوده ؟؟؟ ایا داریم کسی تا سن 35 سالگی بدون زن ودوست دختر باشه؟
می خواهیم جواب سوال وبحث کنیم بله داریم افرادی را که قشری هستند و امار دارند و تا سن 35 سالگی هم بدن دوست دختر و حتی یک رابطه تماسی هستند
بله اینها یا مونگولند یا احمق یا افراد کم هوش بد بخت درمانده یا مریضی جسمی دارند یا معتادند و مواد مخدر مصرف میکنند مثل هرویین
یا دیوانه های زنجیری هستند
ولی اگهادمی هیچیک از اینا نباشه و انگاه شرایط بدون تماس جنسی وهمسر را داره اون یا باید یک قاتل و باشه یا بشدت روانی بشه اما بازم اگر کارش عادی است و هوش بالا هم دارد اون باز میتون یک ادم جلقی باشه ولی جلق اون را احتمالا تا 40 سالگی توسط سکته مغزی از پا در میاره اون شخص باید افسرده باشه و حتما از چایی و یا قهوه ویا خواب صبح گاهی داشته باشه ویا اینکه اون ادم باید دارو های دکتر های روانپزشک را بخوره و مدام تحت مصرف دارو باشه چون نمی شود واو مدام افسرده است و عوارض دارو هم اون را به امراضی مثل کمر درد و یا شقاق مقعدی ویا اضافه وزن و چاقی رسانده و این شخص زیاد می خوره وچاق شده و البته تیپ چاقها هم بیشتر این شرایط دارند یک چاق افسرده را تصور کنید
خلاصه من توصیف کردم همه احوالات رو چیزای معقول ممکنه را گفتم
ولی هنوز یک راه مانده و اون اینه که شخصی میتون باهوش و سالم باشه و توط کنترل انرژی و نیز نداشتن خوا ب صبح گاهی از شر روانشناس خدا نشناس و اینا در رفته باشه و از مصرف مواد افسرده اور دوری کنه
مثلا مواد کافعین دار و نخوره یا بستنی ها
لذا این شخص میتونه نان با دست ورز خورده بخوره و اه جنسی نمداره و اشتها کاذب نداره و راحت نفس میکشه حسرتم نداره وناه های مزخرفی که مردم احمق می خورند نمی خوره وبدنش با کم یغذا سیر میشه و افسوس نبود دختر را نمی خوره و راحت زندگی داره و به فعالیت می پردازه تا بتونه فکرش راکنترل کنه
اخه وقتی انرژی در بدن انباشت شد شرع به تولید مسایل روانی مثل زن دوست دختر میکنه و خوردن و بعدم اه کشیدن خوردنهای همراه افسردگی
بله میشه از همه اینها قصر در رفت و با سرعت زنه و دخترها را که موجوداتی بیچیده اند در یک محدوده نه در حد وسعت یافته تحت کنترل گرفت بعله +++

:( :( :(

0 ❤️

2016-03-19 13:28:13 +0330 +0330

این masudee33 همون حاج انگل نیس؟!
دری وریهایی که نوشته و سبک نگارش افغانیش به اون میخوره ?
آقا کمتر مواد مصرف کن،مغزت به کس گشتگی حاد گرفتار شده بسی کسشعرات نامفهوم غیر قابل ترجمه میده بیرون ?

1 ❤️

2016-03-19 17:08:36 +0330 +0330

این مرتیکه ی خار کسه کیه اینقد کس بافته
از همین تریبون از دوست عزیزی که این تاپیک رو ایجاد کرده خواهش میکنم پاکش کنه البته فقط یه خواهشه هر طور مایلی

0 ❤️

2016-03-28 12:52:36 +0430 +0430
نقل از: sex_is_love این مرتیکه ی خار کسه کیه اینقد کس بافته از همین تریبون از دوست عزیزی که این تاپیک رو ایجاد کرده خواهش میکنم پاکش کنه البته فقط یه خواهشه هر طور مایلی

_

ظاهراً حاج ادمین زد به گاش داد بدبختو!

2 ❤️

2016-03-28 13:10:56 +0430 +0430

منم لاغر دوست دارم .

0 ❤️

2016-03-28 13:16:18 +0430 +0430

کمر باریک محشره…
امیدوارم خانومای عزیز حواسشون به اندامشون باشه و اجازه ندن بیشتر از حد چاق بشن

0 ❤️

2016-03-28 13:39:56 +0430 +0430

من قد بلند و هیکلی دوسدارم.نه تپل باشه

0 ❤️

2016-03-28 14:35:10 +0430 +0430

جووووون…دوست دارم از پشت بغلش کنم کیرموازلای پاهاش بمالم به کوسش

0 ❤️

2016-03-28 15:16:52 +0430 +0430

عزیزم چرا دخترا باید اکبند باشن میدونی تو؟

0 ❤️

2016-03-28 15:18:51 +0430 +0430

بدنش دوست داشتنیه امیدوارم خوش اخلاق هم باشه زن باس شیرین باشه تا اینکه بدنش خوب باشه

1 ❤️

2016-03-28 16:24:31 +0430 +0430

با اینکه لاغره و چیزی کم نداره ولي خوشم نیومد باید باسنش خوش فرم تر بود بیتر بود :/

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «