دختر سی و چهارساله که تشنه دادن از عقب و جلو هست

• Aber11  

• عضو از
    1390/4/26

• پست‌ها: 176

• 384

من یه مشکل پیدا کردم تازگیها که نمیدونم چیکارش کنم... تقریبا یکسال و نیم هست که با یه دختر سی و چهارساله دوست شده ام که الان دیگه دوست دختر رسمی من و بقولی پارتنر منه و باهاش زندگی میکنم... مشکل من اینه که این دختر تشنه دادنه و سیری ناپذیر... اونم تشنه دادن هم از عقب و هم از جلو... ولی بیشتر از عقب... هرکس از شریک جنسی خودش بخاطر کم کاری ناراضیه مال من برعکسه.... دختره دهنمو گائیده... یعنی روزی صدبار بکنمش باز کمشه... میگه از عقب ده برابر بیشتر لذت میبرم... هربار از کوس میکنمش میگه یه بار هم از عقب بکن... تو هربار سکس هم ده بار ارضا میشه...اوائل فکر میکردم بخاطر دادن های زیاد قبل از دوستی با منه و سعی کردم حتی یکی از دوستامو بیارم و سکس سه نفره بکنیم بلکه این راضی بشه؛ ولی بشدت برخورد کرد و ناراحت شد و بعدا فهمیدم چقدر نجیب و کارش هم درسته و همین هم شد که پارتنر فاب من شد و باهاش زندگی کردم و یجورائی مثل زنمه الان... تو خواب و بیداری، تو رختخواب همیشه همینجور آویزون منه و میگه منو بکن... همین که یه جا تنها میشیم میخواد برام ساک بزنه و اگر بشه یه کونم بده... خدا میدونه تو چندتا اتاق پرو و دستشوئی جاهای مختلف و تو ماشین و اینور و اونور برام ساک زده و از کون کردمش... یعنی از دستش فراریم... کیر و کمر و هیچی برام باقی نزاشته... نمیدونم چیکار کنم

ـــــــــــ

لب آب و می ناب و دلبر نیکو سرشت....

ای به تخمم که نرفتم به بهشت... :)

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Peyman9272  
  • عضو از 1397/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 107

• 50

کیر منو بهش تقدیم کن

کیر منو بهش تقدیم کن

ـــــــــــ

• 2

بیار من روزی صد بار جات میکنمش

.

ـــــــــــ

• 1

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 370

• 784

خوب الان چیکارش کنی برای چی بود ؟

خوب الان چیکارش کنی برای چی بود ؟

ـــــــــــ

تا میتونید از تک تک ثانیه های زندگیتون نهایت لذت رو ببرید چون :

بهشت ، بزرگــــــــــترین فـــریب برای جهنم کردن این دنیاست !

• 0

• m_mhjo  

• عضو از 1397/3/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 204

• 269

خب به چپمون الان اومدی پز بدی مثلا؟ روزه سکوت مارو...

خب به چپمون الان اومدی پز بدی مثلا؟ روزه سکوت مارو شکستی. بذارش تو ویترین افتخاراتت چیکار کنیم وقتی کاری از دستمون ساخته نیست سسشر تلاوت نکن

ـــــــــــ

تو از آن دگری رو که مرا یاد تو بس خود تو دانی که من از کان جهانی دگرم (استاد شهریار)

• 1

• Aber11  

• عضو از 1390/4/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 176

• 384

اسید سولفوریک؟؟؟؟

نقل از: nahid.hatami خدایا میشه اجازه بدی روی این اسید سولفوریک بریزم خودم نمی ریزم به قاسم جمیشدی می گم. دستت درد نکنه

اسید سولفوریک بریزی رو کی؟؟؟؟؟ قاسم جمشیدی کیه؟

ـــــــــــ

• 0

• Aber11  

• عضو از 1390/4/26

• 384

نقل از: m_mhjo

نقل از: m_mhjo خب به چپمون الان اومدی پز بدی مثلا؟ روزه سکوت مارو شکستی. بذارش تو ویترین افتخاراتت چیکار کنیم وقتی کاری از دستمون ساخته نیست سسشر تلاوت نکن

دختر کس و کونش رو میده و حالشو میبره، من پز چی رو میدم؟ من که میگم کیر و کمر برام باقی نمونده... اگه یه کم معقولتر میشد برای منم بهتر بود

ـــــــــــ

• 0

بهش کافور بده:/

بهش کافور بده:/

ـــــــــــ

همه چیز درست میشه دقیقا 32 ام این ماه ساعت 25

• 0

• dvdlier556  

• عضو از 1397/6/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 16

نقل از: نابخشودنی++

نقل از: نابخشودنی++ بهش کافور بده:/

(biggrin) (biggrin) (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Aber11  

• عضو از 1390/4/26

• 384

نقل از: نابخشودنی++

نقل از: نابخشودنی++ بهش کافور بده:/

ترجیح میدم بکنمش... کافور که داغون میکنه

ـــــــــــ

• 0

• mayhem666  
  • عضو از 1397/10/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 2

سعی کن بهش توصیه کنی غذاهایی با طبع سرد بخوره ,...

سعی کن بهش توصیه کنی غذاهایی با طبع سرد بخوره , اگه میتونی کیلو کیلو بهش کافور بده و دور شرتش چسب بپیچون , ببندش تو خونه گربه ها محله هم فراری بده, گود لاک (devil)

ـــــــــــ

• 0

• unest  
  • عضو از 1395/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 219

• 152

09031231655

خدا شانس بده

ـــــــــــ

• 0

• general_bu  
  • عضو از 1393/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 95

• 113

تو غذاش گرد لیمو یا خود لیمو یا کافور کن تا یکم...

تو غذاش گرد لیمو یا خود لیمو یا کافور کن تا یکم عطشش بخوابه

ـــــــــــ

وقتی روی ناموست شهوتی شدی ، با تبر سرشو بزن! کیری که برای ناموس آدم بلند بشه ، نباشدش بهتره! یک لحظه شهوت ، یک عمر پشیمانی!

• 0

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 749

• 427

بالانس بودن درجه هات بودن طرفین یک رابطه واقعاً...

بالانس بودن درجه هات بودن طرفین یک رابطه واقعاً خیلی مهمه، اگه یکی جلوتر از اون یکی باشه مشکل ایجاد میشه باید سعی کنی این گپ و فاصله رو کم کنی. ولی داشتن پارتنر هات و پایه این روزها یک نعمت بزرگ محسوب میشه، قدرشو بدون تا میتونی

ـــــــــــ

فقط زوج‌های باحال و پایه برای آشنایی و رابطه آزاد و صمیمی ولی بدون فانتزی,ما زوجیم از مشهد

• 0

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 737

• 755

همدردیم

من خودمم حشری ام ولی نه دیگه اونقد که بخام روزی چندبار بکنمش واس همین سعی میکنم بپیچونمش، یه راهی هم هست اونم از کون نکنش، من خودم از کون کردن بدم میاد ازوقتی ازکون نمیکنمش یخورده بهترشده

ـــــــــــ

• 0

• Aber11  

• عضو از 1390/4/26

• 384

البته یه چیزی هم هست که ناگفته نمونه بهتره و اونم...

البته یه چیزی هم هست که ناگفته نمونه بهتره و اونم اینه که چون ما ازدواج رسمی نکردیم من یه ذره هم فکر میکنم بخاطر این باشه که به خیال خودش میخواد اینجوری بمن حال بده که باهاش ازدواج کنم... سنش هم که گفتم سی و چهارسالشه... نمیدونم.. ولی شک دارم.. ولی اون ارضا شدناش چی؟ دست بهش میزنم سه بار ارضا میشه

ـــــــــــ

• 0

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 370

• 784

نقل از: Aber11

نقل از: Aber11 البته یه چیزی هم هست که ناگفته نمونه بهتره و اونم اینه که چون ما ازدواج رسمی نکردیم من یه ذره هم فکر میکنم بخاطر این باشه که به خیال خودش میخواد اینجوری بمن حال بده که باهاش ازدواج کنم... سنش هم که گفتم سی و چهارسالشه... نمیدونم.. ولی شک دارم.. ولی اون ارضا شدناش چی؟ دست بهش میزنم سه بار ارضا میشه

آرزوها و رویاهاتو داری میگی ؟

ـــــــــــ

تا میتونید از تک تک ثانیه های زندگیتون نهایت لذت رو ببرید چون :

بهشت ، بزرگــــــــــترین فـــریب برای جهنم کردن این دنیاست !

• 0

• Kos_kalak  
  • عضو از 1397/4/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 4

یه جور گفتی نجیبه...حس کردم راهبه س ...

یه جور گفتی نجیبه...حس کردم راهبه س ...

ـــــــــــ

• 0

• amir402  
  • عضو از 1396/9/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 2

لااامصب من دنبال همینم?
اگه نمیتونی تامینش کنی...

لااامصب من دنبال همینم? اگه نمیتونی تامینش کنی بده به من شب و روز میکنمش اوووف

ـــــــــــ

• 0

• sina2030  

• عضو از 1390/2/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 8

کاملا درست میگی عزیز منم به مدت هست یکیش دارم....

کاملا درست میگی عزیز منم به مدت هست یکیش دارم. همین مشکل رو دارم با همین شرایطی که گفتی. فقط ۳۲سالشه و از کون هم سکس نداشتیم تا حالا . و توش موندم چطور ازش بر بیام همش گلایه میکنه

ـــــــــــ

• 0

نوش جونت خوشبحالت منم داغم و مثل اون کاش یکی خدا...

نوش جونت خوشبحالت منم داغم و مثل اون کاش یکی خدا قسمت من میکرد منم اینطوریم امادگیش را هم دارم عاشق سکسم

ـــــــــــ

زیر سی سال بیاد با ادب و با شخصیت و تمیز اینم ایدیه منه @kafax مکان هم داشته باشه فقط مفعول بیاد یا خانوم سن بالا src="/media/photos/16082154/daab79eba_91dfj4V.JPG" class="signature-pic" /><

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

قرار دادن چه نوع داستانهایی به صورت روزانه بیشتر رضایت شما را به عنوان کاربر سایت تامین میکند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «