دردسر ها و خطرات سکس حضوری با جنده (راهنمایی کنید لطفا)

• bogm  

• عضو از
    1398/5/23

• پست‌ها: 7

• 2

سلام برای فردا از یه جنده تایم سکس گرفتم اولین باره میخام سکس با جنده سکس پولی کنم.
ادرسشو گرفتم . پیش پرداخت نداره خودم حضوری قراره باهاش حساب کنم .خودش مکان داره میرم مکانش. مکانش اپارتمان هست و گفته برای خودشه .میخاستم ببینم اینطور مکان ها خطری از جمله کلاهبرداری یا خفت و زور گیری یا لو رفتن و گزارش توسط همسایه و دستگیری توسط پلیس اینا نداره؟
کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن لطفا

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

من هرجا زنگ زدم میگفتن پولتو واریز کن

بعد میگفتن برو در عابر بانک شماره حساب میدم بزن ب حساب یکی خاله مهلا تو شهوانی کلا برداره مال تو دو باید چند نفری برید

ـــــــــــ

• 2

• apayam110  
  • عضو از 1398/4/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 55

بنظرم نرو بخصوص که بعضیشون زورگیر دارن.

بنظرم نرو بخصوص که بعضیشون زورگیر دارن.

ـــــــــــ

• 2

• rhap  

• عضو از 1392/1/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 71

• 95

برو داداش یا میکنی یا میدی دیگه بالاخره (biggrin) ...

برو داداش یا میکنی یا میدی دیگه بالاخره (biggrin)

ـــــــــــ

اهل سکسم روزگارم تخمی است (biggrin)

• 8

• آیت.ال....  
  • عضو از 1397/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 361

• 508

حتما به یکی بگو که داری میری کجا و آدرس بهش بده و...

حتما به یکی بگو که داری میری کجا و آدرس بهش بده و بگو اگه فلان ساعت بهت پیام ندادم بدون یه مشکلی هست تا بتونه نجاتت بده.هیچ چیزی تو این خراب شده ایران بعید نیست.بقدری وضع مردم تخمی شده که پلیسا برای یه کص کردن تا اونجایی که دیدم کسیو بازداشت نمیکنن مگر اینکه یه پلیس عقده ای گیر آدم بیفته.تمام پیامهایی که باهاش ردوبدل کردیو یه جای دیگه غیراز گوشیت نگه دار

ـــــــــــ

• 8

• حامدیپس  

• عضو از 1396/10/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 78

• 319

تنها نرو ...با دوستت باش حتی ببر داخل اگه جنده...

تنها نرو ...با دوستت باش حتی ببر داخل اگه جنده درست باشه چیزی نمیگه

ـــــــــــ

که زندگی دو سه نخ کام است و عمر سرفه ی کوتاهی ...

• 1

• bogm  
  • عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 2

نقل از: آیت.ال....

نقل از: آیت.ال.... حتما به یکی بگو که داری میری کجا و آدرس بهش بده و بگو اگه فلان ساعت بهت پیام ندادم بدون یه مشکلی هست تا بتونه نجاتت بده.هیچ چیزی تو این خراب شده ایران بعید نیست.بقدری وضع مردم تخمی شده که پلیسا برای یه کص کردن تا اونجایی که دیدم کسیو بازداشت نمیکنن مگر اینکه یه پلیس عقده ای گیر آدم بیفته.تمام پیامهایی که باهاش ردوبدل کردیو یه جای دیگه غیراز گوشیت نگه دار

ممنون از نظراتتون البته اینم بگم تهران نیستم شهرستان هستم

ـــــــــــ

• 1

• bogm  
  • عضو از 1398/5/23

• 2

نقل از: Amirrrrrrrr123456

نقل از: Amirrrrrrrr123456 بعد میگفتن برو در عابر بانک شماره حساب میدم بزن ب حساب یکی خاله مهلا تو شهوانی کلا برداره مال تو دو باید چند نفری برید

نه بابا این از اونا نیست که به بهانه کلاهبرداری هزینه معرفی بگیره خودش میگه اگه اوکی هستی برات تایم رزرو کنم و سر وقت بیا. ساعتی هم 100 گفته البته از عقب نمیده و فقط جلو و ساک

ـــــــــــ

• 0

• Пурья  
  • عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 1

نقل از: bogm

نقل از: Amirrrrrrrr123456 بعد میگفتن برو در عابر بانک شماره حساب میدم بزن ب حساب یکی خاله مهلا تو شهوانی کلا برداره مال تو دو باید چند نفری برید
نه بابا این از اونا نیست که به بهانه کلاهبرداری هزینه معرفی بگیره خودش میگه اگه اوکی هستی برات تایم رزرو کنم و سر وقت بیا. ساعتی هم 100 گفته البته از عقب نمیده و فقط جلو و ساک

Kodoom shahri?

ـــــــــــ

• 1

• bogm  
  • عضو از 1398/5/23

• 2

نقل از: Пурья

نقل از: Пурья

Kodoom shahri?

زنجان

ـــــــــــ

• 0

موافقم

اونا رو میشناسم من کاملا حرفه ای هستن دو ساعت با من حرف زد تلفنی میگفت هزینه اشتراک 239 بزن و فلان و گفتم باشه منم 239 تا تک تومن زدم به حسابش حرصی شده بو سه روز هم زنگ میزنم میکم اون 239 تا تک تومن منو کارت به کارت کن

ـــــــــــ

• 1

• Nilofar_sefid  
  • عضو از 1398/5/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 48

کلاهبردار

اونی که میگه ساعتی صد تومن یا خفت گیره یا آدرس میده در مکان که رفتی میگه پولو کارت به کارت کن بعد از واریزم بلاکت میکنه الکی گول ارزون بودن اینارو نخورید

تنها کسی که واقعیه ما هستیم

آیدی تلگرام Nilofar_hot@

ـــــــــــ

• 1

• masterf  

• عضو از 1398/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 151

• 147

خطر که زیاده

migiran mikonanet 4 ta sibil koloft kir koloft mikonanet bad gushito mibarna mindazan sade karaj

galade mibandan behet mishi bardeye dokkhtare va har ruz un 4 nafar mikonanet

hamin

natars boro

mard bash

ya mikoni ya midi

• (rolling) (rolling) (rolling) (rolling) (dash) (dash) (biggrin) (biggrin) (biggrin) (dash) (dash) (dash)

ـــــــــــ

• 1

• masterf  

• عضو از 1398/2/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 151

• 147

خطر که زیاده

migiran mikonanet 4 ta sibil koloft kir koloft mikonanet bad gushito mibarna mindazan sade karaj

galade mibandan behet mishi bardeye dokkhtare va har ruz un 4 nafar mikonanet

hamin

natars boro

mard bash

ya mikoni ya midi

• (rolling) (rolling) (rolling) (rolling) (dash) (dash) (biggrin) (biggrin) (biggrin) (dash) (dash) (dash)

ـــــــــــ

• 1

• gor_alireza  
  • عضو از 1398/4/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 2

برو هیچی نمیشه

برو دم در زنگ بزن بهش بگو بیاد بیرون پنجره ببینیش که اصلا زنی هست در کار یا نه بعد و با احتیاط برو تو خونشون دور بزن یجوری ایشالله هیچی نمیشه و موفق بیرون میای برای امتحان کردنش میتونی بگی بیا بریم مثلا ی مکان من جور کردم اگه بریم که اصلا شک نکن ولی در کل دختررو بیرون پنجره ببین که نهایتا رفتی تو اگه چهارتا سیبیلو گ اییدنت حداقل جلوی یک دختر باشی حال کنی

ـــــــــــ

• 1

• bogm  
  • عضو از 1398/5/23

• 2

نقل از: gor_alireza

نقل از: gor_alireza برو دم در زنگ بزن بهش بگو بیاد بیرون پنجره ببینیش که اصلا زنی هست در کار یا نه بعد و با احتیاط برو تو خونشون دور بزن یجوری ایشالله هیچی نمیشه و موفق بیرون میای برای امتحان کردنش میتونی بگی بیا بریم مثلا ی مکان من جور کردم اگه بریم که اصلا شک نکن ولی در کل دختررو بیرون پنجره ببین که نهایتا رفتی تو اگه چهارتا سیبیلو گ اییدنت حداقل جلوی یک دختر باشی حال کنی

ای که آره روش خوبیه فکر خودم هم اومد.ولی این که برم تو 4 تا سبیل کلفت بیان منو بگان این یه خورده میترسونه منو

ـــــــــــ

• 0

• mahmoud2020  
  • عضو از 1398/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 3

دلت شک زد .تموم .نرو ، برو بخواب ، شب بخیر

ـــــــــــ

• 1

• mahmoud2020  
  • عضو از 1398/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 3

ـــــــــــ

• 1

• gor_alireza  
  • عضو از 1398/4/25

• 2

ایشالله گ هیچی نمیشه

نقل از: gor_alireza برو دم در زنگ بزن بهش بگو بیاد بیرون پنجره ببینیش که اصلا زنی هست در کار یا نه بعد و با احتیاط برو تو خونشون دور بزن یجوری ایشالله هیچی نمیشه و موفق بیرون میای برای امتحان کردنش میتونی بگی بیا بریم مثلا ی مکان من جور کردم اگه بریم که اصلا شک نکن ولی در کل دختررو بیرون پنجره ببین که نهایتا رفتی تو اگه چهارتا سیبیلو گ اییدنت حداقل جلوی یک دختر باشی حال کنی
ای که آره روش خوبیه فکر خودم هم اومد.ولی این که برم تو 4 تا سبیل کلفت بیان منو بگان این یه خورده میترسونه منو

به زنه بگو من مکان دارم اگه قبول کرد بهات بیاد بدون هیچی نمیشه بعدشم اگه رفتی خونشون در رو باز نگه دار سعی کن ی جوری خونرو قشنگ چک کنی از دم در

ـــــــــــ

• 1

• Saanaaz.azimi  
  • عضو از 1398/4/29

• 5

من جزییاتشو نمیدونم فقط بیا خبرشو به ما بده
خیلی...

من جزییاتشو نمیدونم فقط بیا خبرشو به ما بده خیلی هیجان انگیز شد

ـــــــــــ

• 1

• Soozan70  

• عضو از 1398/5/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 34

Oh

منم میخام برم تو این کار در امدش خوبه هم ماسور هم جنده به همتون سرویس با تخفیف میدم

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

افراد متاهل : تا حالا با‌ همسرتون کلیپ یا فیلم پورن دیدید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «